Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
24/02 17:00 Rio Claro -:- Inter de Limeira
24/02 14:00 AA Portuguesa Santis -:- Juventus SP
24/02 14:00 Portuguesa Desportos -:- Penapolense
23/02 17:00 Sertaozinho -:- Linense(BRA)
23/02 13:00 Nacional SP -:- Atibaia
23/02 13:00 Santo Andre -:- Sao Bernardo
23/02 13:00 CA Votuporanguense S -:- Ah so Santa SP
22/02 18:00 XV de Piracicaba -:- Taubate
F 17/02 Sertaozinho2 2-0 Penapolense
F 17/02 Portuguesa Desportos12 2-3 Inter de Limeira1
F 17/02 Santo Andre2 2-2 AA Portuguesa Santis4
F 17/02 Juventus SP2 1-0 Taubate2
F 16/02 Linense(BRA)2 1-2 Rio Claro2
F 16/02 XV de Piracicaba 1-0 Sao Bernardo5
F 16/02 Atibaia3 1-5 Ah so Santa SP11
F 16/02 CA Votuporanguense S2 1-1 Nacional SP3
F 13/02 Linense(BRA)1 1-1 Portuguesa Desportos6
F 13/02 Penapolense1 0-0 Rio Claro2
F 13/02 AA Portuguesa Santis4 4-3 XV de Piracicaba6
F 13/02 Taubate1 1-1 Atibaia3
F 13/02 Inter de Limeira3 1-1 CA Votuporanguense S1
F 13/02 Sao Bernardo3 0-1 Juventus SP3
F 13/02 Nacional SP2 3-3 Sertaozinho2
F 13/02 Ah so Santa SP11 1-0 Santo Andre2
F 10/02 AA Portuguesa Santis4 1-2 Ah so Santa SP3
F 10/02 Juventus SP2 4-1 Portuguesa Desportos11
F 10/02 Taubate2 1-2 Linense(BRA)2
F 09/02 Sertaozinho2 1-1 XV de Piracicaba3
F 09/02 Rio Claro2 3-1 Atibaia
F 09/02 Inter de Limeira3 0-0 Penapolense2
F 09/02 Santo Andre2 2-1 CA Votuporanguense S3
F 09/02 Nacional SP3 1-0 Sao Bernardo3
F 03/02 Portuguesa Desportos 1-1 Sertaozinho2
F 03/02 Penapolense1 1-2 AA Portuguesa Santis2
F 02/02 Linense(BRA) 1-1 Nacional SP4
F 02/02 XV de Piracicaba1 1-0 Santo Andre4
F 02/02 Sao Bernardo1 0-0 Taubate1
F 02/02 Ah so Santa SP17 3-1 Inter de Limeira3
F 02/02 CA Votuporanguense S13 0-1 Rio Claro2
F 02/02 Atibaia1 2-2 Juventus SP12
F 30/01 AA Portuguesa Santis2 2-2 Portuguesa Desportos3
F 30/01 Inter de Limeira2 0-0 Atibaia1
F 30/01 Penapolense2 1-1 Juventus SP4
F 30/01 Taubate 4-0 Sertaozinho3
F 30/01 Linense(BRA)1 0-0 Santo Andre2
F 30/01 Sao Bernardo3 1-1 CA Votuporanguense S3
F 30/01 Ah so Santa SP2 2-0 XV de Piracicaba1
F 27/01 Santo Andre 1-0 Taubate
F 27/01 Portuguesa Desportos 1-1 Ah so Santa SP4
F 27/01 Juventus SP 1-2 Linense(BRA)1
F 06/05/17 Sao Caetano12 2-1 Bragantino3
F 02/05/17 Sao Caetano5 3-0 Rio Claro4
F 02/05/17 Ah so Santa SP2 1-0 Bragantino1
F 29/04/17 Rio Claro2 2-2 Sao Caetano2
F 29/04/17 Bragantino3 1-0 Ah so Santa SP2
F 23/04/17 Ah so Santa SP - Taubate
F 23/04/17 Oeste - Juventus SP
F 23/04/17 XV de Piracicaba - Portuguesa Desportos
F 23/04/17 Barretos SP - AE Velo Clube SP
F 23/04/17 Mogi Mirim EC - Rio Preto SP
F 23/04/17 Bragantino - CA Votuporanguense S
F 23/04/17 Rio Claro - Sertaozinho
F 23/04/17 Batatais - Guarani SP
F 23/04/17 Capie Warrero - Uniao Barbarense
F 23/04/17 Sao Caetano - Penapolense
F 17/04/17 Guarani SP1 1-0 Barretos SP1
F 17/04/17 Portuguesa Desportos3 2-3 Oeste3
F 16/04/17 Taubate12 3-2 Sao Caetano13
F 16/04/17 Penapolense2 1-2 Bragantino2
F 16/04/17 Sertaozinho2 5-3 Mogi Mirim EC3
F 16/04/17 Juventus SP1 2-0 Batatais1
F 15/04/17 AE Velo Clube SP3 2-1 Ah so Santa SP13
F 15/04/17 Uniao Barbarense 0-4 XV de Piracicaba
F 15/04/17 CA Votuporanguense S2 1-1 Capie Warrero14
F 15/04/17 Rio Preto SP1 4-1 Rio Claro
F 12/04/17 Rio Claro2 5-1 Taubate15
F 12/04/17 Portuguesa Desportos2 0-2 Sao Caetano4
F 12/04/17 Uniao Barbarense4 1-0 Juventus SP1
F 12/04/17 Penapolense3 1-1 Sertaozinho1
F 12/04/17 Capie Warrero1 2-1 AE Velo Clube SP3
F 12/04/17 Barretos SP 2-0 Ah so Santa SP
F 12/04/17 Batatais1 3-2 XV de Piracicaba
F 12/04/17 Bragantino2 1-3 Oeste5
F 12/04/17 Mogi Mirim EC3 1-0 Guarani SP11
F 12/04/17 CA Votuporanguense S1 2-0 Rio Preto SP12
F 09/04/17 Oeste1 2-0 Mogi Mirim EC1
F 09/04/17 Sao Caetano3 1-1 Barretos SP4
F 09/04/17 Guarani SP1 1-1 Portuguesa Desportos1
F 09/04/17 Juventus SP4 1-0 Rio Claro
F 08/04/17 Batatais2 2-3 AE Velo Clube SP3
F 08/04/17 Sertaozinho4 3-0 Uniao Barbarense1
F 08/04/17 Taubate2 1-1 Bragantino4
F 08/04/17 Capie Warrero2 2-0 Penapolense4
F 08/04/17 Ah so Santa SP1 4-0 Rio Preto SP1
F 07/04/17 XV de Piracicaba2 0-0 CA Votuporanguense S5
F 03/04/17 Bragantino3 3-2 Rio Claro1
F 02/04/17 Guarani SP2 5-0 Sertaozinho3
F 02/04/17 Penapolense 1-2 Taubate
F 02/04/17 Barretos SP 2-1 Capie Warrero
F 07/03/17 Barretos SP1 1-1 Bragantino5
F 05/03/17 Sao Caetano3 2-0 Batatais3
F 05/03/17 Rio Claro3 2-2 Guarani SP14
F 05/03/17 Sertaozinho1 2-1 Oeste2
F 05/03/17 Juventus SP2 0-0 Rio Preto SP
F 05/03/17 Penapolense1 2-0 XV de Piracicaba2
F 04/03/17 AE Velo Clube SP2 0-2 Taubate12
F 04/03/17 Uniao Barbarense3 2-1 CA Votuporanguense S12
F 04/03/17 Mogi Mirim EC2 1-3 Ah so Santa SP
F 04/03/17 Capie Warrero3 1-0 Portuguesa Desportos1
F 01/03/17 Portuguesa Desportos3 1-2 CA Votuporanguense S2
F 01/03/17 XV de Piracicaba13 1-1 Mogi Mirim EC11
F 01/03/17 Batatais1 1-0 Uniao Barbarense2
F 01/03/17 Barretos SP12 2-1 Taubate4
F 01/03/17 Guarani SP2 1-2 Capie Warrero5
F 01/03/17 AE Velo Clube SP1 1-3 Penapolense4
F 01/03/17 Rio Preto SP3 2-0 Sao Caetano2
F 01/03/17 Oeste3 1-2 Rio Claro
F 01/03/17 Bragantino 1-2 Juventus SP4
F 01/03/17 Ah so Santa SP1 1-1 Sertaozinho2
F 25/02/17 Batatais 1-0 Rio Preto SP
F 25/02/17 Taubate2 1-0 Portuguesa Desportos1
F 25/02/17 Uniao Barbarense5 2-2 Penapolense2
F 25/02/17 Capie Warrero6 1-3 Rio Claro5
F 25/02/17 Mogi Mirim EC3 2-3 Bragantino4
F 25/02/17 Sao Caetano15 1-0 Ah so Santa SP2
F 25/02/17 Juventus SP1 1-1 Guarani SP
F 25/02/17 CA Votuporanguense S3 0-1 Oeste5
F 24/02/17 XV de Piracicaba1 1-0 AE Velo Clube SP3
F 23/02/17 Sertaozinho3 2-0 Barretos SP12
F 20/02/17 Rio Claro23 1-0 Sao Caetano4