Livescores.az

Təqvim

<< | Oct 17 | Oct 18 | Oct 19 | Oct 20 | Oct 21 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 19/10 West Bromwich(WBA)2 0-0 Burnley2
F 19/10 Leeds United2 1-1 Wolves1
F 19/10 Qingdao Huanghai F.C4 0-1 Guangzhou Fuli FC1
F 19/10 Tarlan13 1-2 FK Arys1
F 19/10 Verona1 0-0 Genoa4
F 19/10 Genclerbirligi1 1-2 Denizlispor
F 19/10 Galatasaray15 2-2 Alanyaspor3
F 19/10 FC Masr1 0-1 Talaea EI-Gaish1
F 19/10 FC Nordsjaelland Res 0-0 Kobenhavn Reserve
F 19/10 Podbeskidzie Bielsko - Warta Poznan
F 19/10 Sanat-Naft 0-0 Esteghlal Khozestan
F 19/10 Chongqing SWM Motors1 1-1 Jiangsu Suning FC3
F 19/10 Baerum SK 2-2 Valerenga B
S 19/10 Mjondalen IF B 0-0 Notodden FK
F 19/10 Djurgardens4 3-2 Malmo FF4
F 19/10 Helsingborg2 0-0 Hacken2
F 19/10 Jong Ajax (Youth)1 3-2 FC Utrecht (Youth)3
F 19/10 Roda JC2 1-1 SC Telstar2
F 19/10 AZ Alkmaar (Youth)1 2-6 Volendam
S 19/10 Carshalton Athletic 0-0 Haringey Borough
F 19/10 Wolves U23 1-3 Aston Villa U233
F 19/10 Sunderland U232 0-6 Middlesbrough U23
F 19/10 Newcastle U23 2-1 Fulham U23
F 19/10 Burnley U2311 0-1 Crystal Palace U232
F 19/10 Bahia4 3-1 Atletico Mineiro1
F 19/10 Botafogo RJ2 0-0 Goias1
F 19/10 Boavista FC4 0-1 Vitoria Guimaraes2
F 19/10 St. Pauli3 2-2 Nurnberg6
F 19/10 Sai Gon FC 0-0 CLB TPHCM1
F 19/10 The Cong2 1-0 Becamex Binh Duong
F 19/10 Pakhtakor Tashkent ( 7-1 PFK Qizilqum Women
F 19/10 Xorazm Urganch 1-0 Shurtan Guzor
F 19/10 Termez Surkhon3 0-1 Kuruvchi Kokand Qoqo14
F 19/10 Baikonur4 0-4 FK Aktobe Lento1
F 19/10 Navbahor Namangan1 1-1 Metallurg Bekobod6
F 19/10 Lokomotiv Tashkent3 2-2 Kuruvchi Bunyodkor2
F 19/10 Racing Club Montevid3 0-0 CA Juventud1
F 19/10 Villa Espanola1 1-0 IA Sud America1
F 19/10 CS Cerrito1 3-0 Villa Teresa14
F 19/10 Albion FC14 2-1 Central Espanol2
F 19/10 Rocha2 0-0 CA Atenas4
F 19/10 Akhisar Bld.Geng4 0-0 Menemen Belediye Spo14
F 19/10 JKT Tanzania 1-1 Tanzania Prisons2
F 19/10 Coastal Union 3-0 Biashara United FC2
F 19/10 Polisi Tanzania FC11 1-1 Gwambina FC
F 19/10 Mtibwa Sugar1 1-0 Namungo FC2
F 19/10 Brommapojkarna (w) 0-0 IK Uppsala (w)
F 19/10 Schaffhausen13 1-2 Aarau5
F 19/10 Catgas Energia Futsa 0-0 Peniscola Futsal
F 19/10 EiPozo Murcia Turist 0-0 CD Burela FS Pescado
F 19/10 Vaidepenas Futsal 0-0 Cordoba Futsal
F 19/10 Jaen Paraiso Interio 0-0 Real Betis Futsal
F 19/10 Levante Futsal 0-0 F.C.Barcelona Futsal
F 19/10 Inter Movistar Futsa 0-0 Rios Renovables Ribe
F 19/10 Paruro five foot 0-0 Antequera Futsal
F 19/10 Xota Navarra Futsal 0-0 Palma Futsal
F 19/10 DKV Seguros Zaragoza 0-0 Peinsa F.S. Cartagen
F 19/10 Khimki (R)13 1-2 FC Krasny Smolensk2
F 19/10 Metallurg Vidnoye3 4-2 Strogino Moscow
F 19/10 Avellino2 0-0 Juve Stabia2
F 19/10 CS Voluntari2 0-2 FC Viitorul Constant4
F 19/10 Al-Arabi SC2 2-1 Umm Salal1
F 19/10 Al Rayyan3 2-0 Al-Wakra3
F 19/10 Lechia Gdansk3 0-1 Pogon Szczecin3
F 19/10 Deportivo Llacuabamb2 2-3 Univ.Cesar Vallejo3
F 19/10 Universitario De Dep14 3-2 Real Atletico Garcil2
F 19/10 Atletico Grau3 0-0 UTC Cajamarca3
F 19/10 Carlos Manucci4 0-1 Sport Huancayo2
F 19/10 Kolboth U19 1-5 Grorud U192
F 19/10 Speranta Nisporeni 0-0 Dacia-Buiucani
F 19/10 Rudar Pljevlja U194 0-2 Texi U19
F 19/10 Bocketo U192 1-2 OFK Igalo U194
F 19/10 FK Ibar Rozaje U1913 0-2 Monaba U1914
F 19/10 Queretaro (w) 2-1 Santos Laguna (w)1
F 19/10 Club America (w)2 1-2 Monterrey (w)1
F 19/10 Pachuca (w)1 3-0 Mazatlan FC (W)1
F 19/10 Tijuana (w)1 0-0 Unam Pumas (w)
F 19/10 Intel Paja1 2-1 Zitacuaro CF
F 19/10 Club Leon2 4-2 Club America2
F 19/10 F.C. Nouadhibou2 2-1 ASC Tevragh Zeine4
F 19/10 Al Gela4 1-1 Al-Arabi Club (KUW)4
F 19/10 Al Fahaheel SC5 1-0 Kazma13
F 19/10 Al-Salibikhaet 2-3 Al-Sahel
F 19/10 FC Abdish-Ata Kant1 1-0 FK Alga Bishkek14
F 19/10 Ramtha Club 0-0 Al Hussein Irbid
F 19/10 Bologna U203 1-2 Spal U192
F 19/10 A.C. Crema 1908 2-0 Tritium
F 19/10 Avellino - Juve Stabia
F 19/10 FC Bengaluru United 0-0 Mohammedan SC
F 19/10 Ara FC 0-2 Bhawanipore FC
S 19/10 PSIS Semarang 0-0 Madura United
F 19/10 Vikingur Reykjavik 0-0 Stjarnan Gardabaer
S 19/10 Valur Reykjavik 0-0 Fjolnir
S 19/10 HK Kopavogs 0-0 Fylkir
F 19/10 Szombathelyi Haladas2 1-1 Gyori ETO2
F 19/10 College 1975 FC 2-8 FC Lincoln
F 19/10 St Pauli II 1-1 Hamburger SV (Youth)
F 19/10 Baia Zugdidi 1-4 Samgurali Tskh
F 19/10 FC Gagra3 0-2 FC Metalurgi Rustavi23
F 19/10 WIT Georgia Tbilisi2 0-0 FC Sioni Bolnisi1
F 19/10 Market Drayton Town1 0-3 Loughborough Dynamo
F 19/10 Workington2 2-1 Clitheroe1
F 19/10 Coleshill Town2 2-0 Biggleswade FC3
F 19/10 Aveley1 0-3 Tilbury2
F 19/10 Vallensbaek IF U21 1-1 Ledoje-Smorum U211
F 19/10 Ehuate U21 18-1 Karlslunde IF U21
F 19/10 Fremad Amager U212 2-2 Avedore IF U211
F 19/10 GVI U21 8-0 Herstedoster IC U21
F 19/10 Jyllinge U211 11-0 Ballerup Skovlunde F2
F 19/10 KFUM Roskilde U21 3-0 DMI U21
F 19/10 Frederiksberg Allian1 8-2 Vestia U21
F 19/10 Horsholm-Usserod IKU 4-1 Skovlunde U2111
F 19/10 Hvidovre IF U21 5-0 Skjold U211
S 19/10 Frederiksvaerk FK U2 0-0 Frederikssund FB U21
F 19/10 Nordsjaelland4 1-0 Randers FC3
F 19/10 Vejle Reserve2 1-2 Sonderjyske Reserve3
F 19/10 Midtjylland Reserve3 4-0 Aarhus AGF Reserve1
S 19/10 Bohemians1905 B 0-0 Dukla Praha B
F 19/10 AEL Limassol2 4-1 E.N.Paralimniou3
F 19/10 NK Osijek II2 1-1 Dinamo Zagreb II2
F 19/10 La Equidad (w)2 1-0 Fortaleza FC (w)11
F 19/10 Alianza Petrolera1 1-1 Aguilas Doradas4
F 19/10 Deportivo Cali1 3-2 Independiente Santa 16
F 19/10 Botev Plovdiv3 1-1 Etar4
F 19/10 Ferroviaria SP (w)4 2-1 Palmeiras SP (W4
F 19/10 Corinthians Paulista2 1-0 Santos (Youth)
F 19/10 Brasiliense3 1-0 Villa Nova-MG4
F 19/10 Goiania3 1-0 Vitoria ES1
F 19/10 Prudentopolis5 3-2 Nacional PR23
F 19/10 Parana PR/U234 1-1 Santos U2314
F 19/10 KV Oostende U21 2-1 Lierse U211
F 19/10 Royal Charleroi U214 2-1 RWD Molenbeek U2113
F 19/10 Westerlo U212 3-3 Lommel SK U213
F 19/10 Everton U235 0-0 Tottenham Hotspur U21
S 19/10 Germinal Beerschot A 0-0 Zulte-Waregem U21
S 19/10 Kortrijk U21 0-0 Deinze U21
S 19/10 Excelsior Mouscron U 0-0 Seraing U21
S 19/10 St.-Truidense U21 0-0 Royal Antwerp FC U21
S 19/10 St. Gilloise U21 0-0 Cercle Brugge U21
S 19/10 Red Star Waasland 0-0 Oostende
F 19/10 Zhetysu II1 3-2 Akzhayik Oral
F 19/10 Kairat Academy 0-2 FK Atyrau1
F 19/10 Akademiya Ontustik2 1-4 Sdyushor 82
F 19/10 Maktaaral3 1-0 Altay FK1
F 19/10 Lahti1 0-0 FC Haka1
F 19/10 Guingamp1 2-0 AJ Auxerre2
F 19/10 Sporting Gijon1 1-1 Tenerife3