Livescores.az

Dünənki oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [23:25:03]
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 15:30 Getafe3 1-0 Valencia5
F 09:00 North County U232 2-2 Newcastle U23
F 14:45 Poole Town 3-3 Harrow Borough1
S 14:30 Hartley Wintney 0-0 Walton Casuals
S 14:45 Chesham United 0-0 Basingstoke Town
S 14:45 Hendon 0-0 Weymouth
S 14:45 Kings Langley 0-0 Salisbury City
F 14:45 Plymouth Argyle1 2-1 Walsall2
F 14:45 AFC Wimbledon1 0-3 Fleetwood Town1
F 14:45 Guiseley 1-1 Hereford United2
F 14:45 Leamington2 0-1 Stockport County2
S 14:45 Altrincham 0-0 Blyth Spartans
F 02:00 Istiklol Fergana 1-1 Neftchi Fargona
F 03:00 Terek Grozny2 1-1 Budapest Honved3
F 03:00 Para Hills Knlghts S1 0-0 White City Woodville
F 03:30 Moreton Bay United 3-0 Southside Eagles4
F 03:30 Slavia Sofia 0-0 Arka Gdynia
F 03:30 Dong Tam Long An4 1-0 Sai Gon FC2
F 04:00 Felda United1 0-0 Terengganu B
F 04:45 Adelaide Blue Eagles1 2-1 Cumberland United FC1
F 05:00 Kryliya Sovetov 1-0 MSK Zilina
F 05:30 Queensland Lions SC2 3-2 Brisbane Strikers2
F 06:00 CSKA Moscow 2-1 Molde
F 06:00 Botev Galabovo1 1-2 CSKA 1948 Sofia
F 06:00 Singida United1 0-1 Bandari1
F 06:00 Mladost Ljeskopolje 0-0 FK Iskra Danilovgrad
F 06:15 Navy FC12 2-2 Sisaket FC12
F 06:30 Northern Ireland U18 1-1 Australia U18
F 06:35 Jong FC Zwolle Reser 1-2 FC Groningen Reserve
F 07:00 Basel 2-0 FC Krasnodar3
F 07:00 Sport Podbrezova1 3-1 MFK Dubnica nad Vaho1
F 07:00 Wisla Krakow 2-3 Puszcza Niepolomice
F 07:00 Paksi SE Honlapja2 0-1 Zira FK2
F 07:00 Trencin 1-0 Dinamo Vranje
F 07:00 Renova Cepciste 2-2 FK Pobeda Junior
F 07:30 Randers FC 2-2 Fredericia
F 07:30 Bokelj Kotor2 2-3 FK Sutjeska Niksic13
F 07:45 Selangor3 3-1 Home United FC1
F 08:00 UKM FC 4-0 Geylang United FC
F 08:00 Bohemians 1905 1-0 FC Sion4
F 08:00 Dukla Prague 4-0 Marila Pribram
F 08:00 Borussia Dortmund (Y 3-5 TSV Steinbach
F 08:00 Wolfsberger AC 0-1 SV Ried
F 08:00 Cherno More Varna 1-1 Miedz Legnica
F 08:00 Grasshopper 3-0 Vendsyssel2
F 08:00 Beijing Guoan 0-4 Slavia Praha
F 08:00 FK Velez Mostar1 3-4 Mladost Doboj Kakanj
F 08:00 Al-Ahly2 3-0 Mansheiat Bani Hasan3
F 08:00 Ujpesti 0-2 Zaglebie Lubin
F 08:15 Young Africans 2-3 Kariobangi Sharks1
F 08:30 Kaiserslautern 3-0 FC 08 Hombrug
F 08:30 LASK Linz1 8-2 WSG Wattens1
F 08:30 Ripensia Timisoara 3-1 Becicherecu Mic
F 08:30 U.S.Monastir 0-0 Stade Gabesien
F 09:00 Greuther Furth 1-1 SV Sandhausen
F 09:00 Red Bull Salzburg1 3-2 FC Blau Weiss Linz
F 09:00 Saarbrucken 3-1 F91 Dudelange
F 09:00 Hajduk Split 4-1 FC Shakhtar Donetsk
F 09:00 Al Aqaba SC3 1-0 Al Wihdat Amman1
F 09:30 Magdeburg 3-2 Zwickau
F 09:30 Ludogorets Razgrad1 0-2 CFR Cluj1
F 09:30 Beroe Stara Zagora 1-1 Mezokovesd Zsory
F 10:00 Esbjerg 1-1 Kolding FC
F 10:00 Austria Wien (Youth)3 0-1 Mattersburg1
F 10:00 FC Dunav Ruse 1-4 FC Zhetysu Taldykorg
F 10:30 Szombathelyi Haladas 1-2 Sepsi
F 10:59 Lausanne Sports 2-1 Videoton Puskas Akad1
F 10:59 Partizan Bardejov 2-0 Lipany
F 10:59 Akritas Chloraka 1-8 Crvena Zvezda
F 11:30 Sturm Graz 9-0 SC Weiz
F 12:00 Zenit St. Petersburg 1-3 Lokomotiv Moscow3
F 12:00 Holstein Kiel 0-0 Hansa Rostock
F 12:00 Usti nad Labem2 2-1 Slovan Velvary2
F 12:00 SV Gerasdorf Stammer 0-5 SC Mannsdorf
F 12:00 Grazer AK 7-0 ATUS Barnbach1
F 12:30 Hellas Kagran 2-4 SV Stripfing Weiden
F 12:30 Kriens 2-0 FC Luzern U21
F 12:30 SK Vorwarts Steyr 4-0 ASK St.Valentin
F 12:30 SC Mannsworth 1-6 First Wien 1894
F 12:45 Bayern Munchen (Yout 6-0 Wacker Burghausen
F 13:00 KAC 1909 2-6 SG Austria Klagenfur1
F 13:00 SV Leobendorf 3-1 Zwettl SC
F 13:00 Team Wiener Linien 4-1 Rapid Oberlaa
F 14:30 Bohemians 2-2 Shelbourne
F 14:45 Drogheda United 0-2 Derry City
F 18:10 Operario MS1 1-3 Chapadao1
S 07:00 Carlstad United BK 0-0 IK Oddevold
S 10:59 Ajax U19 0-0 Dordrecht Reserve
S 13:00 Viktoria koln 0-0 Bonner
S 13:00 SV Donau 0-0 KSV Siemens
S 14:00 Sparta Rotterdam Res 0-0 SteDoCo
S 14:00 SC Victoria Hamburg 0-0 Niendorfer TSV
S 14:45 Warrenpoint Town 0-0 Glenavon Lurgan
F 02:00 Bulgaria U17 1-1 Lithuania U17
F 04:05 Ukraine U17 0-2 Slovakia U17
F 06:00 Turkey (w) 1-1 Slovakia (w)
F 06:10 Iceland U17 1-0 Moldova U17
F 08:15 Belgium U17 1-1 Tajikistan U171
F 10:20 Belarus U171 0-1 Finland U17
F 10:20 Italy (w) 2-0 Wales (w)
F 12:00 Canada (w)1 1-0 Norway (w)
F 12:00 South Africa (w) 0-0 Sweden (w)1
F 12:25 Georgia U17 0-2 Israel U17
F 14:30 Spain (w)1 0-1 USA (w)
F 12:30 Toulouse4 3-3 Reims2
F 12:30 Villefranche1 2-0 Les Herbiers1
F 12:30 Andrezieux1 1-2 Lyon Duchere1
F 12:30 Nancy2 1-1 Guingamp2
F 14:55 Sete FC1 0-1 Lille1
F 15:00 Monaco 1-3 Metz1
F 08:00 Millwall U2312 1-2 Crystal Palace U23
F 14:45 Brightlingsea Regent12 0-2 Worthing2
F 14:45 Dorking4 1-0 Enfield Town2
S 10:00 Margate - Carshalton Athletic
S 14:45 Whitehawk 0-0 Burgess Hill Town
S 14:45 Wingate Finchley 0-0 Tonbridge Angels
F 14:45 Yeovil Town3 0-2 Lincoln City2
F 14:45 Forest Green Rovers 3-0 Grimsby Town2
F 14:00 Portsmouth1 1-0 Peterborough United
F 14:45 Bury 5-2 Oxford United2
F 14:45 Bristol Rovers2 3-0 Port Vale13
F 14:45 Sunderland A.F.C1 2-0 Manchester City U213
F 10:00 Akhisar Bld.Geng2 0-0 Kayserispor2
F 11:45 Boluspor3 0-1 Galatasaray3
F 08:00 Panionios3 2-0 Pas Giannina4
F 12:30 PAOK Saloniki1 5-0 Panahaiki-20053
F 14:00 Preston U18 3-0 Norwich City U18
F 08:00 Kireka United1 2-2 Wakiso Giants FC3
F 08:00 Tooro United2 1-1 Kampala City Council3
F 08:00 Kiboga Young FC1 2-1 St Mary’s FC
F 06:00 Al Ittihad (SYR)2 2-4 Al futowa1
F 14:45 Royston Town 4-1 Biggleswade Town1
S 14:30 Hartley Wintney 0-0 Blackfield Langley
F 14:45 Southport FC 2-0 Marine1
F 12:30 Orlando Pirates1 1-1 Baroka FC2
F 12:30 Highlands Park1 1-2 Mamelodi Sundowns
F 09:30 Qatar SC Doha U233 1-3 Al Sadd SC U2315
F 11:45 Al-Arabi Doha (R)2 5-2 Al Sailiya U2324
S 10:00 Al-Ahli Doha U23 0-0 Umm Salal U23
F 14:45 Benfica3 1-3 FC Porto4
F 06:00 Braga U232 1-4 Aves U232
F 06:00 Vitoria Setubal U233 1-1 Maritimo U2311
F 10:00 Vitoria Guimaraes U21 3-0 Portimonense U235
F 10:00 Coimbra EC U2312 3-4 Rio Ave U2313
F 10:00 Sporting Lisbon Sad 2 2-1 Belenenses U232
F 10:00 Cova Piedade U233 0-3 Feirense U231
F 13:00 Benfica U231 0-1 Estoril U2312
F 05:30 Club Guarani Reserve 2-1 Cerro Porteno Asunci
F 06:00 Sol de America Reser1 0-2 Libertad Asuncion Re
F 16:00 Sportivo San Lorenzo1 1-0 River Plate (PAR)1
F 18:15 Sol de America3 2-0 Libertad22
S 06:00 Sportivo Luqueno Res 0-0 Club General Diaz Re
S 14:00 Sportivo Luqueno 0-0 General Diaz
S 16:00 FC Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion
F 14:45 Newry City4 0-2 Linfield FC
F 20:00 Puebla3 1-2 FC Juarez3
F 20:00 Cafetaleros de Tapac2 1-0 Cimarrones de Sonora
F 22:00 Veracruz1 2-0 Lobos BUAP1
F 22:00 Atlas3 1-2 Leones Univ Guadalaj4
S 10:00 CAYB Club Athletic Y - Wydad Casablanca
S 10:00 Raja Casablanca Atlh - Hassania Agadir
S 10:00 OCK Olympique de Kho - DHJ Difaa Hassani Ja
S 10:00 Kawkab de Marrakech - RCOZ Oued Zem
S 10:00 Olympique de Safi - Union Touarga Sport
S 10:00 Renaissance Sportive - Maghrib Association
S 10:00 FAR Forces Armee Roy - Chabab Rif Hoceima
S 10:00 IRT Itihad de Tanger - MCO Mouloudia Oujda
S 10:00 Chabab Rif Hoceima - Raja Casablanca Atlh
S 10:00 Maghrib Association - OCK Olympique de Kho
S 10:00 DHJ Difaa Hassani Ja - FAR Forces Armee Roy
S 10:00 Hassania Agadir - CAYB Club Athletic Y
S 10:00 Wydad Casablanca - Olympique de Safi
S 10:00 RCOZ Oued Zem - IRT Itihad de Tanger
S 10:00 MCO Mouloudia Oujda - Renaissance Sportive
S 10:00 Union Touarga Sport - Kawkab de Marrakech
F 09:50 Al Kuwait SC 1-2 Al-Arabi Club (KUW)
F 09:50 Al-Nasar3 0-4 Khaitan14
F 09:50 Al-Yarmouk33 2-1 Al-Shabab(KUW)23
F 09:50 Al-Arabi Club (KUW)2 2-1 Al Kuwait SC2
F 08:20 Al Khaleej Club3 3-1 Al-Washm3
F 10:00 Al-Nojoom1 0-0 Al-Jabalain3
S 07:30 Al Qaisoma 0-0 Al-Orubah
F 07:30 Al-Baten 1-1 Al Raed
F 07:55 Abha 0-0 AL-jeel
F 12:30 Rimini1 0-0 Vicenza
F 12:30 Albinoleffe3 1-2 Gubbio1
F 12:30 Giana3 1-1 Fermana2
F 12:30 USD Virtus Verona3 1-2 Pordenone Calcio SSD1
F 14:30 Renate AC 0-0 Monza
F 14:30 Alma Juventus Fano11 0-3 SudTirol1
F 14:30 Feralpisalo2 3-2 Ternana23
F 14:30 Vis Pesaro1 1-1 Sambenedettese2
F 14:30 Ravenna2 2-2 Triestina2
F 14:30 Teramo2 0-2 Imolese2
F 07:45 Beitar Nes Tubruk U12 1-2 Hapoel Tel Aviv U191
F 09:00 Hapoel Ramat Gan U19 1-2 Maccabi Petach Tikva
F 10:00 Ashdod MS U191 1-1 Bnei Yehuda Tel Aviv3
F 10:00 Hapoel Nir Ramat Has1 3-0 Maccabi Haifa Shmuel2
F 10:00 Maccabi Tel Aviv Sha2 0-1 Bnei Sakhnin U191
F 10:30 Hapoel Raanana Roei 12 0-0 Hapoel Kiryat Shmona2
F 06:00 Hapoel Jerusalem1 1-0 Maccabi Ironi Kiryat4
F 13:30 Hapoel Bnei Sakhnin 1 1-0 Maccabi Haifa4
F 07:30 Hapoel Dalyat El Car27 1-3 Hapoel Tirat Karmel1
F 05:30 Kheybar Khorramabad4 1-0 Shahrdari Bandar Abb2
F 05:30 Naft Gachsaran3 1-1 Pas3
F 05:30 Naft Omidiyeh4 1-1 Niroye Zamini3
F 05:30 Persepolis Ganaveh1 0-1 Shohada Babolsar4
F 05:30 Shahrdari Fuman2 1-0 Mes Shahr-e Babak1
F 15:00 Maynooth University 1 2-2 Trinity College Dubl3
F 03:45 PDRM 1-0 Young Lions
F 22:30 Mangalore U18 5-5 Miller Wa Kabi U18
S 05:15 Salgaocar Sports Clu 0-0 FC Bardez
F 03:30 Trau FC1 2-3 Rainbow SC3
F 03:00 Central Railway3 0-3 Juhu Sparks1
F 05:00 Western Railway12 2-4 HDFC Bank2
S 03:00 Central Bank of Indi 0-0 MS Police
S 03:00 Persinga Ngawi 0-0 Persebaya Surabaya
S 07:00 Sriwijaya FC 0-0 PS Keluarga USU
F 15:15 Augnablik (w) 0-1 IA Akranes (w)1
F 15:10 Stjarnan Gardabaer 3-0 Keflavik
F 14:45 AZ Alkmaar 2-0 Vitesse Arnhem1
S 07:00 SC Heerenveen Reserv 0-0 Volendam Reserves
S 16:00 C.S.D. Comunicacione 0-0 Deportivo San Pedro
F 07:00 Mekelle Kenema1 1-0 Ethiopia Bunna2
F 07:00 Sidama Bunna1 2-0 Mekelakeya1
F 14:45 Alvechurch 2-2 Stratford Town1
F 14:45 Barwell2 1-1 St Ives Town
S 14:45 Kettering Town 0-0 Coalville
S 14:45 Biggleswade Town 0-0 St Neots Town
F 14:45 Cinderford Town2 0-1 AFC Totton3
S 14:45 Welwyn Garden City 0-0 Corby Town
F 14:45 Sittingbourne1 1-2 VCD Athletic1
S 14:45 Hayes Yeading Unite 0-0 South Park
F 08:00 Wigan Athletic (R)1 6-0 Mansfield Town Reser
F 09:00 Shrewsbury Town (R)1 1-2 Bournemouth (R)
S 10:00 Spennymoor Town - Bromley
F 14:45 AFC Mansfield 2-0 Teversal1
F 14:45 Hednesford Town4 2-4 Aston Villa1
F 15:10 Argentina U201 0-1 Ecuador U201
F 17:30 Paraguay U202 1-0 Peru U202
F 16:15 Sao Paulo (Youth)1 5-2 Guarani SP (Youth)1
F 18:40 Corinthians Paulista1 2-2 Vasco da Gama U201
F 18:30 Delfin SC 3-0 FC Nacional Asuncion4
F 19:30 Sergipe Se12 0-2 Nautico (PE)1
F 17:30 Avenida RS2 1-1 Brasil de Pelotas3
F 03:50 Melbourne City4 4-3 Western Sydney13
F 08:30 MC Oran U21 0-0 JS Saoura U211
F 09:00 USM Blida U212 1-2 RC Relizane U216
F 09:00 USM Bel Abbes U211 3-2 ES Mostaganem U21
F 09:00 NA Hussein Dey U212 1-2 ASO Chlef U213
F 09:00 CA Bordj Bou Arrerid2 1-1 Olympique Medea U211
F 11:45 MC Oran1 1-1 JS Saoura1
F 08:30 Paradou AC2 3-0 USM EL HARRACH2
F 10:59 ES Setif3 3-1 USM Alger2
F 08:00 Beselidhja 1-2 Skenderbeu Korca2
F 08:20 Kastrioti Kruje 2-4 Partizani Tirana
F 08:00 Korea Republic 1-1 Bahrain2
F 10:59 Qatar3 1-0 Iraq4