Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 18/08 Teramo 0-0 Gubbio
F 10/08 Modena 0-0 USD Virtus Verona
F 10/08 Pistoiese 0-0 Pontedera
F 09/10 Potenza2 4-1 Rende1
F 09/10 AC Monopoli3 3-2 Francavilla14
F 09/10 Robur Siena S.S.D.1 2-0 Pontedera1
F 09/10 Novara1 0-1 Alessandria2
F 09/10 Sambenedettese2 0-2 Fermana3
F 09/10 SudTirol3 0-1 Feralpisalo3
F 09/10 Monza4 4-1 Renate AC1
F 09/10 Carpi1 2-0 Carrarese4
F 04/09 Bisceglie 19134 1-1 AZ Picerno ASD2
F 29/08 AZ Picerno ASD1 0-2 Bisceglie 19133
F 18/08 Vis Pesaro 1-0 Rimini1
F 18/08 Rieti 1-3 Ternana
F 18/08 Gubbio2 1-2 Teramo6
F 18/08 Renate AC2 4-2 Como3
F 18/08 Reggio Audace FC3 3-3 JuventusU234
F 18/08 ASD Sicula Leonzio 3-0 Vibonese11
F 18/08 Azy based nano Bo11 0-2 USD Virtus Verona4
F 18/08 Avellino3 1-0 Bari3
F 18/08 Albinoleffe1 1-2 Lecco2
F 17/08 US Pianese1 0-2 Pistoiese
F 14/08 Paganese1 2-2 Avellino2
F 14/08 Azy based nano Bo1 2-1 Modena4
F 11/08 Bari2 3-2 Paganese3
F 11/08 Cesena3 3-1 Vis Pesaro3
F 11/08 Olbia1 4-1 Rieti13
F 11/08 Vibonese2 2-1 ASD Sicula Leonzio1
F 11/08 Como2 1-0 Gozzano3
F 11/08 Alma Juventus Fano 0-2 Teramo
F 11/08 Us Pergolettese1 0-2 Reggiana AC2
F 11/08 Lecco1 1-2 Giana1
F 10/08 USD Virtus Verona 2-2 Modena2
F 10/08 Pontedera2 2-1 Pistoiese3
F 04/08 Ternana4 3-2 Olbia
F 04/08 JuventusU233 2-0 Us Pergolettese
F 04/08 Gubbio 6-0 Alma Juventus Fano
F 04/08 Rimini2 1-2 Cesena4
F 04/08 Gozzano1 0-1 Renate AC1
F 04/08 Giana1 0-1 Albinoleffe2
F 03/08 Pontedera4 1-1 US Pianese
F 15/11/17 Albinoleffe1 2-0 Pro Piacenza1
F 17/10/17 Bisceglie 19132 2-0 Virtus Francavilla2
F 12/09/17 Rende 0-2 Reggina4
F 29/08/17 Catania 6-0 USD Akragas12
F 29/08/17 Catanzaro2 1-2 Rende11
F 20/08/17 Fano Calcio3 0-0 Ravenna2
F 20/08/17 Pistoiese1 0-1 Pontedera2
F 20/08/17 AC Monopoli4 1-0 A.S Andria Bat1
F 20/08/17 Gavorrano2 0-1 Prato1
F 20/08/17 SudTirol 1-0 Triestina
F 20/08/17 Carrarese2 2-2 Cuneo3
F 20/08/17 Fondi 3-1 Fermana1
F 20/08/17 USD Akragas2 1-3 ASD Sicula Leonzio1
F 13/08/17 Prato2 1-1 Robur Siena S.S.D.1
F 13/08/17 Bisceglie 19131 4-1 AC Monopoli4
F 13/08/17 Santarcangelo4 0-2 Fano Calcio12
F 13/08/17 Modena11 1-1 Pistoiese3
F 13/08/17 Cuneo5 1-2 Monza1
F 26/04/17 Venezia3 3-1 Matera13
F 08/03/17 Venezia1 3-1 Padova2
F 08/03/17 Ancona2 2-2 Matera1
F 01/03/17 Matera 1-0 Ancona1
F 22/02/17 Padova2 1-1 Venezia2
S 14/02/17 Taranto Sport - Matera
F 08/02/17 Como3 1-1 Venezia2
F 08/02/17 Tuttocuoio2 0-1 Padova1
F 08/02/17 Teramo1 1-1 Ancona
F 23/11/16 Pontedera2 1-3 Tuttocuoio2
F 23/11/16 Taranto Sport2 1-0 Messina
F 23/11/16 Foggia11 0-1 Matera3
F 23/11/16 Carrarese2 0-1 Padova13
F 23/11/16 Teramo1 2-0 Robur Siena S.S.D.2
F 22/11/16 Venezia2 0-0 Reggiana4
F 22/11/16 Ancona4 2-1 Mar Ratase3
F 16/11/16 Como2 1-0 Giana1
F 09/11/16 Matera 2-1 Lecce3
F 09/11/16 Mar Ratase1 2-1 US Casertana 19081
F 09/11/16 Arezzo1 1-1 Tuttocuoio1
F 09/11/16 Pontedera1 3-1 Feralpisalo
F 09/11/16 A.S Andria Bat3 1-1 Foggia1
F 08/11/16 SudTirol3 0-4 Venezia1
F 08/11/16 Ancona2 1-0 Alma Juventus Fano1
F 02/11/16 Como 1-0 Cremonese2
F 02/11/16 Teramo1 2-2 Lupa Roma1
F 02/11/16 Robur Siena S.S.D. 2-0 Viterbese
F 02/11/16 Taranto Sport1 1-1 Cosenza Calcio 19142
F 02/11/16 Giana 1-1 Alessandria2
F 02/11/16 Messina1 2-0 Catania2
F 02/11/16 Livorno2 0-0 Carrarese2
F 01/11/16 Padova2 2-1 Bassano2
F 01/11/16 Modena 0-3 Reggiana2
F 23/10/16 Hegelmann Litauen - Nevezis Kedainiai
F 23/10/16 Kazlu Ruda - Banga Gargzdai
F 23/10/16 FK Zalgiris Vilnius - FK Palanga
F 23/10/16 Dziugas Telsiai - FBK Kaunas
F 23/10/16 Krazante - Silute
F 23/10/16 Baltija Panevezys - Alytis Alytus
F 23/10/16 FK Trakai II - Taip
F 23/10/16 Lokomotyvas Radvilis - FK Minija
F 19/10/16 Messina3 2-0 Vibonese1
F 19/10/16 Pro Piacenza2 1-4 Giana1
F 19/10/16 Virtus Francavilla1 1-1 Lecce2
F 19/10/16 Foggia1 4-1 Juve Stabia1
F 19/10/16 Prato3 0-2 Arezzo3
F 15/10/16 FBK Kaunas - Banga Gargzdai
F 15/10/16 FK Trakai II - Baltija Panevezys
F 15/10/16 FK Palanga - Dziugas Telsiai
F 15/10/16 Kazlu Ruda - Lokomotyvas Radvilis
F 15/10/16 Taip - FK Minija
F 15/10/16 Nevezis Kedainiai - Silute
F 15/10/16 Krazante - FK Zalgiris Vilnius
F 15/10/16 Alytis Alytus - Hegelmann Litauen
F 08/10/16 FK Palanga - Taip
F 08/10/16 FK Minija - Dziugas Telsiai
F 08/10/16 FK Trakai II - Krazante
F 08/10/16 Nevezis Kedainiai - Alytis Alytus
F 08/10/16 Banga Gargzdai - FK Zalgiris Vilnius
F 08/10/16 Baltija Panevezys - FBK Kaunas
F 08/10/16 Kazlu Ruda - Hegelmann Litauen
F 08/10/16 Silute - Lokomotyvas Radvilis