Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 07/09/19 USD Castellanzese1 0-1 US Folgore Caratese3
F 31/10 Cjarlins Muzane 0-0 Luparense FC
F 11/10 Atletico Porto Sante 0-0 Cynthiabalonga
F 04/10 Rende 0-0 Cittanovese
F 04/10 ASD Seravezza Calcio 0-0 SSD Marignanese
F 04/10 Scandicci 0-0 Robur Siena S.S.D.
F 04/10 Arconatese 0-0 Sanremese
F 04/10 Chieri 0-0 Legnano
F 03/10 A.S.D. Bra 0-0 SC Caronnese
F 20/10/19 Savona 0-0 A.S.D. Bra
F 07/09/19 Cattolica SM Calcio 0-0 Atletico Porto Sante
F 11:00 Castrovillari 0-0 FC Francavilla
F 18/08/19 Gladiator 1924 0-0 ACD San Tommaso
F 22/11 ASD Sporting Trestin3 2-1 Scandicci15
F 22/11 US Adriese2 0-1 Cjarlins Muzane4
F 22/11 Fossano Calcio3 0-4 A.S. Varese1
F 22/11 San Nicolo Notaresco3 5-0 Aprilia12
F 22/11 AC Mestre3 3-2 Trento13
F 22/11 ASD Cartigliano4 1-1 ACD Campodarsego4
F 22/11 Seregno2 3-0 Vis Nova Giussano12
F 22/11 A.C. Crema 19084 2-2 US Breno2
F 22/11 Nardo2 2-0 Casarano4
F 22/11 FC Vado2 0-2 USD Pont Donnaz2
F 22/11 Montebelluna2 1-4 Belluno1
F 22/11 SS Nola 1925 1-1 Nuova Monterosi
F 22/11 Vastese3 2-2 Olympia Agnonese2
F 22/11 Tritium3 2-2 Caravaggio3
F 21/11 ASD Manzanese1 2-0 GSD Ambrosiana4
F 21/11 Azy based nano Bo2 1-1 Virtus Bolzano1
F 18/11 Insieme Formia25 1-2 Gladiator 19243
F 18/11 ASD Flaminia Civita 3 1-3 Tiferno Lerchi2
F 18/11 A.S. Varese1 0-1 SC Caronnese2
F 18/11 US Breno2 2-2 Tritium3
F 18/11 Scandicci1 1-2 AS Ostia Mare5
F 15/11 Nuova Monterosi2 2-0 Team Nuova Florida3
F 15/11 ASD Flaminia Civita 1 1-3 Robur Siena S.S.D.
F 15/11 ASD Cartigliano2 2-0 US Adriese15
F 15/11 Carbonia3 1-1 Gladiator 19241
F 15/11 FC Matese1 0-0 Aprilia1
F 15/11 ASD Seravezza Calcio2 0-1 US Fiorenzuola1
F 15/11 ASD Imperia2 2-0 A.S. Varese13
F 14/11 FC Vado3 0-0 Derthona3
F 04/11 A.S.D. Bra1 4-0 Sanremese2
F 04/11 Asd Pineto Calcio3 0-0 Recanatese1
F 04/11 ASD Caldiero Terme2 0-1 Delta Porto Tolle3
F 04/11 USD Castellanzese 0-1 TSV Klausdorf
F 04/11 ASD San Luca3 1-0 Castrovillari2
F 04/11 ASD Licata2 1-0 ASD Paterno2
F 04/11 Clodiense12 2-1 Azy based nano Bo2
F 04/11 Gladiator3 0-0 Arzachena13
F 19/11/17 Potenza13 3-3 FBC Gravina5
F 19/11/17 Team Altamura13 1-0 AZ Picerno ASD14
F 19/11/17 ACD Campodarsego4 4-2 Mantova4
F 19/11/17 Pro Sesto2 2-0 Pomigliano13
F 19/11/17 AS Ostia Mare1 0-0 Nuova Monterosi3
F 19/11/17 ASD Sasso Marconi1 4-0 Colligiana3
F 19/11/17 Cavese 1-0 Taranto Sport2
F 19/11/17 Tortoli4 3-0 Anzio Calcio 192412
F 19/11/17 Macedonian Neapolis5 0-1 Nardo1
F 19/11/17 USD Virtus Verona1 1-0 Montebelluna3
F 19/11/17 Scanzorosciate3 1-0 Dro Calcio3
F 19/11/17 Lumezzane2 3-1 Virtus Bergamo2
F 13/11/17 US Inveruno1 0-1 Como3
F 12/11/17 Lentigione12 0-0 US Pianese2
F 12/11/17 Trastevere Calcio 1-0 Budoni3
F 12/11/17 Imolese5 5-2 Rimini3
F 12/11/17 As Casale Calcio3 0-0 Pro Sesto3
F 12/11/17 Virtus Francavilla15 1-2 Societa Sportiva Mat
F 12/11/17 Nerostellati Frattes2 0-2 Audace Cerignola2
F 12/11/17 Virtus Bergamo3 0-1 Caravaggio2
F 12/11/17 Savona3 0-1 Esperia Viareggio1
F 12/11/17 Pomigliano13 0-1 Team Altamura3
F 12/11/17 US Palmese14 2-4 ASD Troina13
F 12/11/17 Ercolanese 192412 1-1 Messina13
F 12/11/17 FBC Gravina23 2-3 Cavese14
F 12/11/17 Isola Capo Rizzuto12 0-1 Cittanovese1
F 12/11/17 Sarnese1 0-1 Aversa Normanna3
F 12/11/17 Pro Patria2 2-0 Bustese3
F 05/11/17 Aversa Normanna2 2-2 Pomigliano3
F 05/11/17 Gelbison4 1-1 ASD Sancataldese24
F 05/11/17 Cavese 3-0 Nardo4
F 05/11/17 Correggese Calcio1 0-0 ASD Romagna2
F 05/11/17 Taranto Sport3 3-0 SSDC Frattese2
F 05/11/17 ASD Sasso Marconi2 0-0 Vigor Carpaneto1
F 05/11/17 Macedonian Neapolis3 0-5 AZ Picerno ASD1
F 05/11/17 Gragnano2 2-0 Sporting Fulgor2
F 05/11/17 Acireale13 1-0 Isola Capo Rizzuto2
F 05/11/17 Rimini1 4-1 Mezzolara12
S 28/10/17 Colligiana 0-0 Montevarchi
F 25/10/17 Vibonese 5-0 Polisportiva Paceco1
S 22/10/17 FBC Gravina 0-0 Nardo
S 22/10/17 Ebolitana 0-0 Portici 1906
S 22/10/17 ASD Anziolavinio 0-0 Nuova Monterosi
S 22/10/17 Pro Patria 0-0 Caravaggio
F 22/10/17 As Casale Calcio14 0-0 Olginatese12
S 22/10/17 Chieri 0-0 Varesina Calcio
S 22/10/17 Aprilia 0-0 Nuorese
S 22/10/17 ASD Sancataldese 0-0 Nocerina
S 22/10/17 Massese 0-0 Unione Sanremo
S 22/10/17 AC Voghera 0-0 Pomigliano
S 22/10/17 Villabiagio 0-0 US Pianese
S 22/10/17 Legnago Salus 0-0 Este
S 22/10/17 Calvi Noale 0-0 Mantova
F 22/10/17 US Palmese4 3-3 Gela3
S 22/10/17 Mezzolara 0-0 ASD Romagna
S 22/10/17 Lecco 0-0 Bustese
F 22/10/17 Ercolanese 19241 2-1 Acireale13
S 22/10/17 A.S. Varese 0-0 SC Caronnese
S 22/10/17 Vis Pesaro 0-0 Montevarchi
S 22/10/17 FC Francavilla 0-0 Taranto Sport
S 22/10/17 Castelfidardo 0-0 Nuovo Campobasso
F 22/10/17 Sangiovannese1 0-1 US Fiorenzuola2
S 22/10/17 Rovigo Calcio 0-0 ACD Campodarsego
F 22/10/17 Seregno1 1-3 Pro Sesto2
S 22/10/17 FBC Finale 0-0 TSV Klausdorf
S 22/10/17 Tuttocuoio 0-0 ASD Sasso Marconi
S 22/10/17 Ciliverghe Mazzano 0-0 Trento
F 22/10/17 Messina2 2-2 ASD Troina12
S 22/10/17 Olympia Agnonese 0-0 Recanatese
S 22/10/17 Lentigione 0-0 Sansepolcro ASD
S 22/10/17 US Inveruno 0-0 A.S.D. Bra
S 22/10/17 Lupa Roma 0-0 Tortoli
S 22/10/17 Darfo Boario 0-0 Us Pergolettese
F 22/10/17 USD Virtus Verona2 5-1 GSD Ambrosiana13
F 22/10/17 Montebelluna1 2-2 Clodiense3
S 22/10/17 Real Forte Querceta 0-0 Esperia Viareggio
S 22/10/17 Ponsacco 0-0 ASD Seravezza Calcio
S 22/10/17 USD Grumellese 0-0 Lumezzane
S 22/10/17 A.C. Crema 1908 0-0 Virtus Bergamo
S 22/10/17 Albalonga 0-0 AS Ostia Mare