Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 24/10 FK Shkupi 0-0 Sileks
F 19/10/19 Borec Veles 0-0 FK Shkupi
F 19/10/19 Rabotnicki Skopje 0-0 FC Struga Trim Lum
F 19/10/19 FK Makedonija Gjorce 0-0 FC Vardar Skopje
F 19/10/19 Sileks 0-0 Renova Cepciste
F 06/10/19 FK Shkendija 79 - FC Vardar Skopje
F 06/10/19 FK Makedonija Gjorce - FK Shkupi
F 06/10/19 Borec Veles - FC Struga Trim Lum
F 06/10/19 Academy Pandev - Sileks
F 14/09/19 FC Vardar Skopje - FC Struga Trim Lum
F 14/09/19 Eyupspor - Nigde Belediyespor
F 14/09/19 FK Shkupi - Sileks
F 14/09/19 FK Shkendija 79 - Rabotnicki Skopje
F 14/09/19 FK Makedonija Gjorce - Borec Veles
F 31/08/19 Borec Veles 0-0 FK Shkendija 79
F 31/08/19 Rabotnicki Skopje 0-0 Academy Pandev
F 31/08/19 Sileks 0-0 FK Makedonija Gjorce
F 31/08/19 FC Struga Trim Lum 0-0 FK Shkupi
F 17/08/19 Rabotnicki Skopje 0-0 FK Shkupi
F 25/10 FK Shkendija 795 1-1 Rabotnicki Skopje3
F 25/10 Pelister Bitola3 1-1 FC Struga Trim Lum1
F 25/10 FK Makedonija Gjorce5 3-1 Academy Pandev13
F 25/10 Belasica Strumica6 2-2 Borec Veles4
F 25/10 FC Vardar Skopje3 3-3 Renova Cepciste2
F 18/10 FC Struga Trim Lum1 3-0 Belasica Strumica4
F 18/10 Academy Pandev2 0-1 FK Shkupi3
F 18/10 Borec Veles3 2-1 FK Makedonija Gjorce5
F 18/10 Renova Cepciste1 0-0 Pelister Bitola2
F 18/10 Sileks3 4-3 Rabotnicki Skopje6
F 17/10 FK Kuban Kholding1 1-0 Mashuk-KMV1
F 17/10 FC Vardar Skopje1 1-5 FK Shkendija 791
F 03/10 FK Shkendija 791 1-1 Sileks13
F 03/10 FK Shkupi 3-0 Borec Veles
F 03/10 Pelister Bitola2 1-1 FC Vardar Skopje3
F 03/10 Rabotnicki Skopje13 0-0 Academy Pandev3
F 03/10 FK Makedonija Gjorce3 2-0 FC Struga Trim Lum3
F 03/10 Belasica Strumica1 1-1 Renova Cepciste
F 27/09 FC Struga Trim Lum3 2-0 FK Shkupi5
F 27/09 Academy Pandev 1-0 Sileks
F 27/09 Dolgiye Prudy3 2-1 Zenit-2 St.Petersbur2
F 27/09 Dnepr Smolensk 1-1 Znamya Truda3
F 27/09 Pelister Bitola 1-3 FK Shkendija 79
F 27/09 FC Vardar Skopje1 3-1 Belasica Strumica2
F 27/09 Torpedo Vladimir2 2-1 Kazanka Moscow2
F 27/09 Renova Cepciste2 1-3 FK Makedonija Gjorce17
F 27/09 Borec Veles1 0-0 Rabotnicki Skopje2
F 26/09 Mashuk-KMV3 3-1 SKA Rostov12
F 26/09 Sariyer4 1-1 Afjet Afyonspor13
F 26/09 Manisa BB Spor2 6-1 Korfez Bld.3
F 26/09 Usakspor3 3-1 Ankarademirspor2
F 19/11/17 FC Vardar Skopje2 1-0 Pelister Bitola2
F 19/11/17 FK Shkendija 79 4-0 FK Skopje1
F 19/11/17 FK Korzo Prilep 4-1 Renova Cepciste
F 19/11/17 Pobeda Prilep13 0-2 Sileks
F 19/11/17 Academy Pandev 1-1 Rabotnicki Skopje
F 16/11/17 Rabotnicki Skopje 4-0 Pobeda Prilep
F 16/11/17 Sileks5 0-2 FK Shkendija 794
F 16/11/17 Renova Cepciste3 2-5 FC Vardar Skopje2
F 16/11/17 Pelister Bitola3 3-4 Academy Pandev3
S 10/11/17 FC Vardar Skopje 0-0 Rabotnicki Skopje
F 05/11/17 Pelister Bitola 2-1 Renova Cepciste
F 05/11/17 FC Vardar Skopje 3-0 FK Skopje
F 05/11/17 FK Korzo Prilep 0-1 Sileks
F 05/11/17 FK Shkendija 793 2-1 Rabotnicki Skopje15
F 05/11/17 Academy Pandev 0-1 Pobeda Prilep
F 29/10/17 Rabotnicki Skopje3 1-0 FK Korzo Prilep1
F 29/10/17 Sileks17 0-0 FC Vardar Skopje3
F 29/10/17 Pobeda Prilep1 0-2 FK Shkendija 79
F 29/10/17 FK Skopje4 1-0 Pelister Bitola12
S 07:30 Renova Cepciste 0-0 Academy Pandev
F 25/10/17 FK Korzo Prilep2 1-0 Pobeda Prilep2
S 25/10/17 FC Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje
F 25/10/17 Rabotnicki Skopje 3-1 FC Vardar Skopje
F 25/10/17 Academy Pandev1 3-2 FK Shkendija 794
F 25/10/17 Renova Cepciste 5-1 FK Skopje11
F 25/10/17 Pelister Bitola2 1-2 Sileks4
F 22/10/17 FK Shkendija 79 4-1 FK Korzo Prilep
F 22/10/17 FK Skopje4 1-1 Academy Pandev3
F 22/10/17 Pobeda Prilep 1-0 FC Vardar Skopje
F 22/10/17 Rabotnicki Skopje4 2-0 Pelister Bitola3
F 22/10/17 Sileks 0-0 Renova Cepciste
F 14/10/17 Academy Pandev 2-0 FK Korzo Prilep1
F 14/10/17 FC Vardar Skopje1 4-2 FK Shkendija 794
F 14/10/17 Pelister Bitola 2-1 Pobeda Prilep
F 14/10/17 FK Skopje 1-1 Sileks
F 14/10/17 Renova Cepciste 3-1 Rabotnicki Skopje
F 01/10/17 FC Vardar Skopje1 1-0 FK Korzo Prilep2
S 30/09/17 Sileks 0-0 Academy Pandev
S 30/09/17 Pelister Bitola 0-0 FK Shkendija 79
S 30/09/17 Renova Cepciste 0-0 Pobeda Prilep
S 30/09/17 FK Skopje 0-0 Rabotnicki Skopje
F 27/09/17 Pobeda Prilep 4-2 FK Skopje
S 27/09/17 Academy Pandev 0-0 FC Vardar Skopje
F 27/09/17 FK Shkendija 79 2-0 Renova Cepciste1
F 27/09/17 FK Korzo Prilep1 1-1 Pelister Bitola4
F 27/09/17 Rabotnicki Skopje1 0-0 Sileks4
F 24/09/17 Pelister Bitola1 0-1 FC Vardar Skopje1
F 24/09/17 FK Skopje 1-2 FK Shkendija 79
F 24/09/17 Rabotnicki Skopje1 1-2 Academy Pandev2
F 24/09/17 Sileks 1-0 Pobeda Prilep
S 24/09/17 Renova Cepciste - FK Korzo Prilep
F 20/09/17 Academy Pandev5 2-0 Pelister Bitola12
F 20/09/17 FC Vardar Skopje1 2-1 Renova Cepciste2
F 20/09/17 Pobeda Prilep5 2-4 Rabotnicki Skopje3
F 20/09/17 FK Shkendija 792 5-0 Sileks2
F 20/09/17 FK Korzo Prilep1 1-0 FK Skopje2
F 17/09/17 Sileks2 0-1 FK Korzo Prilep1
F 17/09/17 Rabotnicki Skopje1 2-6 FK Shkendija 794
F 17/09/17 Pobeda Prilep4 2-2 Academy Pandev2
F 17/09/17 FK Skopje2 1-1 FC Vardar Skopje1
F 16/09/17 Renova Cepciste4 1-0 Pelister Bitola1
F 10/09/17 Academy Pandev1 1-0 Renova Cepciste1
F 10/09/17 Pelister Bitola3 0-0 FK Skopje6
F 10/09/17 FK Shkendija 79 3-3 Pobeda Prilep
F 10/09/17 FK Korzo Prilep 2-1 Rabotnicki Skopje
F 09/09/17 FC Vardar Skopje3 3-1 Sileks
S 27/08/17 FK Skopje - Renova Cepciste
S 27/08/17 Sileks - Pelister Bitola
F 27/08/17 FK Shkendija 79 2-1 Academy Pandev
S 27/08/17 Pobeda Prilep - FK Korzo Prilep
S 27/08/17 Rabotnicki Skopje - FC Vardar Skopje
F 21/08/17 FK Korzo Prilep1 0-3 FK Shkendija 791
S 20/08/17 Renova Cepciste - Sileks
F 20/08/17 FC Vardar Skopje 4-0 Pobeda Prilep2
F 20/08/17 Pelister Bitola3 1-1 Rabotnicki Skopje4
F 20/08/17 Academy Pandev2 2-0 FK Skopje2
F 13/08/17 FK Korzo Prilep3 1-1 Academy Pandev2
F 13/08/17 Sileks2 1-0 FK Skopje2
F 13/08/17 Pobeda Prilep3 1-2 Pelister Bitola1
F 12/08/17 Rabotnicki Skopje1 0-0 Renova Cepciste2