Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 03/08 Salthill Devon Galwa 2-2 Athlone Town
F 03/08 Longford Town 0-2 Bray Wanderers
F 27/07 Stjarnan Gardabaer1 1-1 Vikingur Reykjavik2
F 27/07 Hafnarfjordur3 2-1 Grotta Seltjarnarnes1
F 27/07 Fjolnir11 1-3 Valur Reykjavik5
F 27/07 Fylkir3 3-2 HK Kopavogs4
F 25/07 Balcatta FC3 3-1 Perth SC1
F 25/07 Perth Glory (Youth)3 3-1 ECU Joondalup3
F 25/07 Sorrento F.C.2 2-1 Bayswater City12
F 25/07 Inglewood United14 1-1 Cockburn City2
F 25/07 Armadale SC2 2-3 Willip2
F 25/07 Floreat Athena1 4-0 Rocking ham City24
F 24/07 White City Woodville2 4-2 Western Strikers SC2
F 21/07 Grasshopper1 5-3 Schaffhausen2
F 21/07 Stade Ouchy1 2-0 Kriens3
F 21/07 Vaduz2 2-1 Lausanne Sports1
F 21/07 Aarau16 2-2 Chiasso1
F 21/07 Winterthur4 2-2 FC Wil 19002
F 21/09/19 FK Sindelic Nis 2-1 Zlatibor Cajetina
F 15/08/19 Tabasalu Charma1 4-1 Paide Linnameeskond 1
F 08/08/19 Parnu JK1 4-2 Vandra JK Vaprus3
F 26/07/19 Viimsi MRJK13 4-3 Pohja-Tallinna JK Vo14
S 10/08/19 Deportivo Anzoategui 0-0 Deportivo La Guaira
F 11:00 Onsala BK1 3-1 IFK Malmo FK
F 11:00 IFK Stocksund 5-3 Hudiksvalls ABK
F 11:00 IFK Aspudden-Tellus1 2-1 Tyreso FF1
F 11:00 Vanersborgs IF 1-0 Stenungsunds IF
F 11:00 Gamla Upsala SK 0-1 Valbo FF
14/08 16:15 Vikingur Olafsvik -:- Throttur Reykjavik
14/08 15:00 Fram Reykjavik -:- IBV Vestmannaeyjar
11/08 14:30 SC Schwaz -:- FC Wacker Innsbruck
11/08 14:00 Kufstein -:- SC Imst
11/08 14:00 SV Hall -:- Worgl Obi SV
11/08 14:00 Vinbergs IF -:- Varbergs GIF FK
10/08 17:00 Ramtha Club -:- Al Wihdat Amman
09/08 08:00 FC Rosengard -:- Eslovs BK
08/08 12:59 FC Kitzbuhel -:- SC Schwaz
08/08 11:00 SVG Reichenau -:- Kufstein
14:00 Vargarda IK -:- Grebbestads IF
14:00 Varbergs GIF FK -:- Ullared
14:00 Lidkopings FK -:- Vanersborg FK
F 06/08 Kristianstads FF 0-0 Hassleholms IF
F 05/10/19 Aksarayspor - Cankaya FK
F 05/10/19 Tokatspor - Sultanbeyli
F 05/10/19 Agri 1970 Spor - Dai Lin Jissbon
F 05/10/19 Fatsa Belediyespor - Karsiyaka
F 05/10/19 1877 Alemdagspor - Erbaaspor S
F 05/10/19 Erokspor - Tepecik Bld
F 05/10/19 Manisaspor - Tire 1922 Spor
F 05/10/19 Elazig Belediyespor - Turgutluspor
S 28/10/17 Lunds BK 0-0 FC Trollhattan
S 28/10/17 Rynninge IK 0-0 IFK Timra
F 15/10/17 Grebbestads IF 1-0 Skoftebyns IF
F 15/10/17 Vargarda IK 0-1 Vanersborg FK
F 15/10/17 IFK Uddevalla 4-1 Stenungsunds IF
F 15/10/17 Nordvarmland FF 1-2 Karlstad BK
F 15/10/17 FBK Karlstad 2-2 Lidkopings FK
F 15/10/17 FC Trollhattan 2-2 IK Gauthiod
F 15/10/17 Vanersborgs IF2 1-2 Lerums IS1
F 15/10/17 Syrianska IF Kerbura12 0-3 Stromsbergs IF2
F 15/10/17 Gamla Upsala SK1 4-2 BKV Norrtalje3
F 15/10/17 Karlbergs BK 2-2 IFK Lidingo FK
F 15/10/17 Habo FF 2-4 Karlslunds IF HFK
F 15/10/17 FC Gute 0-3 Skiljebo SK
F 15/10/17 IFK Aspudden-Tellus2 1-1 Eskilstuna City FK2
F 15/10/17 BK Forward 2-0 Sundbybergs1
F 14/10/17 Gallivare Malmberget 1-3 Hudiksvalls ABK
F 14/10/17 IFK Harnosand1 1-0 Bollnas GIF FF
F 14/10/17 Soderhamns FF 1-4 Moron BK
F 14/10/17 Valbo FF 1-1 Pitea IF
F 14/10/17 Bodens BK 2-3 Taftea IK
F 14/10/17 IFK Timra 6-0 Anundsjo IF
F 14/10/17 Skelleftea FF 2-1 IFK Ostersund
F 14/10/17 Hoganas BK2 0-4 Hittarps IK2
F 14/10/17 Dalstorps IF 1-2 Varbergs GIF FK
F 14/10/17 IFK Hassleholm 2-3 Kvarnby IK
F 14/10/17 IF Sylvia 1-1 Orebro Syrianska IF3
F 14/10/17 Tenhults IF 1-1 Savedalens IF
F 14/10/17 Torslanda IK 0-0 IS Halmia
F 14/10/17 Kumla1 2-2 IK Sleipner
F 14/10/17 Assyriska IF i Norrk 0-2 Huddinge IF
F 14/10/17 Lunds BK3 3-1 IFK Berga3
F 14/10/17 Varmdo IF 0-2 FC Linkoping City
F 14/10/17 Nybro If14 1-0 Asarums IF FK2
F 14/10/17 IFK Malmo FK1 3-0 Rappe GOIF3
F 14/10/17 Lindome GIF 6-2 Ullared2
F 14/10/17 Eskilsminne IF 1-2 Tvaakers IF
F 14/10/17 Varmbols FC 5-6 Boo FK
F 14/10/17 Sodertalje2 0-6 Haninge
F 14/10/17 Vinbergs IF 4-1 Assyriska Turab IK J
F 14/10/17 Osterlen FF 0-2 Hassleholms IF
F 14/10/17 Motala AIF FK 0-2 Rynninge IK
F 14/10/17 Lindsdals IF 0-3 Torns IF
F 14/10/17 Vimmerby IF 1-3 KSF Prespa Birlik
F 08/10/17 IK Sleipner3 2-4 Motala AIF FK2
F 08/10/17 IS Halmia2 0-1 Vinbergs IF
F 11:00 Stenungsunds IF 0-0 Grebbestads IF
F 10:00 Karlstad BK 0-2 FC Trollhattan
F 10:00 Karlslunds IF HFK 16-0 Syrianska IF Kerbura
F 10:00 Assyriska Turab IK J 2-1 Lindome GIF
F 10:00 IFK Lidingo FK1 1-1 Gamla Upsala SK2
F 10:00 FC Linkoping City 4-1 Sodertalje1
F 09:00 Skoftebyns IF 5-2 FBK Karlstad
F 09:00 Huddinge IF4 3-1 Kumla3
F 09:00 Lidkopings FK 3-2 Vanersborgs IF
F 09:00 Eskilstuna City FK1 1-6 BK Forward
F 09:00 BKV Norrtalje 3-2 Habo FF
F 09:00 Lerums IS 0-5 Vargarda IK
F 09:00 Anundsjo IF 4-1 Valbo FF
F 09:00 IK Gauthiod 1-0 IFK Uddevalla
F 09:00 IFK Ostersund3 1-0 IFK Harnosand
F 09:00 Vanersborg FK 1-2 Nordvarmland FF1
F 09:00 Varbergs GIF FK2 2-2 Hoganas BK4
F 09:00 Taftea IK1 4-2 Gallivare Malmberget1
F 08:00 Hassleholms IF 2-4 Lindsdals IF
F 08:00 Sundbybergs4 3-1 FC Gute1
F 08:00 Pitea IF1 6-0 Soderhamns FF
F 08:00 Kvarnby IK 1-2 Osterlen FF
F 08:00 KSF Prespa Birlik3 2-4 Nybro If
F 08:00 Ullared 3-1 Tenhults IF
F 08:00 Skiljebo SK1 1-0 Karlbergs BK4
F 08:00 IFK Berga2 1-1 IFK Hassleholm2
F 08:00 Moron BK 3-1 Bodens BK
F 08:00 Orebro Syrianska IF1 1-5 Varmbols FC
F 08:00 Boo FK1 1-1 Varmdo IF4
F 08:00 Stromsbergs IF1 0-3 IFK Aspudden-Tellus3
F 08:00 Torns IF1 2-0 Vimmerby IF2
F 08:00 Haninge 0-0 Assyriska IF i Norrk1
F 08:00 Rappe GOIF2 2-1 Lunds BK2
F 08:00 Rynninge IK 1-0 IF Sylvia