Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 12:00 TJ Visnove - Liptovsky Mikulas
F 12:00 Banik VeLky Krtis 0-0 TJD Pribelce
F 12:00 FK Brezno 0-0 Slovenske Darmoty
F 11:00 SK Sasova 0-0 SK Pramen Kovacova
F 11:00 Slovan Modra 0-0 FK Slovan Most pri B
F 16/09 FK Melcice-Lieskove3 0-3 Galanta
F 16/09 Lokomotiva Kosice2 1-2 Slavia2
F 16/09 MFK Kezmarok 2-1 Partizan Bardejov
F 16/09 Pavlovce nad Uhom1 0-6 TeslaStropkov
F 16/09 Rimavska Sobota2 0-7 FK Kosice
F 16/09 Jawornik malkoff1 1-2 SKF Sered1
F 16/09 Slavoj Spiska Bela12 2-1 Gerlachov11
F 16/09 Besenova2 2-1 MSK Puchov3
F 16/09 SK Bela1 1-0 Poprad
F 16/09 Slovenske Darmoty 0-6 Dukla Banska Bystric
F 16/09 TJ druzstevnik Jacov 0-4 Sport Podbrezova
F 16/09 Druzstevnik Zvoncin 1-10 Spartak Trnava
F 16/09 Spisske Podhradie1 2-1 Slavoj Trebisov3
F 16/09 TJ SK Sokol Jakub 1-8 Zlate Moravce
F 16/09 Slovan Modra1 1-6 KFC Komarno
F 16/09 FC Rohoznik3 6-1 Malacky3
F 16/09 Lachabadisilahua3 0-6 Sokol Dolna Zdana1
F 15/09 SK Nevidzany2 0-6 MFK Dubnica nad Vaho
F 15/09 Slavia Staskov3 3-4 Liptovsky Mikulas
F 15/09 MSK Hurbanovo1 0-2 MFK Skalica1
F 15/09 TJ Rovinka1 3-2 FK Senica2
F 15/09 SK Surany4 1-4 FC STK 1914 Samorin1
F 03/09 FK Belusa 0-2 Slovan Bratislava1
F 26/08 Slovan Modra3 1-0 FK Slovan Most pri B2
F 26/08 Banik VeLky Krtis12 1-4 TJD Pribelce1
F 26/08 SK Sasova 0-0 SK Pramen Kovacova
F 26/08 FK Brezno1 0-2 Slovenske Darmoty1
F 20/08 Tvrdosin1 0-0 Oravske Vesele3
F 12:00 Podkonice1 1-4 Zlate Moravce1
F 12:00 TJ Jasenov3 1-2 TeslaStropkov4
F 12:00 Hajnacka5 2-2 Rimavska Sobota4
F 12:00 Strazske 1-3 Pavlovce nad Uhom
F 12:00 Market Sveta 0-3 Partizan Bardejov
F 12:00 Fomat Martin2 4-4 Poprad2
F 12:00 Lokomotiva Kosice 2-0 Cana
F 12:00 OSK Svosov 2-2 Slavia Staskov
F 12:00 MFK Kezmarok 3-1 Rudnany
F 12:00 Slovan Sabinov 0-3 Tatran Presov
F 12:00 Velka Lomnica2 0-4 Slavoj Spiska Bela1
F 12:00 Nizna3 2-3 Besenova3
F 12:00 Pokrok SEZ Krompachy 1-2 Spisske Podhradie
F 12:00 Kosicka Nova Ves 0-4 Slavia
F 12:00 Kysucke Nove Mesto2 1-1 Tatran Krasno nad Ky
F 12:00 Gelnica 0-2 Slavoj Trebisov
F 12:00 MFK Lokomotiva Zvole 0-5 Nitra
F 18/10/17 MFK Skalica1 0-1 MFK Ruzomberok
F 18/10/17 Slovan Bratislava2 3-1 Nitra4
F 18/10/17 Spartak Trnava 3-0 Spisska Nova Ves2
F 18/10/17 MSK Zilina3 3-0 Sport Podbrezova2
F 18/10/17 MFK Spartak Medzev2 1-5 Dunajska Streda1
F 18/10/17 TJ Iskra Borcice1 2-0 Michalovce1
F 18/10/17 Tatran LM1 2-0 MFK Lokomotiva Zvole2
F 17/10/17 Poprad6 1-0 Inter Bratislava2
F 04/10/17 MFK Snina3 1-1 Michalovce2
F 04/10/17 FK Sol1 0-1 Sport Podbrezova2
F 27/09/17 TJ Spartak Myjava 0-1 Slovan Bratislava
F 27/09/17 Vydrany1 1-2 Spisska Nova Ves
F 27/09/17 Novohrad Lucenec2 0-3 Nitra
F 27/09/17 FC Artmedia Petrzalk2 0-3 Poprad2
F 27/09/17 Slovan Simonovany 1-1 Inter Bratislava
F 27/09/17 Jednota Banova2 0-1 MFK Lokomotiva Zvole3
F 27/09/17 TJ Iskra Borcice2 3-1 Lokomotiva Kosice5
F 27/09/17 OFK Heluosuvigny 1-3 Dunajska Streda
F 27/09/17 Lipany 1-2 MSK Zilina
F 27/09/17 Namestovo 0-1 Spartak Trnava
F 27/09/17 MFK Spartak Medzev2 1-0 Trencin11
F 27/09/17 MFK Dubnica nad Vaho4 1-2 Tatran LM
F 27/09/17 Malzenice4 0-0 MFK Skalica1
F 27/09/17 TJ Druzstevnik Bela 0-7 MFK Ruzomberok
F 14/09/17 Dunajska Luzna3 1-2 FC Artmedia Petrzalk2
F 13/09/17 FC Pata1 0-3 MFK Lokomotiva Zvole1
F 13/09/17 MFK Spartak Medzev2 1-1 FK Senica4
F 13/09/17 TJ Druzstevnik Vraku2 1-2 Inter Bratislava2
F 13/09/17 MSK Slovan Trencians2 0-7 Nitra1
F 13/09/17 Ora Waka1 1-1 Namestovo
F 13/09/17 Poltar 0-4 Michalovce2
S 13/09/17 Bela Dulice - Mesta Tornala
F 13/09/17 TJ Spartak Myjava1 2-0 SKM Puchov1
S 13/09/17 Svaty Peter - Spartak Trnava
F 13/09/17 FK Levoca1 1-9 MFK Ruzomberok
F 13/09/17 TJ SV And Kysucou1 0-5 Poprad1
S 13/09/17 Pavlovce nad Uhom - MFK Snina
F 13/09/17 Poruba 0-11 MSK Zilina
S 13/09/17 FK Slovan Most pri B - MFK Skalica
F 13/09/17 TJ Iskra Borcice1 5-1 FC STK 1914 Samorin1
S 13/09/17 Hrusovany - Lachabadisilahua
F 13/09/17 Lokomotiv Devinska 0-3 Dunajska Streda
F 13/09/17 Vydrany1 1-0 Sokol Dolna Zdana3
F 12/09/17 Malacky1 1-5 Slovan Bratislava1
F 12/09/17 Mladost Kalsa 0-3 Sport Podbrezova
F 12/09/17 Hajnacka1 1-5 Tatran LM1
F 12/09/17 FK Sol1 1-1 Partizan Bardejov3
F 12/09/17 Pokrok SEZ Krompachy2 0-1 Lokomotiva Kosice
F 12/09/17 MFK Dubnica nad Vaho1 3-1 Tatran Presov3
F 12/09/17 Harichovce 1-4 Spisska Nova Ves2
F 12/09/17 Lipany1 3-0 Slavoj Trebisov14
F 12/09/17 Jednota Banova1 4-2 FC Banik Horna Nitra2
F 06/09/17 TJ Banik Stiavnicke 1-7 Novohrad Lucenec
F 06/09/17 Malzenice1 1-1 SKF Sered1
F 31/08/17 Slovan Simonovany12 1-1 Zlate Moravce2
F 16/08/17 Bones2 0-2 FK Slovan Most pri B
F 16/08/17 Dobra Niva1 0-7 MSK Zilina
F 16/08/17 FK Belusa 2-4 Zlate Moravce1
F 15/08/17 MFK Bytca2 1-8 Nitra1
F 09/08/17 SK Senkvice 0-4 Lokomotiv Devinska1
F 09/08/17 Slovan Simonovany1 3-1 OSK Rosina2
F 09/08/17 FC Rohoznik 0-4 MFK Skalica
F 09/08/17 Lachabadisilahua1 2-0 PSC Pezinok3
F 09/08/17 Tomasov 0-6 FC Artmedia Petrzalk
F 09/08/17 TJ Partizan Domaniza1 2-3 Inter Bratislava
F 09/08/17 TJ druzstevnik Jacov 0-10 Spartak Trnava
F 09/08/17 TJ Spartak Myjava1 3-1 Tatran Krasno nad Ky
F 09/08/17 FK Slovan Ivanka pri2 1-3 Dunajska Streda2
F 09/08/17 Slovan Sahy1 1-2 TJ Iskra Borcice1
F 09/08/17 Cana1 1-2 Lipany
F 09/08/17 Tatran VLM1 0-5 SKM Liptovsky Hradok
F 09/08/17 Ora Waka2 2-0 Ladomerska Vieska4
F 09/08/17 FK Levoca1 6-2 FK GECA2
F 09/08/17 TJ Tatran Chlebnice2 0-5 Trencin
F 09/08/17 FK Sol1 2-1 Vysne Opatske
F 09/08/17 Velka Lomnica 0-10 MFK Ruzomberok
F 09/08/17 SKM Puchov 5-0 Cadca
F 09/08/17 Namestovo1 4-1 MFK Kosice12
F 09/08/17 MFK Roznava 0-4 FK Senica1
F 09/08/17 Terchova1 0-2 Tatran Presov5