Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
42' Neman Grodno1 0-2 Slavia Mozyr
F 26/10/19 FC Gomel 0-0 Dinamo Brest
01/11 09:00 SC Freiburg (Youth) -:- Bayern Alzenau
01/11 09:00 HSC Hannover -:- FC Oberneuland
01/11 09:00 Eintracht Nordersted -:- Heider SV
01/11 09:00 VfV Borussia 06 Hild -:- Oldenburg
01/11 09:00 FC Hansa Luneburg -:- Phonix Lubeck
01/11 09:00 FC Teutonia 05 -:- ETSV Weiche Flensbur
01/11 09:00 SG Sonnenhof Grossas -:- Eintracht Stadtallen
01/11 09:00 Altona 93 -:- SV Drochtersen/Assel
01/11 09:00 Holstein Kiel II -:- Hamburger SV (Youth)
28/10 23:00 Chicago Red Stars (w -:- Houston Dash (w)
10:00 FC Rukh Brest -:- FK Isloch Minsk
08:00 Energetik-BGU Minsk -:- Shakhter Soligorsk
F 24/10 FC Martigny Sports 0-0 Lausanne SportsU21
F 24/10 Grand-Lancy 0-0 Azzurri 90
F 24/10 Vevey Sports 0-0 US Terre Sainte
F 23/10 Ittihad Kalba - Al-Wasl
F 23/10 Al Ahli(UAE) - Hatta
F 23/10 Khor Fakkan - Al Wehda(UAE)
F 02/11/19 BATE Borisov - FK Isloch Minsk
F 02/11/19 FK Gorodeya - Neman Grodno
F 02/11/19 Slavia Mozyr - FC Gomel
F 27/10/19 Shakhter Soligorsk - BATE Borisov
F 27/10/19 FK Vitebsk - FC Torpedo Zhodino
F 12:00 FK Isloch Minsk 0-0 Dnepr Mogilev
F 18/10/19 FC Torpedo Minsk 0-0 Torpedo-MAZ Minsk
F 04/10/19 Torpedo-MAZ Minsk 0-0 Slavia Mozyr
F 28/09/19 Dinamo Brest 0-0 Torpedo-MAZ Minsk
F 13/09/19 Dnepr Mogilev 0-0 Torpedo-MAZ Minsk
F 07/09/19 Midtjylland U17 - Odense BK U17
F 07/09/19 Esbjerg FB U17 - AGF Viby U17
F 07/09/19 LYNGBY FODBOLD CLUB - FC Kobenhavn U17
F 07/09/19 Nordsjaelland U17 - Brondby IFU17
F 30/08/19 Torpedo-MAZ Minsk 0-0 FC Torpedo Zhodino
F 09/08/19 FK Isloch Minsk 0-0 Torpedo-MAZ Minsk
F 21/07/19 Torpedo-MAZ Minsk 0-0 Shakhter Soligorsk
F 21/07/19 Slavia Mozyr 0-0 Dinamo Minsk
F 24/10 Dinamo Minsk 3-1 FC Belshina Babruisk
F 24/10 BATE Borisov1 3-1 FK Vitebsk2
F 24/10 Jiangsu Suning FC3 1-0 Chongqing SWM Motors11
F 24/10 Shenyang City Public1 0-3 Guizhou Hengfeng Zhi3
F 24/10 Zhejiang Greentown2 2-0 Kunshan FC3
F 24/10 FK Gorodeya14 4-0 Smolevichy-STI4
F 18/10 Dinamo Brest1 5-2 FC Rukh Brest4
F 18/10 Shakhter Soligorsk2 0-1 Dinamo Minsk2
F 18/10 FK Isloch Minsk1 2-3 BATE Borisov1
F 18/10 Smolevichy-STI1 1-4 FC Torpedo Zhodino
F 17/10 Neman Grodno1 0-1 FK Gorodeya3
F 17/10 FK Vitebsk2 1-0 Energetik-BGU Minsk3
F 18/11/17 FK Isloch Minsk2 1-0 Dnepr Mogilev1
F 18/11/17 Dinamo Minsk3 1-0 Krumkachy3
F 18/11/17 Dinamo Brest2 1-1 FK Gorodeya4
F 18/11/17 Shakhter Soligorsk2 1-2 FC Torpedo Zhodino1
F 18/11/17 Slutsksakhar Slutsk1 2-3 FK Vitebsk
F 18/11/17 FC Torpedo Minsk 0-2 FC Gomel1
F 18/11/17 Slavia Mozyr 1-2 Naftan Novopolock2
F 18/11/17 BATE Borisov2 3-1 Neman Grodno13
F 06/11/17 FC Torpedo Zhodino1 2-4 BATE Borisov3
F 05/11/17 FK Gorodeya4 1-1 FC Torpedo Minsk12
F 05/11/17 Dinamo Minsk 2-0 Slutsksakhar Slutsk2
F 04/11/17 Neman Grodno1 0-2 Dinamo Brest1
F 04/11/17 Naftan Novopolock25 1-5 Shakhter Soligorsk2
F 04/11/17 Krumkachy2 0-1 FC Gomel1
F 03/11/17 Dnepr Mogilev2 5-3 Slavia Mozyr1
F 03/11/17 FK Vitebsk3 0-2 FK Isloch Minsk2
F 29/10/17 Dinamo Brest2 1-0 FC Torpedo Zhodino3
F 29/10/17 FC Torpedo Minsk12 0-1 Neman Grodno3
F 29/10/17 Slavia Mozyr1 0-1 FK Vitebsk
F 28/10/17 BATE Borisov2 1-1 Naftan Novopolock1
F 28/10/17 FK Isloch Minsk1 1-5 Dinamo Minsk2
F 28/10/17 FC Gomel1 0-0 FK Gorodeya1
F 28/10/17 Slutsksakhar Slutsk12 2-0 Krumkachy1
F 27/10/17 Shakhter Soligorsk2 2-1 Dnepr Mogilev4
F 23/10/17 FC Torpedo Zhodino1 1-1 FC Torpedo Minsk1
F 23/10/17 Dnepr Mogilev3 0-2 BATE Borisov
F 22/10/17 FK Vitebsk3 1-2 Shakhter Soligorsk3
F 22/10/17 Slutsksakhar Slutsk1 1-3 FK Isloch Minsk2
F 22/10/17 Dinamo Minsk 0-0 Slavia Mozyr2
F 21/10/17 Neman Grodno1 3-0 FC Gomel1
F 21/10/17 Naftan Novopolock1 0-4 Dinamo Brest
F 20/10/17 Krumkachy5 0-3 FK Gorodeya2
F 18/10/17 Dnepr Mogilev3 1-2 FK Isloch Minsk3
F 16/10/17 FC Gomel2 0-1 FC Torpedo Zhodino1
F 15/10/17 BATE Borisov1 3-1 FK Vitebsk3
F 15/10/17 Dinamo Brest3 3-0 Dnepr Mogilev1
F 15/10/17 FC Torpedo Minsk1 2-2 Naftan Novopolock
F 15/10/17 Slavia Mozyr1 1-2 Slutsksakhar Slutsk2
F 14/10/17 Shakhter Soligorsk1 0-1 Dinamo Minsk2
F 14/10/17 FK Isloch Minsk2 1-1 Krumkachy4
F 13/10/17 Neman Grodno3 2-1 FK Gorodeya1
F 01/10/17 FC Torpedo Zhodino 3-2 FK Gorodeya2
F 01/10/17 Dinamo Minsk1 0-1 BATE Borisov2
F 01/10/17 Slutsksakhar Slutsk2 0-2 Shakhter Soligorsk2
F 30/09/17 Dnepr Mogilev1 1-1 FC Torpedo Minsk
F 30/09/17 Naftan Novopolock1 0-3 FC Gomel2
F 30/09/17 Krumkachy1 2-2 Neman Grodno3
F 29/09/17 FK Isloch Minsk2 1-0 Slavia Mozyr3
F 29/09/17 FK Vitebsk1 2-2 Dinamo Brest1
F 24/09/17 Neman Grodno1 0-1 FC Torpedo Zhodino3
F 24/09/17 FK Gorodeya2 2-0 Naftan Novopolock1
F 24/09/17 FC Torpedo Minsk 0-0 FK Vitebsk1
F 24/09/17 Slavia Mozyr1 3-1 Krumkachy1
F 23/09/17 Shakhter Soligorsk1 4-0 FK Isloch Minsk2
F 23/09/17 BATE Borisov 6-0 Slutsksakhar Slutsk
F 22/09/17 Dinamo Brest 1-0 Dinamo Minsk2
F 22/09/17 FC Gomel2 0-0 Dnepr Mogilev1
F 18/09/17 FK Isloch Minsk2 0-2 BATE Borisov1
F 17/09/17 Slavia Mozyr4 0-3 Shakhter Soligorsk5
F 17/09/17 Slutsksakhar Slutsk 1-0 Dinamo Brest13
F 17/09/17 Naftan Novopolock3 3-2 Neman Grodno4
F 16/09/17 Dnepr Mogilev1 2-2 FK Gorodeya2
F 16/09/17 FK Vitebsk 1-0 FC Gomel2
F 16/09/17 Krumkachy1 0-3 FC Torpedo Zhodino1
F 16/09/17 Dinamo Minsk1 1-0 FC Torpedo Minsk11
F 11/09/17 Neman Grodno3 2-0 Dnepr Mogilev
F 11/09/17 FC Torpedo Zhodino1 1-1 Naftan Novopolock12
F 10/09/17 Dinamo Brest4 4-1 FK Isloch Minsk3
F 10/09/17 FK Gorodeya3 3-2 FK Vitebsk2
F 10/09/17 FC Torpedo Minsk12 1-1 Slutsksakhar Slutsk1
F 09/09/17 BATE Borisov2 2-0 Slavia Mozyr2
F 09/09/17 Shakhter Soligorsk1 2-0 Krumkachy
F 08/09/17 FC Gomel 0-1 Dinamo Minsk1
F 27/08/17 Shakhter Soligorsk1 0-4 BATE Borisov2
F 27/08/17 Dinamo Minsk2 4-2 FK Gorodeya14
F 27/08/17 Slavia Mozyr3 1-2 Dinamo Brest2
F 26/08/17 FK Isloch Minsk1 0-0 FC Torpedo Minsk2
F 26/08/17 FK Vitebsk2 2-2 Neman Grodno
F 26/08/17 Slutsksakhar Slutsk1 1-0 FC Gomel1
F 11:30 Krumkachy1 2-2 Naftan Novopolock4