Livescores.az

Təqvim

<< | Sep 11 | Sep 12 | Sep 13 | Sep 14 | Sep 15 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 13/09/19 Fortuna Dusseldorf 1-1 VfL Wolfsburg2
F 13/09/19 Derby County2 1-1 Cardiff City2
F 13/09/19 Lille1 2-1 Angers2
F 13/09/19 Amiens3 2-2 Lyon2
F 13/09/19 Shenzhen JiaZhaoye3 1-1 Beijing Guoan1
F 13/09/19 Jiangsu Suning FC3 3-1 Guangzhou Evergrande3
F 13/09/19 Shandong Luneng2 3-1 Shanghai East Asia F
F 13/09/19 Elmina Sharks 3-2 Sekondi Hasaacas
S 13/09/19 CD Carlos Borbor Rey 0-0 CD San Rafael La Con
F 13/09/19 IK Sirius FK2 2-0 Falkenberg2
F 13/09/19 Shimizu S-Pulse 3-2 Nagoya Grampus
F 13/09/19 Urawa Red Diamonds14 1-2 Cerezo Osaka2
F 13/09/19 NAC Breda4 0-0 FC Utrecht (Youth)14
F 13/09/19 SC Cambuur 5-1 Helmond Sport1
F 13/09/19 Den Bosch12 2-2 NEC Nijmegen2
F 13/09/19 FC Eindhoven 1-1 Roda JC3
F 13/09/19 Excelsior SBV2 4-2 Almere City FC
F 13/09/19 Volendam 1-1 Dordrecht15
F 13/09/19 De Graafschap 3-2 Jong Ajax (Youth)13
F 13/09/19 Jong PSV Eindhoven (1 3-2 AZ Alkmaar (Youth)
F 13/09/19 MVV Maastricht4 1-2 SC Telstar2
F 13/09/19 Birmingham City U231 0-1 Coventry City U231
F 13/09/19 Barnsley U233 3-1 Colchester United U21
F 13/09/19 Manchester United U213 1-0 Fulham U2313
F 13/09/19 Gol Gohar FC3 1-1 Pars Jonoubi Jam2
F 13/09/19 Greuther Furth4 2-1 SV Wehen Wiesbaden1
F 13/09/19 Karlsruher SC2 1-0 SV Sandhausen3
F 13/09/19 Stade Lavallois MFC2 0-2 Red Star FC 933
F 13/09/19 Avranches 2-1 Lyon Duchere
F 13/09/19 Bastia CA3 3-2 Cholet So4
F 13/09/19 Concarneau3 0-0 Quevilly11
F 13/09/19 Creteil2 3-1 Avenir Sportif Bezie5
F 13/09/19 USL Dunkerque2 0-1 Ajaccio Gfco2
F 13/09/19 Le Puy Foot 43 Auver5 0-2 Boulogne2
F 13/09/19 Pau FC1 2-1 Bourg Peronnas2
F 13/09/19 Villefranche3 2-1 Toulon3
F 13/09/19 Holstein Kiel II 4-2 Altona 9313
F 13/09/19 St Pauli II2 0-1 FC Hansa Luneburg1
F 13/09/19 Magdeburg3 1-1 MSV Duisburg7
F 13/09/19 FC Augsburg II1 2-1 TSV Rain Am Lech4
F 13/09/19 VFB Homberg3 2-4 Fortuna Dusseldorf (13
F 13/09/19 SV Lippstadt1 2-4 Rot-Weiss Essen2
F 13/09/19 SC Verl4 5-3 Monchengladbach AM.2
F 13/09/19 Astoria Walldorf5 3-1 SSV Ulm 18462
F 13/09/19 Nurnberg (Youth)1 5-1 Greuther Furth (Yout12
F 13/09/19 Phong Phu Ha Nam (w) 5-0 TNG Thai Nguyen (w)
F 13/09/19 Son La (w)1 0-4 Than KSVN (w)
F 13/09/19 Connahs Quay Nomads 13 4-1 Aberystwyth Town3
F 13/09/19 Llangefni town 0-1 Bangor City FC
F 13/09/19 Briton Ferry Athleti 2-0 Cwmamman United
F 13/09/19 Haverfordwest County 5-1 Afan Lido
F 13/09/19 Llanelli14 5-0 Cambrian Clydach7
F 13/09/19 Prestatyn Town FC 2-1 Buckley Town
F 13/09/19 CA Furrial3 1-0 Deportivo Petare FC4
F 13/09/19 New York Red Bulls B2 2-0 Charlotte Independen5
F 13/09/19 Loudoun United13 1-2 Memphis 9012
F 13/09/19 Birmingham Legion3 0-2 Saint Louis FC3
F 13/09/19 Houston Dash (w)1 2-1 Utah Royals (w)
F 13/09/19 Toronto FC II2 3-2 Orlando City U232
F 13/09/19 Duke 1-3 Virginia2
F 13/09/19 Maryland 1-0 Akron3
F 13/09/19 Greenville Triumph1 4-0 FC Tucson2
F 13/09/19 Express FC1 0-1 SC Villa1
F 13/09/19 URA Kampala 1-2 Tooro United
F 13/09/19 Lviv U19 0-8 Dinamo KyivU19
S 13/09/19 Desna Chernihiv U19 0-0 PFK Oleksandria U19
F 13/09/19 Al Arabi Umm Al Quwa2 1-5 Dubba Al-Husun U19
F 13/09/19 Al Ittihad Kalba U192 2-3 Al Ahli Dubai U191
F 13/09/19 Ajman SCC U191 1-2 Al Jazira Club U191
F 13/09/19 Sharjah SCC U191 3-0 Khor Fakkan U1915
S 13/09/19 Al-Wasl U19 0-0 Al Ain SCC U19
F 13/09/19 U.S.Monastir3 1-0 Stade tunisien3
F 13/09/19 Chebba1 0-2 Club Africain
F 13/09/19 C.A.Bizertin4 2-1 AS Slimane4
F 13/09/19 Simba Sports Club 2-1 Mtibwa Sugar2
S 13/09/19 Coastal Union 0-0 KMC FC
F 13/09/19 Linkopings (w) 0-1 Eskilstuna United (w
S 13/09/19 Dalen/Krokslatt 0-0 Lerkils IF
S 13/09/19 IK Kongahalla 0-0 IK Virgo
S 13/09/19 Landvetter IS 0-0 Hisingsbacka FC
S 13/09/19 Storfors AIK 0-0 Moron BK
S 13/09/19 Vartans IK 0-0 IK Franke
S 13/09/19 FOC Farsta 0-0 Hanvikens SK
F 13/09/19 IFK Aspudden-Tellus 1-2 Newroz FC
F 13/09/19 GAIS3 1-1 Halmstads1
F 13/09/19 Msida St. Joseph 1-2 Attard
F 13/09/19 Grasshopper14 1-0 Servette3
F 13/09/19 Winterthur1 2-0 St. Gallen11
F 13/09/19 CD Madridejos2 0-2 CD Tarancon3
F 13/09/19 Valle de Egues3 2-2 UDC Txantrea KKE1
F 13/09/19 Andelsbuch2 1-5 Rapid Vienna (Youth)
F 13/09/19 ASK Ebreichsdorf2 3-1 Traiskirchen3
F 13/09/19 SC Mannsdorf2 2-0 SV Leobendorf2
F 13/09/19 Wiener SC5 2-1 SV Stripfing Weiden1
F 13/09/19 UD Ibarra17 2-1 CD Vera3
F 13/09/19 UD Tamaraceite5 1-1 Panaderia Pulido6
F 13/09/19 Arroyo Club Polidepo1 0-0 CD Coria1
F 13/09/19 Svoboda Peshtera 6-0 NK Kocevje
F 13/09/19 Raca Bratislava 2-0 PSC Pezinok2
F 13/09/19 NK Fuzinar 2-1 Brda
F 13/09/19 St Patricks CY 5-2 Newbridge Town11
F 13/09/19 Arbroath1 1-1 Partick Thistle2
F 13/09/19 TTG-Ugra Yugorsk Fut 3-0 Dynamo Samarra Futsa
F 13/09/19 MFK CPRF Futsal 2-3 Norilsky Nickel Futs
F 13/09/19 Dolgiye Prudy 2-0 Znamya Truda2
F 13/09/19 Luki Energiya2 4-2 FK Kolomna1
F 13/09/19 FC Clinceni3 1-1 FC Astra Giurgiu13
F 13/09/19 CFR Cluj 5-0 CS Voluntari2
F 13/09/19 Al Khor SC3 2-3 Al-Ahli Doha2
F 13/09/19 Al-Sailiya2 2-3 Al-Sadd
F 13/09/19 Al Duhail1 1-1 Al Rayyan3
F 13/09/19 Umm Salal2 1-5 Al-Arabi SC1
F 13/09/19 Fatima U17 6-1 Academico Viseu U17
F 13/09/19 Vitoria Guimaraes B2 2-0 Sporting Braga II3
F 13/09/19 Zaglebie Lubin3 5-0 Wisla Plock4
F 13/09/19 Jagiellonia Bialysto5 0-0 Legia Warszawa15
F 13/09/19 Sokol Kleczew12 1-0 Pogon Szczecin II3
F 13/09/19 Chojniczanka Chojnic 3-0 GKS Belchatow1
F 13/09/19 Odra Opole2 1-1 Sandecja Nowy Sacz3
F 13/09/19 Deportivo Municipal3 0-1 Sporting Cristal3
F 13/09/19 Inti Gas Deportes1 0-1 Sport Boys
F 13/09/19 Real Atletico Garcil 0-1 Sport Huancayo1
F 13/09/19 Dhufar2 4-0 Sur Club3
F 13/09/19 Skeid Oslo U193 2-1 Lyn Fotball U195
F 13/09/19 Junkeren2 2-1 Finnsnes4
F 13/09/19 Bodo Glimt 21 1-2 IF Floya1
F 13/09/19 Bergen Nord1 0-6 Fana
F 13/09/19 Puebla U20 0-0 San Luis U201
F 13/09/19 Allerheiligen4 1-1 Sturm Graz (Youth)3
F 13/09/19 Deutschlandsberger S3 0-1 Wolfsberger AC Amate2
F 13/09/19 SC Kalsdorf3 0-3 Union Gurten
F 13/09/19 SC Weiz2 5-0 SV Ried B3
F 13/09/19 WSC Hertha Wels 1-0 TUS Bad Gleichenberg2
F 13/09/19 ATSV Wolfsberg3 1-2 Vocklamarkt3
F 13/09/19 Ask-bsc Bruck/leitha3 4-2 Trenkwalder Admira (1
F 13/09/19 Bischofshofen5 2-3 SV Wals-Grunau3
F 13/09/19 St. Johann 1-5 Salzburger AK 19141
F 13/09/19 Club Tijuana U20 2-1 Tigres UANL U201
S 13/09/19 Veracruz U20 0-0 CDSyC Cruz Azul U20
F 13/09/19 Monterrey (w) 4-0 Veracruz (w)2
F 13/09/19 Queretaro (w) 1-1 Tijuana (w)
F 13/09/19 Estudiantes Tecos2 0-1 Murcielagos3
F 13/09/19 Coras De Nayarit 1-1 Atletico Reynosa3
F 13/09/19 Mineros de Zacatecas1 3-0 UAEM Potros2
F 13/09/19 Leones Univ Guadalaj 2-0 Celaya FC3
F 13/09/19 Correcaminos UAT1 1-1 CSyD Dorados de Sina14
F 13/09/19 Puebla13 1-3 Atletico San Luis4
F 13/09/19 Veracruz 0-0 CDSyC Cruz Azul2
F 13/09/19 Club Tijuana13 1-1 Tigres UANL14
F 13/09/19 Pieta Hotspurs 1-0 Mqabba FC
F 13/09/19 Fgura United 0-3 St. Andrews
F 13/09/19 Eslovs BK1 2-2 IS Halmia11
F 13/09/19 Tarxien Rainbows F.C14 2-3 Hamrun Spartans2
F 13/09/19 Karlskrona AIF3 0-2 FK Almeboda/Linneryd2
F 13/09/19 Kercem Ajax 5-0 Munxar Falcons
F 13/09/19 Nadur Youngster 4-0 Oratory Youths
F 13/09/19 Atlantas Klaipeda 0-4 Suduva2
F 13/09/19 Master 7 FC 4-0 Lao Army FC
S 13/09/19 Young Elephants FC 0-0 Evo United FC
F 13/09/19 GrIFK Kauniainen3 3-3 Kaarinan Pojat3
F 13/09/19 Al-Taawon1 3-2 Al-adalh2
F 13/09/19 Dhamk1 2-1 Al Ittihad(KSA)1
F 13/09/19 Al-Hazm 0-6 Al-Ettifaq1
F 13/09/19 Al-Faisaly Harmah1 3-2 Al-Fateh12
F 13/09/19 Al-Nasr(KSA)1 0-0 Al-Shabab(KSA)2
F 13/09/19 Bidco United1 1-0 FC Talanta11
F 13/09/19 Kenya Police FC1 0-1 Fortune Sacco4
F 13/09/19 APS Bomet1 2-3 Nairobi Stima2
F 13/09/19 Modern Coast12 2-3 Shabana FC2
F 13/09/19 Muranga Seal2 0-0 Vihiga Bullets
F 13/09/19 Nairobi Star City1 0-0 Vihiga United3
F 13/09/19 Northern Wanderers 2-2 Mount Kenya United2
F 13/09/19 St Josephs Youth2 0-2 Kibera Black Stars
F 13/09/19 Wu Shuru3 1-1 Administration Polic3
F 13/09/19 FK Aktobe Reserves5 2-0 FK Taraz Reserves3
F 13/09/19 Fugador sumida Futsa 2-4 Peace Does Machida F
F 13/09/19 Perugia U20 6-1 Pisa U19
S 13/09/19 Unicorn FC 0-0 Sikkim Police
F 13/09/19 Hapoel Marmorek lron1 2-0 Maccabi Yavne2
F 13/09/19 AS Nordia Jerusalem 1-2 Hapoel Bikat Hayarde
F 13/09/19 Hapoel Ironi Baka El 1-1 Maccabi Tamra17
F 13/09/19 Hapoel Kfar Shalem2 3-1 Maccabi Herzliya5
F 13/09/19 Hapoel Azor1 0-1 SC Maccabi Ashdod5
F 13/09/19 Hapoel Holon Yaniv3 2-1 Shimshon Kafr Qasim1
F 13/09/19 Maccabi Shaarayim2 1-3 FC Ironi Or Yehuda3
S 13/09/19 Maccabi Kiryat Gat 0-0 Maccabi Kabilio Jaff
F 13/09/19 Hapoel Bnei Sakhnin 4 2-1 Kafr Qasim2
F 13/09/19 Hapoel Ramat Gan1 0-1 Maccabi Petah Tikva 2
F 13/09/19 Hapoel Petah Tikva2 0-1 Hapoel Umm Al Fahm5
F 13/09/19 Hapoel Bnei Lod3 1-3 Hapoel Ashkelon3
F 13/09/19 Maccabi Bnei Nahf 0-0 FC Tzeirey Tamra
F 13/09/19 MS Ironi Kuseife5 2-0 MS Hapoel Yeroham2
F 13/09/19 Hapoel Hod HaSharon12 0-4 Ironi Beit Dagan1
F 13/09/19 Beitar Ramat Gan3 4-2 Shimshon Bnei Tayibe5
F 13/09/19 Maccabi Lroni Kiryat1 2-1 Bnei Eilat4
F 13/09/19 Hapoel Beit Sheany2 2-3 Ihud Bnei Kfar Kara5
F 13/09/19 Shimshon Tel Aviv 0-1 Hapoel Mahane Yehuda2
F 13/09/19 SC Bnei Yaffo Ortodo23 2-2 Beitar Petah Tikva1
F 13/09/19 Sport Club Dimona2 2-0 SC Beer Sheva3
F 13/09/19 Maccabi Lroni Amisha6 0-2 Hapoel Kiryat Ono4
F 13/09/19 Maccabi Ironi Netivo3 0-1 Maccabi Ironi Sderot3
F 13/09/19 Beitar Nahariya 0-1 Tzeirey Kafr Kana15
F 13/09/19 Beitar Ironi Kiryat 2 3-0 Beitar Ironi Maale A1
F 13/09/19 FC Beitar Yavne2 1-2 Ironi Modiin4
F 13/09/19 MS Hapoel Lod2 0-0 Hapoel Ironi Gedera2
F 13/09/19 Paykan U232 0-0 Niroye Zamini U233
F 13/09/19 Baderan Tehran U231 3-1 Raad Sorkh U23
F 13/09/19 Olympic Andisheh U231 0-3 Oghab Tehran U232
F 13/09/19 Abi Pooshan U231 1-3 Cypress teresopolis 13
F 13/09/19 Sorkhpooshan Pakdash 3-0 Arvand Charkh Shemir1
F 13/09/19 Esteghlal Tehran U233 6-1 Naft Iranian U231
F 13/09/19 Mes Kerman U233 0-0 Teraktor-Sazi U232
F 13/09/19 Caspian Kosar U2312 2-2 Peyrovan Hejazi U232
F 13/09/19 Moghavemat Tehran U2 0-0 Saipa U232
F 13/09/19 Rockmount4 3-0 College Corinthians2
F 13/09/19 Limerick FC 4-1 Wexford (Youth)
F 13/09/19 Cabinteely FC2 3-1 Athlone Town3
F 13/09/19 Drogheda United13 1-3 Shelbourne2
F 13/09/19 Salthill Devon Galwa 7-1 Cobh Ramblers11
F 13/09/19 Persada Abdya 0-0 PSKBS Kuta Binjai
F 13/09/19 ACN Muara Badak 1-6 GMC Sportivitas1
F 13/09/19 Nostalgia FC2 0-5 IP Gelora Pantai1
F 13/09/19 Harbi Putra11 1-1 MSA FC12
F 13/09/19 Persibabar Barat1 2-1 PS Bangka
F 13/09/19 Timah FC Pangkal3 3-1 PS Belitung Timur1
S 13/09/19 Peureulak Raya FC 0-0 PSAB Aceh Besar
F 13/09/19 Chawnpui 0-3 Ramhlun North FC2
F 13/09/19 Tottenham Hotspur U2 2-2 Southampton U232
F 13/09/19 Chhinga Veng FC 1-1 Venghnuai FC1
F 13/09/19 Madura FC1 1-2 Mitra Kukar3
F 13/09/19 Martapura FC4 2-1 Persis Solo FC4
F 13/09/19 Persiraja Aceh 3-1 PSGC Ciamis
F 13/09/19 Arema Malang2 2-2 Pusamania Borneo FC1
F 13/09/19 Perseru Serui3 1-1 PSM Makassar15
F 13/09/19 Persija Jakarta 2-1 PSIS Semarang3
F 13/09/19 Grotta Kria U193 2-5 Stjarnan SkinandiU193
F 13/09/19 Hafnarfjordur (w) 2-2 Augnablik (w)
F 13/09/19 TSV 1860 Rosenheim4 0-3 Viktoria Aschaffenbu1
F 13/09/19 Grindavik (w)1 0-2 Haukar (w)1
F 13/09/19 Fjolnir (w)1 3-1 Trottur Reykjavik (w
F 13/09/19 IA Akranes (w) 2-0 Afturelding/Fram (w)1
F 13/09/19 IR Reykjavik (w)2 0-4 Tindastoll Neisti (
F 13/09/19 FC Memmingen1 2-1 SV Heimstetten5
F 13/09/19 Puskas Akademia Fehe 1-1 Budapest Honved U194
F 13/09/19 ADO Den Haag (w) 0-0 Excelsior Barendrech
F 13/09/19 SC Heerenveen (w)1 3-1 VV Alkmaar (w)1
F 13/09/19 Zwolle (w) 2-4 Ajax Amsterdam (w)
F 13/09/19 FC Twente Enschede (1 2-3 PSV Eindhoven (w)
F 13/09/19 Petapa 0-1 Deportivo Mictlan2
F 13/09/19 Olympiakos Piraeus 13 3-1 Volos Nps U192
F 13/09/19 Koln (w)1 1-2 Turbine Potsdam (w)2
F 13/09/19 Inter Turkspor Kiel2 3-2 Eckernforder SV2
F 13/09/19 HSC Hannover3 1-0 SV Drochtersen/Assel4
F 13/09/19 Oldenburg4 3-1 Eintracht Nordersted
F 13/09/19 FC Lokomotive Leipzi 2-2 Berliner AK 075
F 13/09/19 SG Union Sandersdorf 0-0 SV 1899 Merseburg
F 13/09/19 Bramfelder SV 1-3 SV Curslack Neuengam
F 13/09/19 FC Oberneuland 4-1 BSC Hastedt
F 13/09/19 Hamm United3 2-1 TuS Osdorf1
F 13/09/19 SC Victoria Hamburg 4-2 HSV Barmbek Uhlenhor
F 13/09/19 Sportfreunde Eisbach2 2-1 Engers3
F 13/09/19 FC Suderelbe4 4-3 Hamburger SV III13
F 13/09/19 Wegberg-Beeck 2-0 Hurth
F 13/09/19 FSV luckenwalde1 4-2 Carl Zeiss Jena II15
S 13/09/19 TSV 1860 Munchen (Yo 1-0 SV Pullach
S 13/09/19 TSV 1880 Wasserburg 0-0 FC Pipinsried
S 13/09/19 SV Victoria Seelow 0-0 FC Blaus Weiss 90 Be
F 13/09/19 Shukura Kobuleti1 1-3 FC Shevardeni3
F 13/09/19 Baia Zugdidi12 2-1 Guria Lanchkhuti1
F 13/09/19 NuPS3 2-1 FC Espoo 2
F 13/09/19 MaPS Masku2 2-4 Peimari United
F 13/09/19 Peltirumpu2 1-2 Virky3
F 13/09/19 JanPa 2-3 FJK
F 13/09/19 Sporting Kristina2 1-1 KaIK TePa2
F 13/09/19 HPS1 3-1 Toolon Taisto1
F 13/09/19 CLE4 3-0 Puiu7
F 13/09/19 LPS2 2-3 Atlantis II
F 13/09/19 Valtti3 0-2 Herto2
F 13/09/19 FC Kuusysi1 0-2 Futura Porvoo4
F 13/09/19 ACE 1-2 PS-44 Valkeakoski1
F 13/09/19 Jakobstads Bollklubb1 3-1 JS Hercules1
F 13/09/19 OLS Oulu2 3-1 RoPS 22
F 13/09/19 KajHa1 2-3 PK-37 Iisalmi3
F 13/09/19 Ba 0-0 Lautoka
F 13/09/19 Rewa FC 0-0 Tavua FC
F 13/09/19 Nadi FC1 2-3 Labasa FC2
F 13/09/19 Greece (w) U17 1-0 Albania WomensU17
F 13/09/19 Lithuania (w) U17 1-6 Republic of Ireland
F 13/09/19 Elva2 2-0 Kohtla Jarve JK Jarv12
F 13/09/19 FC Flora Tallinn3 5-0 JK Tallinna Kalev2
F 13/09/19 Deportivo Cuenca1 2-1 Olmedo Riobamba5
F 13/09/19 SD Aucas Reserves2 2-0 America de Quito Res2
F 13/09/19 Delfin SC Reserves5 1-2 Barcelona Guayaquil 13
F 13/09/19 IF Lyseng (w) 0-4 Fortuna Hjorring B (
F 13/09/19 Sonderjyske 0-0 AC Horsens
F 13/09/19 Herlev4 2-0 IF Skjold Birkerod3
F 13/09/19 HIK Hellerup11 0-0 B 73 Slagelse1
F 13/09/19 Skive IK2 2-2 Fredericia1
F 13/09/19 Hapoel Migdal HaEmek2 0-2 Maccabi Tzur Shalom2
F 13/09/19 Vysocina jihlava1 4-2 Chrudim5
F 13/09/19 Usti nad Labem3 2-2 FK Banik Sokolov3
F 13/09/19 Sigma Olomouc1 2-0 Opava3
F 13/09/19 FC Pisek1 3-0 Karlovy Vary Dvory2
F 13/09/19 Hajduk Split II - NK Dubrava Zagreb
F 13/09/19 Hrvatski dragovoljac2 3-0 Bijelo Brdo1
F 13/09/19 Radnik Sesvete3 3-0 Dinamo Zagreb II1
F 13/09/19 NK Osijek II1 2-0 Kustosija3
F 13/09/19 Rudes3 3-0 NK Croatia Zmijavci11
F 13/09/19 Dinamo Zagreb1 1-0 Istra 1961 Pula1
F 13/09/19 Dimas Escazu (w 0-0 CODEA Alajuela (w)
F 13/09/19 Deportivo Cali U204 4-1 Envigado FC U20
F 13/09/19 Selangor PKNS11 1-3 Negeri Sembilan2
F 13/09/19 Terengganu12 2-3 Kedah2
F 13/09/19 PKNP FC2 4-0 Pahang UiTM FC2
F 13/09/19 MISC-MIFA5 2-3 Johor Darul Takzim2
F 13/09/19 Atletico Bucaramanga6 2-0 Aguilas Doradas3
F 13/09/19 Huachipato1 2-0 Curico Unido14
F 13/09/19 Patha Chakra(N)1 5-1 SAIL
F 13/09/19 SAI East Zone1 1-2 Food Corporation Of 1
F 13/09/19 CSC Mississauga 3-2 Serbian White Eagles
F 13/09/19 AS Kigali 0-0 Proline FC
F 13/09/19 Khartoum Al Watani 1-2 Daring Club Motema P
S 13/09/19 Pyramids FC 0-0 CR Belouizdad
S 13/09/19 Al-Nasr Benghazi 0-0 Raja Casablanca Atlh
F 13/09/19 Les Lierres FC2 0-3 Bumamuru1
F 13/09/19 Athletico Olympic 3-2 Kayanza Utd1
F 13/09/19 Strumska Slava1 4-2 Ludogorets Razgrad I3
F 13/09/19 Septemvri Simitli3 4-2 FC Hebar Pazardzhik5
F 13/09/19 Tsarsko Selo2 2-3 Lokomotiv Plovdiv2
F 13/09/19 Arda2 2-1 Botev Vratsa5
F 13/09/19 Tupa SP2 0-1 Marilia Ac4
S 13/09/19 Gremio Esportivo Nac 0-0 Estancia Velha RS U1
F 13/09/19 Chelsea U232 2-1 Brighton U233
F 13/09/19 Desportivo Brasil SP4 1-1 Linense(BRA)2
F 13/09/19 XV de Piracicaba1 0-0 Ah so Santa SP1
F 13/09/19 Sao Caetano2 0-0 Rio Claro2
F 13/09/19 San Francisco FC 0-0 Plaza Amador2
F 13/09/19 Botafogo SP2 1-0 Sao Bento2
F 13/09/19 Oeste16 3-0 Operario Ferroviario1
F 13/09/19 Atletico Clube Goian2 1-1 Bragantino4
F 13/09/19 Aparecidense U201 2-0 Trindade AC Youth1
F 13/09/19 Goias U202 4-0 AE Olimpio U2013
F 13/09/19 Tupa SP Youth 0-0 Marilia (Youth)
F 13/09/19 Vasco da Gama U201 2-0 Fluminense U203
F 13/09/19 Red Bull Brasil SP 1 5-0 Sao Bernardo (Youth)2
F 13/09/19 Gremio Novorizontin 3 2-2 Guarani SP (Youth)2
F 13/09/19 Racing Genk (w) 2-0 KAA Gent Ladies (w)
F 13/09/19 Dnepr Mogilev 0-0 Torpedo-MAZ Minsk
F 13/09/19 FK Isloch Minsk2 0-1 Shakhter Soligorsk1
F 13/09/19 Anderlecht U213 4-1 KFCO Beerschot-Wilri2
F 13/09/19 Lokeren2 2-1 Westerlo
F 13/09/19 Charleroi6 2-1 Racing Genk1
F 13/09/19 Isa Town2 3-0 Al-Ittifaq1
F 13/09/19 Al-Ittihad(BHR)1 1-2 Qalali2
F 13/09/19 Al-Tadhmon2 1-8 Bahrain SC1
F 13/09/19 FK MOIK Baku 3-2 Keshla FK II
F 13/09/19 Sabayi II4 3-1 Sabah II2
F 13/09/19 FK Kapaz Ganca 1-1 Standard Sumgayit II
F 13/09/19 SKU Amstetten3 2-1 SK Vorwarts Steyr1
F 13/09/19 SG Austria Klagenfur2 3-3 Austria Lustenau2
F 13/09/19 FAC Team Fur Wien2 1-1 Lafnitz3
F 13/09/19 Austria Wien (Youth)12 0-0 SV Ried1
F 13/09/19 SV Horn1 5-1 Kapfenberg16
F 13/09/19 IFK Lidingo FK1 2-4 Taby1
F 13/09/19 Eastern Lions SC1 2-4 St Albans Saints2
F 13/09/19 Karabakh Vienna2 2-0 Wiener Viktoria1
F 13/09/19 Worgl Obi SV2 0-0 FC Kitzbuhel4
F 13/09/19 Brisbane Athletic1 5-1 Kangaroo P Rovers
F 13/09/19 Albany Creek2 3-1 Bayside United FC1
F 13/09/19 FC Pyunik6 0-3 Alashkert3
F 13/09/19 Ararat Yerevan14 1-0 FC Noah1
F 13/09/19 Banants3 1-1 FC Avan Academy1
F 13/09/19 Yerevan FC1 0-1 Lori Vanadzor2
F 13/09/19 Pescara U2012 2-3 Inter Milan U203
F 13/09/19 Maccabi Ironi Kiryat2 2-0 Hapoel Asi Gilboa3
F 13/09/19 Rubi Shapira2 2-0 Ironi Tiberias3
F 13/09/19 Hapoel Herzliya1 0-0 Moadon Sport Tira12
F 13/09/19 Central Cordoba SdE 2 0-0 Defensa y Justicia R1
F 13/09/19 Arsenal de Sarandi R1 2-0 Union Santa Fe Reser12
F 13/09/19 Banfield Reserves2 1-0 CA Talleres de Có1
F 13/09/19 CA Aldosivi Reserves4 1-2 CA Patronato Reserve2
F 13/09/19 CA Independiente Res2 2-1 Lanus Reserves1
F 13/09/19 Colon Reserves4 0-2 San Lorenzo Reserves1
F 13/09/19 Gimnasia LP Reserves4 2-0 Racing Club Reserves3
F 13/09/19 Godoy Cruz Reserves13 1-1 Argentinos Jrs Reser4
F 13/09/19 Huracan Reserves1 0-0 River Plate R4
F 13/09/19 Velez Sarsfield Rese 2-1 Atletico Tucuman Res4
F 13/09/19 CA Guemes1 1-0 Gimnasia C. Uruguay1
S 13/09/19 Hapoel Kafr Kanna 0-0 Hapoel Kaukab
F 13/09/19 Southport Reserves1 1-0 Kingscliff Reserves
F 13/09/19 Broadbeach United Re2 1-1 Palm Beach Reserves2
F 13/09/19 Recreativo Caala 0-1 Onze Bravos
F 13/09/19 Casa Militar 1-1 Interclube Luanda
F 13/09/19 Desportivo Huila 1-0 Academica Lobito
F 13/09/19 Ferroviario Do Huamb 0-2 Petro Atletico de Lu
F 13/09/19 Estrela Clube 1 de M 0-1 Benfica Lubango
F 13/09/19 Progresso 2-1 Sporting Cabinda
F 13/09/19 Sagrada Esperanca 1-1 CRD Libolo
F 13/09/19 Santa Rita FC 1-4 Primeiro de Agosto
F 13/09/19 Belconnen United U201 0-0 Monaro Panthers U20
F 13/09/19 Deportivo Merlo - Sportivo Dock Sud
F 13/09/19 San Martin Burzaco1 0-0 El Porvenir1
F 13/09/19 Deportivo Laferrere4 0-0 Ferrocarril Midland2
F 13/09/19 Bohemians 1-2 Waterford United3
F 13/09/19 St. Patricks Athleti 0-0 UC Dublin1
F 13/09/19 Derry City1 4-0 Cork City1
F 13/09/19 Sligo Rovers2 3-1 Finn Harps3
F 13/09/19 ETSV Weiche Flensbur4 1-0 Hannover 96 Am2
F 13/09/19 SJK Seinajoen1 1-1 Vaasa VPS3
F 13/09/19 HIFK3 3-1 KPV11
F 13/09/19 Chamois Niortais4 0-1 Grenoble1
F 13/09/19 Troyes2 2-1 Caen1
F 13/09/19 Chambly FC1 1-4 AJ Auxerre1
F 13/09/19 Rodez Aveyron1 4-1 Le Mans13
F 13/09/19 Guingamp3 1-1 Nancy2
F 13/09/19 Ajaccio2 0-0 Orleans US 453
F 13/09/19 Le Havre12 0-0 Paris FC14
F 13/09/19 Sochaux1 0-0 Valenciennes1
F 13/09/19 Mallorca4 0-0 Athletic Bilbao3
F 13/09/19 Pordenone Calcio SSD1 1-0 Spezia3
F 13/09/19 Rayo Vallecano14 2-0 Racing Santander12