Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 07/09 FC Pinzgau Saalfelde 4-0 Bischofshofen
F 07/09 Salzburger AK 19141 0-0 SV Austria Salzburg1
F 08/09 Minerva Academy 0-0 Atletico Pulpileno
29/09 09:00 SY Sakhalinsk -:- FK Chita
29/09 09:00 Sibir-M Novosibirsk -:- Zvezda Irkutsk
F 21/09 Barreda Balompie 0-0 AD Siete Villas
F 21/09 Solares Medio Cudeyo 0-0 UC Cartes
F 21/09 Beti Kozkor KE 0-0 CD Huarte
F 21/09 Aarhus 1900 (w) - Vildbjerg SF (w)
F 21/09 Romalt Womans - IF Lyseng (w)
F 21/09 Fortuna Hjorring B ( - ASA Aarhus (w)
F 11/09 Santfeliuenc FC 0-0 Saint Chris
F 11/09 Real Burgos 0-0 CD Mirandes B
F 07/09 UCAM Cartagena 0-0 Minera
F 07/09 AD Siete Villas 0-0 Atletico Albericia
F 07/09 Vianes 0-0 CDFC La Calzada
F 07/09 Cultural de Durango 0-0 SD San Ignacio
F 06/09 Catarroja CF 0-0 Villarreal C
F 01/09 Ecija Balompie 0-0 Coria CF
F 01/09 UE Castelldefels 0-0 CF Reus Deportiu II
F 01/09 CD Torrijos 0-0 Suokuaili Moss
F 01/09 CD Guadalajara 0-0 Almansa
F 01/09 FC Cartagena B 0-0 FC Cartagena
F 31/08 CD San Roque de Lepe 0-0 AD Ceuta
F 31/08 Vilamarxant CF 0-0 UD Alzira
F 31/08 UD Mutilve 0-0 Lourdes
F 31/08 UA Horta 0-0 Pobla De Mafumet CF
F 31/08 CD El Palo 0-0 Antequera CF
F 31/08 CD Villacanas 0-0 Albacete B
F 31/08 Flat Earth FC 0-0 AD Union Adarve
F 31/08 Hercules II 0-0 Crevillente
F 31/08 Arroyo Club Polidepo 0-0 Cacereno
F 31/08 UD Logrones B 0-0 SD Logrones
F 31/08 Santanyi 0-0 Llosetense
F 31/08 JD Somorrostro 0-0 SD Balmaseda FC
F 31/08 Acero 0-0 Jove Espanol
F 31/08 Burgos Promesas 0-0 Zamora CF
F 31/08 CF Platges De Calvia 0-0 Constancia
F 31/08 Santa Catalina Atlet 0-0 CD Ferriolense
F 31/08 Caudal 0-0 L Entregu CF
F 31/08 Atzeneta UE 0-0 CF Intercity
F 31/08 CyDL Jupiter Leones 0-0 Real Avila CF
F 31/08 Yague CF 0-0 CA River Ebro
F 31/08 Suodu Pei 0-0 Urduliz FT
F 31/08 CD Buzanada 0-0 Las Palmas C
F 31/08 SD Torina 0-0 CD Guarnizo
F 31/08 CD Manacor 0-0 UD Collerense
F 31/08 CD Tuilla 0-0 UD Llanera
F 31/08 Mallorca B 0-0 CF Soller
F 31/08 Santfeliuenc FC 0-0 Igualada
F 19/11/17 Salerm Cosmetics 1-0 Lucena CF
F 19/11/17 CD El Palo1 3-0 UD San Pedro1
F 19/11/17 UD Alcudia3 2-0 CD Ferriolense14
F 19/11/17 Union Langreo2 0-1 Condal CF4
F 19/11/17 Orihuela CF 4-1 Villarreal C
F 19/11/17 CF La Nucia4 4-0 CD Roda1
F 19/11/17 UD Alzira1 1-0 Crevillente1
F 19/11/17 SD Laredo2 2-1 Atletico Albericia2
F 19/11/17 Algeciras4 2-0 Guadalcacin CD13
F 19/11/17 Linares 1-1 Huetor Tajar
F 19/11/17 Antequera CF 2-2 Almeria B
F 19/11/17 Zamora CF 1-1 Atletico Astorga
F 19/11/17 CD Cristo Atletico 3-0 Burgos Promesas
F 19/11/17 Arandina 1-2 La Baneza
F 19/11/17 Novelda CF 0-3 Castellon
F 19/11/17 Velarde 0-1 U.M. Escobedo
F 19/11/17 Gimnastica Torrelave 2-1 SD Textil Escudo16
F 19/11/17 La Roda CF3 0-3 Suokuaili Moss2
F 19/11/17 CD Tedeon 1-2 CD Anguiano
F 19/11/17 Tudelano 0-0 CP Calasancio
F 19/11/17 Naxara 3-1 CD Varea
F 19/11/17 Beti Kozkor KE 1-1 CD River Ega
F 19/11/17 Arroyo Club Polidepo 0-0 EMD Aceuchal
F 19/11/17 Yeclano Deportivo 5-1 CD Bala Azul
F 19/11/17 Atletico Sanluqueno 1-2 Cadiz B
F 19/11/17 UD Somozas 0-1 CF Noia
F 19/11/17 Ribadumia CF 0-3 Bergantinos CF
F 19/11/17 Laracha 0-1 Silva SD
F 19/11/17 CD Barco 2-0 CF Alondras
F 19/11/17 CD Coria1 2-0 Jerez2
F 19/11/17 UD Los Garres 1-0 La Hoya Lorca B
F 19/11/17 Cultural Areas 2-2 Deportivo Ourense
F 19/11/17 CD Boiro 2-1 CD Arenteiro
F 19/11/17 Tuoer De Cilliers 1-0 Numancia B
F 19/11/17 Tomelloso 1-1 CD Marchamalo
F 19/11/17 CP Villarrobledo 6-0 CD Madridejos
F 19/11/17 Almagro CF 1-2 Villarrubia CF
F 19/11/17 Calahorra 6-0 UD Logrones B
F 19/11/17 Cacereno 1-0 CD Diocesano
F 19/11/17 Huercal 2-0 La Union CF
F 19/11/17 EDMF Churra 1-0 CD Cieza
F 19/11/17 UE Petra 1-0 UD Collerense
F 19/11/17 Celtiga 0-3 Arosa SC
F 19/11/17 Almazan3 1-1 CA Bembibre4
F 19/11/17 Quintanar Del Rey1 1-1 Almansa5
F 19/11/17 Mora CF3 2-1 UB Conquense3
F 19/11/17 Atletico Pueblonuevo4 0-1 CP Valdivia3
F 19/11/17 Utebo FC3 1-3 AD Almudevar1
F 19/11/17 Malaga B1 5-1 Martos Club Deportiv3
F 19/11/17 NV Estudiantes de Mu13 0-0 Muleno CF2
F 19/11/17 Mar Menor2 1-1 UCAM Murcia CF B3
F 19/11/17 CA Monzon 1-2 Tamar Ritter
F 19/11/17 Atletico Pulpileno 1-0 Pinatar CF
F 19/11/17 Racing Villalbes 2-0 CD Choco
F 19/11/17 UD Barbadas 1-0 Villalonga FC
F 19/11/17 CD Cebrerena 2-1 Real Burgos
F 19/11/17 Beroil Bupolsa 2-2 Real Avila CF
F 19/11/17 Atletico Ibanes 1-0 Manchego Ciudad
F 19/11/17 AD Sabinanigo 1-2 Teruel
F 19/11/17 SD Borja 1-1 CF Illueca
F 19/11/17 CD Binefar 1-1 CD Valdefierro
F 19/11/17 SD Ejea 1-1 CD Caspe
F 19/11/17 CD La Almunia 1-3 SD Tarazona
F 19/11/17 Alfaro 3-0 CD Berceo
F 19/11/17 Minera 2-0 Murcia B
F 19/11/17 UD Llanera1 3-1 CD Tuilla
F 19/11/17 CD Bunol4 1-1 UD Paterna2
F 19/11/17 Selaya FC 3-1 Club Deportivo Trope
F 19/11/17 CD Praviano 2-1 Club Siero
F 19/11/17 CD Mosconia 1-0 L Entregu CF
F 19/11/17 CD Robres 2-1 Carinena
F 19/11/17 Bell Bridget 0-1 UD Fraga
F 19/11/17 Brea 1-0 Club Deportivo Sarin
F 19/11/17 CD Cayon2 1-0 Barreda Balompie3
F 19/11/17 CD Cantolagua 0-1 AD San Juan
F 19/11/17 Elche CF Ilicitano3 2-0 CD Almazora25
F 19/11/17 Villa Santa Brigida 2-2 Atletico Union Guima
F 19/11/17 CD Vera 0-7 CD Mensajero
F 19/11/17 Tenisca 1-1 UD Las Zocas
F 19/11/17 CD Union Sur Yaiza 1-1 Marino