Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 29/08 US Ben Guerdane2 0-1 J.S. Kairouanaise4
F 24/08 Tristan Suarez1 1-0 CA Fenix Pilar1
F 15/08 HK Vikingur (w)2 0-2 Fylkir (w)1
F 13/08 Real Betis (W)1 1-2 Tottenham Hotspur (2
F 13/08 Modena U20 2-0 Reggio Audace U19
F 13/08 Conil CF15 2-1 Xerez Deportivo FC2
F 13/08 UD Ourense12 0-4 Atletico de Madrid B12
F 13/08 Club Atletico Algabe 3-2 Camas CF
F 13/08 CD Ebro 3-0 CF Calamocha1
F 13/08 CD Quintanar2 1-0 Suokuaili Moss1
F 13/08 AD Hogar Alcarreno1 0-5 Getafe B
F 13/08 Lisse 0-1 Katwijk
F 13/08 Romania U17 0-4 Slovenia U17
F 13/08 CE Banyoles1 1-3 Barcelona B1
F 13/08 SD Navarro CF1 0-3 Marino luanco
F 13/08 SpVg Porz 1919 0-5 Bergisch Gladbach 09
F 13/08 Lucksta IF3 1-1 Solleftea GIF FF2
F 13/08 FC Inzersdorf1 2-2 SC Union Triester
F 13/08 Crevillente3 0-1 Seleccion AFE1
F 13/08 Syrianska FC U211 8-4 Norrkoping IFK U211
F 13/08 Vastese 3-3 Benevento
F 13/08 RC Saint Etienne (w) 5-0 Nantes (w)
F 13/08 Aeek Synka 4-1 Ikaros Mournion
F 13/08 Olympiakos Agiou Ste 2-4 AE Moschatou
F 13/08 Volos NFC 1-0 Egaleo Athens
F 13/08 KF Vellazerimi 773 1-4 KS Perparimi Kukesi2
F 13/08 AS Ostia Mare 5-1 ASD Santa Marinella
F 13/08 Xylotympou1 2-1 Ermis Aradippou1
F 13/08 Aetos Orfanou 0-2 PAOK Saloniki U20
F 13/08 AZ Picerno ASD 1-2 Virtus Casarano
F 13/08 Fostiras 2-1 Enosi Panaspropirgia
F 13/08 Hapoel Migdal HaEmek 1-1 Hapoel Iksal
F 13/08 Fostiras 2-1 Aspropyrgos Enosis
F 13/08 Akratitos Neon Liosi 3-2 Apollon Smirnis U20
F 13/08 Caravaggio 1-4 A.C. Crema 1908
F 13/08 Sepahan 0-1 Nassaji Mazandaran
F 13/08 Ajax U19 5-2 Genk Reserves
F 13/08 Suphanburi FC2 1-0 Southern District1
F 13/08 Dynamo Kyiv 5-0 Belarus U19
F 13/08 APO Keratsini 1-1 AS Ano Mera
F 12/08 Sport Boys2 2-2 Sporting Cristal4
F 09/08 Tallinna FC Levadia 3 1-2 Vaprus Parnu1
F 25/07 Costa Rica MS 2-0 Genus RO
S 13/08 West Ham United (w) 0-0 Nottingham Forest (w
S 13/08 Guingamp (w) 0-0 La Roche (w)
F 31/08 Grorud 0-0 Asane Fotball
F 31/08 Oppsal 0-0 Baerum SK
22/09 13:30 Necaxa U20 -:- Leon U20
21/09 11:00 Fram Larvik -:- Oppsal
21/09 11:00 Baerum SK -:- Elverum
F 21/10/17 Valerenga B1 0-3 Ham-Kam4
F 21/10/17 Honefoss BK1 0-3 Nest Sotra2
F 21/10/17 Nardo FK2 4-2 Bryne
F 21/10/17 Egersunds IK12 1-2 Hodd
F 21/10/17 Vard Haugesund2 2-1 Fana2
F 21/10/17 KFUM Oslo1 2-0 Finnsnes1
F 21/10/17 Asker2 4-1 Kjelsas1
F 21/10/17 Byasen Toppfot3 0-1 Notodden FK1
F 21/10/17 Vindbjart3 2-5 Vidar14
F 21/10/17 Fram Larvik1 6-1 Odd Grenland 21
F 21/10/17 Baerum SK2 2-2 Follo1
F 21/10/17 Brumunddal1 0-3 Grorud1
F 21/10/17 Nybergsund IL Trysil 2-3 Raufoss
F 21/10/17 Alta 0-1 Skeid Oslo
F 14/10/17 Follo1 3-2 KFUM Oslo3
F 14/10/17 Finnsnes 2-2 Brumunddal
F 14/10/17 Odd Grenland 2 2-0 Vard Haugesund2
F 14/10/17 Grorud2 3-2 Asker
F 14/10/17 Kjelsas2 1-0 Valerenga B2
F 14/10/17 Ham-Kam 4-2 Nybergsund IL Trysil1
F 14/10/17 Nest Sotra 3-0 Byasen Toppfot1
F 14/10/17 Bryne3 2-2 Fram Larvik2
F 14/10/17 Fana3 0-1 Egersunds IK
F 14/10/17 Raufoss 0-0 Alta2
F 14/10/17 Notodden FK 2-0 Vindbjart
F 14/10/17 Skeid Oslo1 5-3 Baerum SK1
F 14/10/17 Vidar 3-1 Nardo FK1
F 14/10/17 Hodd 1-0 Honefoss BK
F 08/10/17 Asker1 2-2 Finnsnes1
F 08/10/17 Vindbjart2 1-1 Nest Sotra3
F 08/10/17 Alta 0-1 Ham-Kam
F 08/10/17 Byasen Toppfot1 1-1 Hodd1
F 07/10/17 Nybergsund IL Trysil 4-2 Kjelsas
F 07/10/17 Egersunds IK 2-2 Odd Grenland 2
F 07/10/17 Brumunddal3 1-0 KFUM Oslo2
F 07/10/17 Valerenga B1 2-0 Grorud2
F 07/10/17 Follo 5-2 Skeid Oslo
F 07/10/17 Baerum SK3 2-1 Raufoss1
F 07/10/17 Honefoss BK 5-0 Fana1
F 07/10/17 Vidar1 1-3 Notodden FK1
F 07/10/17 Fram Larvik 2-1 Nardo FK
F 02/10/17 Odd Grenland 2 1-0 Honefoss BK
F 02/10/17 Finnsnes 2-0 Valerenga B
F 01/10/17 Bryne2 1-6 Egersunds IK1
F 01/10/17 Hodd4 3-2 Vindbjart2
F 01/10/17 Raufoss 8-0 Follo
F 01/10/17 Nest Sotra 4-2 Vidar
F 30/09/17 Kjelsas 3-1 Alta2
F 30/09/17 Grorud1 0-1 Nybergsund IL Trysil
F 30/09/17 Brumunddal 1-2 Asker
F 30/09/17 Ham-Kam 2-0 Baerum SK
F 30/09/17 Nardo FK2 2-1 Notodden FK1
F 30/09/17 KFUM Oslo2 1-2 Skeid Oslo3
F 30/09/17 Fana2 2-0 Byasen Toppfot3
F 30/09/17 Fram Larvik2 1-2 Vard Haugesund1
F 27/09/17 Vard Haugesund 1-2 Bryne
F 26/09/17 Byasen Toppfot 0-3 Odd Grenland 2
F 25/09/17 Valerenga B2 3-1 Brumunddal
F 24/09/17 Honefoss BK 2-1 Bryne
F 24/09/17 Nybergsund IL Trysil 0-1 Finnsnes
F 24/09/17 Notodden FK 2-1 Nest Sotra1
F 24/09/17 Vidar3 0-3 Hodd
F 24/09/17 Alta 2-2 Grorud
F 24/09/17 Vindbjart 1-3 Fana1
F 24/09/17 Skeid Oslo 1-1 Raufoss2
F 24/09/17 Vard Haugesund 0-1 Nardo FK1
F 23/09/17 Follo 0-2 Ham-Kam
F 23/09/17 Baerum SK 1-0 Kjelsas
F 23/09/17 Egersunds IK 3-0 Fram Larvik
F 23/09/17 Asker 2-3 KFUM Oslo
F 18/09/17 Asker1 2-0 Valerenga B1
F 17/09/17 Bryne 5-0 Byasen Toppfot2
F 17/09/17 Nardo FK3 1-1 Nest Sotra1
F 17/09/17 Hodd 2-2 Notodden FK
S 09:00 Odd Grenland 2 - Vindbjart
F 09:00 Grorud 0-3 Baerum SK
F 09:00 KFUM Oslo12 0-1 Raufoss
F 09:00 Ham-Kam 2-1 Skeid Oslo
F 09:00 Kjelsas 3-1 Follo
F 09:00 Brumunddal 1-2 Nybergsund IL Trysil