Livescores.az

Sabahkı oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [15:21:37]
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
11:00 Wolves -:- Arsenal
10:00 Georgia -:- Switzerland
13:00 Gibraltar -:- Ireland
13:00 Sweden -:- Romania
13:00 Malta -:- Faroe Islands
15:45 Spain -:- Norway
15:45 Liechtenstein -:- Greece
15:45 Italy -:- Finland
15:45 Bosnia-Herzegovina -:- Armenia
11:00 Millwall -:- Bristol City
13:00 Cote D Ivoire -:- Rwanda
14:00 Ghana -:- Kenya
15:00 Mali -:- South Sudan
11:00 Basingstoke Town -:- Metropolitan Police
11:00 Beaconsfield SYCOB -:- Gosport Borough
11:00 Farnborough Town -:- Tiverton Town
11:00 Harrow Borough -:- Frome Town
11:00 Hendon -:- Hartley Wintney
11:00 Kings Langley -:- Wimborne Town
11:00 Merthyr Town -:- Staines Town
11:00 Salisbury City -:- Chesham United
11:00 Taunton Town -:- Poole Town
11:00 Walton Casuals -:- Dorchester Town
11:00 Weymouth -:- Swindon Supermarine
08:00 Walsall -:- Barnsley
08:00 TSV Buchbach -:- Wacker Burghausen
08:00 FC Memmingen -:- Schweinfurt 05 FC
08:00 Viktoria Aschaffenbu -:- Bayern Munchen (Yout
08:00 FC Augsburg II -:- VfB Eichstatt
08:00 VfR Garching -:- FC Ingolstadt 04 Am
08:00 SV Heimstetten -:- Nurnberg (Youth)
08:00 TSV 1860 Rosenheim -:- Greuther Furth (Yout
08:00 SV Schalding Heining -:- FV Illertissen
08:00 SpVgg Bayreuth -:- FC Pipinsried
08:00 Hamburger SV (Youth) -:- FC Hansa Luneburg
08:00 VfL Wolfsburg (Youth -:- ETSV Weiche Flensbur
08:00 VFB Lubeck -:- Havelse
08:00 Werder Bremen (Youth -:- Lupo-Martini Wolfsbu
08:00 BSV Rehden -:- St Pauli II
08:00 Germania Egestorf -:- Hannover 96 Am
08:00 Holstein Kiel II -:- Oldenburg
10:00 Fleetwood Town -:- Sunderland A.F.C
10:00 Wycombe Wanderers -:- Charlton Athletic
11:00 AFC Wimbledon -:- Gillingham
11:00 Bradford City -:- Blackpool
11:00 Burton Albion -:- Accrington Stanley
11:00 Coventry City -:- Oxford United
11:00 Luton Town -:- Doncaster Rovers
11:00 Peterborough United -:- Southend United
11:00 Plymouth Argyle -:- Bristol Rovers
11:00 Rochdale -:- Scunthorpe United
11:00 Shrewsbury Town -:- Portsmouth
10:00 AFC Telford United -:- Altrincham
10:00 Ashton United -:- Blyth Spartans
10:00 Brackley Town -:- Kidderminster Harrie
10:00 Chorley FC -:- Leamington
10:00 Curzon Ashton FC -:- FC United of Manches
10:00 Hereford United -:- Guiseley
10:00 Nuneaton Borough -:- Darlington
10:00 Southport FC -:- Bradford Park Avenue
10:00 Spennymoor Town -:- Alfreton Town
10:00 York City -:- Boston United
13:00 Brazil -:- Panama
15:45 Sligo Rovers -:- Waterford United
11:00 Bamber Bridge -:- Farsley Celtic
11:00 Buxton FC -:- Scarborough
11:00 Gainsborough Trinity -:- Marine
11:00 Lancaster City -:- Hednesford Town
11:00 Matlock Town -:- Mickleover Sports
11:00 Nantwich Town -:- Grantham Town
11:00 South Shields -:- Hyde F.C.
11:00 Stafford Rangers -:- Warrington Town AFC
11:00 Stalybridge Celtic -:- North Ferriby United
11:00 Whitby Town -:- Workington
11:00 Witton Albion -:- Basford Utd
09:00 Charlton U23 -:- Millwall U23
11:00 Carlisle United -:- Cambridge United
11:00 Cheltenham Town -:- Northampton Town
11:00 Colchester United -:- Tranmere Rovers
11:00 Crawley Town -:- Lincoln City
11:00 Grimsby Town -:- Bury
11:00 Macclesfield Town -:- Stevenage Borough
11:00 Mansfield Town -:- Crewe Alexandra
11:00 Milton Keynes Dons -:- Yeovil Town
11:00 Newport County -:- Oldham Athletic
11:00 Notts County -:- Exeter City
11:00 Port Vale -:- Forest Green Rovers
11:00 Swindon Town -:- Morecambe
10:00 Billericay Town -:- Hungerford Town
10:00 Concord Rangers -:- Torquay United
10:00 Dartford -:- Hampton Richmond Bor
10:00 Eastbourne Borough -:- Bath City
10:00 Hemel Hempstead Town -:- East Thurrock United
10:00 Oxford City -:- Dulwich Hamlet
10:00 St Albans City -:- Gloucester City
10:00 Truro City -:- Chelmsford City
10:00 Wealdstone FC -:- Chippenham Town
10:00 Weston Super Mare -:- Welling United
10:00 Woking -:- Slough Town
11:00 Barrow -:- Harrogate Town
11:00 Boreham Wood -:- Aldershot Town
11:00 Braintree Town -:- Bromley
11:00 Chesterfield -:- Sutton United
11:00 Halifax Town -:- Solihull Moors
11:00 Hartlepool United -:- Wrexham
11:00 Leyton Orient -:- Eastleigh
11:00 Maidenhead United -:- Havant Waterloovil
11:00 Maidstone United -:- Ebbsfleet United
11:00 Salford City -:- Barnet
05:00 Republic of Ireland -:- Azerbaijan U19
06:00 Germany U19 -:- Norway U19
06:30 Serbia U19 -:- Belgium U19
08:00 Spain U19 -:- Wales U19
10:00 Russia U19 -:- Romania U19
10:00 Greece U19 -:- England U19
10:00 France U19 -:- Switzerland U19
10:00 Italy U19 -:- Ukraine U19
10:00 Jiskra Usti nad Orli -:- SK Zapy
10:00 Zivanice -:- FK Kraluv Dvur
11:00 Czech Republic U19 -:- Denmark U19
11:00 Netherlands U19 -:- Slovenia U19
11:00 Scotland U19 -:- Cyprus U19
11:59 Hungary U19 -:- Croatia U19
11:59 Israel U19 -:- Poland U19
13:00 Portugal U19 -:- Turkey U19
09:00 Fortuna Koln -:- Vfr Aalen
09:00 Hallescher FC -:- SV Wehen Wiesbaden
09:00 Carl Zeiss Jena -:- Uerdingen KFC 05
09:00 Karlsruher SC -:- Hansa Rostock
09:00 TSV 1860 Munchen -:- SV Meppen
09:00 Preuben Munster -:- Unterhaching
09:00 SG Sonnenhof Grossas -:- Wurzburger Kickers
09:00 SC Freiburg (Youth) -:- VfR Wormatia Worms
09:00 Hessen Dreieich -:- SV Elversberg
09:00 TSG Hoffenheim (Yout -:- Astoria Walldorf
09:00 SV Waldhof Mannheim -:- VfB Stuttgart II
09:00 Saarbrucken -:- Kickers Offenbach
09:00 Eintracht Stadtallen -:- FK Pirmasens
09:00 TSV Steinbach -:- TSG Balingen
09:00 SSV Ulm 1846 -:- FSV Mainz 05 (Youth)
10:30 Port Talbot -:- Ammanford
10:30 Holyhead -:- Denbigh Town
10:30 Prestatyn Town FC -:- Bangor City FC
10:30 Airbus UK Broughton -:- Holywell
10:30 Buckley Town -:- Flint Town
10:30 Conwy Utd -:- Llanrhaeadr
10:30 Guilsfield -:- Rhyl FC
10:30 Porthmadog -:- Gresford
10:30 Ruthin Town FC -:- Penrhyncoch
06:00 Becamex Binh Duong -:- The Cong
06:00 T T Hanoi -:- Song Lam Nghe An
15:00 LALA FC -:- Deportivo Lara
15:00 Deportivo Anzoategui -:- Trujillanos
15:00 Portuguesa FC -:- Zamora Barinas
16:00 Atletico Venezuela -:- Academia Puerto Cabe
14:00 St Louis Lions -:- Tampa Bay Rowdies
15:00 Real Monarchs -:- Los Angeles Galaxy I
16:00 Tulsa Roughneck -:- Seattle Sounders B
17:00 Swope Park Rangers -:- Pittsburgh Riverhoun
19:00 Charlotte Independen -:- Atlanta United FC II
19:00 Louisville City FC -:- Hartford Athletic
20:00 Colorado Springs Swi -:- San Antonio
21:30 El Paso Locomotive F -:- Rio Grande Valley
22:00 Orange County Blues -:- New Mexico United
22:00 Portland Timbers Res -:- Las Vegas Lights
22:30 Fresno FC -:- Reno 1868 FC
19:00 CA Penarol -:- Racing Club Montevid
14:00 Albania U21 -:- Turkey U21
07:30 Riverside Olympic -:- Devonport City
07:30 Clarence United -:- South Hobart
07:30 Launceston City -:- Glenn Nochi Knight
07:30 Kingborough Lions -:- Hobart Zebras
08:00 Lipany -:- Poprad
08:00 MFK Skalica -:- Lokomotiva Kosice
08:00 Tatran Presov -:- MSK Zilina B
08:00 Dukla Banska Bystric -:- KFC Komarno
08:00 MFK Dubnica nad Vaho -:- FC STK 1914 Samorin
08:00 Partizan Bardejov -:- Sokol Dolna Zdana
08:00 Tatran LM -:- Slavoj Trebisov
08:00 FC Artmedia Petrzalk -:- Inter Bratislava
11:00 Baden -:- FC Kosova Zurich
11:00 SV Hongg -:- United Zurich
11:00 FC Gossau -:- FC Wettswil Bonstett
11:00 FC Linth 04 -:- USV Eschen Mauren
11:00 FC St.Gallen U21 -:- FC Red Star Zurich
11:00 FC Tuggen -:- FC Mendrisio Stabio
11:00 FC Winterthur U21 -:- Thalwil
13:00 Barcelona (w) -:- Colegio Aleman Valen
13:30 Lucchese -:- Pro Patria
13:30 Rayo Vallecano (w) -:- Real Betis (W)
14:30 Antequera Futsal -:- Rios Renovables Ribe
14:30 Peinsa F.S. Cartagen -:- Peniscola Futsal
14:30 Catgas Energia Futsa -:- F.C.Barcelona Futsal
14:30 EiPozo Murcia Turist -:- Jaen Paraiso Interio
14:30 Vaidepenas Futsal -:- DKV Seguros Zaragoza
14:30 Paruro five foot -:- Caja Segovia Indoor
14:30 Xota Navarra Futsal -:- Inter Movistar Futsa
14:30 Palma Futsal -:- Levante Futsal
08:00 Clyde -:- Annan Athletic
08:00 Elgin City -:- Albion Rovers
08:00 Edinburgh City -:- Peterhead
08:00 Stirling Albion -:- Berwick Rangers
08:00 Cowdenbeath -:- Queens Park
11:00 Airdrie United -:- Forfar Athletic
11:00 East Fife -:- Brechin City
11:00 Montrose -:- Stenhousemuir
11:00 Raith Rovers -:- Dumbarton
11:00 Stranraer -:- Arbroath
11:00 Dundee United -:- Alloa Athletic
11:00 Ayr United -:- Greenock Morton
11:00 Ross County -:- Dunfermline Athletic
11:00 Queen of South -:- Falkirk
11:00 Partick Thistle -:- Inverness
11:00 SKA Rostov -:- Stavropolye-2009
11:00 Druzhba Maykop -:- Mashuk-KMV
11:00 FK Biolog -:- Legion Dynamo
11:00 FK Angusht Nazran -:- Akademiya Futbola
11:00 Volgar Astrakhan -:- Urozhay Krasnodar
11:00 Spartak Nalchik -:- Krasnodar III
05:00 FC Clinceni -:- FC UT Arad
05:00 CS Balotesti -:- Ripensia Timisoara
05:00 Luceafarul Oradea -:- CS Aerostar Bacau
05:00 Metaloglobus -:- Farul Constanta
05:00 Pandurii Targu-Jiu -:- Dacia Unirea Braila
05:15 Radotin -:- Loko Vltavin
05:15 FC Pisek -:- Slovan Velvary
05:15 Vysehrad -:- Benesov
08:00 Olimpia Grudziadz -:- Gornik Leczna
08:00 GKS Belchatow -:- Olimpia Elblag
08:00 Skra Czestochowa -:- Znicz Pruszkow
08:00 Radomiak Radom -:- Stal Stalowa Wola
08:00 Siarka Tarnobrzeg -:- Gryf Wejherowo
08:00 Pogon Siedlce -:- KS Energetyk ROW
08:00 Stargard Szczecinski -:- Resovia Rzeszow
14:10 Widzew lodz -:- Elana Torun
11:00 Garbarnia Krakow -:- Wigry Suwalki
11:00 OKS Stomil Olsztyn -:- Rakow Czestochowa
11:00 Bytovia Bytow -:- LKS Lodz
11:00 Chrobry Glogow -:- Odra Opole
11:00 Stal Mielec -:- Sandecja Nowy Sacz
13:00 Podbeskidzie Bielsko -:- Puszcza Niepolomice
13:00 GKS Katowice -:- Chojniczanka Chojnic
15:00 LKS Nieciecza -:- GKS Jastrzebie
14:15 Molinos El Pirata -:- FBC Melgar
14:30 Union Langreo -:- CD Vitoria(SPA)
21:00 Universitario De Dep -:- Alianza Universidad
19:00 Deportivo Santani -:- Cerro Porteno
02:30 Lambton Jarvis -:- Adamstown Rosebuds F
04:30 Edgeworth Eagles FC -:- Newcastle Jets FC (Y
04:30 Weston Workers FC -:- Maitland
23:30 Charleston City Blue -:- Lake Macquarie
23:30 Broadmeadow Magic -:- Hamilton Olympic
11:00 Ballymena United -:- Warrenpoint Town
11:00 Cliftonville -:- Glentoran FC
11:00 Institute FC -:- Coleraine
11:00 Dungannon Swifts -:- Linfield FC
11:00 Ards FC -:- Crusaders
13:30 Newry City -:- Glenavon Lurgan
19:00 Juventus Managua -:- UNAN Managua
19:00 Walter Ferretti -:- Real Madriz FC
08:00 Pelister Bitola -:- FK Labunishta
08:00 FK Teteks Tetovo -:- Korab Debar
08:00 FK Rinija -:- Vlazrimi Kicevo
08:00 FC Struga Trim Lum -:- FK Skopje
08:00 FK Goblen -:- Gench Kalemler
08:00 FK Kozuv -:- Vardar Negotino
08:00 Borec Veles -:- Pehchevo
08:00 FC Plackovica -:- Bregalnica Stip
08:00 Partizan Obrshani -:- FK Tikves Kavadarci
08:00 Kamenica-Sasa -:- Detonit Junior
11:00 Kawkab de Marrakech -:- Raja Casablanca Atlh
11:00 Renaissance Sportive -:- OCK Olympique de Kho
11:00 IRT Itihad de Tanger -:- FAR Forces Armee Roy
11:00 Wydad Casablanca -:- Chabab Rif Hoceima
11:00 Union Touarga Sport -:- DHJ Difaa Hassani Ja
11:00 CAYB Club Athletic Y -:- MCO Mouloudia Oujda
11:00 RCOZ Oued Zem -:- Maghrib Association
11:00 Olympique de Safi -:- Hassania Agadir
02:00 Daejeon Korail -:- Busan Transportation
02:00 Gangneung City -:- Cheonan City
02:00 Gimhae City -:- Changwon City
02:00 Mokpo City -:- Gyeongju KHNP
10:00 FK Arys -:- Sdyushor 8
10:00 FTs Didara Sidikbeka -:- Akademiya Ontustik
00:00 Maruyasu Industries -:- Mio Biwako Shiga
00:00 Honda Lock SC -:- Ryutsu Keizai Univer
23:00 Verspah Oita -:- Run Mel Aomori
01:00 AC Nagano Parceiro -:- Cerezo Osaka U23
01:00 FC Tokyo U23 -:- Fujieda MYFC
01:00 Ventforet Kofu -:- Zweigen Kanazawa FC
01:00 Omiya Ardija -:- Mito Hollyhock
01:00 Albirex Niigata -:- Avispa Fukuoka
01:00 Yokohama FC -:- FC Gifu
02:00 Kashiwa Reysol -:- Fagiano Okayama
04:00 Ehime FC -:- V-Varen Nagasaki
10:00 Tavagnacco (w) -:- Fimauto Valpolicella
10:00 Juventus (w) -:- Fiorentina (w)
10:00 Orobica (w) -:- AC Milan (w)
10:00 Florentia Womens -:- Bari (w)
10:00 AGSM Verona (w) -:- Sassuolo (w)
08:00 Traiskirchen -:- Trenkwalder Admira (
08:00 Beitar Kfar Saba Shl -:- Hapoel Azor
08:00 Kafr Qasim -:- Maccabi Shaarayim
08:00 Maccabi Kabilio Jaff -:- Maccabi Kiryat Gat
08:00 Maccabi Yavne -:- AS Ashdod
08:00 Hapoel Holon Yaniv -:- AS Nordia Jerusalem
08:00 Hapoel Mahane Yehuda -:- Hapoel Kfar Shalem
08:00 Hapoel Bikat Hayarde -:- Shimshon Kafr Qasim
08:00 Hakoah Amidar Ramat -:- Maccabi Herzliya
08:00 Rapid Vienna (Youth) -:- SV Schwechat
08:00 SV Mattersburg Amate -:- Stadlau
08:00 ASV Bruck -:- St.Polten Amateure
08:00 Neusiedl -:- Parndorf
08:00 Karabakh Vienna -:- ASK Ebreichsdorf
08:00 SV Leobendorf -:- Wiener SC
08:00 Team Wiener Linien -:- SC Mannsdorf
10:30 Al Talaba -:- Al Shorta
10:30 AL Najaf -:- Al Zawraa
10:30 AL Minaa -:- Naft Alwasat
10:30 Al Quwa Al Jawiya -:- Al Semawah
10:30 AI Kahrabaa -:- Al Diwaniya
10:30 Naft Al Junoob -:- Al-Hudod
10:30 Baghdad -:- Al-Naft
10:30 Al Hussein -:- Naft Misan
10:30 Al Bahri -:- Al Karkh
10:30 Alsinaat Alkahrabaiy -:- Arbil
15:00 Cobh Ramblers -:- Shelbourne
10:00 Stjarnan (w) -:- West Manals (W)
11:00 Thor KA Akureyri (W) -:- UMF Selfoss (w)
11:00 BSC Old Boys -:- Grasshoppers U21
11:00 Solothurn -:- FC Schotz
11:00 Zug 94 -:- FC Black Stars Basel
11:00 SC Buochs -:- Biel Bienne
11:00 Delemont -:- SC Zofingen
11:00 SC Goldau -:- Bassecourt
11:00 Langenthal -:- FC Luzern U21
08:00 Throttur Vogum -:- Kordrengir
08:00 UMF Selfoss -:- Sindri
10:00 Skallagrimur -:- Reynir Sandgerdi
10:00 Tindastoll Sauda -:- KF Fjallabyggdar
10:00 KH Hlidarendi -:- Augnablik Kopavogur
10:00 Leiknir F -:- KF Fjardabyggd
10:00 Volsungur husavik -:- Einherji
11:59 UMF Vidir -:- Kari Akranes
13:00 Dalvik Reynir -:- Hottur Huginn
08:00 Flower -:- Eastern District SA
08:00 Dreams Metro Gallery -:- Tai Chung FC
08:00 Mutual Football Club -:- Wong Tai Sin
08:00 South China AA -:- Shatin SA
08:00 Citizen -:- Wing Yee FT
08:00 Biu Chun Rangers -:- Central Western Di
08:00 Happy Valley -:- Hong Kong FC
07:00 Xanthi U19 -:- Levadiakos U19
09:00 Monchengladbach AM. -:- TV Herkenrath
09:00 Borussia Dortmund (Y -:- FC Kaan-Marienborn
09:00 Rot-Weiss Oberhausen -:- Fortuna Dusseldorf (
09:00 SV Straelen -:- Rot-Weiss Essen
09:00 SC Verl -:- SV Lippstadt
09:00 Viktoria koln -:- Wuppertaler SV Borus
09:00 Wattenscheid 09 -:- SV Rodinghausen
09:00 Wiedenbruck -:- Bonner
05:00 Cumberland United FC -:- Fulham United FC
05:00 Western Strikers SC -:- West Bay
05:00 Playford City Patrio -:- Seaford Rangers
05:00 Adelaide Victory -:- Modbury Jets
05:00 Salisbury United -:- White City Woodville
05:00 Sturt Lions -:- Noarlunga United
07:00 Spain (w) U17 -:- Slovakia (w) U17
07:00 Sweden (w) U17 -:- Poland (w) U17
07:00 Germany (w) U17 -:- Republic of Ireland
07:00 Scotland (w) U17 -:- Norway (w) U17
07:00 Portugal (w) U17 -:- Czech Republic (w) U
07:00 France (w) U17 -:- Northern Ireland (w)
11:00 Banbury United -:- Biggleswade Town
11:00 Barwell -:- Rushden Diamonds
11:00 Halesowen Town -:- Leiston FC
11:00 Hitchin Town -:- Bedworth United
11:00 Kettering Town -:- St Neots Town
11:00 Lowestoft Town -:- Rushall Olympic
11:00 Needham Market -:- Coalville
11:00 Redditch United -:- Tamworth
11:00 Royston Town -:- Stourbridge
11:00 St Ives Town -:- Alvechurch
11:00 Stratford Town -:- Kings Lynn
08:00 Vanlose -:- AB Copenhagen
08:00 Marienlyst -:- B 73 Slagelse
08:00 HIK Hellerup -:- B93 Copenhagen
08:00 Bronshoj -:- BK Frem
08:00 Middelfart G og -:- Hillerod Fodbold
08:00 Brabrand -:- Vegar
08:00 Kolding FC -:- Odder IGF
08:00 Jammerbugt -:- FC Sydvest
08:00 Aarhus Fremad -:- Kjellerup
08:00 Skive IK -:- Dalum
06:00 Vejle U19 -:- Lyngby Fodbold Club
06:30 Sonderjyske U19 -:- Aarhus AGF U19
07:00 BrondbyU19 -:- Silkeborg U19
07:00 Esbjerg U19 -:- Aalborg BK U19
07:00 FC Kobenhavn U19 -:- Odense BK U19
08:15 VejleU17 -:- LYNGBY FODBOLD CLUB
08:45 Sonderjyske U17 -:- AGF Viby U17
09:15 Brondby IFU17 -:- Silkeborg IF U17
09:30 FC Kobenhavn U17 -:- Odense BK U17
09:30 Esbjerg FB U17 -:- AalborgU17
06:00 Slovacko U19 -:- MFK Karvina U19
06:00 Viktoria Plzen U19 -:- Sigma Olomouc U19
06:00 Mlada Boleslav U19 -:- Banik Ostrava U19
06:00 Brno U19 -:- Vysocina Jihlava U19
06:00 Sparta Praha U19 -:- Dukla Praha U19
06:00 Hradec Kralove U19 -:- Dynamo Ceske Budejov
06:00 Pardubice U19 -:- Marila Pribram U19
05:15 Odra Petrkovice -:- Unicov
05:30 Litomerice -:- Domazlice
10:00 Frydek-Mistek -:- Velke Mezirici
10:00 Sardice -:- Otrokovice
10:00 Spartak Hulin -:- Hlucin
10:00 Lisen -:- Vyskov
10:00 Rymarov -:- Vrchovina
10:00 Uhersky Brod -:- Slavia Kromeriz
10:00 Valasske Mezirici -:- Dolni Benesov
21:55 Herediano -:- Alajuelense
16:15 Deportivo Pasto -:- Millonarios
18:00 Cucuta -:- Atletico Nacional Me
18:30 Alianza Petrolera -:- Deportivo Cali
20:45 Deportes Tolima -:- Union Magdalena
16:30 Trasandino Los Andes -:- San Luis Quillota
16:30 San Antonio Unido -:- Deportes La Serena
16:30 AC Colina -:- Santiago Morning
16:30 Rengo Unido -:- Barnechea
17:00 Atletico Paranaense -:- Foz do Iguacu PR
17:00 Deportes Vallenar -:- CD Copiapo S.A.
17:00 Fernandez Vial -:- Deportes Temuco
17:00 Iberia Los Angeles -:- Nublense
17:00 Univ Catolica -:- Palestino
03:00 Zhejiang Yiwu -:- Nanjing sand leaves
03:00 Fujian Tianxin -:- Wuhan Chufengheli FC
03:00 Sichuan Jiuniu -:- Zhejiang Yiteng FC
03:00 Hunan Billows -:- Chengdu Xingcheng
03:00 Kunshan FC -:- Shenzhen Pengcheng
03:00 Yunnan Kunlu -:- Lhasa Chengtou
03:00 Wuhan three town -:- Suzhou Dongwu
03:00 Baoding Rongda FC -:- Yanbian Beiguo
03:00 Jiangsu Yancheng -:- Zibo Sunday
03:00 Shenyang City Public -:- Baotou southern
03:00 ShanXi xingdu -:- Hebei Jingying
03:00 Qingdao Red Lions -:- Yinchuan Helanshan
03:00 DXCD FC -:- Bei Li Gong
14:00 Ah so Santa SP -:- Taubate
14:00 Atibaia -:- Sertaozinho
16:00 Inter de Limeira -:- Linense(BRA)
16:00 Americano RJ -:- Botafogo RJ
16:00 Flamengo -:- Fluminense RJ
16:00 Vasco da Gama -:- Bangu
16:00 Portuguesa RJ -:- Resende-RJ
16:00 Madureira -:- Cabofriense(RJ)
16:00 Volta Redonda -:- Boavista F.C
15:00 Perilima PB -:- Serrano PB
16:00 Atletico Cajazeirens -:- Sousa PB
16:00 Treze Fc -:- Nacional de Patos PB
15:00 ABC RN -:- Vitoria BA
15:00 Moto Club Sao Luis M -:- Fortaleza
15:00 Ceara -:- Santa Cruz PE
15:30 Pisa -:- Carrarese
15:30 Arezzo -:- Piacenza
15:30 ACD Virtus Entella -:- Robur Siena S.S.D.
17:00 Confianca SE -:- CRB Mather Europe
17:00 Nautico (PE) -:- Altos/PI
20:30 Ferroviario CE -:- Ceara
15:00 Destroyers -:- San Jose
17:15 Jorge Wilstermann -:- Nacional Potosi
15:00 Thes Sport -:- Lierse Kempenzonen
15:00 ASV Geel -:- Dessel Sport
15:00 Sporting Chatelet -:- FCV Dender EH
15:00 KSK Heist -:- KMSK Deinze
15:00 Excelsior Virton -:- Oudenaarde
15:00 Eendracht Aalst -:- Royal Knokke
15:00 Rupel Boom -:- Jeunesse Molenbeek
15:00 RFC de Liege -:- Seraing
00:00 Southern United (w) -:- Alamein (w)
00:00 Bayside United (w) -:- FC Bulleen Lions (w)
00:00 Geelong Galaxy (w) -:- South Melbourne (w)
00:00 Heidelberg United (w -:- Calder United SC (w)
00:00 Box Hill (w) -:- Senior NTC (w)
00:00 Green Gully Cavalier -:- Avondale FC
04:00 Dandenong Thunder -:- Bentleigh greens
04:30 Kingston City -:- Altona Magic
00:00 Whittlesea Ranges -:- Manningham United Bl
00:00 Werribee City -:- Springvale White Eag
00:00 Melbourne Heart (You -:- Whittlesea Zebras
00:00 Langwarrin -:- St Albans Saints
00:15 Box Hill United SC -:- Moreland City
01:00 Ballarat Red Devils -:- Northcote City
01:30 Geelong Sc -:- Murray United FC
04:00 Goulburn Valley Suns -:- North Geelong Warrio
00:30 Adelaide Panthers -:- Adelaide Comets FC
00:30 Para Hills Knlghts S -:- Adelaide United FC (
04:30 Adelaide Olympic -:- Adelaide Blue Eagles
04:30 Adelaide City FC -:- Campbelltown City SC
05:00 SWQ Thunder -:- Redlands United FC
05:00 Moreton Bay United -:- Gold Coast Knights
05:00 Peninsula Power -:- Magpies Crusaders
05:00 Eastern Suburbs Bris -:- Brisbane Strikers
05:00 Queensland Lions SC -:- Brisbane Roar (Youth
03:30 Sutherland Sharks -:- A.P.I.A. Leichhardt
04:00 Ted Reiter Mountain -:- Manly United
04:00 Sydney FC (Youth) -:- Marconi Stallions
08:00 USK Anif -:- Kufstein
08:00 FC Pinzgau Saalfelde -:- FC Dornbirn 1913
08:00 St. Johann -:- Bischofshofen
08:00 Rheindorf Altach B -:- SVG Reichenau
08:00 SV Seekirchen -:- Langenegg
08:00 FC Kitzbuhel -:- SC Schwaz
08:00 SV Wals-Grunau -:- SV Grodig
08:00 VfB Hohenems -:- Worgl Obi SV
08:00 Allerheiligen -:- FC Wels
08:00 WSC Hertha Wels -:- SC Kalsdorf
08:00 TUS Bad Gleichenberg -:- Sturm Graz (Youth)
08:00 Union Gurten -:- VST Volkermarkt
08:00 ATSV Stadl Paura -:- SV Lendorf
08:00 Vocklamarkt -:- SC Weiz
08:00 Wolfsberger AC Amate -:- SC Gleisdorf
08:00 Grazer AK -:- Deutschlandsberger S
04:00 Samford Ranges -:- North Star
04:00 AC Carina -:- St George Willawong
04:00 Annerley FC -:- Ipswich City
04:00 Western Spirit -:- New Farm
04:00 Virginia United -:- Pine Hills
03:00 University of Queens -:- Albany Creek
03:00 Grange Thistle SC -:- Brisbane Knights
03:00 Bayside United FC -:- Taringa Rovers
03:00 Centenary Stormers -:- North Pine United
03:00 Bayside United FC -:- Brisbane Knights
16:00 Agropecuario de Carl -:- Villa Dalmine
16:00 Arsenal de Sarandi -:- Gimnasia Mendoza
16:00 Chacarita juniors -:- Guillermo Brown
16:00 Atletico Mitre de Sa -:- Olimpo Bahia Blanca
16:00 Defensores de Belgra -:- CA Platense
16:00 Deportivo Moron -:- Nueva Chicago
16:00 Gimnasia Jujuy -:- Almagro
16:00 Independiente Rivada -:- Ferrol Carril Oeste
16:00 Instituto -:- Los Andes
16:00 Quilmes -:- CA Brown Adrogue
16:00 Santa Marina Tandil -:- Central Cordoba SDE
16:00 Temperley -:- Atletico Rafaela
19:00 Colon de Santa Fe -:- San Lorenzo
16:00 Uhl Que Sa -:- CA San Miguel
16:00 Colegiales -:- Defensores Unidos
16:00 Comunicaciones BsAs -:- Almirante Brown
16:00 Tristan Suarez -:- CA Fenix Pilar
16:00 Atletico Atlanta -:- All Boys
16:00 Deportivo Espanol -:- San Telmo
16:00 Deportivo Riestra -:- Barracas Central
16:00 Club Atletico Acassu -:- Estudiantes de Caser
16:00 Flandria -:- UAI Urquiza
10:00 USM EL HARRACH -:- USM Blida
10:00 JSM Skikda -:- JSM Bejaia
10:00 MC Magra -:- MC Saida
10:00 ES Mostaganem -:- ASO Chlef
10:00 MC El Eulma -:- Biskra
10:00 RC Relizane -:- A Bou Saada
10:00 WA Tlemcen -:- RC Kouba
10:00 ASM Oran -:- USM Annaba
10:30 Recreativo Caala -:- Petro Atletico de Lu
10:30 Sagrada Esperanca -:- CRD Libolo
10:30 Interclube Luanda -:- ASA Luanda
11:00 Saurimo FC -:- Petro Atletico de Lu
11:00 Elche -:- AD Alcorcon
13:00 Annecy -:- ENDOUME
13:00 GRACES -:- Toulon
13:00 Hyeres -:- Pontarlier
13:00 Jura Sud Foot -:- Chasselay M.D. Azerg
13:00 Lyonnais II -:- Saint-Priest
13:00 OLYMPIQUE DE MARSEIL -:- Monaco B
13:00 Martigues -:- GS Consolat Marseill
13:00 OGC Nice B -:- Frejus St-Raphael
13:00 CD Lugo -:- Albacete
13:00 Arenas Club de Getxo -:- CD Tudelano
17:30 FC Dallas -:- Colorado Rapids
19:30 Philadelphia Union -:- Columbus Crew
19:30 New York Red Bulls -:- Orlando City
22:30 Los Angeles FC -:- Real Salt Lake