Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 07/09/19 SK Celadna4 1-4 FK Krnov2
F 30/08/19 Boskovice 0-0 Bystrc Kninicky
F 19/10/19 SK Mondi Steti 0-0 Aritma Praha
F 19/10/19 Tatran Rakovnik 0-0 FK Chomutov
F 19/10/19 Havlickuv Brod 0-0 Brno B
F 14/09/19 FK Jindrichuv Hradec 0-0 SK Senci Doubravka
F 14/09/19 Boskovice 0-0 SK Krumvir
F 14/09/19 FK Kolin 0-0 SK Polaban Nymburk
F 14/09/19 Havlickuv Brod 0-0 Polna
F 14/09/19 Velke Hamry 0-0 Austratt
F 31/08/19 FC Sparta Brno 0-0 Tatran Rousinov
F 31/08/19 Havlickuv Brod 0-0 TJ Start Brno
F 17/08/19 FC Sparta Brno 0-0 FC Moravsky Krumlov
F 26/10/19 TJ Tatran Bohunice1 2-1 Bosonohy4
F 26/10/19 Luhacovice1 3-0 SK Batov2
F 26/10/19 Novy Jicin3 1-0 Polanka3
F 26/10/19 Brandys Nad Labem3 3-0 SK Mondi Steti2
F 26/10/19 Velke Hamry1 6-0 Horky Nad Jizerou2
F 25/10/19 FK Chomutov2 1-1 Spolana Neratovice1
F 20/10/19 Slovan Cernovir1 4-0 Dolany1
F 20/10/19 Sokol Opatovice12 1-6 Sternberk1
F 16/10/19 SK Hostivar1 3-2 Kolovraty4
F 13/10/19 Slavoj Myto 6-2 Hvezda Cheb2
F 13/10/19 Brumov1 0-8 Kozlovice
F 13/10/19 Slavicin1 6-1 Bzenec13
F 13/10/19 Brno B 3-0 Bystrice Nad Pernste3
F 12/10/19 Havlickuv Brod4 1-2 Zdar nad Sazavou3
F 12/10/19 Spolana Neratovice2 6-0 SK Mondi Steti12
F 12/10/19 Ceske Budejovice B2 1-0 Sokol Cizova5
F 12/10/19 Brandys Nad Labem1 0-4 FK Louny2
F 12/10/19 Aritma Praha3 1-0 SK Slany2
F 12/10/19 FK Kolin1 6-0 Trutnov2
F 12/10/19 Novy Jicin15 2-2 Valasske Mezirici5
F 12/10/19 SK Kladno 0-1 Cesky Brod2
F 12/10/19 Slavoj Vysehrad 2-0 Viktoria Zizkov B12
F 11/10/19 FK Chomutov2 1-1 FK Olympie Brezova3
F 11/10/19 Sardice3 4-0 FK Nove Sady1
F 06/10/19 MFK Karvina B1 1-0 Rymarov2
F 06/10/19 Opava II 3-1 SK Detmarovice4
F 06/10/19 Trinec B3 1-2 Novy Jicin4
F 06/10/19 Meteor Praha1 4-1 Brandys Nad Labem2
F 06/10/19 Slovan Cernovir1 2-5 TJ Sokol Usti
F 06/10/19 Sokol Opatovice2 0-2 TJ Medlov1
F 02/10/19 FC Sparta Brno11 2-0 Bosonohy2
F 29/09/19 Tj Sokol Lanzhot2 6-0 TJ Start Brno11
F 29/09/19 Sokol Tasovice1 3-3 Vysocina Jihlava B
F 29/09/19 Sapeli Polna1 1-1 Sporice2
F 29/09/19 Brno B1 5-0 SK Zdirec Nad Doubra5
F 29/09/19 FC Kurim 4-1 Bosonohy2
F 28/09/19 FK Prepere2 4-1 Teplice B1
F 17/11/17 Tempo Praha2 1-3 Vrsovice2
S 17/11/17 Banik Sous 0-0 Hostoun
F 17/11/17 FK Zbuzany 19532 2-2 Dvur Kralove2
F 17/11/17 Stara Rise2 6-0 MSK Breclav1
F 17/11/17 Motorlet PR B 1-2 Admira Praha II
F 17/11/17 ABC Branik3 1-3 Sokol Kralovice13
F 17/11/17 Malse Roudne12 1-1 Marianske Lazne12
F 17/11/17 Uhelne Sklady1 4-2 FC Predni Kopanina1
F 17/11/17 Horni Mecholupy 4-1 CAFC Brno-Zidenice2
F 17/11/17 Aritma Praha2 2-1 TJ Klatovy2
F 17/11/17 SK Motorlet Praha3 1-1 Cesky Brod1
F 12/11/17 MFK Havirov4 2-1 FK Bohumin6
F 12/11/17 Jesenik1 0-2 Opava II3
F 05/11/17 Opava II1 1-2 TJ Sokol Usti1
F 03/11/17 FC Cheb1 1-1 TJ Lomnice Karlovy V4
F 04:15 Meteor Praha2 3-0 Jiska Novy Bor12
F 04:15 Opava II 8-0 Brumov
F 04:15 Slavicin2 3-0 MFK Havirov14
F 04:00 Slovan Cernovir2 3-2 Dolany
F 04:00 HFK Olomouc B 0-1 Rapotin1
F 20/10/17 FC Cheb 6-0 FK Nejdek
F 20/10/17 SK Batov2 3-1 FK Chropyne4
F 11/10/17 Haj ve Slezsku1 2-1 SK Detmarovice3
F 08/10/17 FK Louny1 6-0 Jiska Novy Bor2
F 08/10/17 Opava II1 1-0 Sternberk1
F 08/10/17 Slavicin1 0-0 FK Nove Sady2
F 08/10/17 HFK Olomouc B1 3-1 Hnevotin3
F 06/10/17 FC Cheb1 1-1 Frantiskovy Lazne2
F 04/10/17 FC Sparta Brno1 1-1 Boskovice2
F 01/10/17 Dukla Banska Bystric1 3-2 MFK Detva2
F 01/10/17 MFK Havirov1 5-1 Dolni Benesov
S 01/10/17 TJ Sokol Usti 0-0 Jesenik
F 28/09/17 Mutenice1 1-1 Bosonohy4
F 28/09/17 FC Ivancice2 4-1 FC Svratka Brno12
F 28/09/17 Veseli 1-4 Tj Sokol Lanzhot
F 28/09/17 FC Moravsky Krumlov2 2-5 TJ Tatran Bohunice5
F 28/09/17 Pusta Polom1 2-0 FK Krnov
F 28/09/17 Aritma Praha1 5-0 Spartak Sobeslav1
F 28/09/17 Spolana Neratovice14 3-3 FK Chomutov2
F 27/09/17 SK Batov2 0-0 Roznov PR1
F 27/09/17 Haj ve Slezsku3 4-2 Orlova4
S 24/09/17 Opava II 0-0 FC Vsetin
S 24/09/17 Jesenik 0-0 MFK Havirov
F 24/09/17 HFK Olomouc B 2-0 Dolany1
F 23/09/17 SK Motorlet Praha2 2-1 FK Chomutov14
F 14:00 Banik Kralovske Pori 2-2 SK Rejsice3
F 19/09/17 FK Chomutov14 0-2 Slovan Velvary2
F 17/09/17 MFK Havirov1 2-2 TJ Sokol Usti2
F 16/09/17 Aritma Praha 2-1 MFK Dobris
F 10/09/17 Meteor Praha1 0-3 FK Chomutov1
F 10/09/17 Opava II1 9-1 Hranice KUNZ2
F 10/09/17 Slovan Cernovir2 2-4 Tj Sigma Lutin1
F 09/09/17 Slavoj Cesky Krumlov 0-0 Malse Roudne
F 09/09/17 SK Kladno3 0-2 Ostra2
F 03/09/17 FK Bohumin2 0-0 Kozlovice1
F 03/09/17 Brumov2 1-5 MFK Havirov3
F 03/09/17 Admira Praha1 2-1 Spartak Chrastava2
F 02/09/17 SK Motorlet Praha1 5-0 Meteor Praha1
F 02/09/17 Aritma Praha2 2-3 Marianske Lazne2
F 02/09/17 Tatran Rakovnik1 0-0 SK Kladno4
F 01/09/17 SK Batov 1-1 TJ Jurinka1
F 01/09/17 FC Cheb4 4-2 Chodov2
S 01/09/17 Boskovice 0-0 MS Brno
F 01/09/17 Zivanice1 3-1 Pardubice B2
F 30/08/17 SSK Bilovec3 6-1 FK Krnov3
F 30/08/17 SK Detmarovice2 6-2 FK Stara Bela1
F 30/08/17 Polanka1 2-0 FC Irp Cesky Tesin
F 30/08/17 Hermanice4 5-2 FC Vratimov3
F 27/08/17 Jaromer 0-0 FK Kostelec Nad Orli3
F 27/08/17 Polanka2 1-3 Hermanice1
F 27/08/17 SK Lhota2 3-0 SK Poricany4
F 27/08/17 Bystrc Kninicky1 3-3 Bosonohy11
F 27/08/17 Frydlant Nad Ostravi1 0-1 Brumov1
S 27/08/17 Kozlovice2 2-1 Hranice KUNZ4
F 27/08/17 Jesenik3 0-2 Lokomotiva Petrovice4
F 27/08/17 MFK Havirov 2-1 FK Nove Sady2
F 27/08/17 Meteor Praha3 0-2 Banik Sous2
F 27/08/17 Slovan Cernovir 3-0 SK Sulko Zabreh1
F 25/08/17 Banik Kralovske Pori 3-2 SK Hvozdnice3
F 23/08/17 FC Svratka Brno2 6-0 FC Sparta Brno2