Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 30/12/18 Robur Siena S.S.D. 0-0 Pro Piacenza
F 17/03 Vibonese 1-0 Rende2
F 17/03 Feralpisalo3 1-1 Sambenedettese2
F 17/03 Giana3 4-0 Gubbio1
F 17/03 Vicenza2 0-2 Triestina
F 17/03 Ternana1 0-3 Imolese2
F 17/03 Rimini4 0-1 Ravenna3
F 17/03 Teramo3 1-2 USD Virtus Verona3
F 17/03 ASD Sicula Leonzio1 1-0 AC Monopoli1
F 17/03 Cavese 4-0 Paganese1
F 17/03 Francavilla2 4-1 Trapani11
F 17/03 Vis Pesaro14 0-1 SudTirol1
F 17/03 US Casertana 19083 3-4 Viterbese3
F 17/03 Catania3 1-0 Juve Stabia2
F 17/03 Rieti3 1-0 Catanzaro1
F 17/03 Bisceglie 19131 0-0 US Siracusa
F 15:30 Renate AC2 0-1 Albinoleffe3
F 15:30 Pontedera3 1-0 JuventusU232
F 13:30 Piacenza1 1-0 Pistoiese13
F 11:30 ASD Albissola1 1-1 Gozzano1
F 11:30 Robur Siena S.S.D.2 1-0 Lucchese23
F 09:30 Pro Vercelli 4-0 Arzachena2
F 09:30 Olbia2 0-1 Pisa1
F 09:30 Carrarese12 3-0 Arezzo2
F 09:30 Alessandria1 0-0 ACD Virtus Entella
F 09:30 Novara3 1-3 Cuneo
F 12/03 Pro Piacenza 0-3 Alessandria
F 11/03 Gubbio1 1-1 Ternana1
F 10/03 Triestina2 1-2 Pordenone Calcio SSD2
F 10/03 Juve Stabia3 2-2 Cavese3
F 10/03 Monza2 1-1 Vis Pesaro2
F 10/03 Ravenna1 3-0 Alma Juventus Fano2
F 10/03 Potenza2 1-0 Rieti1
F 10/03 Fermana1 1-0 Rimini2
F 10/03 Sambenedettese11 1-4 Vicenza1
F 10/03 AC Monopoli1 0-0 Bisceglie 19133
F 10/03 USD Virtus Verona12 2-1 Feralpisalo11
F 10/03 Albinoleffe2 1-2 Teramo1
F 10/03 Imolese1 1-1 Renate AC1
F 10/03 Trapani1 2-0 US Casertana 19082
F 10/03 US Siracusa1 0-1 Francavilla3
F 10/03 Viterbese 3-0 Matera
F 10/03 Pro Vercelli2 1-1 Robur Siena S.S.D.3
F 10/03 Paganese3 0-0 Reggina15
F 10/03 SudTirol1 1-2 Giana2
F 10/03 Rende4 0-2 ASD Sicula Leonzio3
F 10/03 Catanzaro2 1-2 Catania4
F 09/03 JuventusU232 1-0 ASD Albissola13
F 09/03 Arezzo1 1-1 Novara3
F 09/03 Pistoiese 1-0 Cuneo
F 20/11/17 Pro Piacenza3 0-3 Pisa2
F 19/11/17 Gubbio 0-0 Fermana1
F 19/11/17 Gavorrano2 2-0 Carrarese
F 19/11/17 Reggiana3 3-0 Ravenna1
F 19/11/17 Feralpisalo2 1-2 Albinoleffe13
F 19/11/17 Pistoiese1 2-1 Piacenza2
F 19/11/17 Livorno4 2-1 Olbia3
F 19/11/17 Giana 5-0 Prato11
F 19/11/17 Pontedera2 0-0 Monza
F 19/11/17 Alessandria4 1-3 Viterbese2
S 19/11/17 Modena 0-0 Pordenone Calcio SSD
F 19/11/17 Catanzaro4 2-1 Cosenza Calcio 19144
F 19/11/17 Vicenza1 0-2 AC Mestre2
F 19/11/17 Sambenedettese1 0-0 Bassano2
F 19/11/17 Arezzo1 2-0 Cuneo3
F 19/11/17 Renate AC1 0-0 Teramo1
F 19/11/17 Alma Juventus Fano11 0-1 SudTirol1
F 18/11/17 Bisceglie 1913 2-1 AC Monopoli2
F 18/11/17 Lecce2 3-2 Reggina13
F 18/11/17 Rende3 2-0 Matera5
F 18/11/17 Paganese2 2-2 Fondi5
F 18/11/17 USD Akragas1 1-5 A.S Andria Bat2
F 18/11/17 Juve Stabia3 0-1 Catania2
F 18/11/17 Arzachena5 1-2 Lucchese3
F 18/11/17 Trapani3 3-1 Francavilla5
F 18/11/17 ASD Sicula Leonzio2 1-1 US Casertana 19082
F 17/11/17 Padova1 2-1 Triestina3
F 13/11/17 Santarcangelo12 2-1 Vicenza4
F 12/11/17 Robur Siena S.S.D.2 2-3 Pontedera1
F 12/11/17 Teramo1 1-2 Gubbio3
F 12/11/17 Catania3 1-0 Catanzaro4
F 12/11/17 Viterbese3 1-1 Pistoiese3
F 12/11/17 Ravenna1 1-2 Sambenedettese4
F 12/11/17 Pordenone Calcio SSD2 1-2 Padova3
F 12/11/17 Pisa1 0-0 Giana12
F 12/11/17 Lucchese5 2-1 Alessandria3
F 12/11/17 Francavilla13 2-0 USD Akragas3
F 12/11/17 Arezzo3 1-1 Pro Piacenza3
F 12/11/17 Monza1 1-1 Livorno2
S 12/11/17 Triestina 0-0 Modena
F 12/11/17 SudTirol1 1-1 Reggiana3
F 12/11/17 Albinoleffe 2-0 Alma Juventus Fano1
F 12/11/17 AC Mestre1 1-2 Renate AC4
F 12/11/17 Prato3 2-2 Arzachena1
F 12/11/17 Bassano1 1-2 Feralpisalo1
F 12/11/17 Piacenza1 1-1 Carrarese1
F 12/11/17 Cuneo11 1-1 Gavorrano3
F 11/11/17 US Casertana 19083 3-0 Paganese3
F 11/11/17 A.S Andria Bat3 0-0 Bisceglie 19131
F 11/11/17 Cosenza Calcio 19143 1-0 Juve Stabia2
F 11/11/17 US Siracusa1 1-3 Lecce2
F 11/11/17 Matera2 3-3 Trapani3
F 11/11/17 AC Monopoli1 0-1 Rende2
F 11/11/17 Fondi2 2-1 ASD Sicula Leonzio1
F 09/11/17 Carrarese3 2-3 Pisa3
F 09/11/17 Alessandria2 4-0 Olbia
F 08/11/17 Vicenza2 1-1 Renate AC14
F 08/11/17 Alma Juventus Fano1 1-1 Santarcangelo2
F 08/11/17 Gavorrano13 0-0 Arezzo
F 08/11/17 Lucchese2 0-0 Prato3
F 08/11/17 Pistoiese1 1-2 Robur Siena S.S.D.1
F 08/11/17 Padova1 2-1 AC Mestre2
F 08/11/17 Gubbio3 0-1 Ravenna1
F 08/11/17 Livorno 3-0 Viterbese11
F 08/11/17 Giana4 4-3 Piacenza11
F 08/11/17 Pro Piacenza 1-0 Monza
F 08/11/17 Triestina1 1-1 Teramo1
F 08/11/17 Sambenedettese3 0-1 SudTirol5
F 08/11/17 Reggiana2 1-0 Pordenone Calcio SSD1
F 08/11/17 Feralpisalo3 1-2 Fermana2
S 08/11/17 Modena 0-0 Bassano
F 08/11/17 Pontedera1 0-3 Cuneo4
F 07/11/17 Reggina2 0-2 US Siracusa1
F 07/11/17 Lecce3 2-1 US Casertana 19082
F 07/11/17 Juve Stabia1 1-1 Francavilla1
F 07/11/17 Bisceglie 1913 2-1 Matera2
F 07/11/17 Catanzaro4 1-0 AC Monopoli2
F 07/11/17 ASD Sicula Leonzio4 1-1 A.S Andria Bat3
F 07/11/17 Trapani 4-0 Rende1
F 07/11/17 Paganese3 2-5 Catania2