Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
31/08 12:00 FK Backa Backa Palan -:- FK Sindelic Nis
31/08 12:00 Azzurri 90 -:- Echallens
31/08 12:00 Dinamo Vranje -:- Zlatibor Cajetina
31/08 12:00 Kabel Novi Sad -:- FK Zarkovo
31/08 12:00 Radnicki Pirot -:- FK Trajal
31/08 12:00 FC Martigny Sports -:- Olympique de Geneve
31/08 12:00 Radnicki 1923 Kraguj -:- Metalac Gornji Milan
31/08 12:00 Meyrin -:- Young Boys U21
31/08 12:00 Grand-Lancy -:- Chenois
31/08 12:00 Borac Cacak -:- FK Buducnost Dobanov
31/08 12:00 Lausanne SportsU21 -:- Bulle
31/08 12:00 US Terre Sainte -:- FC Naters
31/08 12:00 La Chaux-de-Fonds -:- Vevey Sports
30/08 15:00 Chelsea U23 -:- Tottenham Hotspur U2
30/08 15:00 Zemun -:- FK Bezanija
30/08 15:00 Semendrija 1924 -:- Graficar
30/08 15:00 Derby County U23 -:- Arsenal U23
30/08 15:00 Wolves U23 -:- Leicester City U23
30/08 15:00 Everton U23 -:- Southampton U23
30/08 15:00 Brighton U23 -:- Blackburn Rovers U23
30/08 15:00 FC Wacker Innsbruck -:- FC Kitzbuhel
F 24/08 FK Zarkovo 0-0 Radnicki Pirot
F 24/08 Zlatibor Cajetina 0-0 Kabel Novi Sad
F 23/08 FK Buducnost Dobanov 0-0 Graficar
F 24/08 FK Trajal 1-1 Zemun
F 24/08 FK Sindelic Nis 1-0 Dinamo Vranje
F 24/08 Metalac Gornji Milan1 2-0 FK Backa Backa Palan2
F 23/08 FK Bezanija3 3-1 Borac Cacak14
F 23/08 Radnicki 1923 Kraguj2 3-0 Semendrija 192413
F 18/08 FC Wacker Innsbruck 4-5 SC Schwaz
F 17/08 Dinamo Vranje2 2-3 Metalac Gornji Milan5
F 17/08 FK Backa Backa Palan 1-1 Radnicki 1923 Kraguj
F 17/08 Kabel Novi Sad 1-0 FK Sindelic Nis
F 17/08 Radnicki Pirot2 1-1 Zlatibor Cajetina1
F 17/08 Zemun 0-1 FK Zarkovo
F 17/08 Borac Cacak3 3-1 FK Trajal3
F 17/08 Graficar1 3-0 FK Bezanija1
F 17/08 Semendrija 19243 0-2 FK Buducnost Dobanov2
F 13/08 FK Bezanija4 0-0 FK Buducnost Dobanov4
F 13/08 FK Trajal2 1-0 Graficar2
F 13/08 FK Zarkovo 0-0 Borac Cacak
F 13/08 Zlatibor Cajetina1 1-0 Zemun5
F 13/08 FK Sindelic Nis4 1-1 Radnicki Pirot1
F 13/08 FK Backa Backa Palan5 3-0 Semendrija 19244
F 13/08 Metalac Gornji Milan3 1-3 Kabel Novi Sad1
F 13/08 Radnicki 1923 Kraguj25 0-4 Dinamo Vranje2
F 10/08 Vevey Sports 3-0 Azzurri 90
F 09/08 Borac Cacak 2-0 Zlatibor Cajetina1
F 09/08 FK Buducnost Dobanov3 0-1 FK Trajal3
F 09/08 Graficar3 1-0 FK Zarkovo3
F 20/11/17 Jagodina 0-2 Metalac Gornji Milan
F 19/11/17 FK Sindelic Nis 1-0 FK Buducnost Dobanov
F 18/11/17 Teleoptik 4-0 Proleter
F 18/11/17 Radnicki 1923 Kraguj 1-1 FK Bezanija
F 18/11/17 Sevojno Uzice 2-0 FK Temnic
F 18/11/17 Novi Pazar 2-1 Dinamo Vranje
F 18/11/17 Karadjordje Topola1 0-0 CSK Pivara Celarevo5
F 17/11/17 Indjija4 1-0 Radnicki Pirot
F 13/11/17 Sevojno Uzice5 2-3 Karadjordje Topola2
F 13/11/17 Dinamo Vranje 4-1 FK Sindelic Nis
F 12/11/17 FK Bezanija4 2-0 Novi Pazar3
F 12/11/17 Radnicki Pirot5 1-0 Teleoptik1
F 12/11/17 FK Buducnost Dobanov 4-0 Jagodina1
F 11/11/17 Metalac Gornji Milan2 3-0 CSK Pivara Celarevo
F 11/11/17 Proleter3 2-0 Radnicki 1923 Kraguj15
F 10/11/17 FK Temnic 0-2 Indjija
F 06/11/17 FK Sindelic Nis3 2-2 FK Bezanija3
F 05/11/17 CSK Pivara Celarevo 2-2 FK Buducnost Dobanov
F 05/11/17 Novi Pazar 1-1 Proleter
F 05/11/17 Karadjordje Topola 0-2 Metalac Gornji Milan
F 04/11/17 Jagodina 0-0 Dinamo Vranje
F 04/11/17 Radnicki 1923 Kraguj 0-0 Radnicki Pirot
F 04/11/17 Indjija 2-0 Sevojno Uzice
F 03/11/17 Teleoptik 0-0 FK Temnic
F 30/10/17 Proleter2 1-0 FK Sindelic Nis4
F 30/10/17 Dinamo Vranje4 1-0 CSK Pivara Celarevo1
F 29/10/17 Radnicki Pirot3 1-0 Novi Pazar2
F 29/10/17 FK Buducnost Dobanov2 0-0 Metalac Gornji Milan2
F 29/10/17 Indjija12 1-1 Karadjordje Topola2
F 29/10/17 FK Bezanija 2-0 Jagodina
S 28/10/17 Sevojno Uzice 0-0 Teleoptik
F 27/10/17 FK Temnic1 2-2 Radnicki 1923 Kraguj
F 23/10/17 CSK Pivara Celarevo15 0-0 FK Bezanija13
F 22/10/17 Novi Pazar 1-1 FK Temnic
F 22/10/17 Radnicki 1923 Kraguj1 0-2 Sevojno Uzice4
F 21/10/17 Metalac Gornji Milan 0-2 Dinamo Vranje
F 21/10/17 Karadjordje Topola 1-0 FK Buducnost Dobanov
F 21/10/17 FK Sindelic Nis3 2-0 Radnicki Pirot14
F 21/10/17 Jagodina 2-2 Proleter
F 20/10/17 Teleoptik1 2-1 Indjija2
F 16/10/17 Dinamo Vranje12 1-0 FK Buducnost Dobanov13
F 15/10/17 FK Bezanija1 0-1 Metalac Gornji Milan3
F 15/10/17 Radnicki Pirot 3-1 Jagodina1
F 15/10/17 Sevojno Uzice3 0-0 Novi Pazar
F 15/10/17 FK Temnic 0-2 FK Sindelic Nis
F 14/10/17 Proleter 3-0 CSK Pivara Celarevo
F 14/10/17 Teleoptik2 2-0 Karadjordje Topola12
F 13/10/17 Indjija3 0-2 Radnicki 1923 Kraguj3
F 09/10/17 Jagodina 1-0 FK Temnic
F 08/10/17 Metalac Gornji Milan3 1-2 Proleter4
F 08/10/17 CSK Pivara Celarevo2 2-1 Radnicki Pirot4
F 08/10/17 FK Buducnost Dobanov1 1-1 FK Bezanija6
F 07/10/17 Novi Pazar1 4-3 Indjija4
F 07/10/17 Karadjordje Topola4 0-0 Dinamo Vranje3
F 07/10/17 Radnicki 1923 Kraguj3 1-0 Teleoptik1
F 07/10/17 FK Sindelic Nis 1-1 Sevojno Uzice
F 02/10/17 FK Temnic 2-2 CSK Pivara Celarevo
F 02/10/17 Proleter2 3-1 FK Buducnost Dobanov1
F 01/10/17 Radnicki Pirot 0-3 Metalac Gornji Milan
F 01/10/17 Teleoptik 0-0 Novi Pazar
S 30/09/17 Indjija 0-0 FK Sindelic Nis
S 30/09/17 Radnicki 1923 Kraguj 0-0 Karadjordje Topola
S 30/09/17 Sevojno Uzice 0-0 Jagodina
F 29/09/17 FK Bezanija2 1-2 Dinamo Vranje4
F 10:00 Dinamo Vranje4 1-0 Proleter2
F 24/09/17 Metalac Gornji Milan11 2-0 FK Temnic2
F 24/09/17 FK Sindelic Nis 0-0 Teleoptik1
F 24/09/17 Jagodina1 0-0 Indjija3
F 24/09/17 CSK Pivara Celarevo2 3-1 Sevojno Uzice1
F 24/09/17 FK Buducnost Dobanov2 3-1 Radnicki Pirot2
S 23/09/17 Karadjordje Topola - FK Bezanija
S 23/09/17 Novi Pazar - Radnicki 1923 Kraguj
F 16/09/17 Sevojno Uzice1 0-2 Metalac Gornji Milan2
F 16/09/17 Novi Pazar 2-0 Karadjordje Topola
F 16/09/17 FK Temnic2 2-0 FK Buducnost Dobanov1
F 16/09/17 Radnicki 1923 Kraguj3 0-1 FK Sindelic Nis2
F 16/09/17 Indjija3 1-0 CSK Pivara Celarevo1
F 16/09/17 Radnicki Pirot5 3-5 Dinamo Vranje1
F 15/09/17 Proleter3 3-2 FK Bezanija3
F 15/09/17 Teleoptik3 0-2 Jagodina2