Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 07/09/19 TuS Rein 1-1 SV Pachern3
F 14/08/19 Askoe Oedt 0-0 SV Friedburg Pondorf
F 18/10/19 SV Oberwart 0-0 FC Deutschkreutz
F 04/10 Annabichler SV 0-0 SV Ruden
11:59 Kremser SC -:- Kottingbrunn
11:59 SV Ruden -:- Ruckersdorf
11:00 USC Rohrbach -:- HarreitherWaldhofen
10:00 ATSV Wolfsberg -:- SVG Bleiburg
09:30 SV Ludmannsdorf -:- St Michael Lav
09:00 SV Wildon -:- SC Liezen
09:00 SV Innsbruck -:- Zams
09:00 DSG Sele Zell -:- SV Eberstein
09:00 SV Rader Nais Tobelb -:- ASK Mochart Koflach
09:00 ASV Spratzern -:- Zwettl SC
09:00 USV Scheiblingkirche -:- Langenrohr
09:00 Usv Mettersdorf -:- Rottenmann
09:00 TUS Heiligenkreuz -:- USV Gnas
09:00 SC Ortmann -:- SCU Kilb
09:00 KAC 1909 -:- SAK Klagenfurt
06:00 FC Alberschwende -:- SC Gofis
F 24/10 SU Rebenland 0-0 Grossklein
F 24/10 Horitschon 0-0 FC Deutschkreutz
F 24/10 USC Eugendorf 0-0 Hallwang
F 24/10 ASV 13 Vienna 0-0 Stadlau
F 24/10 SV Wienerberger 0-0 SC Mannsworth
F 24/10 SV Kraig 0-0 ASKO Kottmannsdorf
F 18/10 ASV Siegendorf 0-0 UFC Markt Allhau
F 03/10 FC Bizau 0-0 FC Alberschwende
F 03/10 SV Frauental 0-0 SV Lafnitz II
F 19/09 St. Jakob/Ros 0-0 Feldkirchen
F 12/09 SV St Margarethen 0-0 SV Gussing
F 12/09 SR Donaufeld Wien 0-0 SV Schwechat
F 11/09 Rapid Vienna (Youth) - Neusiedl
F 22/08 Post SV Wien 0-0 FV Austria XIII
F 06/09/19 FC 1980 Wien 0-0 Favoritner AC
F 31/08/19 ASK Elektra 0-0 Waf Brigittenau
F 31/08/19 SV Donau 0-0 Sportunion Mauer
F 31/08/19 TuS Rein 0-0 SV Strass
F 25/10 Vorwarts Brigittenau3 0-4 First Wien 1894
F 25/10 ASK Klagenfurt13 2-0 Annabichler SV5
F 25/10 Donau Linz3 2-2 SPG Pregarten14
F 25/10 Favoritner AC1 1-4 Sportunion Mauer1
F 25/10 SR Donaufeld Wien5 1-1 FV Austria XIII14
F 23/10 SV Drochtersen/Assel 2-0 FC Hansa Luneburg
F 23/10 TUS Bad Gleichenberg3 2-1 SV Spittal1
F 23/10 USC Rohrbach3 1-2 Kremser SC1
F 23/10 ASK Elektra 9-0 Slovan HAC2
F 23/10 Liverpool URU2 3-2 Cerro Montevideo2
F 23/10 Gratkorn1 0-0 ASK Mochart Koflach2
F 23/10 SV Eberstein1 1-0 St Michael Lav5
F 19/11/17 Slovan HAC1 4-0 SC Ostbahn XI
F 19/11/17 SR Donaufeld Wien2 0-4 FV Austria XIII2
F 19/11/17 Gersthofer SV3 2-4 SV Wienerberger
F 18/11/17 Wiener Viktoria1 4-0 Sportunion Mauer2
F 18/11/17 Favoritner AC12 2-2 Team Wiener Linien2
F 12/11/17 SVG Reichenau 2-1 SV Telfs
F 11/11/17 Wiener Viktoria 4-4 FV Austria XIII
F 11/11/17 Team Wiener Linien1 5-2 Slovan HAC2
F 11/11/17 Post SV Wien14 0-1 ASK Elektra2
F 10/11/17 Salzburger AK 19141 5-3 FC Berg11
F 10/11/17 SC Ostbahn XI1 0-1 SC Mannsworth2
F 04/11/17 Wiener Viktoria2 1-1 SV Wienerberger2
F 03/11/17 SPG Axams Gotzens 0-0 FC Volders
F 01/11/17 Slovan HAC2 1-1 FV Austria XIII4
F 27/10/17 SC Ostbahn XI1 1-2 Post SV Wien1
F 27/10/17 SV Gerasdorf Stammer 2-2 SR Donaufeld Wien3
S 27/10/17 Hallwang 0-0 OTSU Hallein
F 10:00 Zams 0-4 SC Kundl1
F 09:30 ASK St.Valentin1 3-0 WSG Hertha Wels4
S 09:00 St Jakob/Rosental 0-0 Feldkirchen
F 09:00 ATUS Ferach 1-1 SVG Bleiburg5
F 09:00 SV Lendorf5 1-0 VST Volkermarkt12
F 09:00 USC Eugendorf1 2-0 Salzburger AK 191411
F 08:00 SC Ulrichsberg1 5-0 Ruckersdorf12
F 08:00 SC Globasnitz2 0-0 ASK Klagenfurt12
F 05:05 SV Penk 0-5 OSK Kotschach Mauthe2
F 05:05 ASKO Gmund21 1-2 SV Kraig6
F 04:30 SV Vols3 1-2 SV Telfs2
F 25/10/17 FC Wels2 2-1 SV Bad Ischl4
F 25/10/17 Union Edelweiss2 1-1 Union Weisskirchen1
F 25/10/17 KAC 1909 0-3 Annabichler SV1
F 25/10/17 SK Treibach4 0-3 SAK Klagenfurt3
F 22/10/17 Annabichler SV2 4-2 SV Kraig
F 21/10/17 Wiener Viktoria4 2-1 SV Gerasdorf Stammer
F 20/10/17 FC Deutschkreutz1 0-5 SC Pinkafeld
F 20/10/17 SV Burmoos1 4-0 FC Berg2
F 20/10/17 Donau Linz2 2-0 Union Edelweiss1
F 20/10/17 VST Volkermarkt3 1-0 KAC 19093
F 20/10/17 SAK Klagenfurt1 1-0 ATSV Wolfsberg2
F 20/10/17 SPG Axams Gotzens4 1-4 Absam13
S 15/10/17 SVG Reichenau 0-0 SC Kundl
F 13/10/17 Salzburger AK 19143 1-1 OTSU Hallein2
F 13/10/17 SAK Klagenfurt3 3-1 SK Maria Saal3
F 08/10/17 ASKO kottmannsdorf2 0-1 ATUS Ferach16
S 08/10/17 SV Kematen 0-0 SVG Reichenau
F 06/10/17 SK Treibach2 1-0 SK Maria Saal4
F 06/10/17 SAK Klagenfurt13 1-0 St Jakob/Rosental3
F 05/10/17 Zams1 5-0 Mayrhofen4
F 03/10/17 Union Innsbruck13 2-4 SV Kematen13
F 01/10/17 FC Langenegg 4-3 Sc Rothis2
F 01/10/17 SVG Reichenau1 0-0 SV Hall1
F 01/10/17 SR Donaufeld Wien 0-1 Favoritner AC3
F 01/10/17 Gersthofer SV1 1-5 Slovan HAC2
F 29/09/17 SV Gerasdorf Stammer2 3-1 SC Mannsworth13
F 29/09/17 Annabichler SV 0-0 SVG Bleiburg
F 13:30 Mayrhofen4 1-5 FC Zirl
S 24/09/17 FC Egg 0-0 RW Rankweil
F 24/09/17 Slovan HAC1 0-2 SR Donaufeld Wien
F 22/09/17 SV Burmoos3 1-0 Salzburger AK 19143
F 22/09/17 SK Treibach1 3-0 ATUS Ferach12
F 22/09/17 SAK Klagenfurt2 0-1 SV Lendorf3
F 17/09/17 Annabichler SV3 2-3 SV Spittal1
F 06/09/17 USC Eugendorf2 3-2 Zell Am See
F 05/09/17 Salzburger AK 19144 1-1 SC Golling13
F 03/09/17 ASKO Gmund 3-1 Feldkirchen2
F 03/09/17 FC Wolfurt2 0-2 Dornbirner SV12
F 03/09/17 SV Wienerberger1 2-0 FV Austria XIII1
F 03/09/17 Gersthofer SV 0-0 SC Ostbahn XI
F 03/09/17 Slovan HAC 4-0 SV Donau
F 03/09/17 SR Donaufeld Wien1 0-0 Post SV Wien1
F 02/09/17 Grazer AK1 1-0 TUS Heiligenkreuz4
F 02/09/17 Wiener Viktoria4 1-1 ASK Elektra2
F 02/09/17 Admira Landhaus1 0-2 Sportunion Mauer
F 02/09/17 Favoritner AC1 4-0 SC Mannsworth2
F 02/09/17 OTSU Hallein2 2-2 FC Berg3
F 01/09/17 SV Austria Salzburg2 2-0 SV Kuchl
F 01/09/17 VST Volkermarkt5 2-1 ASKO kottmannsdorf3
F 28/08/17 ASKO Gmund1 1-0 SV Spittal2
F 27/08/17 Haitzendorf1 0-2 SV Gaflenz1
F 27/08/17 USV Scheiblingkirche 0-4 SV Leobendorf1