Livescores.az

Təqvim

<< | Feb 22 | Feb 23 | Feb 24 | Feb 25 | Feb 26 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 24/02 Tottenham Hotspur3 4-0 Wolfsberger AC2
F 24/02 Brentford3 3-0 Sheffield Wednesday1
F 24/02 Swansea City1 1-0 Coventry City2
F 24/02 Preston North End 0-0 Queens Park Rangers 2
F 24/02 Blackburn Rovers1 2-3 Watford
F 24/02 Barnsley 2-0 Stoke City3
F 24/02 Bournemouth AFC3 1-2 Cardiff City4
F 24/02 Nimes2 1-0 Lorient4
F 24/02 FC Rukh Brest 0-0 Rukh Vynnyky
F 24/02 Ludogorets Razgrad 0-0 BATE Borisov
F 24/02 Clarence Zebras Rese1 1-5 Taroona
F 24/02 Metro1 1-6 South Hobart Reserve
F 24/02 Energetik-BGU Minsk 2-2 Slutsksakhar Slutsk
F 24/02 FK Kuban Kholding 2-1 KAMAZ Naberezhnye Ch
F 24/02 Viljandi Tulevik 2-0 Vaprus Parnu
F 24/02 Chelyabinsk 1-0 Sokol
F 24/02 Tunari1 0-1 CSM Focsani
F 24/02 Beroe Stara Zagora 3-0 Septemvri Sofia
F 24/02 FC Gomel2 3-1 Arsenal Dzyarzhynsk1
F 24/02 Dinamo Minsk Reserve 1-3 FK Isloch Minsk
F 24/02 FK Males 0-2 Kamenica-Sasa
F 24/02 IK Sirius FK 2-6 Djurgardens
F 24/02 Chelyabinsk 1-0 Dinamo Minsk
F 24/02 Concordia Elblag1 1-3 Wikielec1
F 24/02 Pomezania Malbork FC15 4-0 Zatoka Braniewo1
S 24/02 FK Ryazan 0-0 Metallurg Vidnoye
S 24/02 Ovrevoll Hosle(w) 0-0 Kolbotn (w)
S 24/02 Nordstrand 0-0 KFUM Oslo
S 24/02 Raufoss 0-0 Grorud
S 24/02 FK Arendal 0-0 Fram Larvik
S 24/02 Campinense 0-0 Centro Sportivo Para
F 24/02 Guatemala1 1-0 Nicaragua2
F 24/02 Netherland (w) 2-1 Germany (w)1
F 24/02 Ecuador (w)3 2-2 Bolivia (w)2
F 24/02 USA (w) 6-0 Argentina (w)3
F 24/02 Aldershot Town - Kings Lynn
F 24/02 Peykan2 2-0 Sanat-Naft
F 24/02 Sepahan2 1-0 Gol Gohar FC1
F 24/02 Persepolis3 1-0 Saipa1
F 24/02 Haras El Hedoud - Baladiyet El Mahalla
F 24/02 Airtel Kitara FC2 2-3 URA Kampala2
F 24/02 Uganda Police FC1 3-1 Onduparaka FC
F 24/02 Defense forces 2-0 Mbarara City2
F 24/02 Atalanta11 0-1 Real Madrid2
F 24/02 Borussia Monchenglad 0-2 Manchester City
F 24/02 Adanaspor3 0-4 Giresunspor3
F 24/02 Samsunspor2 6-1 Eskisehirspor1
F 24/02 Akhisar Bld.Geng2 0-1 Istanbulspor1
F 24/02 Nakhon Ratchasima2 0-0 Samut Prakan City1
F 24/02 Ayutthaya United4 2-1 Sisaket FC5
F 24/02 Navy FC3 1-0 Kasetsart FC1
F 24/02 Customs Department F1 0-3 Khonkaen United
F 24/02 Nong Bua Lamphu 5-1 Samut Sakhon
F 24/02 JL Chiangmai United 2 1-0 Uthai Thani Forest14
F 24/02 Chainat FC5 3-1 Chiangmai FC
F 24/02 Khonkaen FC3 1-0 Lampang FC3
F 24/02 Ranong FC2 3-2 Udon Thani5
F 24/02 Nakhon Pathom FC3 0-0 Phrae United FC4
F 24/02 Mbao FC1 2-3 Ruvu Shooting
F 24/02 Eagle Stars 0-2 Kagera Sugar1
F 24/02 Al-Arabi1 1-0 Al-Dumair FC11
F 24/02 Al Neddal35 1-2 Al-Nabek16
F 24/02 Moadameet Al-Sham1 1-2 Al-Mohafza
F 24/02 Musfat Banyas3 2-2 Al Tadamon Latakia13
F 24/02 Ommal Hama2 2-1 Afrin SC2
S 24/02 AI Nairab 0-0 Al Nawair
F 24/02 Vaduz4 1-1 Luzern3
F 24/02 San Rafael2 1-3 Formentera4
F 24/02 UCAM Murcia CF B1 5-2 EDMF Churra13
F 24/02 CD Mirandes B 2-0 G. Segoviana3
F 24/02 La Roda CF1 0-2 CS Puertollano1
F 24/02 Tuoer De Cilliers2 1-2 CD La Virgen Del Cam4
F 24/02 CD Atletico Paso 4-1 Atletico Union Guima
F 24/02 Teruel1 0-1 CA Monzon2
F 24/02 Recambios Colon CD3 0-0 UD Alzira3
F 24/02 CD Cristo Atletico3 3-1 Salamanca B1
F 24/02 UE Sants6 1-0 Grama5
F 24/02 Deportivo La Coruna 2 0-0 Silva SD1
F 24/02 Tenerife B13 0-1 Atletico Tacoronte12
F 24/02 CD Valdefierro14 1-1 Real Zaragoza B
F 24/02 Caudal2 1-0 Real Aviles3
F 24/02 Santurtzi CD14 1-0 SD San Ignacio14
F 24/02 Mostoles4 1-0 Mostoles CF4
F 24/02 SAD Villaverde San A4 2-0 RCD Carabanchel4
F 24/02 CD Bullense7 1-2 Murcia B3
F 24/02 CD Santa Ursula2 0-3 CD Buzanada6
F 24/02 CD Vera3 1-0 UD Ibarra3
S 24/02 Santfeliuenc FC 0-0 CF Montanesa
F 24/02 Fundacion Albacete ( 3-1 CF Joventut Almassor
F 24/02 Madrid CFF II (w) 1-2 Atletico Madrid B (3
F 24/02 Real Madrid U19 2-1 Badazous U19
F 24/02 Kelme CF U1915 0-1 UCAM Murcia U196
F 24/02 Sabadell U193 2-1 Gimnastic Tarragona 4
F 24/02 Alcorcon U193 1-0 UD Santa Marta U191
F 24/02 SD San Jose U193 2-3 Mensajero U198
F 24/02 Leganes U192 1-2 Valladolid U192
F 24/02 CD 26 de Febrero U191 0-3 San Felix CF U19
F 24/02 Pabellon Ourense CF1 0-5 Celta Vigo U191
F 24/02 Union Adarve U193 1-1 UD La Cruz Villanove4
F 24/02 UDC Txantrea U191 3-1 CD Pamplona U19
F 24/02 Santutxu U192 0-4 Arenas Club de Getxo3
F 24/02 Ural CF U19 3-0 ED Val Minor Nigran 2
F 24/02 CF Juventud Laguna U3 0-2 CD Sobradillo U195
S 24/02 El Olivar U19 0-0 CD Ebro U19
F 24/02 Newcastle Jets - Central Coast Marine
F 24/02 Tabor Sezana3 1-4 Maribor2
F 24/02 NK Olimpija Ljubljan15 0-0 Domzale1
F 24/02 NK Publikum Celje1 2-3 ASK Bravo Publikum5
F 24/02 Saint Mirren2 0-0 Motherwell1
F 24/02 TS Galaxy1 1-0 Bloemfontein Celtic2
F 24/02 Supersport United3 1-1 Orlando Pirates
F 24/02 SP Cosmos 1-1 SP Domagnano
F 24/02 UOR-5 Moskovskaya Ob2 1-1 Konopliev Youth7
F 24/02 Strogino Youth 4-0 FK Ural Youth1
F 24/02 Rubin Kazan (R)2 0-2 Ufa Youth2
F 24/02 Norilsky Nickel Futs 7-3 MFK Torpedo Futsal
F 24/02 Ukhta Tyumen Futsal 0-2 Novali Futsal
F 24/02 Al Duhail U232 2-1 Al-Kharitiyath SC U21
F 24/02 Al-Khor SC U233 0-2 Al Gharafa U2313
F 24/02 Al Wakra Reserves5 3-1 Al Sailiya U232
F 24/02 Al-Ahli Doha14 1-0 Umm Salal
F 24/02 Al-Wakra12 0-0 Qatar SC2
F 24/02 Al-Sailiya3 1-1 Al Khor SC2
F 24/02 Maritimo B2 1-2 Pedras Rubras1
F 24/02 Uniao Almeirim5 0-4 UD Santarem3
F 24/02 Lusitanos 0-0 Lusitania
F 24/02 Belenenses B2 0-0 Sporting CP B1
F 24/02 Esp. Lagos2 1-2 Louletano1
F 24/02 Beira Mar2 1-1 Agueda4
S 24/02 Sertanense FC 0-0 Clube Condeixa
F 24/02 Guay Leena4 1-0 Libertad13
F 24/02 Hilal AL Quds2 2-2 Shabab Al-Amaari2
F 24/02 Wadi Al Nes3 0-2 Markz Balata2
F 24/02 Al-Tahaddi 3-1 Al Sadaqa FC
F 24/02 Ngom Egdabya 0-1 Al Akhdar
F 24/02 Shabab Alsamu1 1-2 Tubas2
F 24/02 Sao Raimundo AM 1-0 Fast Clube AM
F 24/02 Ibom Angels (W)2 0-1 Nasarawa Amazons (W)
F 24/02 Adamawa United 1-0 Lobi Stars2
F 24/02 Enyimba1 1-1 Akwa United5
F 24/02 Heartland FC1 2-1 Akwa Starlets14
F 24/02 Kano Pillars2 1-0 Sunshine Stars FC2
F 24/02 Katsina United1 0-0 MFM FC1
F 24/02 Kwara United1 1-1 Abia Warriors14
F 24/02 Nasarawa United2 3-0 Ifeanyi Ubah
F 24/02 Plateau United 3-0 Jigawa Golden Stars1
F 24/02 Warri Wolves FC1 1-0 Rivers United1
F 24/02 Wikki Tourist11 2-1 Enugu Rangers Intern5
F 24/02 Bansbari Club3 3-1 Tushal Youth Club1
F 24/02 Shree Kumari Club15 4-1 Shree Bhagwati Club2
F 24/02 Halide Edip Adivarsp 0-0 Sanger
F 24/02 Elazig Belediyespor 1-1 Celspor
F 24/02 Ciervos FC3 1-4 CD Cruz Azul Hidalgo
F 24/02 Intel Paja1 4-0 Club Canoneros Marin1
F 24/02 Anagennisi FC Deryne - Omonia Aradippou
F 24/02 Aris Limassol - Thoi Lakatamias
F 24/02 Agia Napa - Digenis Morphou
F 24/02 Akritas Chloraka - AE Zakakiou
F 24/02 Othellos Athienou - Omonia Psevda
F 24/02 PAEEK - Asil Lysi
F 24/02 Onisilos Sotiras - Kouris Erimi
F 24/02 Xylotympou - Ahironas Liopetriou
F 24/02 Dignis Yepsonas - Alki Oroklini
F 24/02 Alebrijes de Oaxaca13 2-2 Correcaminos UAT5
F 24/02 Cancun FC2 1-0 Club Chivas Tapatio3
F 24/02 Leones Negros4 0-3 CF Atlante4
F 24/02 Uttara FC2 0-0 Fakirapool Young Men4
F 24/02 Swadhinata KS2 1-0 Fortis FC3
F 24/02 St Georges 1-0 Swieqi United1
F 24/02 Al Athad 1-2 Al ittihad(LBY)
F 24/02 Al-Wehda(LBY) 1-0 Al-Madina
S 24/02 Al Gela 0-0 Al-Ttadamon(KUW)
F 24/02 Canberra United (w) - Melbourne Victory (w
F 24/02 KF Besa Pec3 0-3 KF Arberia2
F 24/02 KF Trepca 894 1-0 KF Llapi1
F 24/02 KF Feronikeli12 1-3 KF Drenica Skenderaj1
F 24/02 Gjilani2 1-1 KF Ballkani2
F 24/02 Prishtina1 2-0 KF Drita Gjilan14
F 24/02 AFC Leopards1 1-0 Ulinzi Stars Nakuru2
F 24/02 Sofapaka FC2 2-2 KCB SC1
F 24/02 Weston Shitima2 0-2 Nairobi Star City2
F 24/02 Kericho2 1-1 Kakamega Homeboyz13
F 24/02 Shabab AlOrdon2 1-3 Al-Jazeera
F 24/02 Al-Jalil2 1-0 AL Salt3
F 24/02 Napoli(U19) 0-2 Pescara U20
F 24/02 A.S.D. Bra 3-0 Fossano Calcio1
F 24/02 AC Mestre13 2-4 APDC Chions3
F 24/02 ACSD Saluzzo2 1-0 As Casale Calcio1
F 24/02 Aprilia4 1-1 Castelfidardo1
F 24/02 ASD Brusaporto13 2-4 Nibionnoggiono2
F 24/02 ASD Caldiero Terme1 0-1 US Adriese4
F 24/02 ASD Manzanese2 2-0 Virtus Bolzano2
F 24/02 ASD Muravera4 2-0 USD Latte Dolce2
F 24/02 ASD Pro Livorno 0-1 US Fiorenzuola1
F 24/02 ASD Sasso Marconi3 1-0 SCD Progresso Calcio1
F 24/02 Trastevere Calcio5 2-0 Sangiovannese3
F 24/02 Bagnolese2 0-1 Aglianese3
F 24/02 FB Brindisi 19125 0-1 Real Agro Aversa22
F 24/02 Caravaggio2 2-2 Sona
F 24/02 Carbonia1 2-1 ASD Lanusei11
F 24/02 Chieri1 1-2 Sestri Levante1
F 24/02 Cittanovese12 2-2 Rende
F 24/02 Derthona12 1-2 US Folgore Caratese3
F 24/02 Foligno Calcio3 1-2 Tiferno Lerchi1
F 24/02 Forli2 0-1 Rimini2
F 24/02 TSV Klausdorf12 1-2 Arconatese2
F 24/02 Lentigione1 1-0 Correggese Calcio2
F 24/02 Luparense FC2 1-0 ASD Cartigliano
F 24/02 SSD Marignanese1 1-1 ASD Seravezza Calcio6
F 24/02 Montebelluna14 1-3 ACD Campodarsego2
F 24/02 Nocerina 0-0 FC Savoia 1908
F 24/02 Prato3 3-1 US Corticella2
F 24/02 Real Forte Querceta3 0-1 Ghivizzano3
F 24/02 Giulianova3 1-1 Vastese2
F 24/02 Rieti 0-0 San Nicolo Notaresco
F 24/02 Roccella1 1-2 ASD Licata2
F 24/02 Rotonda3 0-0 Santa Maria2
F 24/02 San Donato Tavarnell15 2-2 Montespaccato2
F 24/02 Seregno3 1-3 Virtus Ciserano Berg1
F 24/02 Tritium2 2-2 Ponte San Pietro1
F 24/02 UC Sinalunghese2 1-2 AS Ostia Mare14
F 24/02 US Breno1 1-1 ASD Fanfulla
F 24/02 USD Castellanzese3 2-1 Sanremese2
F 24/02 A.S. Varese4 0-1 ASD Imperia2
F 24/02 Villa dAlme Valbremb2 2-3 USD Casatese2
F 24/02 Borgosesia 1-2 FC Vado
F 24/02 Gozzano 3-1 Legnano
F 24/02 USD Pont Donnaz 4-0 SC Caronnese
F 24/02 A.C. Crema 19082 3-1 Vis Nova Giussano1
F 24/02 ASD San Giorgio-Sedi1 3-0 Cjarlins Muzane
F 24/02 Clodiense2 0-0 Delta Porto Tolle1
F 24/02 AS Sorrento Calcio 0-4 Citta di Fasano
F 24/02 ASD Sporting Trestin1 5-0 ASD Cannara1
F 24/02 Audace Cerignola2 0-0 A.S Andria Bat2
F 24/02 AZ Picerno ASD13 0-1 Nardo2
F 24/02 Belluno1 0-1 Azy based nano Bo
F 24/02 Trento 2-0 AC Este1
F 24/02 Union Feltre Asd2 1-2 GSD Ambrosiana1
F 24/02 US Pianese1 3-1 ASD Flaminia Civita 11
F 24/02 Robur Siena S.S.D.2 1-0 Scandicci1
S 24/02 Insieme Formia 0-0 Giugliano
S 24/02 Nuova Monterosi 0-0 Cassino
F 24/02 Bnei Yehuda Tel Aviv2 1-0 Hapoel Kiryat Shmona2
F 24/02 Maccabi Petah Tikva 2 0-1 Beitar Jerusalem4
F 24/02 Odisha FC3 1-6 Mumbai City1
F 24/02 Ironi Ramat Hasharon - Maccabi Kiryat Gat (
S 24/02 Parseh Tehran 0-0 Sardar Bukan FC
S 24/02 Kheybar Khorramabad 0-0 Shahid Ghandi
F 24/02 Canada (w) 0-2 Brazil (w)2
F 24/02 WAFA Wangoi2 2-0 KYVO2
F 24/02 NESU FC2 2-2 LYGSEDA FC2
S 24/02 Just Lang Ge Uthai A 0-0 YC Manora
F 24/02 Churchill Brothers 1-0 Neroca
F 24/02 AIFF XI 1-5 Trau FC
F 24/02 Deccan Rovers FC1 3-0 Bangalore Dream Unit
F 24/02 Income Tax SC1 0-2 ADE FC
S 24/02 Keflavik U19 0-0 Valur KH Hlidarendi
F 24/02 FC Tambov Youth 2-6 FC Terek Groznyi You1
F 24/02 ZalaegerzsegTE2 2-1 Budapest Honved21
F 24/02 Paksi SE Honlapja1 2-4 Dafuji cloth MTE3
F 24/02 Tallya2 1-4 MTK Hungaria2
F 24/02 Szombathelyi Haladas2 0-1 Varda SE3
F 24/02 Mezokovesd Zsory3 2-0 Diosgyor VTK3
F 24/02 Debrecin VSC14 1-1 Bodajk FC Siofok5
F 24/02 Videoton Puskas Akad3 1-2 Ujpesti3
F 24/02 Ferencvarosi TC2 1-2 Fehervar Videoton4
F 24/02 C.D. Real de Minas3 1-4 Platense3
F 24/02 CD Motagua2 2-0 Real Sociedad Tocoa2
F 24/02 CD Vida1 0-1 Marathon16
F 24/02 CD Olimpia15 5-1 Lobos UPNFM4
F 24/02 Real Espana1 1-0 Honduras Progreso13
F 24/02 Willem II14 1-1 ADO Den Haag1
F 24/02 Latrikunda Utd1 0-1 2nd Infantry Battali5
F 24/02 SK East BI1 0-2 PSV Wellingara14
F 24/02 Steve Biko1 1-2 Bombada FC4
F 24/02 SG Sonnenhof Grossas 0-2 Rot-Weiss Koblenz
F 24/02 Basel U19 0-0 Odense BK U19
F 24/02 Hadiya Hossana2 1-0 Jimma Aba Jifar2
F 24/02 Fasil Kenema2 1-1 Sebeta City2
S 24/02 Sidama Bunna 0-0 Wolaita Dicha
F 24/02 Tabasalu Charma 0-0 JK Nomme Kalju U21
F 24/02 JK Welco Elekter 0-5 Tabasalu Charma
F 24/02 Aswan1 3-1 Suhag1
F 24/02 Maleyet El Zayiat 0-0 Pharco
F 24/02 El Hammam2 1-1 Dekernes1
F 24/02 El Sekka El Hadid11 1-2 Kokakola Cairo3
F 24/02 El Mansoura2 0-1 Haras El Hedoud2
F 24/02 CARA Brazzaville1 0-0 Inter club1
F 24/02 Racing Club de Brazz1 0-1 AS Otoho
F 24/02 Tescoma Zlin1 2-1 Mlada Boleslav2
F 24/02 Sparta Praha B 0-0 FC Pisek
F 24/02 Karmiotissa Polemidi 1-2 Anorthosis Famagusta1
F 24/02 APOEL Nicosia4 1-1 Omonia Nicosia FC1
F 24/02 Univ.Cesar Vallejo4 0-0 Caracas FC3
F 24/02 Royal Pari FC3 1-4 Guarani CA5
F 24/02 CD Centenario Colomb3 0-2 Nottingham Colombia4
F 24/02 Nacional de Electric2 3-0 Alianza Sur FC2
F 24/02 CD Olaya Herrera2 2-1 Monserrate3
F 24/02 CD Caterpillar Motor26 0-1 Maracaneiros2
F 24/02 Cortulua2 1-0 Real Santander4
F 24/02 Independiente Santa 1 2-0 Boyaca Chico2
F 24/02 Aguilas Doradas1 1-2 La Equidad4
F 24/02 Atletico Bucaramanga2 3-2 Atletico Nacional Me3
F 24/02 America de Cali1 0-0 Envigado FC
F 24/02 Kampong Cham FC1 6-0 Kandal1
F 24/02 Preah Sihanouk4 0-2 Koh Kong1
F 24/02 Takeo2 0-3 Phnom Penh Galaxy FC1
F 24/02 Al-Hilal Omdurman1 0-0 TP Mazembe Englebert11
F 24/02 CS Maruinense 1-1 CS Sergipe
F 24/02 Boca Juniors SE 3-0 Frei Paulistano
F 24/02 Dorense SE3 0-0 Itabaiana(SE)4
F 24/02 Cariri1 4-1 Tiangua1
F 24/02 Americano Bacabal2 0-4 Pinheiro AC1
F 24/02 Novo MS2 0-5 Dourados1
F 24/02 Vera Cruz PE13 1-3 Sport Club Recife PE4
F 24/02 Salgueiros AC 1-0 Afogados da Ingazeir1
F 24/02 Santa Cruz PE1 2-0 Vitoria PE2
F 24/02 Tiradentes/PI 0-1 4 de Julho
F 24/02 SE Picos3 0-1 River PI3
S 24/02 Picos 0-0 River AC Teresina
F 24/02 Remo Belem (PA) 2-1 Brasiliense13
F 24/02 Potiguar RN 0-2 Santa Cruz RN
F 24/02 ABC RN 2-0 Globo1
F 24/02 Moto Club Sao Luis M2 1-0 Juventude MA2
F 24/02 Atletico Clube Goian2 1-1 Goianesia GO3
F 24/02 Uniclinic Atletico C3 2-1 Crato CE3
F 24/02 Barbalha 0-8 Caucaia CE
F 24/02 Icasa CE 0-1 Ferroviario CE
F 24/02 Pacajus1 1-0 Guarany CE13
F 24/02 Crato CE12 1-1 Icasa CE2
F 24/02 EC Prospera3 0-1 Joinville SC2
F 24/02 Marcilio Dias SC2 1-2 Brusque FC2
F 24/02 Avai FC SC1 2-0 Juventus SC12
F 24/02 Criciuma5 1-1 Hercilio Luz SC12
F 24/02 Bahia 2-0 Doce Mel Esporte Clu2
F 24/02 Alagoinhas Atletico 1-2 Vitoria BA1
F 24/02 EC Jacuipense2 0-0 United Nations Club2
F 24/02 Juazeirense 2-1 Fluminense de Feira
F 24/02 Bashundhara Kings 4-0 Sheikh Russel KC2
F 24/02 Saif Sporting Club 2-1 Uttar Baridhara SC2
F 24/02 Sally Tas4 2-0 RC Bobo Dioulasso3
F 24/02 Dynamique Djougou4 2-1 Takunnin FC1
F 24/02 UPI-ONM FC1 0-3 Requins de lAtlantiq4
F 24/02 Turan Tovuz 1-1 Qaradag Lokbatan
S 24/02 Sabah II 0-0 Keshla FK II
S 24/02 FK MOIK Baku 0-0 FK Kapaz Ganca
S 24/02 PFC Neftchi II 0-0 Standard Sumgayit II
F 24/02 JS Vieux-Habitants1 2-3 Red Star PAP
F 24/02 Adelaide United 0-0 Western United FC
F 24/02 Melbourne Victory4 2-0 Wellington Phoenix3
F 24/02 Dinamo Moscow Youth 0-1 Spartak Moscow Youth
F 24/02 PFC Sochi Youth3 1-1 FK Rostov Youth2
F 24/02 FC Barcelona 3-0 Elche