Livescores.az

Təqvim

<< | Oct 15 | Oct 16 | Oct 17 | Oct 18 | Oct 19 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 17/10 Everton13 2-2 Liverpool2
F 17/10 Chelsea1 3-3 Southampton1
F 17/10 Newcastle United1 1-4 Manchester United1
F 17/10 Sheffield United 1-1 Fulham2
F 17/10 Manchester City4 1-0 Arsenal1
F 17/10 Augsburg 0-2 RB Leipzig1
F 17/10 SC Freiburg3 2-1 Werder Bremen3
F 17/10 Hertha Berlin2 0-2 VfB Stuttgart2
F 17/10 TSG Hoffenheim1 0-1 Borussia Dortmund1
F 17/10 FSV Mainz 053 0-1 Bayer Leverkusen1
F 17/10 Arminia Bielefeld1 1-4 Bayern Munchen1
F 17/10 Borussia Monchenglad2 1-1 VfL Wolfsburg2
F 17/10 Barnsley2 2-2 Bristol City
F 17/10 Middlesbrough2 0-0 Reading3
F 17/10 Luton Town2 0-2 Stoke City2
F 17/10 Wycombe Wanderers1 1-2 Millwall
F 17/10 Brentford1 2-0 Coventry City1
F 17/10 Rotherham United11 1-2 Norwich City1
F 17/10 Blackburn Rovers2 0-1 Nottingham Forest1
F 17/10 Swansea City1 1-2 Huddersfield Town4
F 17/10 Birmingham City1 0-1 Sheffield Wednesday1
F 17/10 Bournemouth AFC1 0-0 Queens Park Rangers 3
F 17/10 FC Trollhattan 3-2 FC Linkoping City3
F 17/10 Reims24 1-3 Lorient1
F 17/10 Marseille3 3-1 Bordeaux1
F 17/10 Dalian Pro2 2-2 Shijiazhuang YongCha2
F 17/10 Napoli1 4-1 Atalanta3
F 17/10 Inter Milan3 1-2 AC Milan3
F 17/10 Sampdoria2 3-0 Lazio2
F 17/10 Crotone3 1-2 Juventus13
F 17/10 Caykur Rizespor 5-3 Ankaragucu14
F 17/10 Kayserispor13 1-3 Sivasspor3
F 17/10 Konyaspor4 1-1 Yeni Malatyaspor2
F 17/10 Trabzonspor1 0-2 Istanbul Buyuksehir 1
F 17/10 Merthyr Town 0-0 Walton Casuals
F 17/10 Gosport Borough 2-2 Harrow Borough
F 17/10 Hartley Wintney 0-2 Salisbury FC
F 17/10 Hayes Yeading Unite 3-1 Truro City
F 17/10 Poole Town1 1-0 Hendon1
F 17/10 Swindon Supermarine 2-0 Dorchester Town
F 17/10 Taunton Town 1-2 Metropolitan Police
F 17/10 Tiverton Town 3-1 Farnborough Town
F 17/10 Weston Super Mare 1-2 Wimborne Town
F 17/10 Yate Town3 0-1 Chesham United4
F 17/10 Milton Keynes Dons3 2-0 Gillingham1
F 17/10 Bristol Rovers1 1-1 Burton Albion3
F 17/10 Ipswich Town1 2-0 Accrington Stanley1
F 17/10 Plymouth Argyle2 2-1 Northampton Town3
F 17/10 Peterborough United3 2-0 Oxford United2
F 17/10 Fleetwood Town 0-0 Lincoln City2
F 17/10 Swindon Town3 0-2 Sunderland A.F.C
F 17/10 AFC Wimbledon1 0-1 Shrewsbury Town2
F 17/10 Rochdale2 0-3 Hull City
F 17/10 Charlton Athletic3 1-0 Wigan Athletic4
F 17/10 Crewe Alexandra2 1-1 Blackpool2
F 17/10 Portsmouth1 0-1 Doncaster Rovers3
F 17/10 SV Atlas Delmenhorst 0-0 Oldenburg
F 17/10 AFC Fylde 0-0 Kettering Town
F 17/10 Bradford Park Avenue 0-0 Boston United
F 17/10 Kidderminster Harrie 0-0 Alfreton Town
F 17/10 AFC Telford United2 1-0 Gateshead1
F 17/10 Curzon Ashton FC3 2-1 Farsley Celtic2
F 17/10 Gloucester City2 6-1 Blyth Spartans
F 17/10 Guiseley1 0-1 Hereford United3
F 17/10 Southport FC4 1-0 Chorley FC1
F 17/10 Spennymoor Town1 2-1 Chester FC1
F 17/10 York City1 0-0 Brackley Town1
S 17/10 Leamington 0-0 Darlington
F 17/10 Al-Ittihad Alexandri1 1-2 El Entag Al Harby2
F 17/10 Velez Sarsfield 0-0 CA Huracan
F 17/10 TSV Karlburg 0-0 Nurnberg (Youth)
F 17/10 CPC FC13 5-0 Inter Taoyuan FC1
F 17/10 FC Kaohsiung1 3-3 Tong Jie FC1
F 17/10 Play One Taipei13 0-1 SFI FC12
F 17/10 Colon de Santa Fe 4-1 Rosario Central
F 17/10 Defensores de Belgra 0-0 Nueva Chicago
F 17/10 Tshakhuma TM1 3-3 Supersport United1
F 17/10 Veria FC 1-1 Trikala
F 17/10 Romilly-Pt St Pierre2 0-1 FC Rouen1
F 17/10 Orlando Pirates1 1-0 Cape Town City1
F 17/10 Bukaspor 6-1 Manisaspor1
F 17/10 Fethiyespor 2-0 Karaman Belediyespor2
F 17/10 Ispartaspor2 4-0 Yeni Altindag BS14
F 17/10 SC Freiburg (Youth)1 1-2 TSG Balingen2
F 17/10 Falkenberg2 2-1 Orebro2
F 17/10 Societa Sportiva Mat1 2-1 Modena21
F 17/10 Alania Vladikavkaz2 4-4 Shinnik Yaroslavl3
F 17/10 Dinamo Briansk2 2-0 Akron Togliatti3
F 17/10 FK Nizhny Novgorod1 1-0 SKA Khabarovsk1
F 17/10 Irtysh 1946 Omsk2 0-0 FK Krasnodar II12
F 17/10 Spartak Moscow II 1-3 Gazovik Orenburg3
F 17/10 Tekstilshchik Ivanov3 0-0 Fakel3
F 17/10 Tom Tomsk13 0-1 Baltika Kaliningrad2
F 17/10 Veles4 3-0 Chertanovo Moscow2
F 17/10 Yenisey Krasnoyarsk2 3-2 FK Chayka K-SR4
F 17/10 Krylya Sovetov2 3-0 Volgar Astrakhan1
F 17/10 Torpedo moskva1 4-0 Neftekhimik Nizhneka
F 17/10 Cerezo Osaka1 4-1 Yokohama Marinos1
F 17/10 Go Ahead Eagles 3-0 FC Eindhoven1
F 17/10 Buxton FC 0-0 Morpeth Town
F 17/10 Hyde F.C. 0-0 Whitby Town
F 17/10 Ashton United 0-3 Mickleover Sports3
F 17/10 Atherton Collieries1 1-1 Stalybridge Celtic1
F 17/10 Basford Utd3 2-1 Bamber Bridge2
F 17/10 FC United of Manches 2-1 Stafford Rangers
F 17/10 Gainsborough Trinity2 1-3 Witton Albion2
F 17/10 Grantham Town2 2-4 Lancaster City11
F 17/10 Scarborough 1-1 Nantwich Town
F 17/10 South Shields 0-1 Matlock Town
F 17/10 Warrington Town AFC3 2-1 Radcliffe Borough2
F 17/10 Bowers Pitsea 0-0 Kingstonian
F 17/10 Merstham 0-0 Wingate Finchley
F 17/10 Bishops Stortford1 2-0 Cheshunt2
F 17/10 Bognor Regis Town2 4-0 East Thurrock United
F 17/10 Corinthian Casuals 2-0 Enfield Town
F 17/10 Haringey Borough 1-3 Cray Wanderers
F 17/10 Hornchurch 4-0 Carshalton Athletic
F 17/10 Horsham 4-0 Brightlingsea Regent
F 17/10 Leatherhead 2-0 Folkestone
F 17/10 Margate 1-3 Worthing
F 17/10 Potters Bar Town1 1-1 Lewes
F 17/10 Chelsea U2313 3-2 Derby County U2312
F 17/10 Manchester City U232 4-0 Leicester City U231
F 17/10 Arsenal U2314 3-3 Manchester United U22
F 17/10 Brighton U233 1-0 Liverpool U232
F 17/10 Port Vale1 1-0 Salford City
F 17/10 Harrogate Town 1-0 Barrow2
F 17/10 Crawley Town1 4-0 Morecambe
F 17/10 Forest Green Rovers1 1-0 Stevenage Borough2
F 17/10 Walsall 0-0 Exeter City1
F 17/10 Mansfield Town13 1-3 Bradford City1
F 17/10 Newport County1 1-0 Tranmere Rovers11
F 17/10 Carlisle United3 3-2 Colchester United2
F 17/10 Bolton Wanderers1 1-2 Oldham Athletic4
F 17/10 Southend United1 0-2 Cheltenham Town
F 17/10 Scunthorpe United14 0-5 Cambridge United1
F 17/10 Grosseto2 1-2 Pro Vercelli6
F 17/10 Leyton Orient4 2-3 Grimsby Town1
F 17/10 Billericay Town2 1-2 Havant Waterloovil4
F 17/10 Braintree Town1 0-4 Dorking2
F 17/10 Dartford3 1-0 Bath City3
F 17/10 Dulwich Hamlet2 0-2 Chippenham Town
F 17/10 Eastbourne Borough 1-1 Chelmsford City1
F 17/10 Hungerford Town12 1-0 Concord Rangers1
F 17/10 Maidstone United 4-1 Hemel Hempstead Town1
F 17/10 Oxford City2 4-0 Tonbridge Angels2
F 17/10 Slough Town1 4-4 Welling United13
F 17/10 St Albans City3 3-2 Ebbsfleet United3
F 17/10 Coritiba PR5 1-2 Santos2
F 17/10 Fluminense RJ3 2-2 Ceara3
F 17/10 Atletico Clube Goian23 1-1 Atletico Paranaense5
F 17/10 Sao Paulo4 0-0 Gremio (RS)2
F 17/10 Sutton United 0-0 Macclesfield Town
F 17/10 Dagenham Redbridge 0-0 Yeovil Town13
F 17/10 Eastleigh2 2-2 Aldershot Town4
F 17/10 Notts County1 2-3 Maidenhead United2
F 17/10 Solihull Moors12 1-0 Boreham Wood2
F 17/10 Torquay United 2-0 Dover Athletic1
F 17/10 Wealdstone FC 4-3 Wrexham2
F 17/10 Weymouth2 2-1 Kings Lynn12
F 17/10 Woking4 0-0 Halifax Town3
F 17/10 Chesterfield2 1-2 Stockport County1
S 17/10 Altrincham 0-0 Bromley
S 17/10 Barnet 0-0 Hartlepool United
F 17/10 Gil Vicente2 1-1 CD Tondela13
F 17/10 Maritimo4 1-2 Portimonense1
F 17/10 Sporting Braga1 2-1 Nacional da Madeira4
F 17/10 Sporting Lisbon5 2-2 FC Porto4
F 17/10 Eintracht Braunschwe13 2-1 VfL Bochum2
F 17/10 Greuther Furth5 1-1 Hamburger SV11
F 17/10 Karlsruher SC3 3-0 SV Sandhausen4
F 17/10 Bayern Munchen (Yout 0-0 Kaiserslautern1
F 17/10 Hansa Rostock3 1-1 TSV 1860 Munchen14
F 17/10 SV Wehen Wiesbaden 0-1 SV Waldhof Mannheim4
F 17/10 Zwickau1 1-2 Uerdingen KFC 052
F 17/10 Ingolstadt2 2-1 SC Verl3
F 17/10 VFB Lubeck14 0-1 Dynamo Dresden1
F 17/10 Bonner2 0-2 Fortuna Dusseldorf (
F 17/10 Borussia Dortmund (Y1 6-0 Rot-Weiss Ahlen1
F 17/10 Sportfreunde Lotte 3-2 Monchengladbach AM.
F 17/10 Rot-Weiss Essen4 1-0 Preuben Munster2
F 17/10 Wegberg-Beeck2 1-1 SV Straelen2
F 17/10 Wiedenbruck14 4-4 Fortuna Koln2
F 17/10 Wuppertaler 0-0 SV Rodinghausen
F 17/10 Bayern Alzenau1 1-4 TSG Hoffenheim (Yout6
F 17/10 SV Elversberg 4-2 Rot-Weiss Koblenz
F 17/10 FC 08 Hombrug4 2-2 FSV Frankfurt1
F 17/10 FC Giessen1 1-1 SG Sonnenhof Grossas2
F 17/10 Hessen Kassel2 1-3 Astoria Walldorf2
F 17/10 TSV Schott Mainz 3-0 FSV Mainz 05 (Youth)
F 17/10 Eintracht Stadtallen2 1-0 Vfr Aalen5
F 17/10 VfB Stuttgart II 6-2 Bahlinger
F 17/10 Werder Bremen (Youth 2-2 SSV Jeddeloh
F 17/10 Tvaakers IF 2-1 Skovde AIK1
F 17/10 Motala AIF FK 3-5 Eskilsminne IF
F 17/10 Lido Di Ostiav Meta 0-0 Kiwi Tara indoor foo
F 17/10 Royal Saint Giuseppe 0-0 Petrarca Padova C5 F
F 17/10 SV Kuchl 0-0 SV Wals-Grunau
F 17/10 SV Muttenz 2-2 FC Luzern U21
F 17/10 SC Buochs 1-2 FC Schotz
F 17/10 Mantova C5 Futsal 3-1 Catania Futsal
F 17/10 Carme Dawson 5-2 Sandro Abate Avellin
F 17/10 UWIC Inter Cardiff3 2-1 Flint Town4
F 17/10 Newi Cefn Druids2 0-2 Pen-y-Bont FC3
F 17/10 Haverfordwest County2 1-1 Caernarfon3
F 17/10 Newtown AFC16 0-2 Bala Town5
F 17/10 Barry Town AFC12 0-0 Connahs Quay Nomads 14
F 17/10 Vyskov 0-0 Odra Petrkovice
F 17/10 Binh Thuan 0-1 Dong Nai Berjaya2
F 17/10 Gia Dinh3 2-1 Cong An Nhan Dan1
F 17/10 Phu Dong FC2 0-0 Tuan Tu Phu Tho2
F 17/10 Tien Giang2 1-2 Vinh Long1
F 17/10 Trieu Minh1 2-2 TP Ho Chi Minh II1
F 17/10 Kon Tum 2-0 Da Nang II
F 17/10 PVF Vietnam 0-0 Nam Dinh FC II1
F 17/10 Carabobo FC2 2-2 Mineros de Guayana14
F 17/10 Trujillanos13 1-1 Estudiantes Merida F4
F 17/10 Mashal Muborak3 0-2 OTMK Olmaliq2
F 17/10 Louisville City FC3 2-0 Saint Louis FC3
F 17/10 Tampa Bay Rowdies1 1-0 Charleston Battery
F 17/10 Reno 1868 FC5 2-2 Phoenix Rising FC4
F 17/10 El Paso Locomotive F3 1-1 New Mexico United2
F 17/10 Chicago Red Stars (w 0-0 Sky Blue FC (w)
F 17/10 Orlando Pride (w)2 3-3 North Carolina (w)
F 17/10 OL Reign Reign (w) 2-0 Utah Royals (w)
F 17/10 Chattanooga Red Wolv3 1-1 Forward Madison FC1
F 17/10 Savannah Clovers2 6-0 Idaho Lobos FC
F 17/10 OFC Barca1 3-3 Diaspora United1
F 17/10 Philadelphia Lone St4 4-3 Santa Fe NY3
F 17/10 Richmond Kickers 0-1 Tormenta FC13
F 17/10 EFA Metro11 3-2 North Jersey Allianc12
F 17/10 GOSA Spurs1 2-2 Orlando City SS HC2
F 17/10 Texas Spurs1 0-0 Weatherford FC1
F 17/10 Kongo FC 1-1 San Juan FC1
F 17/10 FC Tucson1 2-0 Orlando City U232
F 17/10 Racing Club de Monte1 3-0 Liverpool Montevideo15
F 17/10 CA Penarol12 1-2 CA River Plate3
F 17/10 Boston River 5-1 Deportivo Maldonado7
F 17/10 PFC Oleksandria U21 0-0 Inhulets Petrove U21
F 17/10 Dnipro-1 U21 0-2 Desna Chernihiv U21
F 17/10 Olimpic Donetsk U21 1-1 FC Vorskla U21
F 17/10 Dinaz Vyshgorod 3-2 FC Halych
F 17/10 Obolon Brovar Kiev I3 2-2 Rubikon3
F 17/10 FC Bukovyna chernivt3 2-2 FC Chernigiv14
F 17/10 MFK Mykolaiv II5 1-2 Cherkaskyi Dnipro
F 17/10 Volyn Lutsk Reserves3 1-4 FK Epitsentr Dunayiv1
F 17/10 Zorya15 1-1 Kolos Kovalyovka
F 17/10 FC Shakhtar Donetsk1 5-1 FC Lviv6
F 17/10 Rukh Vynnyky2 0-2 Dynamo Kyiv
F 17/10 PFC Oleksandria16 4-3 FC Inhulets Petrove14
F 17/10 Al Bataeh 1-0 Al-Hamriyah
F 17/10 Dubba Al-Husun1 1-1 Emirates Club
F 17/10 Al Taawon1 3-4 Al Arabi(UAE)
F 17/10 Bandirmaspor2 1-1 Eskisehirspor5
F 17/10 Samsunspor 0-3 Istanbulspor1
F 17/10 Umraniyespor3 1-2 Keciorengucu2
F 17/10 Adanaspor2 5-2 Altinordu3
F 17/10 FC Yessentuki 4-4 FC Tuapse
F 17/10 Altay Spor Kulubu4 1-0 Adana Demirspor2
F 17/10 Kelkit Belediye Hurr 2-0 Kozan BLD.SPOR
F 17/10 Yeni Orduspor 5-0 Silivrispor1
F 17/10 Aksarayspor3 1-0 Muglaspor3
F 17/10 Duzcespor1 2-2 Siirt Il Ozle Idares
F 17/10 Kestel 3-4 Bayrampasa
F 17/10 Bergama Belediyespor 4-1 Turk Metal Kirikkale
F 17/10 Yldrm Belediyesispor 1-0 Karaman Belediyesi S
F 17/10 Sultanbeyli1 1-3 Adiyamanspor
F 17/10 Devonport City1 1-0 Launceston City2
F 17/10 Riverside Olympic3 3-0 Kingborough Lions1
F 17/10 Olympia Warriors 0-3 Glenorchy Knights FC1
F 17/10 Taroona3 4-0 Beach City2
F 17/10 Metro Claremont SC1 3-0 Kingborough Lions Re
F 17/10 Devonport City Reser 5-1 Launceston City B1
F 17/10 Chiangrai United3 2-1 Ratchaburi FC2
F 17/10 Prachuap Khiri Khan4 2-2 BEC Tero Sasana15
F 17/10 Bangkok Glass1 2-2 Samut Prakan City15
F 17/10 Muang Thong United3 0-1 Trat FC6
S 17/10 Singha GB Kanchanabu 0-0 Samut Songkhram FC
F 17/10 Yasothon FC1 4-2 Mashare Chaiyaphum F3
F 17/10 Grakcu Sai Mai Unite13 1-2 Bangkok24
F 17/10 Maejo United 0-1 Lamphun Warrior1
F 17/10 Udon United 2-1 Ubon Krua Napas FC1
F 17/10 Ang Thong FC 2-3 Muangkan Utd1
F 17/10 Chanthaburi FC 0-0 Chachoengsao FC1
F 17/10 Bankhai United2 0-2 Rayong United3
F 17/10 FSV Mainz 05 U19 0-0 Saarbrucken U19
F 17/10 Kasetsart FC 1-0 Sisaket FC
F 17/10 Kaiserslautern U17 1-3 VfB Stuttgart U17
F 17/10 Augsburg U17 3-0 FC Heidenheim U17
F 17/10 Lampang FC 0-3 Nakhon Pathom FC
F 17/10 Saku Sporting (W) 1-2 Vaprus Parnu (w)
F 17/10 Khonkaen United2 2-1 Udon Thani13
F 17/10 Phrae United FC5 2-2 JL Chiangmai United 4
F 17/10 Samut Sakhon4 2-2 Chainat FC2
F 17/10 AIK Solna (w) 1-0 Moron BK (w)
F 17/10 Bollstanas Sk (w)1 0-2 Kvarnsvedens IK (w)
F 17/10 IFK Kalmar (w)1 5-3 Sandvikens IF (W)1
F 17/10 Mallbackens IF (w) 3-0 Brommapojkarna (w)22
F 17/10 Alingsas (W)1 7-0 Alvsjo AIK FF (w)4
F 17/10 Jitex DFF (w)1 0-5 Hammarby (w)1
F 17/10 Lidkopings FK (w) 1-1 Sunnana SK (w)
F 17/10 IK Uppsala (w) 0-2 Vaxjo (W)
F 17/10 Djurgardens (w)1 0-3 Linkopings (w)
F 17/10 Vittsjo GIK (w)1 1-1 FC Rosengard (w)2
F 17/10 Kopparbergs Goteborg 1-1 Orebro (w)
F 17/10 Fatsa Belediyespor2 1-0 Payasspor3
F 17/10 Yomraspor4 2-1 Tepecik Bld15
F 17/10 Elazig Belediyespor 1-0 Batman Petrolspor
F 17/10 Cizrespor 2-2 Somaspor
F 17/10 Kahta 02 Spor 1-1 Yimpas Yozgatspor
F 17/10 Mardin BB 1-1 Darica Genclerbirlig
F 17/10 Assyriska 7-0 Rynninge IK
F 17/10 Atvidabergs 3-1 Syrianska Botkyrka I
F 17/10 BK Forward 5-0 Trosa Vagnhärad S
F 17/10 FC Gute 2-0 Newroz FC
F 17/10 Kumla 5-2 Huddinge IF
F 17/10 Tyreso FF 2-1 Assyriska IF i Norrk
F 17/10 Varmbols FC 2-2 Syrianska Eskilstuna
F 17/10 Landskrona BoIS 3-0 Oskarshamns AIK3
F 17/10 Torns IF2 2-1 IFK Varnamo3
F 17/10 Halmstads2 2-0 IK Brage
F 17/10 Osters IF1 2-0 Degerfors IF1
F 17/10 Klubi 04 Helsinki1 3-2 FC Espoo4
F 17/10 Ljungskile4 0-2 Vasteras SK FK1
F 17/10 Orgryte3 1-2 Dalkurd FF3
F 17/10 GIF Sundsvall1 3-2 Jonkopings Sodra IF11
F 17/10 Taby1 1-1 Orebro Syrianska IF1
F 17/10 IFK Berga2 1-5 Vasalunds IF1
F 17/10 Sollentuna United1 2-1 Karlslunds IF HFK1
F 17/10 Gefle IF1 1-1 IFK Lulea
F 17/10 Nykopings BIS2 0-4 Tegs SK
F 17/10 Karlstad BK1 0-1 Sandvikens IF
F 17/10 Brommapojkarna1 4-1 IK Frej Taby2
F 17/10 Haninge8 2-1 IF Sylvia5
F 17/10 Zlate Moravce4 3-1 Nitra3
F 17/10 FK Senica2 1-2 MFK Ruzomberok2
F 17/10 MSK Zilina2 2-1 Spartak Trnava2
F 17/10 Slovan Bratislava2 3-0 SKF Sered3
F 17/10 Michalovce3 2-4 Dunajska Streda3
F 17/10 Trencin1 1-1 Sokol Dolna Zdana1
F 17/10 Partizan Bardejov 0-0 MFK Skalica
F 17/10 FC Artmedia Petrzalk 0-0 Slovan Bratislava B
F 17/10 FC STK 1914 Samorin 0-0 Dukla Banska Bystric
S 17/10 FK Kosice 0-0 Sport Podbrezova
S 17/10 KFC Komarno 0-0 MFK Dubnica nad Vaho
S 17/10 Tatran LM 0-0 Slavoj Trebisov
S 17/10 MSK Puchov 0-0 Poprad
F 17/10 Servette13 0-0 Young Boys13
F 17/10 Vaduz3 1-1 Lugano2
F 17/10 FC Black Stars Basel1 0-1 Koniz2
F 17/10 Basel U2112 3-4 FC Zurich U212
F 17/10 Bavois12 1-0 Bruhl SG12
F 17/10 SC Cham1 0-1 Etoile Carouge3
F 17/10 FC Rapperswil-Jona1 0-2 Stade Nyonnais2
F 17/10 Bulle 0-0 Olympique de Geneve
F 17/10 Langenthal 0-1 Bassecourt
F 17/10 Delemont 4-0 SC Goldau
F 17/10 Biel Bienne 3-0 Wohlen
F 17/10 USV Eschen Mauren 2-1 FC Dietikon
F 17/10 FC Gossau 1-1 FC St.Gallen U21
F 17/10 SV Hongg 4-0 FC Balzers
F 17/10 Thalwil 1-0 FC Winterthur U21
F 17/10 Azzurri 90 5-2 FC Martigny Sports
F 17/10 Meyrin 2-0 Vevey Sports
F 17/10 FC Naters 6-2 Young Boys U21
F 17/10 US Terre Sainte 0-4 Grand-Lancy
F 17/10 FC Paradiso 0-1 FC Wettswil Bonstett
F 17/10 CD Mirandes B 0-0 Burgos Promesas
F 17/10 CD La Granja 0-0 Arandina
F 17/10 CD Roda 0-0 Acero
F 17/10 CD Alhaurino3 1-1 Melilla CD6
F 17/10 Arucas CF1 0-1 Panaderia Pulido1
F 17/10 CD Binissalem1 0-0 San Rafael1
F 17/10 CF Platges De Calvia3 1-0 Mallorca B12
F 17/10 AD San Juan2 0-0 CD Huarte5
F 17/10 CD Bezana4 0-2 Racing B2
F 17/10 FC Vilafranca3 2-0 Santfeliuenc FC4
F 17/10 Jove Espanol4 2-1 Novelda CF1
F 17/10 Castro2 0-1 U.M. Escobedo2
F 17/10 L Entregu CF2 1-0 CD Colunga2
F 17/10 CD Santa Ursula4 1-2 Atletico Victoria9
F 17/10 UD Collerense1 1-2 CF Soller4
F 17/10 UD Ibarra4 0-1 CD Buzanada15
F 17/10 CD Villacanas2 1-1 CD Guadalajara5
F 17/10 Atletico Saguntino4 0-3 Silla CF
F 17/10 CD Genova1 1-2 CE Andratx2
F 17/10 SD San Ignacio3 1-1 CD Ariznabarra3
F 17/10 Sporting De Huelva B14 1-0 Almeria (W)11
F 17/10 UD San Antonio Pilar11 0-5 CD Llamoro W3
S 17/10 Real Union de Teneri 0-0 UD Geneto Del Teide
F 17/10 Real Sociedad (w)2 3-2 Levante UD (w)1
F 17/10 Peinsa F.S. Cartagen 6-3 Peniscola Futsal
F 17/10 Catgas Energia Futsa 1-2 EiPozo Murcia Turist
F 17/10 Cordoba Futsal 3-1 F.C.Barcelona Futsal
F 17/10 Vaidepenas Futsal 4-1 CD Burela FS Pescado1
F 17/10 Levante Futsal 4-1 Paruro five foot
F 17/10 Inter Movistar Futsa 2-3 Antequera Futsal
F 17/10 Xota Navarra Futsal1 2-2 Jaen Paraiso Interio
F 17/10 Palma Futsal 4-1 Rios Renovables Ribe
F 17/10 DKV Seguros Zaragoza 4-3 Real Betis Futsal1
F 17/10 Central Coast Footba2 1-0 Kossa FC4
F 17/10 CD Platense Municipa1 0-1 Fuerte San Francisco4
F 17/10 Municipal Limeno13 0-0 Luis Angel Firpo15
F 17/10 CD FAS3 0-2 CD Sonsonate3
F 17/10 CD Chalatenango3 0-3 Alianza San Salvador16
F 17/10 Aguila3 2-0 Jocoro FC3
F 17/10 A.D. Isidro Metapan3 6-0 Once Municipal12
F 17/10 NK Maribor U20 0-0 Domzale U19
F 17/10 Karabakh Vienna - Traiskirchen
F 17/10 Team Wiener Linien - Trenkwalder Admira (
F 17/10 Ns Mura U191 1-0 FC Koper U192
F 17/10 NK Adria Miren 0-0 NK Sobec Lesce
F 17/10 NK Nafta 0-0 NK Rudar Velenje
F 17/10 ND Beltinci3 0-2 Roltek Dob2
F 17/10 NK Bilje 6-1 Smartno1
F 17/10 NK Fuzinar 1-1 Jadran Dekani1
F 17/10 Krsko Posavlje1 1-0 Brda5
F 17/10 NK Primorje4 1-4 Radomlje3
F 17/10 Drava(N)5 1-0 Triglav Gorenjska11
F 17/10 FC Koper1 2-0 Domzale1
F 17/10 Tabor Sezana3 2-0 ASK Bravo Publikum5
F 17/10 NK Olimpija Ljubljan3 1-0 NK Publikum Celje3
F 17/10 ND Gorica1 0-4 Maribor3
F 17/10 SLH St Pauls Utd2 2-0 RAMS Village Superst2
S 17/10 Trafalgar Southstars 0-0 Conaree United
F 17/10 Tampines Rovers FC3 1-2 Hougang United FC2
F 17/10 Tanjong Pagar Utd1 0-1 Balestier Khalsa FC3
F 17/10 FK Radnicki Novi Bel1 0-0 IMT Novi Beograd U192
F 17/10 Cukaricki U191 7-0 RFK Novi Sad 1921 U11
F 17/10 ZFK TSC (W)1 0-7 ZFK Spartak Subotica1
F 17/10 Borac Cacak1 1-2 Radnicki 1923 Kraguj2
F 17/10 FK Buducnost Dobanov3 1-1 FK Radnicki Sremska 1
F 17/10 Jagodina1 2-0 Sloga Kraljevo6
F 17/10 Kolubara13 2-2 IMT Novi Beograd12
F 17/10 FK Loznica1 1-1 Radnicki Pirot3
F 17/10 FK Trajal Krusevac3 4-1 FK Graficar Beograd11
F 17/10 FK Zarkovo5 2-2 Dinamo Vranje14
F 17/10 FK Zeleznicar Pancev4 0-0 FK Dubocica1
F 17/10 Zemun2 1-0 Kabel Novi Sad
F 17/10 Slavia Kromeriz 0-0 Velke Mezirici
F 17/10 Indjija3 1-0 Zlatibor Cajetina2
F 17/10 FK Vozdovac Beograd3 2-1 FK Spartak Zlatibor 1
F 17/10 Habitpharm Javor4 1-3 Metalac Gornji Milan3
F 17/10 Mladost Lucani2 2-1 Macva Sabac3
F 17/10 FK Napredak Krusevac3 0-0 Radnicki Nis4
F 17/10 Partizan Belgrade3 1-1 Crvena Zvezda19
F 17/10 Saint Mirren 0-0 Motherwell
F 17/10 Celtic FC2 0-2 Glasgow Rangers2
F 17/10 Ross County11 0-0 Hibernian1
F 17/10 Hamilton Academical1 3-5 Saint Johnstone
F 17/10 Livingston4 1-3 Kilmarnock
F 17/10 Dundee United1 0-0 Aberdeen2
F 17/10 Albion Rovers 1-3 Stenhousemuir3
F 17/10 Brechin City2 1-5 Edinburgh City1
F 17/10 Cowdenbeath 0-3 Annan Athletic
F 17/10 Stirling Albion2 0-0 Queens Park2
F 17/10 Stranraer1 1-4 Elgin City1
F 17/10 Airdrie United1 2-0 Peterhead3
F 17/10 Clyde1 1-0 Partick Thistle1
F 17/10 Cove Rangers1 3-1 East Fife24
F 17/10 Forfar Athletic1 0-0 Dumbarton
F 17/10 Montrose11 1-3 Falkirk2
F 17/10 Ayr United14 2-1 Queen of South13
F 17/10 Dunfermline Athletic3 3-1 Inverness1
F 17/10 Greenock Morton12 1-0 Alloa Athletic15
F 17/10 Raith Rovers2 3-0 Arbroath13
F 17/10 Hoffenheim U17 0-0 FSV Mainz 05 U17
F 17/10 Cailungo 2-3 SP Libertas
F 17/10 Faetano 0-1 Fiorentino
F 17/10 Folgore/Falciano6 1-0 Tre Fiori13
F 17/10 AC Juvenes 2-1 Tre Penne
F 17/10 Murata 1-1 Entai Ravi Tucci
F 17/10 S.S Pennarossa2 0-1 SP La Fiorita2
F 17/10 FK Ryazan (w) 1-2 CSKA Moscow (W)
F 17/10 Strogino Youth 0-0 Konopliev Youth
F 17/10 Rubin Kazan (R)2 2-0 FK Ural Youth12
F 17/10 Moscow State Youth 0-0 Ufa Youth5
F 17/10 Zenit St.Petersburg 2 3-0 Khimki Youth3
F 17/10 CSKA Moscow (R)3 1-1 Lokomotiv Moscow You2
F 17/10 Zenit St. Petersburg1 3-1 FK Sochi3
F 17/10 Lindome GIF2 1-1 Qviding FIF3
F 17/10 Alemannia Aachen4 0-0 Schalke 04 (Youth)3
F 17/10 Lunds BK 3-0 Karlskrona AIF
F 17/10 FC Krasnodar2 3-1 Rubin Kazan4
F 17/10 Lokomotiv Moscow2 1-0 FC Ufa1
F 17/10 Khimki6 2-3 Spartak Moscow3
F 17/10 Chelyabinsk 0-0 KAMAZ Naberezhnye Ch
F 17/10 Erbaaspor S 2-0 Osmaniyespor
F 17/10 Cankaya FK 1-0 EdirnesporGenclik
F 17/10 Dinamo Barnaul12 1-0 Lada SOK Dimitrovgra2
F 17/10 Sibir-M Novosibirsk1 2-1 FC Lada Togliatti1
F 17/10 Krasnodar III4 1-3 FK Forte Taganrog3
F 17/10 FK Orenburg-21 0-3 Krylia Sovetov II2
F 17/10 FK Volna Nizhegorods 1-2 Zvezda Perm3
F 17/10 Volga Ulyanovsk4 0-1 Tyumen3
F 17/10 FK Zenit Izhevsk1 1-1 FK Ural-23
F 17/10 Chernomorets Novoros5 1-2 Urozhay Krasnodar4
F 17/10 Spartak Nalchik4 3-2 FK Makhachkala14
F 17/10 Universitaea Cluj U1 7-0 CS U Craiova U191
F 17/10 Vito Lou Constanza B 0-0 FC Agricola Borcea
F 17/10 Gloria Popesti-Leord 0-0 CS Gloria Albesti
F 17/10 CS Sanatatea Servici 0-0 Industria Galda
F 17/10 ACS KSE Targu Secuie2 2-3 SR Brasov5
F 17/10 ACS Somuz Falticeni3 0-1 Ceahlaul Piatra Neam5
F 17/10 AFC Progresul Sparta4 1-2 Tunari5
F 17/10 CSO Petrolul Potcoav2 0-3 FCM Alexandria2
F 17/10 Inainte Modelu3 0-1 Mostistea Ulmu3
F 17/10 FC Otelul Galati 4-0 SC Bacau
F 17/10 Jiul Petrosani13 2-2 CS Viitorul Daesti2
F 17/10 CS Avantul Periam11 1-4 Crisul Chisineu Cris
F 17/10 Metalurgistul Cugir2 2-1 FC Ariesu Turda2
F 17/10 Husana Husi3 0-2 Stiinta Miroslava13
F 17/10 Unirea Alba Iulia14 1-4 Avantul Reghin2
F 17/10 Progresul Somcuta Ma1 2-4 CA Oradea1
S 17/10 FC Voluntari II 0-0 CS Balotesti
S 17/10 Recolta Gheorghe Doj 0-0 Afumati
S 17/10 ACS Flacara Horezu 0-0 CS Gilortul Targu Ca
F 17/10 Dunarea Calarasi2 0-2 Gloria Buzau1
F 17/10 ACS Comuna Recea13 1-2 Petrolul Ploiesti14
F 17/10 FK Csikszereda Mierc 0-1 FC Unirea 2004 Slobo
F 17/10 Scolar Resita2 1-2 Pandurii Targu-Jiu5
F 17/10 CSS Islla Te Nagh3 2-1 CS Aerostar Bacau15
F 17/10 Farul Constanta14 0-2 Voin Tate Numa Glenn11
F 17/10 Ripensia Timisoara12 0-2 Metaloglobus1
F 17/10 Luceafarul Oradea1 0-1 FC Timisoara1
F 17/10 Ingolstadt U192 1-0 SV Darmstadt U191
S 17/10 Rapid Bucuresti 0-0 CS Mioveni
F 17/10 Chindia Targoviste12 1-0 Gaz Metan Medias2
F 17/10 FK Biolog3 4-0 Inter Cherkessk3
F 17/10 Sokol2 1-0 Salyut-Energia Belgo3
F 17/10 Politehnica Iasi1 1-4 Sepsi2
F 17/10 AFC Hermannstadt 1-1 FC UT Arad1
F 17/10 CFR Cluj1 2-1 Botosani13
F 17/10 Holland Park Hawks F3 0-2 SWQ Thunder1
F 17/10 Al Duhail1 3-1 Qatar SC3
F 17/10 Al Khor SC3 0-1 Al-Sadd2
F 17/10 Coimbra EC U232 1-2 Leixoes U233
F 17/10 Belenenses U233 1-3 Maritimo U23
F 17/10 Benfica U23 4-1 Cova Piedade U231
F 17/10 Boavista U233 1-3 Famalicao U232
F 17/10 Braga U232 2-1 Rio Ave U231
F 17/10 Portimonense U2313 1-3 Sporting Lisbon Sad 6
F 17/10 Sundby BK (w) 3-1 Boldklubben AF 1893 1
F 17/10 Naesby BK (w) 0-1 Herlufsholm GF (w)
F 17/10 FC Damso (w) 1-1 Skovlunde IF (w)
F 17/10 Utsiktens BK 4-0 Assyriska Turab IK J
F 17/10 SCU Torreense (W) 0-0 Benfica (w)
F 17/10 Valadares Gaia FC (w 0-0 Clube Albergaria (w)
F 17/10 Sporting FC (W)1 3-1 Estoril Praia (w)1
F 17/10 Berco SC3 3-2 Marr Tino12
F 17/10 Merelinense3 2-0 Vianense6
F 17/10 AD Ovarense Women1 3-0 UR Cadima (w)2
F 17/10 Amora (W)1 2-0 A-dos-Francos (w)1
F 17/10 SF Damaiense (W)1 2-1 CA Ouriense (w)3
F 17/10 Uniao Leiria1 1-1 ARC Oleiros4
F 17/10 Real Sport Clube Que13 1-1 Estrela Amadora12
F 17/10 FC Arouca 1-0 SL Benfica B12
F 17/10 Casa Pia AC3 2-1 Porto B3
F 17/10 CD Mafra3 2-0 Vizela4
F 17/10 Hoffenheim U19 1-2 Karlsruher SC U19
F 17/10 Polonia Warszawa U19 0-0 Ursus Warsaw U19
F 17/10 Podbeskidzie Bielsko2 1-2 Warta Poznan3
F 17/10 Cracovia Krakow5 1-0 Piast Gliwice4
F 17/10 Gornik Zabrze3 2-3 Rakow Czestochowa
F 17/10 Plaza Colonia1 0-3 Cerro Largo1
F 17/10 Jagiellonia Bialysto2 2-1 Lech Poznan2
F 17/10 Legia Warszawa (Yout 0-0 Arka Gdynia (Youth)
F 17/10 SMS Lodz Youth 0-0 Jagiellonia Bialysto
F 17/10 Nowy Hutnik Youth 0-0 Lech Poznan (Youth)
F 17/10 Escola Varsovia Wars 1-2 Slask Wroclaw U21
F 17/10 Gornik Zabrze (Youth 1-2 Zaglebie Lubin (Yout
F 17/10 Pogon Szczecin(Youth 1-0 Zha Buse U19
F 17/10 Wisla Krakow (Youth) 2-1 Korona Kielce (Youth
F 17/10 Gryf Wejherowo 0-0 Nielba Wagrowiec
F 17/10 GKS Katowice 0-0 Stargard Szczecinski
F 17/10 Sokol Ostroda 0-0 Garbarnia Krakow
F 17/10 Jutrzenka Giebultow2 0-1 Chelmianka Chelm1
F 17/10 Baltyk Koszalin1 1-0 Jarota Jarocin3
F 17/10 Korona II Kielce3 1-1 Hetman Zamosc17
F 17/10 Swit Nowy Dwor Mazow2 3-0 KS Kutno4
F 17/10 Unia Swarzedz12 2-0 Pomorzanin Torun3
F 17/10 Zaglebie Lubin B 2-0 Polonia Bytom
F 17/10 Chemik Police2 0-2 Sokol Kleczew
F 17/10 Elana Torun1 5-0 KS Mieszko Gniezno2
F 17/10 GKS Przodkowo2 4-0 Baltyk Gdynia3
F 17/10 Gwardia Koszalin 0-4 KS Polonia Sroda Wlk
F 17/10 KS Wasilkow12 1-8 Sokol Aleksandrow Lo
F 17/10 Ursus Warszawa 0-1 Legia Warszawa B
F 17/10 Podlasie Biala Podla1 3-2 Siarka Tarnobrzeg
F 17/10 Bron Radom 1-2 MLKS Znicz Biala Pis
F 17/10 GKS Pniowek Pawlowic2 3-0 Foto-Higiena Olawa3
F 17/10 LKS Goczalkowice Zdr1 1-3 Miedz Legnica II1
F 17/10 Piast Zmigrod3 1-1 Rekord Bielsko-Biala1
F 17/10 Stal Stalowa Wola 2-0 Stal Krasnik
F 17/10 Warta Gorzów Wiel1 0-0 KS Energetyk ROW1
F 17/10 Avia Swidnik 2-2 Wisla Sandomierz
F 17/10 Blonianka Blonie 0-0 Ruch Wysokie Mazowie5
F 17/10 KS Legionovia Legion 1-1 Huragan Morag
F 17/10 Concordia Elblag 0-1 Unia Skierniewice
F 17/10 Pogon Grodzisk Mazow 2-1 Olimpia Zambrow
F 17/10 Stal Rzeszow 0-3 Slask Wroclaw II1
F 17/10 Hutnik Krakow4 3-1 Skra Czestochowa3
F 17/10 Gornik Polkowice12 4-0 Znicz Pruszkow11
F 17/10 MKS Kluczbork2 2-0 Polonia Nysa2
F 17/10 Pogon Siedlce 0-1 Olimpia Grudziadz
F 17/10 Bytovia Bytow3 1-2 Wigry Suwalki3
F 17/10 Cracovia II 2-0 LKS Lagow
S 17/10 Lech II Poznan 0-0 Olimpia Elblag
F 17/10 SK Motorlet Praha 0-0 Slavia Prague B
F 17/10 Benesov 0-0 Domazlice
F 17/10 FK Banik Sokolov 0-0 Loko Vltavin
F 17/10 Povltava FA 0-0 Sparta Praha B
F 17/10 FK Kraluv Dvur 0-0 Viktoria Plzen B
F 17/10 Karlovy Vary Dvory 0-0 Admira Praha
F 17/10 FK Pribram B 0-0 SK Rakovnik
F 17/10 Sokol Hostoun 0-0 FC Pisek
F 17/10 Zaglebie Sosnowiec 0-0 Resovia Rzeszow
F 17/10 Gornik Leczna13 0-0 Widzew lodz1
F 17/10 Sandecja Nowy Sacz 0-0 GKS Belchatow4
F 17/10 OKS Stomil Olsztyn11 1-1 Arka Gdynia2
S 17/10 LKS Lodz 0-0 Korona Kielce
F 17/10 Inti Gas Deportes 3-0 FC Carlos Stein4
F 17/10 Deportivo Municipal12 2-2 FBC Melgar24
F 17/10 Cienciano4 2-1 Alianza Lima2
F 17/10 Alianza Universidad4 0-1 Sport Boys3
F 17/10 EM Deportivo Binacio1 3-6 Sporting Cristal2
F 17/10 Sol de America2 1-0 Guarani CA15
F 17/10 Guay Leena11 1-3 Libertad2
F 17/10 Adamstown Rosebud Re 0-0 Maitland FC Reserves11
F 17/10 Charleston City Blue1 1-1 Maitland4
F 17/10 Broadmeadow Magic 3-1 Hamilton Olympic1
F 17/10 Ceyhanspor3 4-0 Tekirdagspor3
F 17/10 Erzin Belediyespor 0-4 Nazillispor
F 17/10 Sandviken (w) 2-2 Roa (w)1
F 17/10 Valerenga (w)1 1-1 Rosenborg BK (w)1
F 17/10 Kolbotn (w)1 2-2 Klepp (w)1
F 17/10 Lyn (w) 4-0 Arna Bjornar (w)1
F 17/10 Anzhi Makhachkala4 2-1 Stavropolye-20094
F 17/10 Legion Dynamo1 4-0 Druzhba Maykop11
F 17/10 Bryne1 2-0 Flekkeroy1
F 17/10 Vard Haugesund1 0-3 Asker2
F 17/10 Hodd2 1-2 Skeid Oslo1
F 17/10 FK Arendal5 1-1 Egersunds IK2
F 17/10 Floya (w)1 0-6 Aasane (w)
F 17/10 Grei (w) 1-3 Honefoss (w)1
F 17/10 Ovrevoll Hosle(W)1 2-1 Fart (w)
F 17/10 Cliftonville3 1-0 Glentoran FC13
F 17/10 Coleraine2 0-1 Ballymena United1
F 17/10 Glenavon Lurgan3 2-4 Portadown3
F 17/10 Larne FC1 3-0 Dungannon Swifts
F 17/10 Linfield FC 5-1 Carrick Rangers1
F 17/10 Warrenpoint Town1 0-1 Crusaders11
F 17/10 CD Junior de Managua2 2-2 Deportivo Ocotal U204
S 17/10 Jalapa U20 0-0 Walter Ferretti U20
S 17/10 Juventus Managua U20 0-0 Diriangen U20
F 17/10 Jalapa2 3-0 Walter Ferretti23
F 17/10 Juventus Managua4 3-1 Diriangen1
F 17/10 CD Junior Managua2 1-0 Deportivo Ocotal2
F 17/10 FC Cahul-2005 6-0 Victoria Bardar
F 17/10 CSF Baliti 5-0 FC Sireti
F 17/10 Real Succes 0-1 FC Tighina
F 17/10 Greuther Furth U17 1-4 FSV Frankfurt U17
F 17/10 FK Buducnost Podgori 0-0 FK Zeta
F 17/10 FK Podgorica1 2-0 FK Rudar Pljevlja2
F 17/10 FK Iskra Danilovgrad3 2-1 Jezero Plav2
F 17/10 OFK Petrovac4 1-1 Decic Tuzi
F 17/10 OFK Titograd12 0-0 FK Sutjeska Niksic2
F 17/10 Pobeda Prilep5 1-2 Bregalnica Stip11
F 17/10 FK Roseman 0-4 FK Tikves Kavadarci
F 17/10 Pehchevo 1-1 FK Sloga 1934 Vinica
F 17/10 Kamenica-Sasa 0-0 FK Osogovo
F 17/10 FC Plackovica 1-1 FK Kozuv
F 17/10 FK Teteks Tetovo6 1-0 FK Kadino6
F 17/10 FC Vardar Skopje1 1-5 FK Shkendija 791
F 17/10 FK Kuban Kholding1 1-0 Mashuk-KMV1
F 17/10 Pumas U201 2-1 Deportivo Toluca Mex1
F 17/10 Santa Ana1 0-2 SC Kalsdorf2
F 17/10 Puebla (w)1 0-0 Club Necaxa (w)4
F 17/10 Irapuato 0-0 Pioneros de Cancun
F 17/10 CD Cruz Azul Hidalgo3 3-0 CD Cuautla1
F 17/10 Universidad Guadalaj13 0-1 Reboceros de La Pied11
F 17/10 Ciervos FC3 1-3 Aguacateros CDU2
F 17/10 Mineros de Fresnillo2 3-1 Mazorqueros FC13
F 17/10 Monterrey1 3-1 Puebla1
F 17/10 Chivas Guadalajara2 3-2 Atlas1
F 17/10 CDSyC Cruz Azul4 0-2 Tigres UANL3
F 17/10 Mqabba FC 0-0 Marsaxlokk FC
F 17/10 Pembroke Athleta 3-1 Qormi F.C
F 17/10 Sirens 0-0 Tarxien Rainbows F.C
F 17/10 Balzan FC 1-0 Lija Athletic
F 17/10 Birkirkara FC2 2-3 Zejtun Corinthians3
F 17/10 Gudja United12 0-1 Hamrun Spartans13
F 17/10 FK Shkendija (W)1 1-3 Zfk Pobeda Prilep (w1
F 17/10 Casa De Portugal1 4-4 CD Monte Carlo1
F 17/10 Chao Pak Kei 7-0 Hang Sai
F 17/10 Nevezis II 0-0 Utenis Utena
F 17/10 FK Trakai II 1-5 FK Minija1
F 17/10 Vilniaus Baltijos Fu21 1-2 FK Kauno Zalgiris II4
F 17/10 Salam Zgharta 0-3 Trables Sports Club
F 17/10 Al-Safa3 1-4 Al Bourj4
F 17/10 Al Akhaahli Alay3 1-1 Shabab Sahel
F 17/10 Riga FC - Jelgava
F 17/10 Jelgava1 0-2 Riga FC1
F 17/10 BFC Daugavpils3 1-0 Metta/LU Riga11
F 17/10 FK Spartaks Jurmala4 1-2 FK Ventspils3
F 17/10 FK Valmiera 5-0 Tukums-20002
S 17/10 FK Liepaja2 1-0 Rigas Futbola skola2
F 17/10 Grobina 0-0 Super Nova
F 17/10 FK Smiltene BJSS 0-0 Rezekne/BJSS
F 17/10 Saldus SS/Leevon 0-0 FK Dinamo Riga
F 17/10 Hajer (Youth) 1-1 Al Wehda (Youth)
F 17/10 Al-Hilal (Youth) 1-0 Al-Qadasiya (Youth)
F 17/10 Al-Shabab (Youth) 0-1 Ohud Medina Youths
F 17/10 Al-Faisaly Harmah Yo 0-1 Al-Ittihad (Youth)
F 17/10 Al-Taawon Youths 1-1 Al-Feiha U19
F 17/10 Abha U20 2-5 Al-Fath (Youth)
F 17/10 Al-Nasr (Youth) 3-1 Al-Tai (Youth)
F 17/10 Al Ahli Jeddah (Yout2 2-1 Al-Ettifaq (Youth)1
F 17/10 Al-Shabab(KSA) 1-0 Abha
F 17/10 Al-Taawon 2-1 Al-Faisaly Harmah
F 17/10 Al Wehda Mecca1 2-1 Al-Qadasiya4
F 17/10 Al Hilal 1-0 Al-Ameade
F 17/10 KF Llapi 0-1 KF Drenica Skenderaj
F 17/10 Prishtina3 4-0 KF Besa Pec1
F 17/10 KF Drita Gjilan3 0-0 KF Gunilla Hei2
F 17/10 KF Ulpiana2 2-0 KF Vllaznia Pozheran3
F 17/10 Jeonju Citizen FC1 0-1 Cheonan City
F 17/10 Busan Transportation 3-1 Mokpo City
F 17/10 Chuncheon Citizen 2-0 Yangju Citizen
F 17/10 Gyeongju KHNP 0-0 Gangneung City
F 17/10 Hwaseong FC 2-2 Gimpo FC
F 17/10 Pyeongtaek Citizen 1-3 Changwon City
F 17/10 Cheongju Jikji 1-1 Gyeongju Citizen
F 17/10 Daejeon Korail 0-0 Gimhae City
F 17/10 FC Anyang2 1-1 Seoul E-Land FC4
F 17/10 Daejeon Citizen12 0-1 Bucheon FC 19953
F 17/10 Gyeongnam FC2 0-1 Jeju United2
F 17/10 Seongnam FC 0-1 FC Seoul2
F 17/10 Pocheon FC 5-2 Chungju Citizen
F 17/10 Icheon Citizen 2-1 Siheung City
F 17/10 Jinju Citizen 4-1 FC Namdong
F 17/10 Yeoju Sejong 2-1 Yangpyeong
F 17/10 Jungnang Chorus Must 3-0 Seoul United
F 17/10 Ulsan Citizens 1-2 Paju Citizen FC
F 17/10 FK Chita 2-2 Kazanka Moscow
S 17/10 Finn Harps 0-0 St. Patricks Athleti
F 17/10 Okzhetpes 2-1 Kyzylzhar Petropavlo3
F 17/10 FK Taraz2 3-2 Kaisar Kyzylorda2
F 17/10 Electricite du Cambo3 2-3 Asia Euro University2
F 17/10 Soltilo Angkor1 0-2 National Police Comm2
F 17/10 Norddea Hokkaido (w) 1-0 Tsukuba FC (w)
F 17/10 Speranza Takatsuki(w 3-0 Fukuoka AN (w)
F 17/10 NGU Nagoya (w) 1-1 JFA Academy Fukushim
F 17/10 Nagano Parceiro (W) 1-0 FC Jumonji Ventus (w
F 17/10 AS Elfen Sayama (w) 1-1 Setagaya Sfida (w)
F 17/10 Yokohama FC Seagulls 0-0 Yamato Sylphid (w)
F 17/10 Urawa Red Diamonds ( 2-1 Vegalta Sendai (w)1
F 17/10 Maruyasu Industries1 2-1 Suzuka unlimited1
F 17/10 Yokohama SCC1 0-0 Roasso Kumamoto
F 17/10 Tokushima Vortis1 1-1 Ventforet Kofu15
F 17/10 Tokyo Verdy 0-0 Tochigi SC1
F 17/10 JEF United Ichihara 0-0 Machida Zelvia1
F 17/10 Giravanz Kitakyushu1 1-1 V-Varen Nagasaki
F 17/10 FC Ryukyu 2-0 Matsumoto Yamaga FC
F 17/10 Ramtha Club 0-0 Al-Jazeera
F 17/10 Al Wihdat Amman 0-0 AL-Sareeh
F 17/10 Shonan Bellmare Futs 3-4 Peace Does Machida F
F 17/10 Bardral Urayasu Futs 9-1 Nagano Futsal
F 17/10 Sassuolo (w) 3-0 Florentia(wï¼
F 17/10 Kufstein 5-2 SV Hall2
F 17/10 Empoli (w)2 1-0 Napoli (w)13
F 17/10 San Marino College ( 2-3 Res Roma (w)
F 17/10 USK Anif1 0-2 SV Austria Salzburg1
F 17/10 Venezia F.C. Youth 0-0 US Cremonese U20
F 17/10 S.S.D. Monza 1912 Yo 0-0 Cittadella U20
F 17/10 Napoli U20 0-0 Pescara U20
F 17/10 Sha LAN U19 3-0 Reggina U19
F 17/10 Udinese U201 4-0 Pordenone Youth3
F 17/10 Benevento (Youth) 3-2 Pisa U19
F 17/10 Virtus Entella U201 0-1 Cosenza Calcio Youth3
F 17/10 Frosinone U20 0-3 Lecce U20
F 17/10 Crotone U191 5-1 Spezia U202
F 17/10 Reggiana U2012 2-2 Chievo U201
F 17/10 Brescia U20 0-0 Parma U20
F 17/10 Verona U20 0-1 Vicenza U202
F 17/10 Sampdoria U19 0-0 Empoli U20
F 17/10 Torino U20 0-0 AC Milan U20
F 17/10 AS Roma U201 4-0 Atalanta U2012
F 17/10 Fiorentina U201 6-0 Cagliari U1911
F 17/10 Sassuolo U2013 2-2 Lazio U202
S 17/10 Ascoli U20 0-0 Juventus U20
S 17/10 Inter Milan U20 0-0 Genoa U20
F 17/10 SC Caronnese 1-3 Chieri
F 17/10 Vibonese - Paganese
F 17/10 Vibonese2 5-2 Paganese2
F 17/10 Ternana2 3-0 Potenza3
F 17/10 BSV Rehden1 3-0 FC Oberneuland3
F 17/10 Avai FC SC4 1-1 Centro Sportivo Alag
S 17/10 Hapoel Akko 0-0 Hapoel Rishon Lezion
S 17/10 Hapoel Iksal 0-0 Hapoel Petah Tikva
S 17/10 Hapoel Katamon Jerus 0-0 Beitar Tel Aviv Raml
S 17/10 Hapoel Ramat Gan 0-0 Hapoel Raanana
S 17/10 Maccabi Ahi Nazareth 0-0 Hapoel Umm Al Fahm
S 17/10 Kafr Qasim 0-0 Hapoel Kfar Shalem
S 17/10 Sectzya Nes Ziona 0-0 Hapoel Natzrat Illit
S 17/10 Ironi Nir Ramat HaSh 0-0 Hapoel Afula
F 17/10 Bohemians Dublin (W)1 0-0 DLR Waves (w)2
F 17/10 FC Treaty United (W)1 2-3 Yalong City (W)
S 17/10 Galway LFC (w) 0-0 Peamount Utd (w)
S 17/10 Wexford FC (w) 0-0 Shelbourne (w)
F 17/10 Shamrock Rovers II 3-1 Athlone Town
F 17/10 Longford Town 0-1 Cobh Ramblers
F 17/10 Fylkir (w) 0-0 Hafnarfjordur (w)
F 17/10 Stjarnan (w) 0-0 Breidablik (w)
F 17/10 Valur (w) 0-0 UMF Selfoss (w)
F 17/10 IBV Vestmannaeyjar ( 0-0 KR Reykjavik (w)
F 17/10 Thor KA Akureyri (w) 0-0 Trottur Reykjavik (w
F 17/10 Kari Akranes 0-0 Volsungur husavik
F 17/10 IR Reykjavik 0-0 Kordrengir
F 17/10 UMF Njardvik 0-0 Haukar Hafnarfjordur
F 17/10 UMF Vidir 0-0 Throttur Vogum
F 17/10 Dalvik Reynir 0-0 UMF Selfoss
F 17/10 KF Fjallabyggdar 0-0 KF Fjardabyggd
F 17/10 Grindavik 0-0 Leiknir F
F 17/10 Keflavik 0-0 Magni
F 17/10 Throttur Reykjavik 0-0 Vikingur Olafsvik
F 17/10 Vestri 0-0 Afturelding
F 17/10 Thor Akureyri 0-0 Leiknir Reykjavik
F 17/10 Szetomeharry (w 1-2 Viktoria FC Szombath1
F 17/10 Kelen SC (w)1 3-2 Gyori Dozsa (w)1
F 17/10 Ujpesti TE U191 4-2 Ujpest FC U193
F 17/10 Fehervar Videoton U1 0-0 Ferencvarosi U19
F 17/10 Gyori ETO U19 0-0 Paksi SEU19
F 17/10 Illes Akademia Halad3 1-1 Vasas U194
F 17/10 Dinamo Moscow Youth 1-3 FK Krasnodar Youth
F 17/10 Hegelmann Litauen 2-1 Lietava Jonava1
F 17/10 Arsenal Tula Youth 0-3 FC Terek Groznyi You
F 17/10 FC Tambov Youth 1-4 FK Rostov Youth
F 17/10 Budapest Honved U193 1-2 MTK Budapest U193
F 17/10 Diosgyor VTK U191 1-2 NergihasaU193
F 17/10 PFC Sochi Youth3 3-1 Rotor Volgograd Yout3
F 17/10 Debrecin VSC U19 3-1 Puskas Akademia Fehe
F 17/10 Dafuji cloth MTE1 2-1 Diosgyor VTK2
F 17/10 Paksi SE Honlapja1 3-1 ZalaegerzsegTE1
F 17/10 Budapest Honved3 2-2 Fehervar Videoton1
F 17/10 Ujpesti2 1-0 Mezokovesd Zsory3
F 17/10 Videoton Puskas Akad2 0-3 MTK Hungaria3
F 17/10 FK Zalgiris Vilnius3 0-0 Suduva17
F 17/10 Noordwijk 0-0 TEC
F 17/10 Dolni Benesov 0-0 Banik Ostrava B
F 17/10 Slovan Rosice 0-0 SC Znojmo
F 17/10 Vrchovina 0-0 Frydek-Mistek
F 17/10 ASWH 0-0 Katwijk
F 17/10 Kozakken Boys 0-0 GVVV Veenendaal
F 17/10 Spakenburg 0-0 HHC Hardenberg
F 17/10 Scheveningen 0-0 Volendam (Youth)
F 17/10 Jong Sparta Rotterda 0-0 Rijnsburgse Boys
F 17/10 Quick Boys 0-0 Excelsior Maassluis
F 17/10 De Treffers 0-0 IJsselmeervogels
F 17/10 AFC Ajax1 5-1 SC Heerenveen2
F 17/10 Heracles Almelo1 0-1 RKC Waalwijk1
F 17/10 Willem II3 0-3 FC Twente Enschede1
F 17/10 AZ Alkmaar11 2-2 VVV Venlo3
F 17/10 C.S.D. Comunicacione3 1-4 Petapa2
F 17/10 Deportivo Mictlan3 1-0 CSD Sayaxche3
F 17/10 Suchitepequez3 2-1 Nueva Concepcion4
F 17/10 C.S.D. Comunicacione12 3-0 CD Puerto de Iztapa6
F 17/10 CSyD Sacachispas2 3-3 Coban Imperial2
F 17/10 Aris Thessaloniki U1 0-0 Apollon Smirnis U19
F 17/10 Volos Nps U19 0-3 PAS Giannina U19
F 17/10 Olympiakos Piraeus 3 1-0 Atromitos U192
F 17/10 OFI Crete U192 1-1 Panathinaikos U191
F 17/10 AEK Athens U194 0-1 PAOK Saloniki U191
F 17/10 PAS Lamia U193 1-1 Panaitolikos U194
F 17/10 AEL Larisa U194 1-1 Asteras Tripolis U192
F 17/10 Feralpisalo2 0-1 SudTirol3
F 17/10 Manchester 62 FC 0-4 Lions Gibraltar
F 17/10 Lynx FC2 3-0 Europa Point
F 17/10 VfR Garching 0-0 TSV Rain Am Lech
F 17/10 Viktoria Aschaffenbu 2-0 Schweinfurt 05 FC1
F 17/10 FV Illertissen 2-1 VfB Eichstatt
F 17/10 SV Schalding Heining 2-1 SV Heimstetten
F 17/10 TSV 1860 Rosenheim 0-1 SpVgg Bayreuth
S 17/10 FC Memmingen 0-0 Wacker Burghausen
F 17/10 MSV Duisburg U19 1-3 Koln U191
F 17/10 Viktoria koln U19 1-0 Monchengladbach U191
F 17/10 Energie Cottbus U193 5-0 Werder Bremen U193
F 17/10 St. Pauli U19 0-2 Chemnitzer U193
F 17/10 Hertha Berlin U19 5-1 MagdeburgU191
F 17/10 SV Darmstadt U17 3-1 SV Wehen Wiesbaden U2
F 17/10 TSV 1860 Munchen U17 2-1 Eintracht Frankfurt
F 17/10 Preussen Munster U17 3-3 Arminia Bielefeld U1
F 17/10 RB LeipzigU191 3-0 FC Viktoria 1889 Ber1
F 17/10 Hallescher FC U19 0-1 Union Berlin U191
F 17/10 VfL Bochum U191 2-0 Fortuna Koln U192
F 17/10 Hannover 96 U195 1-1 Eimsbutteler TV U193
F 17/10 VfL Wolfsburg U191 0-2 Hamburger SV U19
F 17/10 Eintr. BraunschweigU 1-3 RasenBallsport Leipz
F 17/10 Hamburger SV U17 3-0 Energie Cottbus U17
F 17/10 Carl Zeiss Jena U17 1-4 Holstein Kiel U17
F 17/10 Hertha Zehlendorf U1 1-5 VfL Wolfsburg U17
F 17/10 Dynamo DresdenU17 8-1 Chemnitzer(U17)
F 17/10 Viktoria Berlin U17 0-3 Werder Bremen U17
F 17/10 Hertha BSC Berlin U1 3-2 St. PauliU17
F 17/10 Bayern Munchen U17 3-0 Karlsruher SC U17
F 17/10 SG Unterrath U17 1-2 Fortuna Koln U17
F 17/10 Fortuna Dusseldorf U 1-0 FC Hennef 05 U17
F 17/10 SV Lippstadt U17 1-2 Monchengladbach U17
F 17/10 RW Essen U17 1-2 SC Paderborn 07 U171
F 17/10 Wuppertaler SV Borus 3-4 FC Schalke 04 U17
F 17/10 Bochum U17 3-1 Koln U17
F 17/10 Aachen U17 0-3 Dortmund U17
F 17/10 Oldenburger SV 0-0 Dornbreite Lubeck
F 17/10 Eutin 085 0-1 SV Todesfelde1
F 17/10 TSV Altenholz 2-1 Husumer SV
F 17/10 Eckernforder SV3 1-1 TSV Kronshagen12
F 17/10 VfB Auerbach2 0-2 BSG Chemie Leipzig
F 17/10 Berliner AK 072 3-1 FSV Optik Rathenow
F 17/10 FSV luckenwalde3 2-0 Bischofswerdaer FV13
S 17/10 Berliner FC Dynamo 0-0 VSG Altglienicke
F 17/10 Eilenburg 0-0 Einheit Rudolstadt
F 17/10 TSG Backnang 0-0 FSV 08 Bissingen
F 17/10 BSV Kickers Emden 0-0 FC Hagen/Uthlede
F 17/10 SC Staaken 0-0 Hansa Rostock II
F 17/10 International Leipzi 0-0 SG Union Sandersdorf
F 17/10 Grimma 0-0 VFC Plauen
F 17/10 SV Blau-Weiss Zorbau 0-0 FC An der Fahner Hoh
F 17/10 KSV Baunatal 0-0 Waldgirmes
F 17/10 Arminia Ludwigshafen 0-0 FC Speyer
F 17/10 Hünfelder SV 0-0 SG Barockstadt
F 17/10 SV Donaustauf 0-0 TSV 1880 Wasserburg
F 17/10 FV Diefflen 0-0 SV Rochling Volkling
F 17/10 Wadegesi Heim 0-0 Sportfreunde Eisbach
F 17/10 SV Oberachern 0-0 SV Linx
F 17/10 Arminia Hannover 0-0 Eintracht Northeim
F 17/10 DJK Gebenbach 0-0 ATSV Erlangen
F 17/10 FC Viktoria Kahl 0-0 ASV Cham
F 17/10 Bremer SV 2-1 ESC Geestemunde
F 17/10 FC Blaus Weiss 90 Be2 1-1 Torgelower SV Greif4
F 17/10 Rotenburger SV 3-1 TuS Bersenbruck
F 17/10 TuS Koblenz2 1-0 TSV Emmelshausen24
F 17/10 FV Ravensburg1 2-3 Neckarsulmer Sport-U3
F 17/10 Pforzheim3 1-1 Villingen3
F 17/10 Sportfreunde Dorfmer 1-3 Goppinger SV
F 17/10 Stuttgarter Kickers 4-1 Nottingen
F 17/10 FC Pipinsried14 0-1 SV Pullach3
F 17/10 TSV Dachau 18652 1-2 TSV Kottern4
F 17/10 TSV Landsberg 2-2 FC Ismaning
F 17/10 Brandenburger SC Sud 1-1 1. FC Lok Stendal
F 17/10 Rostocker FC 2-1 Greifswalder FC
F 17/10 FSV Martinroda3 1-1 Carl Zeiss Jena II4
F 17/10 Rot-Weiss Erfurt1 0-0 FC Oberlausitz1
F 17/10 VfB 1921 Krieschow 2-4 Hallen
F 17/10 SpVgg Ansbach 6-0 DJK Ammerthal
F 17/10 Freiburger FC2 0-2 FC Bruchsal
F 17/10 FC Hanau 9312 2-1 Buchonia Flieden4
F 17/10 Rot-Weiss Walldorf2 3-1 Rot-Weiss Hadamar1
F 17/10 TuS Dietkirchen 4-2 FC Eddersheim
F 17/10 TSV 1860 Munchen (Yo 0-2 SpVgg Hankofen-Haili
F 17/10 Türkspor Augsburg 4-1 SV Kirchanschoring
F 17/10 OSC Bremerhaven16 1-2 Blumenthaler SV2
F 17/10 Freie Turnerschaft B3 1-2 SV Ramlingen Ehlersh4
F 17/10 MSV Pampow 1-2 TSG Neustrelitz
F 17/10 FC Karbach 1-4 Eintracht Trier
F 17/10 FSV Salmrohr 1-3 Kaiserslautern (Yout
F 17/10 FV Dudenhofen 4-0 SV Elversberg II14
F 17/10 FV Eppelborn 0-5 VfR Wormatia Worms
F 17/10 TSG Pfeddersheim3 3-3 TUS Mechtersheim4
F 17/10 Hassia Bingen2 3-0 Engers4
F 17/10 1. FC Sand 0-3 Eintracht Bamberg
F 17/10 Grossbardorf 1-1 SV Seligenporten
F 17/10 FC 1906 Erlensee2 1-1 Steinbach2
F 17/10 Bramfelder SV2 3-2 TSV Buchholz 081
F 17/10 FC Suderelbe2 1-7 Tus Dassendorf2
S 17/10 Sanna Khanh Hoa Futs 0-0 Sai Gon Indoor Socce
F 17/10 Strasbourg U19 (W) 0-6 Dijon U19 (W)
F 17/10 Dijon w 2-1 Le Havre (w)1
F 17/10 Fleury 91 (wï2 1-1 Paris FC (w)1
F 17/10 Issy FF (w)1 3-1 Bordeaux (w)12
F 17/10 Reims (w)2 0-1 Montpellier (w)15
F 17/10 ASJ Soyaux (w)2 0-3 Paris Saint Germain 1
F 17/10 Jyvaskylan Pallokerh1 2-1 Y Ilves (W)11
F 17/10 TPS Turku (w) 0-1 TiPS Vantaa (w)
F 17/10 KuPs (W)3 4-1 PK-35 RY (w)
F 17/10 Aland United (w) 2-0 PK-35 Vantaa (w)
F 17/10 Kiisto Vaasa 0-0 JIPPO
F 17/10 Jakobstads Bollklubb 0-0 VIFK
F 17/10 SfB Oure 1-2 VSK Arhus2
F 17/10 Solrod (w) 2-3 Osterbro IF (w)
F 17/10 FC Vaajakoski3 3-1 GBK Kokkola
F 17/10 SalPa 1-1 Kaarinan Pojat
F 17/10 SC KuFu-983 0-2 JS Hercules
F 17/10 Jyvaskyla JK 2-1 PS Kemi Kings3
S 17/10 RoPS 2 0-0 OLS Oulu
F 17/10 PEPO Lappeenranta1 6-0 Lahden Reipas2
F 17/10 Ekenas IF Fotboll1 4-2 SJK Akatemia1
F 17/10 Jaro3 1-1 AC Kajaani11
F 17/10 JaPS2 0-3 Kiffen Helsinki1
F 17/10 NJS1 1-2 Viikingit4
F 17/10 EPS Espoo 0-3 PK Keski Uusimaa
F 17/10 Atlantis3 3-5 HJS Akatemia1
F 17/10 GrIFK Kauniainen3 5-1 Jazz Pori4
F 17/10 P-Iirot1 1-0 Ilves Tampere II
F 17/10 TPV Tampere 3-3 PIF Parainen2
F 17/10 PK-35 Vantaa3 6-0 Kultsu Lappeenranta3
F 17/10 Gnistan Helsinki2 1-2 AC Oulu1
F 17/10 White City Woodville1 3-0 Adelaide Victory Res2
F 17/10 Sangju Sangmu Phoeni2 2-1 Daegu FC2
F 17/10 Adelaide Hills Reser13 0-4 Playford Reserves2
F 17/10 SC Freiburg U191 0-0 FC Heidenheim U191
F 17/10 KI Klaksvik II2 2-0 B71 Sandur
F 17/10 07 Vestur Sorvagur1 5-2 NSI Runavik II1
F 17/10 B36 Torshavn1 2-0 TB/FCS/Royn1
F 17/10 KI Klaksvik1 2-1 EB Streymur3
F 17/10 FC Lootos Polva (W) 7-1 Suure-Jaani United (2
F 17/10 Rakvere FC Flora 1-6 Keila JK2
F 17/10 Viimsi MRJK1 2-5 Voru JK2
F 17/10 Laanemaa Haapsalu2 1-5 JK Welco Elekter1
F 17/10 JK Tallinna Kalev II1 1-0 Tabasalu Charma1
F 17/10 Tartu JK Maag Tammek2 3-3 FC Maardu5
F 17/10 Kohtla Jarve JK Jarv3 2-3 Elva1
F 17/10 FC Nomme United1 1-1 Parnu JK2
F 17/10 Levadia Tallinn2 2-0 Viljandi Tulevik1
F 17/10 Tartu JK Maag Tammek4 4-2 FC Kuressaare3
F 17/10 Tallinna JK Legion4 0-2 Flora Paide2
F 17/10 Trans Narva1 1-2 FC Flora Tallinn
F 17/10 JK Tallinna Kalev1 1-4 Nomme JK Kalju1
F 17/10 Rushden Diamonds 2-1 Hednesford Town
F 17/10 Barwell13 2-1 Nuneaton Borough13
F 17/10 Biggleswade Town 2-1 Alvechurch
F 17/10 Coalville1 6-1 Banbury United12
F 17/10 Leiston FC 1-4 Peterborough Sports
F 17/10 Lowestoft Town 1-1 Rushall Olympic1
F 17/10 Needham Market 3-0 Bromsgrove Sporting
F 17/10 St Ives Town 3-1 Redditch United1
F 17/10 Stourbridge 0-0 Kings Langley
F 17/10 Stratford Town 1-2 Hitchin Town1
F 17/10 Tamworth 1-1 Royston Town
F 17/10 Aston Villa (w) 0-0 Chelsea FC (w)
F 17/10 Bischofshofen 0-0 FC Pinzgau Saalfelde
F 17/10 SC Imst 0-0 FC Kitzbuhel
F 17/10 Marine2 5-0 Mossley4
F 17/10 Newcastle Town FC3 2-2 Belper Town1
F 17/10 Pontefract Collierie2 1-4 Workington2
F 17/10 Stocksbridge Park St 0-4 Marske United2
F 17/10 Sutton Coldfield Tow1 2-3 Dereham1
F 17/10 Widnes 3-4 Colney Heath
F 17/10 ATSV Stadl Paura1 1-2 Union Gurten4
F 17/10 Zug 94 0-2 Baden
F 17/10 Grasshoppers U21 1-3 Solothurn
F 17/10 Stamford 2-1 Lincoln United
F 17/10 Thatcham Town 2-4 North Leigh
F 17/10 Thame United 4-1 Cirencester
F 17/10 Tooting Mitcham Unte 2-0 Romford1
F 17/10 AFC Totton 2-2 Frome Town
F 17/10 Willand Rovers 2-1 Bristol Manor Farm
F 17/10 Wisbech Town 1-2 Coleshill Town
F 17/10 Whyteleafe 0-0 Cray Valley Paper Mi
F 17/10 Worksop Town 4-4 Ramsbottom United
F 17/10 Sittingbourne 1-0 East Grinstead Town
F 17/10 Histon 1-2 Leek Town
F 17/10 Sholing FC 0-2 Wantage Town
F 17/10 Yaxley 3-0 Chasetown
F 17/10 Ilkeston Town 2-1 AFC Kempston Rovers
F 17/10 VCD Athletic 1-2 Herne Bay
F 17/10 Lecco5 0-0 Carrarese6
F 17/10 Bracknell Town 2-0 Sevenoaks Town
F 17/10 Aylesbury United 2-2 Tilbury
F 17/10 Bedfont Sports 0-0 Coggeshall Town
F 17/10 Larkhall Athletic 5-0 Barnstaple Town
F 17/10 Dunston UTS13 0-1 Clitheroe6
F 17/10 Burgess Hill Town 2-0 Ware2
F 17/10 Bideford AFC 3-2 Slimbridge AFC
F 17/10 Barking and East Ham 1-0 Harlow Town
F 17/10 Bedworth United1 1-4 St Neots Town3
F 17/10 Evesham United 2-0 Carlton Town
F 17/10 Ashford Town 1-0 Whitstable Town
F 17/10 Sheffield FC 2-3 Runcorn Linnets
F 17/10 Uxbridge 2-1 Waltham Abbey
F 17/10 Brentwood Town 3-2 Chichester City
F 17/10 Chertsey Town 1-2 Berkhamsted Town
F 17/10 Daventry1 0-2 Kidsgrove Athletic
F 17/10 Faversham Town 4-1 Hertford Town
F 17/10 Felixstowe Walton 5-0 Westfields1
F 17/10 Phoenix Sports 0-2 Marlow
F 17/10 Highworth Town 2-1 Winchester City
F 17/10 Hastings United 3-0 FC Romania
F 17/10 Hythe Town 2-2 Ashford Utd
F 17/10 Haywards Heath Town 1-4 Welwyn Garden City
F 17/10 Hanwell Town 1-1 Aveley
F 17/10 Whitehawk 2-1 Barton Rovers
F 17/10 Kidlington 2-1 Didcot Town
F 17/10 Corby Town 1-0 Halesowen Town
F 17/10 Kendal Town1 1-0 Brighouse Town
F 17/10 Loughborough Dynamo 1-0 Bury Town
F 17/10 Ramsgate 3-0 Canvey Island
F 17/10 Maldon Tiptree 4-1 Grays Athletic1
F 17/10 Mangotsfield United 1-2 Cinderford Town
F 17/10 Moneyfields 2-1 Basingstoke Town
F 17/10 Northwood 3-3 Heybridge Swifts
F 17/10 Prescot Cables 0-3 Frickley Athletic
F 17/10 Pickering Town 1-0 Trafford
F 17/10 Chipstead FC 1-2 Three Bridges
F 17/10 Spalding United 0-1 Bedford Town
S 17/10 City of Liverpool 0-0 Cleethorpes Town
F 17/10 Sociedad Deportiva A6 2-1 Tecnico Universitari2
F 17/10 Independiente Jose T1 3-2 Liga Dep. Universita15
F 17/10 Barcelona SC(ECU)14 1-0 Delfin SC6
F 17/10 UniversidadO M3 1-0 Atletico Pantoja1
F 17/10 Vildbjerg SF (w) 3-2 JAI Fodbold (w)
F 17/10 Aalborg (w) 1-4 Fortuna Hjorring (w)
F 17/10 Kolding B (w) 3-3 HB Koge (w)
F 17/10 Thisted FC (w) 1-3 AGF Kvindefodbold AP
F 17/10 Brondby IF (w) 0-0 Nordsjaelland (w)
F 17/10 Midtjylland2 3-1 Odense BK5
F 17/10 Frederikssund IK 0-0 Tarnby FF
F 17/10 Greve Fodbold 0-0 Ledoje-Smorum Fodbol
F 17/10 Otterup 0-0 GVI
F 17/10 IF Skjold Birkerod 0-0 Herlev IF
F 17/10 Tarup Paarup IF 0-0 Marienlyst
F 17/10 B 1913 Odense 0-0 Kolding BK
F 17/10 IF Skjold Sæby 0-0 Aarhus Fremad 2
F 17/10 Roskilde Boldklub 0-0 B1908
F 17/10 Union 0-0 KFUM
F 17/10 Vordingborg IK 0-0 Allerod
F 17/10 Varde 0-0 Horsens Freja
F 17/10 BSF1 2-4 Husum BK1
F 17/10 BK Fremad Valby3 1-2 Koge Nord FC12
F 17/10 Avedore IF3 0-3 Karlslunde IF3
F 17/10 Viby IF16 3-3 Hedensted2
F 17/10 Norresundby 1-0 IF Lyseng2
F 17/10 FA 20003 1-0 Vanlose2
F 17/10 Hillerod Fodbold12 1-3 Nykobing FC2
F 17/10 Skovshoved3 3-3 Naestved
F 17/10 AB Tarnby3 1-2 KFUM Roskilde1
F 17/10 Bronshoj3 1-2 AB Copenhagen3
F 17/10 Fredensborg (W) 3-1 Frederiksberg Boldkl
F 17/10 Kolding FC4 1-1 Esbjerg1
F 17/10 BK Frem2 1-1 Thisted FC1
F 17/10 Brabrand2 1-1 Aarhus Fremad1
F 17/10 Dalum1 4-3 Middelfart G og2
F 17/10 Holbaek4 2-3 FC Sydvest2
F 17/10 B93 Copenhagen12 2-3 Naesby5
F 17/10 Hobro1 3-1 Herfolge Boldklub Ko5
F 17/10 Midtjylland U19 0-0 Sonderjyske U19
F 17/10 Esbjerg U194 8-2 Silkeborg U192
F 17/10 Odense BK U19 4-0 Vejle U19
F 17/10 Lyngby Fodbold Club 5-0 Aalborg BK U19
F 17/10 Nordsjaelland U19 3-1 Randers Freja U19
F 17/10 FC Kobenhavn U19 2-0 Horsens U19
F 17/10 Aarhus AGF U191 3-2 BrondbyU191
F 17/10 FC Kobenhavn U17 5-0 Horsens U17
F 17/10 Esbjerg FB U17 2-1 Silkeborg IF U17
F 17/10 Odense BK U17 4-3 VejleU17
F 17/10 LYNGBY FODBOLD CLUB 2-4 AalborgU17
F 17/10 Midtjylland U17 4-1 Sonderjyske U17
F 17/10 Nordsjaelland U17 3-1 Randers FC U17
F 17/10 AGF Viby U17 1-4 Brondby IFU17
F 17/10 FC Viktoria Plzen (w 0-0 Sparta Praha (w)
F 17/10 Slavia Praha (w) 0-0 Horni Herspice (w)
F 17/10 Slovan Liberec (w) 0-0 Pardubice (w)
F 17/10 Dukla Prague (w) 0-0 Slovacko (w)
F 17/10 Opava U19 0-0 Marila Pribram U19
F 17/10 Banik Ostrava U19 0-0 Tescoma Zlin U19
F 17/10 Hradec Kralove U19 0-0 Sparta Praha U19
F 17/10 Mlada Boleslav U19 0-0 Viktoria Plzen U19
F 17/10 Slovacko U19 0-0 Brno U19
F 17/10 MFK Karvina U19 0-0 Meteor Praha(U19)
F 17/10 Dynamo Ceske Budejov 0-0 Pardubice U19
F 17/10 Sigma Olomouc U19 0-0 Slavia Praha U19
F 17/10 Dukla Prague 0-0 Vysocina jihlava
F 17/10 Lisen 0-0 Chrudim
F 17/10 SK Prostejov 0-0 Vysehrad
F 17/10 Trinec 0-0 Hradec Kralove
F 17/10 Blansko 0-0 FK MAS Taborsko
F 17/10 SK Slovan Varnsdorf 0-0 FK Graffin Vlasim
F 17/10 MFK Karvina 0-0 Bohemians 1905
F 17/10 Dynamo Ceske Budejov 0-0 Tescoma Zlin
F 17/10 Pardubice 0-0 Opava
F 17/10 FC Viktoria Plzen 0-0 Sparta Praha
F 17/10 Marila Pribram 0-0 Banik Ostrava
F 17/10 Slavia Praha 0-0 Mlada Boleslav
F 17/10 Synot Slovacko 0-0 Sigma Olomouc
F 17/10 Teplice 0-0 Slovan Liberec
F 17/10 SV Leobendorf - Wiener Viktoria
F 17/10 Jiskra Usti nad Orli 0-0 Pardubice B
F 17/10 Slovan Velvary 0-0 SK Zapy
S 17/10 Jablonec B 0-0 FK Prepere
F 17/10 Anagennisi FC Deryne14 2-2 Alki Oroklini5
F 17/10 Aris Limassol3 1-0 Ahironas Liopetriou14
F 17/10 Asil Lysi2 1-5 Omonia Psevda5
F 17/10 Agia Napa13 2-2 AE Zakakiou4
F 17/10 Akritas Chloraka2 1-1 Kouris Erimi4
F 17/10 PAEEK2 3-1 Digenis Morphou3
F 17/10 Onisilos Sotiras 2-0 Omonia Aradippou
F 17/10 Xylotympou3 0-2 Othellos Athienou1
F 17/10 Dignis Yepsonas 1-0 Thoi Lakatamias
F 17/10 Ethnikos Achnas FC2 1-2 Omonia Nicosia FC12
F 17/10 Olympiakos Nicosia F2 0-1 Apollon Limassol FC2
F 17/10 AEK Larnaca1 2-0 Doxa Katokopias2
F 17/10 APOEL Nicosia3 0-1 AEP Paphos12
F 17/10 Nea Salamis4 1-4 Anorthosis Famagusta14
F 17/10 Karmiotissa Polemidi1 0-1 Ermis Aradippou2
F 17/10 Hrvatski Dragovoljac1 2-0 Inter Zapresic U19
F 17/10 Rijeka U191 1-3 Dinamo Zagreb U191
F 17/10 Slaven Belupo U192 0-3 Sesvete U193
F 17/10 Hajduk Split U191 3-0 ZNK Osijek U192
F 17/10 NK Varazdin U191 2-5 NK Istra 1961 U192
F 17/10 Hrvace13 0-1 NK OSK Otok5
F 17/10 NK Uskok1 1-2 Zmaj Makarska2
F 17/10 NK Vodice5 1-3 NK Zagora Unesic4
F 17/10 NK PAPUK ORAHOVICA6 0-1 Radnik Krizevci4
F 17/10 Bjelovar3 1-0 Varteks Varazdin1
F 17/10 NK Jarun 1-0 Trnje3
F 17/10 NK Spansko4 1-1 NK Tresnjevka3
F 17/10 NK Vrapce1 1-1 GAJ Mace
F 17/10 Zagreb Hask2 1-3 NK Udarnik Kurilovec4
F 17/10 NK Marsonia 19092 1-0 NK Nask Nasice1
F 17/10 HNK Cibalia3 1-0 NK Solin1
F 17/10 NK Junak1 0-2 NK Opatija2
F 17/10 NK Dugopolje1 2-0 Kustosija12
F 17/10 NK Orijent Rijeka3 2-1 Hajduk Split II12
F 17/10 NK Croatia Zmijavci1 1-1 Rudes3
F 17/10 Rijeka3 2-1 NK Varteks Varazdin5
F 17/10 Hajduk Split 0-1 HNK Sibenik1
F 17/10 Dinamo Zagreb3 3-2 HNK Gorica3
S 17/10 ZNK Osijek 0-0 NK Lokomotiva Zagreb
F 17/10 Santa Ana13 1-1 AD Escazucena2
F 17/10 Independiente Medell2 3-0 Real San Andres Wome2
F 17/10 Atletico Nacional Me1 3-0 Atletico Bucaramanga2
F 17/10 Orsomarso5 0-0 Atletico Huila5
F 17/10 Tigres Zipaquira4 1-1 Valledupar FC1
F 17/10 Universitario de Pop3 0-0 Leones
F 17/10 Boyaca Chico2 1-1 Deportiva Once Calda3
F 17/10 Cucuta4 1-0 Envigado FC2
F 17/10 Millonarios2 1-0 Patriotas FC12
S 17/10 SC Scarborough Ontar 0-0 FC Vorkuta
F 17/10 Wydad Casablanca2 0-2 EL Ahly3
F 17/10 Vitosha Bistritsa 0-0 Lokomotiv Sofia
F 17/10 FC Hebar Pazardzhik6 1-2 Sportist Svoge4
F 17/10 Kariana Erden1 2-2 FC Dobrudzha3
F 17/10 Septemvri Simitli3 2-0 FC Sozopol1
F 17/10 Septemvri Sofia3 1-0 Litex Lovech2
F 17/10 Strumska Slava2 1-0 Neff supporting Simi4
F 17/10 Yantra Gabrovo1 2-2 Ludogorets Razgrad I
F 17/10 Botev Vratsa1 0-0 CSKA 1948 Sofia4
F 17/10 Cherno More Varna1 3-0 PFK Montana2
F 17/10 Lokomotiv Plovdiv2 0-0 Arda4
F 17/10 Ludogorets Razgrad5 1-1 Tsarsko Selo3
F 17/10 CSKA Sofia 1-1 Beroe Stara Zagora3
F 17/10 Barcelona Esportivo 0-0 Jabaquara SP
F 17/10 Brasilis FC2 2-1 Guarulhos SP1
F 17/10 Atletico Mogi SP 0-2 Manthiqueira/SP4
F 17/10 Itapirense/SP4 0-1 Anpaao2
F 17/10 SKA Brasil2 1-3 Mauaense SP2
F 17/10 Uniao Suzano AC SP2 0-0 Uniao Mogi2
F 17/10 Espodiwo SP U23 0-3 Gaba Kuala SP U23
F 17/10 Francana13 2-0 Inter Bebedouro/SP4
F 17/10 Nacional AC MG12 1-1 Democrata3
F 17/10 Tupi Juiz de Fora MG12 3-2 Ipatinga4
F 17/10 CAP Uberlandia3 2-0 Guarani MG1
F 17/10 Democrata SL/MG 0-0 Pouso Alegre1
F 17/10 Sao Goncalo2 0-2 Nova Iguacu1
F 17/10 Goytacaz RJ3 0-1 Sampaio Correa (RJ)3
F 17/10 Cruzeiro (Youth)5 2-1 Palmeiras (Youth)4
F 17/10 Taubate(w)1 3-2 CA Juventus (w)11
F 17/10 Batatais1 0-3 EC Sao Bernardo/SP3
F 17/10 Linense(BRA)2 0-1 Comercial-SP1
F 17/10 Bangu1 1-3 Ferroviaria SP
F 17/10 Cabofriense(RJ)2 1-0 Toledo Colonia Work
F 17/10 Globo3 1-1 Campinense14
F 17/10 Santos Macapa 2-2 Moto Club Sao Luis M1
F 17/10 SE do Gama2 3-0 Bahia de Feira BA6
F 17/10 Jacyoba AC 2-3 Vitoria da Conquista
F 17/10 Uniao Rondonopolis M 2-4 Aparecidense GO
F 17/10 Mirassol1 8-0 Nacional PR3
F 17/10 Salgueiros AC 0-1 Floresta CE
F 17/10 Caldense MG3 2-0 Palmas
F 17/10 Juventude MA2 1-1 Bare EC3
F 17/10 Ferroviario CE4 1-0 Remo Belem (PA)2
F 17/10 Treze Campina Grande5 0-1 Santa Cruz PE2
F 17/10 Chapecoense SC2 1-1 Vitoria BA1
F 17/10 Confianca SE1 3-1 Oeste1
F 17/10 Nautico (PE)4 1-2 Ponte Preta2
F 17/10 Guarani SP15 1-0 Cuiaba16
F 17/10 CRB AL2 4-1 Operario Ferroviario6
F 17/10 Brasil de Pelotas3 1-0 Figueirense4
F 17/10 Basilisi SP youth 0-0 Guarulhos SP Youth
F 17/10 Boavista (RJ) Youth15 1-1 America-RJ U203
F 17/10 Macae U202 1-4 Botafogo RJ U202
F 17/10 Friburguense RJ U203 2-2 Madureira Youth2
F 17/10 Nova Iguacu U202 2-2 Volta Redonda U2013
F 17/10 Flugoiania U2023 0-7 Atletico GO (Youth)2
F 17/10 Avai FC U23 4-3 Fluminense U23
F 17/10 Eendracht Aalst (W) 0-0 Racing Genk (w)
F 17/10 Nurnberg U17 6-2 SpVgg Unterhaching U
F 17/10 Stuttgarter Kickers 0-2 SC Freiburg U17
F 17/10 Club Brugge (w) 2-3 Anderlecht (w)1
F 17/10 Standard Liege (w)1 5-1 Zulte Waregem VV ï3
F 17/10 FK Velez Mostar3 3-0 Sloboda1
F 17/10 Olimpik Sarajevo3 0-3 FK Zeljeznicar3
F 17/10 FK Krupa2 0-1 Mladost Doboj Kakanj3
F 17/10 FK Tuzla City3 0-4 HSK Zrinjski Mostar2
F 17/10 Radnik Bijeljina2 1-0 Borac Banja Luka1
F 17/10 Sarajevo 2-0 NK Siroki Brijeg
F 17/10 Drina Zvornik2 1-1 FK Slavija4
F 17/10 FK Jedinstvo Brcko12 1-3 Zeljeznicar Banja Lu12
F 17/10 FK Podrinje2 1-4 Rudar Prijedor1
F 17/10 HNK Capljina 0-1 Bratstvo Gracanica
F 17/10 Leotar2 0-1 Zvi Jerzy Da2
F 17/10 FK Igman Konjic3 1-0 Jedinstvo Bihac2
F 17/10 NK Slaven Zivinice4 0-1 GOSK Gabela2
F 17/10 FK Rudar Kakanj 2-0 FK Buducnost Banovic
F 17/10 FK Rinija1 1-0 Vardar Forino1
F 17/10 Korab Debar4 1-0 FK Ohrid 20044
F 17/10 KF Veleshta 2-1 Vlazrimi Kicevo
F 17/10 Delita bogovigne 0-0 FK Skopje
F 17/10 Dinamo Brest Reserve1 0-1 Rukh Brest Reserves1
F 17/10 Smolevichi Reserves3 0-1 Torpedo Zhodino Rese
F 17/10 FC Isloch Reserves1 1-1 Bate Borisov Reserve2
F 17/10 Shakhter Soligorsk R 2-1 Dinamo Minsk Reserve1
F 17/10 Shakhter Soligorsk I 0-0 FC Baranovichi
F 17/10 Stenles Pinsk 0-0 Dnepr Mogilev
F 17/10 FC Molodechno 5-3 Osipovichy3
F 17/10 Arsenal Dzyarzhynsk 3-2 Volna Pinsk1
F 17/10 Khimik Svetlogorsk 2-1 Smorgon FC
F 17/10 Krumkachy Minsk3 2-0 FK Orsha4
F 17/10 FC Gomel1 3-0 Kommunalnik Slonim3
F 17/10 Naftan Novopolock1 5-0 Sputnik Rechitsa2
F 17/10 FK Vitebsk2 1-0 Energetik-BGU Minsk3
F 17/10 Neman Grodno1 0-1 FK Gorodeya3
S 17/10 Slavia Mozyr 0-0 FC Belshina Babruisk
F 17/10 KSKV Zwevezele (w) 0-0 Wuustwezel (w)
F 17/10 Moldavo (w) 0-0 Royal FC Liege (W)
F 17/10 Ladies Genk B ( 0-0 Famkes Merkem (w)
F 17/10 KV Mechelen (w 0-0 ASE de Chastre (W)
F 17/10 Kontich FC (wï 6-0 KVK Tienen (w)
F 17/10 SV Ried B 3-0 Vocklamarkt12
F 17/10 Nurnberg U19 2-2 Kaiserslautern U19
F 17/10 Standard Liege B (W)1 1-4 Gent B (w)
F 17/10 Anderlecht II (w) 6-1 Massenhoven VC (w)1
F 17/10 Chenois 2-2 Echallens1
F 17/10 Sturm Graz (Youth)2 3-1 TUS Bad Gleichenberg4
F 17/10 KSK Heist 0-0 Roeselare
F 17/10 Olympic Charleroi 0-0 RFC de Liege
F 17/10 Patro Eisden 0-0 FCV Dender EH
F 17/10 Team Wiener Linien5 0-1 Trenkwalder Admira (4
F 17/10 KFC Mandel United11 1-3 Thes Sport1
F 17/10 Jeunesse Molenbeek3 3-4 Seraing United15
F 17/10 KVSK Lommel4 1-1 Westerlo4
F 17/10 Cercle Brugge 5-2 KAA Gent
F 17/10 KFCO Wilrijk 6-3 Sint-Truidense4
F 17/10 Mechelen12 1-2 Kortrijk1
F 17/10 Standard Liege3 1-1 Club Brugge3
F 17/10 JuventusU23 1-1 Albinoleffe
F 17/10 Sabail12 1-1 Keshla FK3
F 17/10 Halide Edip Adivarsp 0-0 Agri 1970 Spor
F 17/10 Kutahyaspor 1-2 Sanger
F 17/10 Catalca Spor 2-1 Carsambaspor
F 17/10 Erokspor 3-1 Sile Yildizspor1
F 17/10 Golcukspor 0-0 Celspor
F 17/10 Yalovaspor3 0-1 Karsiyaka13
F 17/10 IK Oddevold 4-0 Vanersborg FK
F 17/10 Grebbestads IF 1-1 IK Gauthiod
F 17/10 Karlstad BK B 0-4 Stenungsunds IF
F 17/10 IFK Tidaholm 1-2 Nordvarmland FF1
F 17/10 Savedalens IF11 0-5 Lidkopings FK
F 17/10 Vanersborgs IF 3-0 IFK Amal
F 17/10 Ahlafors IF 2-1 Vargarda IK
F 17/10 Qarabag1 3-0 FK Gilan Gabala2
F 17/10 Pitea IF 4-0 Sandviks IK
F 17/10 Bodens BK 1-1 IFK Ostersund
F 17/10 Friska Viljor FC 2-1 Moron BK
F 17/10 Skelleftea FF 3-0 Ytterhogdal IK
F 17/10 Stöde IF 3-2 Gottne IF
F 17/10 Taftea IK 1-1 Umea FC Academy
F 17/10 IFK Umea 1-2 Notvikens IK
F 17/10 SVG Reichenau 0-0 FC Blau Weiss Linz
F 17/10 St.Polten2 0-3 Red Bull Salzburg1
F 17/10 ASKO Gmund4 3-3 TSV Hartberg13
F 17/10 VfB Hohenems2 1-2 Sturm Graz2
F 17/10 LASK Linz2 3-0 Worgl Obi SV1
F 17/10 Rheindorf Altach 7-0 SV Seekirchen3
F 17/10 FC Wacker Innsbruck 1-0 SV Stripfing Weiden2
F 17/10 FC Magna Wiener Neus1 1-5 Rapid Wien
F 17/10 First Wien 18941 3-2 SK Vorwarts Steyr1
F 17/10 University of Tasman 0-1 South Hobart (w)
F 17/10 Clarence Zebras (W) 4-0 Kingborough Lions (w
F 17/10 Gold Coast city (w) 8-0 Moreton Bay United (
F 17/10 Matsuyama (w)1 2-1 Taringa Rovers (w)
F 17/10 Grange Thistle (w) 1-0 The Lakes (W)
F 17/10 Robina City FC Women1 1-1 AC Carina (wï1
F 17/10 Southside Eagles (W) 2-3 North Star (w)
F 17/10 Toowong (wï¼ 0-2 North Brisbane FCï
F 17/10 Brisbane Olympic (w) 3-0 Kangaroo P Rovers (W
F 17/10 Shandong Luneng4 2-2 Beijing Guoan1
F 17/10 Buderim5 2-2 Beerwah Glasshouse U13
F 17/10 Para Hills Knlghts S3 3-1 Modbury Jets4
F 17/10 Moreton Bay United1 2-1 Redlands United FC1
F 17/10 Brisbane City2 1-3 Gold Coast United1
F 17/10 Peninsula Power 4-0 Eastern Suburbs Bris3
F 17/10 Gold Coast Knights4 2-1 Queensland Lions SC1
F 17/10 Rockdale City Suns 3-0 Sydney Olympic3
F 17/10 Sportunion Mauer 5-2 Stadlau
F 17/10 SV Wienerberger1 3-0 ASV 13 Vienna
F 17/10 FV Austria XIII1 2-1 Waf Brigittenau12
F 17/10 SC Retz2 1-1 HarreitherWaldhofen1
F 17/10 St Jakob/Rosental1 2-1 SK Maria Saal6
F 17/10 SV Frauental12 1-3 SV Lebring2
F 17/10 SV Wildon3 2-3 Rottenmann2
F 17/10 Post SV Wien13 0-0 SV Gerasdorf Stammer
F 17/10 ASK Klingenbach1 3-2 SC Bad Sauerbrunn1
F 17/10 FC Soll2 0-4 SPG Motz/Silz1
F 17/10 Nerang1 2-5 Palm Beach1
F 17/10 Surfers Paradise2 2-0 Burleigh Heads1
F 17/10 Robina City Blue3 0-2 Coomera4
F 17/10 Broadbeach United2 2-2 Southport Warriors6
F 17/10 Augsburg U19 5-2 Greuther Furth U19
F 17/10 SC Austria Lustenau 2-5 FC Lauterach
F 17/10 Rotenberg 2-3 Dornbirner SV1
F 17/10 FC Wolfurt4 0-2 RW Rankweil2
F 17/10 North Star Reserve1 2-2 The Gap FC Reserve1
F 17/10 St George Willawong 2 3-0 Taringa Rovers Reser1
F 17/10 AC Carina1 2-0 New Farm11
F 17/10 Annerley FC1 1-2 North Pine United
F 17/10 Western Spirit1 1-2 Mount Gravatt Hawks1
F 17/10 Bayside United FC 1-1 Caboolture FC15
F 17/10 North Star1 3-2 The Gap BPL4
F 17/10 St George Willawong 14 5-3 Taringa Rovers3
F 17/10 Lernayin Artsakh 0-0 Urartu II
F 17/10 Alashkert B Martuni 1-2 Ararat-Armenia B
F 17/10 Ararat Yerevan II 3-0 Shirak Gjumri B
F 17/10 BKMA 4-1 Se Wan Boy
F 17/10 FC West Armenia 8-0 Pyunik B
F 17/10 FC Noah 0-0 Lori Vanadzor
F 17/10 Alashkert1 0-0 FC Pyunik2
F 17/10 FC Avan Academy1 7-0 Shirak1
F 17/10 Ararat Yerevan3 2-1 Gandzasar Kapan2
F 17/10 Urartu1 2-0 FK Van4
F 17/10 Peninsula Power U202 3-4 Gold Coast Knights U2
F 17/10 Holland Park Hawks U3 4-3 SWQ Thunder U201
F 17/10 Logan Lightning U202 2-2 Ipswich Knights U20
F 17/10 Eastern Suburbs U201 5-1 Brisbane City U204
F 17/10 Mitchelton FC U20 3-1 Western Pride U201
F 17/10 Kahibah FC Reserves1 4-1 New Lambton FC Reser1
S 17/10 KF Tirana 0-0 Partizani Tirana
S 17/10 Skenderbeu Korca 0-0 KF Laci
S 17/10 Vllaznia Shkoder 0-0 KS Bylis
S 17/10 KS Perparimi Kukesi 0-0 Apolonia Fier
S 17/10 Teuta Durres 0-0 Kastrioti Kruje
F 17/10 Surfers Paradise Res2 1-4 Burleigh Heads Reser
F 17/10 Broadbeach United Re5 2-5 Southport Reserves
F 17/10 SV Horn (w) 0-7 Neulengbach (w)
F 17/10 Cork City3 0-0 Waterford United1
F 17/10 Granada CF4 1-0 Sevilla14
F 17/10 Cosenza Calcio 19141 1-1 Cittadella6
F 17/10 Cremonese3 0-0 Venezia2
F 17/10 ACD Virtus Entella14 1-1 Reggina3
F 17/10 Frosinone2 1-0 Ascoli1
F 17/10 Pordenone Calcio SSD2 3-3 Spal16
F 17/10 Reggio Audace FC4 0-1 Chievo3
F 17/10 Salernitana1 4-1 Pisa1
F 17/10 Koln (Youth)3 4-0 Rot-Weiss Oberhausen1
F 17/10 Valenciennes4 0-0 Sochaux4
F 17/10 Pescara1 1-2 Empoli1
F 17/10 Celta Vigo3 0-2 Atletico Madrid4
F 17/10 Mjondalen IF2 2-0 Brann2
F 17/10 Real Madrid2 0-1 Cadiz
F 17/10 Ajaccio16 0-1 Toulouse13
F 17/10 Amiens2 1-0 Grenoble2
F 17/10 Chambly FC1 0-3 Clermont1
F 17/10 Le Havre2 1-1 Chateauroux2
F 17/10 Nancy2 2-1 USL Dunkerque1
F 17/10 Chamois Niortais2 3-0 Caen
F 17/10 Paris FC3 1-0 Pau FC2
F 17/10 Rodez Aveyron1 0-1 Troyes2
F 17/10 Molde4 4-2 Bodo Glimt3
F 17/10 Getafe4 1-0 FC Barcelona3
F 17/10 Chicago Fire1 2-2 FC Kansas City
F 17/10 Montreal Impact1 2-1 Club Internacional d2
S 17/10 Monza 0-0 Vicenza
S 17/10 VFB Homberg 0-0 Bergisch Gladbach 09