Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 16/08 Lernayin Artsakh 0-0 Alashkert B Martuni
21/10 12:00 Lernayin Artsakh -:- Ararat-Armenia B
21/10 12:00 FK Dilijan -:- Alashkert B Martuni
21/10 12:00 Pyunik B -:- Rail Locomotive
21/10 12:00 Ani Yerevan -:- FC Torpedo Yerevan
21/10 12:00 Masis -:- FK Van
21/10 12:00 Urartu II -:- BKMA
21/10 12:00 Shirak Gjumri B -:- Ararat Yerevan II
21/10 08:30 Se Wan Boy -:- FC Aragats
16/10 12:00 Ararat Yerevan II -:- Se Wan Boy
16/10 12:00 Lernayin Artsakh -:- FK Dilijan
16/10 12:00 Ararat-Armenia B -:- Pyunik B
16/10 12:00 FC Aragats -:- Urartu II
16/10 12:00 BKMA -:- Masis
16/10 12:00 Rail Locomotive -:- Shirak Gjumri B
16/10 12:00 FK Van -:- Ani Yerevan
16/10 12:00 FC Torpedo Yerevan -:- FC West Armenia
F 30/09 Silkeborg IF Reserve - Viborg Reserve
F 31/08 FC Torpedo Yerevan 0-0 BKMA
F 31/08 FK Dilijan 0-0 FK Van
F 31/08 Ani Yerevan 0-0 Ararat-Armenia B
F 31/08 Masis 0-0 Lernayin Artsakh
F 12/08 Makaravanka 0-0 Artsakh
F 05/10 FC West Armenia1 3-3 FK Van
F 04/10 Ani Yerevan 0-8 BKMA
F 04/10 Pyunik B 5-1 Lernayin Artsakh1
F 04/10 Urartu II2 1-0 Ararat Yerevan II2
F 04/10 Se Wan Boy4 2-2 Rail Locomotive1
F 01/10 Rail Locomotive2 2-0 Urartu II1
F 01/10 Ararat-Armenia B3 1-1 Se Wan Boy12
F 01/10 Ararat Yerevan II 7-2 Masis
F 30/09 Lernayin Artsakh 3-0 Shirak Gjumri B
F 30/09 Pyunik B2 6-0 FK Dilijan2
F 30/09 FK Van 0-1 Alashkert B Martuni
F 30/09 BKMA1 2-3 FC West Armenia1
F 30/09 FC Aragats12 2-2 Ani Yerevan2
F 25/09 Masis 2-7 Rail Locomotive3
F 25/09 Ani Yerevan1 0-1 Ararat Yerevan II5
F 24/09 Shirak Gjumri B 1-0 Pyunik B
F 24/09 FC West Armenia2 2-1 FC Aragats
F 24/09 Alashkert B Martuni3 2-4 BKMA1
F 24/09 FK Dilijan2 1-2 FC Torpedo Yerevan2
F 23/09 Urartu II1 0-1 Ararat-Armenia B
F 23/09 Se Wan Boy3 1-0 Lernayin Artsakh2
F 16/09 FK Van 4-3 FC Torpedo Yerevan
F 16/09 Rail Locomotive 2-0 Ani Yerevan
F 16/09 Pyunik B1 2-4 Se Wan Boy2
F 16/09 Ararat Yerevan II12 4-5 FC West Armenia4
F 16/09 FC Aragats15 3-3 Alashkert B Martuni15
F 16/09 Ararat-Armenia B 3-2 Masis3
F 20/11/17 FC Lori1 5-0 Erebuni2
F 20/11/17 FC Artsakh1 2-1 Gandzasar Kapan B1
F 20/11/17 Ararat Yerevan II1 1-3 Banants B
F 20/11/17 Alashkert B Martuni2 3-3 FC Avan Academy1
F 20/11/17 Shirak Gjumri B2 2-3 Pyunik B3
F 06/11/17 Erebuni2 3-0 Ararat Yerevan II3
S 06/11/17 Banants B 0-0 FC Artsakh
F 06/11/17 Pyunik B 1-2 FC Lori
F 06/11/17 Gandzasar Kapan B2 0-2 Alashkert B Martuni2
S 06/11/17 FC Avan Academy 0-0 Shirak Gjumri B
S 30/10/17 FC Lori 0-0 FC Avan Academy
F 30/10/17 Ararat Yerevan II1 0-1 Pyunik B1
F 30/10/17 Shirak Gjumri B14 1-1 Gandzasar Kapan B1
F 30/10/17 FC Artsakh3 1-0 Alashkert B Martuni1
F 30/10/17 Banants B3 1-2 Erebuni4
F 23/10/17 Erebuni 1-4 FC Artsakh
F 23/10/17 Ararat Yerevan II3 0-1 FC Avan Academy2
F 23/10/17 Banants B 3-1 Pyunik B2
F 23/10/17 Shirak Gjumri B1 0-2 Alashkert B Martuni2
F 23/10/17 FC Lori23 0-1 Gandzasar Kapan B3
F 16/10/17 FC Artsakh1 3-0 Shirak Gjumri B1
F 16/10/17 Pyunik B2 2-3 Erebuni2
F 16/10/17 Alashkert B Martuni1 1-3 FC Lori
F 16/10/17 Gandzasar Kapan B1 0-5 Ararat Yerevan II1
F 16/10/17 FC Avan Academy2 0-2 Banants B1
F 03/10/17 Erebuni2 0-3 FC Avan Academy2
F 25/09/17 FC Lori6 2-0 Shirak Gjumri B1
F 25/09/17 Ararat Yerevan II3 3-4 Alashkert B Martuni2
F 25/09/17 Banants B1 0-1 Gandzasar Kapan B
F 25/09/17 Pyunik B1 0-1 FC Artsakh1
S 25/09/17 Erebuni - FC Avan Academy
F 18/09/17 Gandzasar Kapan B16 4-1 Erebuni3
F 18/09/17 FC Avan Academy1 2-0 Pyunik B1
F 18/09/17 FC Artsakh15 0-1 FC Lori24
F 18/09/17 Alashkert B Martuni4 0-1 Banants B3
F 18/09/17 Shirak Gjumri B1 0-0 Ararat Yerevan II1
F 11/09/17 Ararat Yerevan II2 2-2 FC Lori
F 11/09/17 FC Avan Academy1 1-2 FC Artsakh
F 11/09/17 Erebuni1 3-0 Alashkert B Martuni1
F 11/09/17 Banants B2 3-0 Shirak Gjumri B
F 11/09/17 Pyunik B 3-2 Gandzasar Kapan B1
F 03/09/17 FC Avan Academy12 1-5 FC Lori1
F 28/08/17 Gandzasar Kapan B1 2-3 FC Avan Academy2
F 28/08/17 Shirak Gjumri B 1-0 Erebuni1
F 28/08/17 FC Lori2 1-1 Banants B1
F 28/08/17 FC Artsakh1 1-0 Ararat Yerevan II2
F 28/08/17 Alashkert B Martuni 3-4 Pyunik B1
F 21/08/17 Pyunik B 1-0 Shirak Gjumri B3
S 21/08/17 Gandzasar Kapan B - FC Artsakh
F 21/08/17 Banants B2 0-0 Ararat Yerevan II1
F 21/08/17 Erebuni1 0-5 FC Lori2
F 21/08/17 FC Avan Academy4 1-1 Alashkert B Martuni5
F 09:00 Shirak Gjumri B2 2-2 FC Avan Academy
F 09:00 FC Lori2 2-1 Pyunik B1
F 09:00 FC Artsakh2 1-0 Banants B3
F 09:00 Alashkert B Martuni2 4-2 Gandzasar Kapan B1
F 09:00 Ararat Yerevan II1 2-0 Erebuni
F 07/08/17 Erebuni2 1-4 Banants B
F 07/08/17 Alashkert B Martuni1 1-1 FC Artsakh1
F 07/08/17 Pyunik B 0-3 Ararat Yerevan II
F 30/05/17 Alashkert B Martuni 3-1 Shirak Gjumri B
F 29/05/17 Ararat Yerevan II 0-0 Erebuni
F 29/05/17 Gandzasar Kapan B 0-4 Pyunik B
F 22/05/17 Erebuni 2-1 Gandzasar Kapan B
F 22/05/17 Pyunik B 2-4 Banants B
F 22/05/17 Shirak Gjumri B 0-4 Ararat Yerevan II
F 16/05/17 Alashkert B Martuni 0-2 Pyunik B
F 15/05/17 Ararat Yerevan II 2-1 Gandzasar Kapan B
F 15/05/17 Banants B 1-0 Erebuni
F 08/05/17 Pyunik B 1-0 Shirak Gjumri B
F 08/05/17 Erebuni 0-2 Alashkert B Martuni
F 08/05/17 Gandzasar Kapan B 3-3 Banants B
F 03/05/17 Alashkert B Martuni2 0-2 Gandzasar Kapan B1
S 02/05/17 Shirak Gjumri B - Erebuni
F 02/05/17 Ararat Yerevan II 1-1 Banants B
F 02/05/17 Erebuni 1-0 Shirak Gjumri B
F 28/04/17 Gandzasar Kapan B - Shirak Gjumri B
F 28/04/17 Pyunik B - Ararat Yerevan II
F 28/04/17 Banants B - Alashkert B Martuni
F 25/04/17 Ararat Yerevan II - Alashkert B Martuni