Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 27/07/19 Syrianska FC U192 1-3 Karlslunds IF HFK U1
F 27/07/19 Lokomotive Roggeli B 0-0 BSC Thun Beach
F 27/07/19 Taby IS U191 1-1 Orebro U19
F 05/08 FC Krasny Smolensk 0-0 Luki Energiya
F 08:00 PK-35 (W) 0-0 Merane (w)
F 27/07/19 Djurgardens U19 0-0 Hammarby U19
F 21/10 Sogdiana Jizak2 1-0 Navbahor Namangan4
F 19/10 Akademiya Ontustik2 1-4 Sdyushor 82
F 19/10 Kairat Academy 0-2 FK Atyrau1
F 19/10 Zhetysu II1 3-2 Akzhayik Oral
F 08/10 Beijing Renhe1 3-2 Beijing BeiKong1
F 08/10 Hyundai Steel Red An 4-0 Boeun Sangmu (w)
F 08/10 Changnyeong (W) 0-1 Gyeongju FC (w)
F 08/10 Seoul Amazones (w) 1-3 Suwon FMC (w)
F 08/10 Sejong Gumi Sportsto 0-2 KSPO FC (w)
F 15/09 Al-Budaiya3 0-0 Malkia3
F 15/09 Isa Town12 3-1 Sitra3
F 03/09 Augnablik (w) 0-4 Tindastoll Neisti (
F 03/09 Keflavik (w) 2-1 Fjolnir (w)1
F 27/08 Sectzya Nes Ziona1 1-1 Maccabi Ahi Nazareth2
F 27/08 Hapoel Petah Tikva1 1-1 Hapoel Afula2
F 27/08 Hapoel Natzrat Illit5 2-2 Beitar Tel Aviv Raml3
F 20:30 Atletico Mineiro2 2-1 Tombense2
F 20/08 Sectzya Nes Ziona 1-2 Ironi Nir Ramat HaSh3
F 20/08 Hapoel Petah Tikva3 0-3 Hapoel Nof HaGalil1
F 20/08 Hapoel Rishon Lezion1 3-1 Kafr Qasim
F 20/08 Hapoel Akko 4-2 Hapoel Afula2
F 20/08 Hapoel Iksal3 2-2 Hapoel Katamon Jerus2
F 20/08 Hapoel Raanana11 1-2 Maccabi Ahi Nazareth4
F 10/08 Al-Ittihad Alexandri 1-1 Zamalek
F 10/08 Pyramids FC 3-0 Tanta1
F 05/08 Santa Cruz PE2 0-0 Salgueiros AC2
F 01/08 Paide Linnameeskond 12 4-3 Nomme JK Kalju II1
F 19/10/19 Granville 2-1 Poissy As
F 19/10/19 FC Rouen4 2-0 Fleury Merogis U.S.3
F 19/10/19 CHAMALIERES13 0-2 Blois1
F 19/10/19 Trelissac 1-2 Montpellier B
F 19/10/19 Sete FC 1-1 Les Herbiers
F 19/10/19 Angers II 1-1 Chartres FC
F 19/10/19 Bobigny A.C. 0-1 Sedan
F 19/10/19 Colomiers 3-1 Saint-Etienne B
F 19/10/19 Romorantin 1-1 FC Nantes B
F 19/10/19 St Pryve St Hilaire4 2-3 Stade Bordelais5
F 19/10/19 Saint Malo4 1-1 Guingamp B11
F 19/10/19 Bourges FC1 0-1 FC Bergerac
F 19/10/19 Saint Quentin 1-1 Mulhouse1
F 19/10/19 Sainte Genevieve Spo 1-1 Drancy
F 19/10/19 Iris Club de Croix 1-4 Stade Reims II
F 19/10/19 Epinal 3-1 ASM Belfortaine
F 19/10/19 Oskarshamns AIK4 2-1 Torns IF1
F 19/11/17 SV Horn1 1-0 Stadlau2
F 19/11/17 Trenkwalder Admira (3 1-2 Austria Wien (Youth)
F 18/11/17 Parndorf2 1-2 Neusiedl4
F 18/11/17 Karabakh Vienna 1-2 SKU Amstetten11
F 17/11/17 SV Schwechat 0-4 ASK Ebreichsdorf
F 17/11/17 Traiskirchen 2-0 ASV Bruck
F 17/11/17 Rapid Vienna (Youth)13 1-2 St.Polten Amateure4
F 17/11/17 First Wien 18941 3-0 SC Mannsdorf
F 12/11/17 SV Horn 5-1 Austria Wien (Youth)11
F 12/11/17 Rapid Vienna (Youth)3 0-2 SKU Amstetten14
F 11/11/17 FC Dornbirn 1913 2-2 FC Wacker Innsbruck
F 11/11/17 SK Vorwarts Steyr 2-2 SC Gleisdorf
F 11/11/17 Worgl Obi SV3 2-2 SV Grodig2
F 11/11/17 ATSV Stadl Paura 0-0 TUS Bad Gleichenberg1
F 11/11/17 SC Weiz13 1-2 SG Austria Klagenfur2
F 11/11/17 Rheindorf Altach B 2-2 FC Kitzbuhel
F 11/11/17 Trenkwalder Admira ( 0-0 ASK Ebreichsdorf
F 11/11/17 FC Pinzgau Saalfelde2 2-1 VfB Hohenems4
F 11/11/17 Karabakh Vienna4 1-1 Neusiedl2
F 11/11/17 FC Alberschwende 1-3 St. Johann
F 11/11/17 Union Gurten2 4-0 Union St.Florian12
F 11/11/17 USK Anif2 3-3 SV Wals-Grunau
F 11/11/17 Viessmann SC Hard 1-1 SV Seekirchen
F 10/11/17 SV Schwechat15 4-2 Wiener SC3
F 10/11/17 Traiskirchen2 3-2 St.Polten Amateure1
F 10/11/17 Deutschlandsberger S4 1-1 Lafnitz2
F 10/11/17 Parndorf1 3-1 Stadlau14
F 10/11/17 First Wien 1894 2-2 ASV Bruck2
F 10/11/17 SC Schwaz 1-1 Kufstein14
F 10/11/17 Sturm Graz (Youth)3 1-1 SC Kalsdorf3
F 10/11/17 Allerheiligen2 5-0 Vocklamarkt
S 10/11/17 Lafnitz - Deutschlandsberger S
F 10/11/17 FC Superfund Paschin2 3-2 Wolfsberger AC Amate3
F 04/11/17 SV Grodig 0-1 FC Dornbirn 1913
F 04/11/17 Kufstein 2-3 USK Anif
F 04/11/17 VfB Hohenems 0-0 SC Schwaz
F 04/11/17 SV Wals-Grunau2 1-1 Rheindorf Altach B
F 04/11/17 FC Alberschwende 1-1 Worgl Obi SV
F 04/11/17 FC Wacker Innsbruck 2 3-0 Viessmann SC Hard14
F 04/11/17 Stadlau1 2-3 Karabakh Vienna3
F 04/11/17 St.Polten Amateure 1-1 First Wien 1894
F 03/11/17 SKU Amstetten 2-1 Traiskirchen2
F 03/11/17 ASK Ebreichsdorf2 1-1 SV Horn3
F 03/11/17 Wiener SC2 2-2 Trenkwalder Admira (2
F 03/11/17 TUS Bad Gleichenberg6 1-1 Union Gurten2
F 03/11/17 Wolfsberger AC Amate1 0-3 SK Vorwarts Steyr
F 03/11/17 Austria Wien (Youth)3 3-0 Parndorf2
F 03/11/17 SC Gleisdorf2 2-2 Allerheiligen1
F 03/11/17 Union St.Florian2 0-0 FC Superfund Paschin1
F 03/11/17 Deutschlandsberger S13 2-0 Sturm Graz (Youth)5
F 03/11/17 SG Austria Klagenfur2 2-2 Lafnitz1
S 03/11/17 Neusiedl 0-0 Rapid Vienna (Youth)
F 03/11/17 Vocklamarkt1 2-1 SC Weiz2
F 03/11/17 ASV Bruck2 2-2 SC Mannsdorf3
F 03/11/17 SC Kalsdorf24 0-0 ATSV Stadl Paura2
F 03/11/17 Rapid Vienna (Youth) 2-1 Neusiedl
F 03/11/17 St. Johann2 2-2 FC Kitzbuhel4
F 03/11/17 SV Seekirchen3 2-3 FC Pinzgau Saalfelde3
F 31/10/17 SV Horn1 3-0 Wiener SC2
F 31/10/17 FC Superfund Paschin 2-0 TUS Bad Gleichenberg
F 31/10/17 Worgl Obi SV 2-0 St. Johann
F 31/10/17 Traiskirchen3 2-1 Neusiedl1
F 31/10/17 SC Mannsdorf2 3-2 St.Polten Amateure2
F 31/10/17 FC Kitzbuhel 0-0 SV Wals-Grunau
F 31/10/17 Parndorf2 0-2 ASK Ebreichsdorf2
F 31/10/17 Allerheiligen 4-0 Wolfsberger AC Amate
F 29/10/17 Rapid Vienna (Youth)2 2-1 Stadlau2
F 29/10/17 Trenkwalder Admira (2 4-1 SV Schwechat1
F 29/10/17 SG Austria Klagenfur3 0-0 Vocklamarkt1
F 29/10/17 Rheindorf Altach B1 2-1 Kufstein3
F 29/10/17 SC Schwaz1 2-1 SV Seekirchen12
S 28/10/17 ATSV Stadl Paura 0-0 Deutschlandsberger S
S 28/10/17 Union Gurten 0-0 SC Kalsdorf
F 28/10/17 Karabakh Vienna12 1-3 Austria Wien (Youth)2
F 28/10/17 First Wien 18942 0-0 SKU Amstetten
S 28/10/17 FC Dornbirn 1913 0-0 FC Alberschwende
F 28/10/17 USK Anif1 6-0 VfB Hohenems4
F 28/10/17 Viessmann SC Hard 1-1 SV Grodig12
F 28/10/17 FC Pinzgau Saalfelde12 1-4 FC Wacker Innsbruck 1
F 27/10/17 Lafnitz2 4-0 Sturm Graz (Youth)1