Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
24/10 09:30 Odra Petrkovice -:- Dolni Benesov
24/10 09:30 Uhersky Brod -:- Hlucin
24/10 09:30 Zivanice -:- Bohemians1905 B
24/10 09:30 Slovan Rosice -:- Zlin B
24/10 06:00 Hamburger SV U19 -:- Energie Cottbus U19
24/10 06:00 Werder Bremen U19 -:- Holstein Kiel U19
24/10 06:00 Saarbrucken U19 -:- FC Astoria Walldorf
24/10 06:00 Karlsruher SC U19 -:- Ingolstadt U19
24/10 06:00 Kickers Offenbach U1 -:- Augsburg U19
24/10 06:00 Kaiserslautern U19 -:- SC Freiburg U19
24/10 06:00 Bayern Munchen U19 -:- FSV Mainz 05 U19
24/10 06:00 IF Lyseng (w) -:- Fortuna Hjorring B (
24/10 05:30 Chemnitzer U19 -:- Hannover 96 U19
24/10 05:30 FK Prepere -:- Mlada Boleslav B
24/10 05:15 FK Zbuzany 1953 -:- Teplice B
24/10 05:15 Otrokovice -:- Vysocina Jihlava B
24/10 05:15 Frydek-Mistek -:- Vyskov
23/10 14:00 SC Znojmo -:- Velke Mezirici
F 17/10 Jiskra Usti nad Orli 0-0 Pardubice B
F 17/10 Slovan Velvary 0-0 SK Zapy
F 11/10 Teplice B 0-0 Jablonec B
F 04/09 Frydek-Mistek - SC Znojmo
F 08/08 Frydek-Mistek 0-0 Sigma Olomouc B
F 28/10/19 Admira Praha - FK MAS Taborsko
F 27/10/19 BK Avarta - Skovshoved
F 27/10/19 Viktoria Plzen B - FC Pisek
F 27/10/19 Zlin B - Odra Petrkovice
F 27/10/19 Unicov - Otrokovice
F 27/10/19 Chlumec nad Cidlinou - Jiskra Usti nad Orli
F 27/10/19 Slavia Prague B - Sparta Praha B
F 27/10/19 Hradec Kralove B - Slovan Velvary
F 27/10/19 Velke Mezirici - Slovan Rosice
F 27/10/19 Banik Ostrava B - Frydek-Mistek
F 27/10/19 Blansko - SC Znojmo
F 27/10/19 Dukla Praha B - Bohemians1905 B
F 06/10/19 SC Znojmo - Uhersky Brod
F 11/10 Sokol Brozany2 3-1 Hradec Kralove B3
F 11/10 SK Zapy1 3-1 Jiskra Usti nad Orli1
F 11/10 Dukla Praha B1 0-4 Slovan Liberec II1
F 10/10 Zivanice13 2-2 Slovan Velvary2
F 10/10 FK Prepere2 4-1 Bohemians1905 B1
F 10/10 FK Zbuzany 19533 3-1 Mlada Boleslav B3
F 10/10 Pardubice B 0-1 Chlumec nad Cidlinou
F 09/10 SC Znojmo2 1-3 Slavia Kromeriz
F 05/10 Bohemians1905 B 2-0 Teplice B1
F 04/10 Sokol Brozany 3-0 FK Zbuzany 19532
F 04/10 Chlumec nad Cidlinou3 2-0 SK Zapy11
F 04/10 Slovan Liberec II1 4-2 FK Prepere4
F 04/10 Hradec Kralove B5 2-2 Pardubice B1
F 03/10 Jiskra Usti nad Orli1 0-1 Zivanice
F 18/11/17 Dobrovice1 2-0 Slavoj Vysehrad1
S 18/11/17 Odra Petrkovice 0-0 Mohelnice
S 18/11/17 HFK Olomouc 0-0 Otrokovice
F 18/11/17 Benatky Nad Jizerou 0-0 Jiskra Usti nad Orli1
F 18/11/17 FC Pisek2 5-0 SK Zapy12
F 18/11/17 Stechovice1 1-0 Domazlice2
S 17/11/17 Slavia Kromeriz 0-0 Unicov
S 17/11/17 Lisen 0-0 Spartak Hulin
F 17/11/17 Sokol Brozany3 1-3 Loko Vltavin
F 17/11/17 SK Prevysov 1-1 Litomerice
S 17/11/17 SK Prostejov 0-0 Rymarov
F 17/11/17 Sokol Cizova 0-2 FK Kraluv Dvur2
F 17/11/17 SK Polaban Nymburk1 0-3 Chrudim1
S 17/11/17 Velke Mezirici 0-0 Hlucin
S 17/11/17 Sardice 0-0 Uhersky Brod
S 17/11/17 Valasske Mezirici 0-0 Vyskov
F 17/11/17 SK Viktorie Jirny 2-1 Benesov2
F 12/11/17 Sardice1 1-1 Spartak Hulin1
F 12/11/17 SK Zapy1 3-0 Sokol Cizova2
F 12/11/17 Valasske Mezirici2 2-1 Mohelnice3
F 12/11/17 Velke Mezirici12 1-2 Rymarov5
F 11/11/17 Slavia Kromeriz 1-2 Hlucin
F 11/11/17 Odra Petrkovice1 2-0 Uhersky Brod12
F 11/11/17 Domazlice 10-1 Sokol Brozany2
F 11/11/17 Vyskov1 0-0 HFK Olomouc1
F 11/11/17 Lisen3 2-2 Unicov5
F 11/11/17 Jiskra Usti nad Orli3 1-3 SK Prevysov3
F 11/11/17 SK Prostejov3 4-0 Otrokovice11
F 11/11/17 Benesov1 2-0 Dobrovice2
F 11/11/17 Litomerice1 2-1 SK Polaban Nymburk2
F 11/11/17 FK Kraluv Dvur1 2-3 Stechovice2
F 11/11/17 Chrudim1 2-0 FC Pisek1
F 11/11/17 Slavoj Vysehrad3 4-2 Benatky Nad Jizerou2
F 11/11/17 Loko Vltavin1 6-0 SK Viktorie Jirny1
F 08/11/17 Spartak Hulin 6-0 Velke Mezirici
S 08/11/17 Valasske Mezirici 0-0 Spartak Hulin
F 05/11/17 Stechovice 4-2 SK Zapy
F 05/11/17 Benatky Nad Jizerou 1-0 Benesov
F 05/11/17 SK Viktorie Jirny2 2-1 Domazlice2
F 05/11/17 SK Polaban Nymburk3 1-1 SK Prevysov4
F 05/11/17 Sokol Brozany 2-3 FK Kraluv Dvur2
F 05/11/17 Unicov1 2-2 Sardice
F 04/11/17 Hlucin 2-4 Lisen
F 04/11/17 Uhersky Brod 2-1 Valasske Mezirici1
F 04/11/17 Rymarov1 3-6 Slavia Kromeriz
F 04/11/17 HFK Olomouc11 1-4 SK Prostejov4
F 04/11/17 Spartak Hulin 3-1 Odra Petrkovice
F 04/11/17 Mohelnice 2-2 Vyskov
F 04/11/17 Dobrovice5 1-2 Loko Vltavin2
F 04/11/17 Sokol Cizova3 1-4 Chrudim1
F 04/11/17 Otrokovice4 2-0 Velke Mezirici15
F 04/11/17 Slavoj Vysehrad 2-0 Jiskra Usti nad Orli
F 04/11/17 FC Pisek2 0-1 Litomerice1
F 01/11/17 SK Prevysov 2-2 FC Pisek
F 29/10/17 SK Zapy 4-2 Sokol Brozany
F 29/10/17 Velke Mezirici4 1-2 SK Prostejov1
S 29/10/17 Valasske Mezirici 0-0 Spartak Hulin
F 28/10/17 Vyskov 4-0 Uhersky Brod
F 28/10/17 Domazlice 0-3 Dobrovice
F 28/10/17 Jiskra Usti nad Orli 2-1 SK Polaban Nymburk
F 28/10/17 Lisen 2-1 Rymarov
F 28/10/17 Odra Petrkovice 0-2 Unicov
F 28/10/17 Mohelnice 6-1 HFK Olomouc
F 28/10/17 Sardice 1-2 Hlucin
F 28/10/17 Litomerice11 0-3 Sokol Cizova
F 28/10/17 FK Kraluv Dvur1 1-1 SK Viktorie Jirny1
F 28/10/17 Benesov2 0-0 Slavoj Vysehrad4
F 28/10/17 Loko Vltavin1 2-2 Benatky Nad Jizerou14
F 28/10/17 Chrudim1 4-0 Stechovice2
F 27/10/17 Slavia Kromeriz2 3-2 Otrokovice2
F 25/10/17 Unicov 1-2 Valasske Mezirici
F 22/10/17 Benatky Nad Jizerou1 2-3 Domazlice
F 22/10/17 Stechovice2 1-2 Litomerice3
F 22/10/17 Sokol Brozany3 2-4 Chrudim2
F 21/10/17 SK Viktorie Jirny 1-3 SK Zapy
F 21/10/17 Dobrovice 2-3 FK Kraluv Dvur
F 21/10/17 Rymarov 3-2 Sardice
F 21/10/17 HFK Olomouc 1-3 Velke Mezirici
F 21/10/17 Spartak Hulin 2-1 Vyskov
F 21/10/17 Hlucin 2-1 Odra Petrkovice1