Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
01/11 05:00 Thespa Kusatsu -:- Tokushima Vortis
01/11 03:00 Samford Ranges -:- Mount Gravatt Hawks
01/11 03:00 AC Carina -:- Virginia United
01/11 03:00 Changchun Yatai -:- Zhejiang Greentown
01/11 03:00 University of Queens -:- Brisbane Athletic
01/11 03:00 Machida Zelvia -:- Ehime FC
01/11 03:00 Xinjiang Tianshan Le -:- Beijing Renhe
01/11 02:00 Jubilo Iwata -:- Avispa Fukuoka
01/11 01:00 Albirex Niigata -:- Tokyo Verdy
01/11 01:00 Fagiano Okayama -:- JEF United Ichihara
01/11 01:00 V-Varen Nagasaki -:- Mito Hollyhock
01/11 01:00 Kyoto Sanga -:- Montedio Yamagata
01/11 01:00 Zweigen Kanazawa FC -:- Giravanz Kitakyushu
01/11 01:00 Omiya Ardija -:- FC Ryukyu
01/11 01:00 Tochigi SC -:- Ventforet Kofu
01/11 01:00 Matsumoto Yamaga FC -:- Renofa Yamaguchi
31/10 07:00 Gamba Osaka -:- Consadole Sapporo
31/10 07:00 Suzhou Dongwu -:- Jiangxi Liansheng
31/10 06:00 Centenary Stormers -:- St George Willawong
31/10 06:00 Kawasaki Frontale -:- FC Tokyo
31/10 05:00 Kashima Antlers -:- Nagoya Grampus
31/10 05:00 Jinju Citizen -:- Seoul United
31/10 05:00 Chungju Citizen -:- Paju Citizen FC
31/10 05:00 Yeoju Sejong -:- Ulsan Citizens
31/10 05:00 Icheon Citizen -:- FC Namdong
31/10 05:00 Goyang FC -:- Pocheon FC
31/10 05:00 Siheung City -:- Yangpyeong
31/10 04:00 Kashiwa Reysol -:- Shimizu S-Pulse
31/10 04:00 Taizhou Yuanda -:- Kunshan FC
31/10 04:00 Shanxi Longjin -:- Guangxi Baoyun FC
31/10 04:00 Yunnan Kunlu -:- Hunan Billows
31/10 03:00 Shonan Bellmare -:- Yokohama FC
31/10 02:00 Oita Trinita -:- Urawa Red Diamonds
31/10 01:00 Vegalta Sendai -:- Hiroshima Sanfrecce
28/10 07:00 Nantong Zhiyun -:- Suzhou Dongwu
28/10 07:00 FC Tokyo -:- Kashiwa Reysol
28/10 07:00 Vegalta Sendai -:- Vissel Kobe
28/10 07:00 Hiroshima Sanfrecce -:- Yokohama Marinos
F 24/10 Guangxi Baoyun FC 0-0 Wuhan three town
F 24/10 Hubei Chufengheli FC 0-0 Zibo Sunday
F 18/10 SD Tarazona 0-0 Osasuna B
F 18/10 CD Ebro 0-0 SD Logrones
F 18/10 UE Cornella 0-0 UE Olot
F 04/10 Loudoun United - North Carolina
F 06/09 Brisbane Knights - Grange Thistle SC
F 02/11/19 Beijing BeiKong - Guizhou Hengfeng Zhi
F 02/11/19 Shanxi Chang An Athl - Sichuan Longfor
F 02/11/19 Inner Mongolia Zhong - Liaoning FC
F 02/11/19 Shijiazhuang YongCha - Xinjiang Tianshan Le
F 02/11/19 Heilongjiang Lava Sp - Changchun Yatai
F 18/11/17 Shimizu S-Pulse2 0-2 Consadole Sapporo3
F 18/11/17 Yokohama Marinos3 1-4 Cerezo Osaka
F 18/11/17 Albirex Niigata 1-0 Ventforet Kofu
F 18/11/17 Kawasaki Frontale 1-0 Gamba Osaka2
F 18/11/17 Kashiwa Reysol2 1-0 Jubilo Iwata2
F 18/11/17 Sagan Tosu1 2-1 FC Tokyo
F 18/11/17 Vissel Kobe2 1-2 Hiroshima Sanfrecce
F 18/11/17 Vegalta Sendai 3-0 Omiya Ardija13
F 05/11/17 Kashima Antlers4 1-0 Urawa Red Diamonds2
F 29/10/17 FC Tokyo 0-0 Shimizu S-Pulse1
F 29/10/17 Kashiwa Reysol 2-2 Kawasaki Frontale2
F 29/10/17 Hiroshima Sanfrecce 0-1 Urawa Red Diamonds1
F 29/10/17 Cerezo Osaka 2-1 Omiya Ardija1
F 29/10/17 Gamba Osaka1 1-1 Vegalta Sendai
F 29/10/17 Ventforet Kofu1 2-3 Vissel Kobe
F 29/10/17 Consadole Sapporo1 1-2 Kashima Antlers
F 29/10/17 Jubilo Iwata2 2-1 Yokohama Marinos
F 29/10/17 Albirex Niigata1 1-0 Sagan Tosu
F 22/10/17 Urawa Red Diamonds 3-3 Gamba Osaka2
F 21/10/17 Yokohama Marinos 3-2 Kashima Antlers3
F 21/10/17 FC Tokyo 1-2 Consadole Sapporo2
F 21/10/17 Jubilo Iwata2 2-2 Albirex Niigata1
F 21/10/17 Vissel Kobe2 1-2 Sagan Tosu2
F 21/10/17 Omiya Ardija3 1-1 Kashiwa Reysol1
F 21/10/17 Cerezo Osaka2 2-0 Ventforet Kofu1
F 21/10/17 Hiroshima Sanfrecce1 0-3 Kawasaki Frontale2
F 21/10/17 Vegalta Sendai 0-0 Shimizu S-Pulse3
F 15/10/17 Sagan Tosu 1-2 Cerezo Osaka2
F 15/10/17 Ventforet Kofu2 1-1 FC Tokyo1
F 14/10/17 Urawa Red Diamonds 1-1 Vissel Kobe2
F 14/10/17 Kashima Antlers3 2-0 Hiroshima Sanfrecce1
F 14/10/17 Kawasaki Frontale14 3-2 Vegalta Sendai2
F 14/10/17 Yokohama Marinos1 1-1 Omiya Ardija14
F 14/10/17 Gamba Osaka 0-1 Albirex Niigata1
F 14/10/17 Shimizu S-Pulse11 0-3 Jubilo Iwata1
F 14/10/17 Consadole Sapporo 3-0 Kashiwa Reysol1
F 01/10/17 Vegalta Sendai 2-3 Urawa Red Diamonds4
F 30/09/17 Omiya Ardija1 0-0 Shimizu S-Pulse3
F 30/09/17 Gamba Osaka3 1-2 Yokohama Marinos2
F 30/09/17 Kawasaki Frontale 5-1 Cerezo Osaka
F 30/09/17 Kashiwa Reysol2 0-1 Ventforet Kofu1
F 30/09/17 Hiroshima Sanfrecce2 1-1 Consadole Sapporo2
F 30/09/17 FC Tokyo 0-0 Jubilo Iwata1
F 30/09/17 Albirex Niigata1 0-2 Vissel Kobe1
F 30/09/17 Sagan Tosu 1-0 Kashima Antlers2
F 23/09/17 Cerezo Osaka3 1-4 Vegalta Sendai1
F 23/09/17 Vissel Kobe5 0-0 Kawasaki Frontale2
F 23/09/17 Kashima Antlers1 2-1 Gamba Osaka3
F 23/09/17 Ventforet Kofu1 3-2 Yokohama Marinos1
F 23/09/17 Kashiwa Reysol2 4-1 FC Tokyo2
F 23/09/17 Jubilo Iwata2 2-1 Omiya Ardija2
F 23/09/17 Urawa Red Diamonds 2-2 Sagan Tosu1
F 23/09/17 Shimizu S-Pulse1 1-3 Hiroshima Sanfrecce1
F 23/09/17 Consadole Sapporo 2-2 Albirex Niigata4
F 17/09/17 Jubilo Iwata 1-1 Urawa Red Diamonds2
F 16/09/17 Vissel Kobe 2-0 Consadole Sapporo1
F 16/09/17 Sagan Tosu4 2-1 Ventforet Kofu13
F 16/09/17 FC Tokyo1 1-0 Vegalta Sendai2
F 16/09/17 Yokohama Marinos2 1-1 Kashiwa Reysol
F 16/09/17 Hiroshima Sanfrecce 1-0 Cerezo Osaka1
F 16/09/17 Shimizu S-Pulse1 0-3 Kawasaki Frontale
F 16/09/17 Omiya Ardija 2-2 Gamba Osaka
F 16/09/17 Albirex Niigata3 2-4 Kashima Antlers1
F 10/09/17 Vegalta Sendai 4-1 Sagan Tosu1
F 09/09/17 Gamba Osaka1 1-2 Vissel Kobe
F 09/09/17 FC Tokyo2 1-4 Cerezo Osaka1
F 09/09/17 Kawasaki Frontale 3-0 Yokohama Marinos
F 09/09/17 Albirex Niigata1 0-0 Hiroshima Sanfrecce1
F 09/09/17 Urawa Red Diamonds 1-2 Kashiwa Reysol2
F 09/09/17 Kashima Antlers1 1-0 Omiya Ardija1
F 09/09/17 Ventforet Kofu1 0-1 Shimizu S-Pulse3
F 08/09/17 Consadole Sapporo 2-1 Jubilo Iwata
F 27/08/17 Ventforet Kofu1 2-2 Kawasaki Frontale1
F 27/08/17 Shimizu S-Pulse4 1-2 Urawa Red Diamonds1
F 26/08/17 Cerezo Osaka2 0-1 Kashima Antlers2
F 26/08/17 Sagan Tosu 1-3 Gamba Osaka
F 26/08/17 Kashiwa Reysol13 1-1 Albirex Niigata3
F 26/08/17 Omiya Ardija2 1-1 Hiroshima Sanfrecce1
F 26/08/17 Jubilo Iwata2 2-1 Vissel Kobe11
F 26/08/17 Yokohama Marinos1 1-0 FC Tokyo1