Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
30/03 16:00 Almagro -:- Santa Marina Tandil
30/03 16:00 Nueva Chicago -:- Independiente Rivada
30/03 16:00 CA Platense -:- Gimnasia Jujuy
30/03 16:00 Guillermo Brown -:- Deportivo Moron
30/03 16:00 Ferrol Carril Oeste -:- Quilmes
30/03 16:00 Gimnasia Mendoza -:- Defensores de Belgra
30/03 16:00 Villa Dalmine -:- Arsenal de Sarandi
30/03 16:00 Central Cordoba SDE -:- Instituto
30/03 16:00 Los Andes -:- Temperley
30/03 16:00 CA Brown Adrogue -:- Sarmiento Junin
30/03 16:00 Olimpo Bahia Blanca -:- Chacarita juniors
30/03 16:00 Atletico Rafaela -:- Atletico Mitre de Sa
F 17/03 Atletico Rafaela2 1-0 Instituto35
F 17/03 Central Cordoba SDE3 2-0 Gimnasia Jujuy13
F 17/03 Almagro1 3-0 Defensores de Belgra1
F 17/03 Guillermo Brown14 3-0 Atletico Mitre de Sa2
F 17/03 Ferrol Carril Oeste1 5-1 Deportivo Moron1
F 17/03 Olimpo Bahia Blanca4 0-2 Temperley1
F 17/03 Los Andes1 2-0 Santa Marina Tandil1
F 17/03 CA Brown Adrogue1 1-0 Independiente Rivada2
F 17/03 Nueva Chicago1 1-1 Chacarita juniors12
F 16/03 CA Platense1 3-0 Arsenal de Sarandi2
F 15/03 Gimnasia Mendoza2 1-0 Agropecuario de Carl3
F 12/03 Independiente Rivada4 0-0 Sarmiento Junin2
F 11/03 Agropecuario de Carl3 2-0 CA Platense4
F 11/03 Santa Marina Tandil 1-0 Atletico Rafaela2
F 11/03 Gimnasia Jujuy3 1-1 Los Andes2
F 11/03 Arsenal de Sarandi1 0-0 Almagro
F 10/03 Atletico Mitre de Sa2 1-1 Nueva Chicago2
F 10/03 Instituto1 4-0 Olimpo Bahia Blanca15
F 10/03 Chacarita juniors2 0-1 Ferrol Carril Oeste12
F 10/03 Defensores de Belgra 2-0 Central Cordoba SDE4
F 09/03 Temperley1 0-0 Guillermo Brown3
F 09/03 Villa Dalmine12 2-0 Gimnasia Mendoza23
F 09/03 Deportivo Moron3 0-1 CA Brown Adrogue2
F 04/03 Sarmiento Junin3 1-1 Deportivo Moron5
F 03/03 CA Platense1 0-0 Villa Dalmine2
F 03/03 Ferrol Carril Oeste 2-0 Atletico Mitre de Sa2
F 03/03 Nueva Chicago1 4-1 Temperley4
F 03/03 Guillermo Brown3 1-0 Instituto1
F 03/03 Olimpo Bahia Blanca1 3-1 Santa Marina Tandil4
F 02/03 Quilmes3 2-2 Independiente Rivada1
F 02/03 Los Andes 1-1 Defensores de Belgra3
F 02/03 CA Brown Adrogue1 3-0 Chacarita juniors
F 01/03 Central Cordoba SDE1 1-1 Arsenal de Sarandi14
F 01/03 Atletico Rafaela1 2-1 Gimnasia Jujuy2
F 01/03 Almagro13 1-1 Agropecuario de Carl3
F 25/02 Temperley1 2-2 Ferrol Carril Oeste2
F 24/02 Gimnasia Mendoza 0-3 CA Platense
F 24/02 Gimnasia Jujuy1 1-1 Olimpo Bahia Blanca
F 20/11/17 Instituto2 0-0 Atletico Rafaela1
F 20/11/17 Deportivo Riestra3 0-1 Los Andes1
F 19/11/17 Estudiantes de San L1 0-0 Gimnasia Jujuy2
F 19/11/17 San Martin Tucuman3 1-1 Quilmes3
F 19/11/17 Almagro1 2-1 Boca Unidos4
F 19/11/17 CA Brown Adrogue 0-0 Independiente Rivada2
F 19/11/17 Guillermo Brown3 1-1 Aldosivi Mar del Pla
F 19/11/17 Flandria21 2-0 All Boys11
F 18/11/17 Nueva Chicago2 0-2 Sarmiento Junin5
F 18/11/17 Agropecuario de Carl1 2-0 Atletico Mitre de Sa3
F 16/11/17 Deportivo Moron2 0-1 Instituto3
F 12/11/17 Atletico Mitre de Sa12 0-0 Juventud U.Gualeguay1
F 12/11/17 Ferrol Carril Oeste2 2-2 CA Brown Adrogue3
F 12/11/17 Boca Unidos3 1-2 San Martin Tucuman1
F 12/11/17 Gimnasia Jujuy1 0-0 Deportivo Riestra1
F 12/11/17 Villa Dalmine 2-1 Estudiantes de San L2
F 12/11/17 All Boys2 4-0 Agropecuario de Carl1
F 11/11/17 Sarmiento Junin4 3-3 Santa Marina Tandil1
F 11/11/17 Quilmes2 1-1 Nueva Chicago2
F 11/11/17 Aldosivi Mar del Pla2 2-2 Flandria4
F 10/11/17 Independiente Rivada3 0-0 Guillermo Brown2
F 10/11/17 Atletico Rafaela2 1-1 Almagro26
F 06/11/17 Juventud U.Gualeguay2 3-1 All Boys4
F 06/11/17 Deportivo Riestra15 1-1 Villa Dalmine1
F 05/11/17 Flandria12 2-2 Independiente Rivada2
F 05/11/17 Almagro2 2-2 Deportivo Moron4
F 05/11/17 Guillermo Brown 3-0 Ferrol Carril Oeste3
F 04/11/17 Santa Marina Tandil1 3-2 Quilmes3
F 04/11/17 Instituto4 0-0 Atletico Mitre de Sa1
F 04/11/17 Estudiantes de San L1 1-1 Sarmiento Junin3
F 04/11/17 Agropecuario de Carl1 2-0 Aldosivi Mar del Pla13
F 04/11/17 Nueva Chicago3 1-1 Boca Unidos3
F 03/11/17 San Martin Tucuman2 0-2 Atletico Rafaela4
F 03/11/17 Los Andes4 1-1 Gimnasia Jujuy15
F 30/10/17 Aldosivi Mar del Pla3 2-0 Juventud U.Gualeguay3
F 29/10/17 Boca Unidos2 1-1 Santa Marina Tandil3
F 28/10/17 Deportivo Moron1 1-1 San Martin Tucuman3
F 28/10/17 All Boys1 1-0 Instituto12
F 28/10/17 CA Brown Adrogue2 1-2 Guillermo Brown1
F 28/10/17 Villa Dalmine2 2-0 Los Andes4
F 28/10/17 Quilmes2 0-0 Estudiantes de San L13
F 27/10/17 Club Atletico Guemes1 1-0 Almagro13
F 27/10/17 Independiente Rivada3 0-3 Agropecuario de Carl1
F 27/10/17 Atletico Rafaela11 0-0 Nueva Chicago1
F 27/10/17 Sarmiento Junin14 1-0 Deportivo Riestra4
F 27/10/17 Ferrol Carril Oeste2 2-0 Flandria1
S 21/10/17 Aldosivi Mar del Pla 0-0 Juventud U.Gualeguay
S 21/10/17 Boca Unidos 0-0 Santa Marina Tandil
F 20/10/17 Deportivo Riestra 2-1 Atletico Mitre de Sa1
F 20/10/17 Deportivo Riestra 2-1 Mitre SdE1
F 16/10/17 Los Andes2 1-0 Sarmiento Junin2
F 16/10/17 San Martin Tucuman5 1-1 Club Atletico Guemes1
F 15/10/17 Almagro2 2-0 All Boys11
F 15/10/17 Gimnasia Jujuy4 0-1 Villa Dalmine4
F 15/10/17 Estudiantes de San L12 2-0 Boca Unidos14
F 15/10/17 Juventud U.Gualeguay4 1-0 Independiente Rivada4
F 15/10/17 Flandria3 0-0 CA Brown Adrogue2
F 15/10/17 Nueva Chicago2 1-1 Deportivo Moron3
F 14/10/17 Santa Marina Tandil1 1-0 Atletico Rafaela1
F 14/10/17 Instituto2 1-1 Aldosivi Mar del Pla2
F 14/10/17 Deportivo Riestra3 0-1 Quilmes4
F 14/10/17 Agropecuario de Carl1 2-0 Ferrol Carril Oeste1
F 09/10/17 Sarmiento Junin2 0-0 Gimnasia Jujuy3
F 09/10/17 Atletico Rafaela2 2-0 Estudiantes de San L3
F 08/10/17 Deportivo Moron2 1-0 Santa Marina Tandil4
F 08/10/17 Club Atletico Guemes13 0-1 Nueva Chicago2
F 08/10/17 Guillermo Brown2 3-0 Flandria13
F 07/10/17 All Boys4 1-1 San Martin Tucuman14
F 07/10/17 Ferrol Carril Oeste2 0-1 Juventud U.Gualeguay1
F 07/10/17 Aldosivi Mar del Pla11 1-3 Almagro5
F 07/10/17 CA Brown Adrogue 3-1 Agropecuario de Carl13
F 07/10/17 Quilmes3 1-0 Los Andes13
F 06/10/17 Independiente Rivada3 2-0 Instituto2
F 06/10/17 Boca Unidos3 1-1 Deportivo Riestra2
F 02/10/17 Nueva Chicago3 2-0 All Boys2
F 01/10/17 Gimnasia Jujuy3 2-0 Quilmes13
F 01/10/17 San Martin Tucuman4 0-0 Aldosivi Mar del Pla3
F 01/10/17 Juventud U.Gualeguay 1-1 CA Brown Adrogue1
F 30/09/17 Santa Marina Tandil12 1-1 Club Atletico Guemes
F 30/09/17 Instituto2 3-1 Ferrol Carril Oeste3