Livescores.az

Təqvim

<< | Sep 8 | Sep 9 | Sep 10 | Sep 11 | Sep 12 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 10/09 Montenegro2 0-3 Czech2
F 10/09 England 5-3 Kosovo5
F 10/09 Luxembourg2 1-3 Serbia3
F 10/09 Lithuania 1-5 Portugal
F 10/09 Moldova 0-4 Turkey
F 10/09 France 3-0 Andorra1
F 10/09 Albania3 4-2 Iceland1
F 10/09 Shepton Mallet1 1-2 Tavistock AFC
F 10/09 Ossett United1 6-0 Thornaby13
F 10/09 Atherton Collieries4 0-1 FC United of Manches2
F 10/09 Horsham 3-2 Metropolitan Police1
F 10/09 Redditch United1 1-3 Sutton Coldfield Tow2
F 10/09 Marske United3 1-2 Scarborough2
F 10/09 Worthing3 2-2 Hastings United2
S 10/09 Ashton United 0-0 Tadcaster Albion
F 10/09 Malawi1 1-0 Botswana3
F 10/09 Swaziland1 0-0 Djibouti4
F 10/09 Lesotho 1-1 Ethiopia
F 10/09 Mozambique2 2-0 Mauritius1
F 10/09 Angola 2-1 Gambia2
F 10/09 Rwanda 7-0 Seychelles1
F 10/09 Togo2 2-0 Comoros1
F 10/09 Guinea Bissau 2-1 Sao Tome Principe
F 10/09 Namibia1 2-0 Eritrea
F 10/09 Sudan3 0-0 Chad4
F 10/09 Guam Island1 1-4 Philippines1
F 10/09 Mongolia3 0-1 Tajikistan16
F 10/09 Chinese Taipei 0-2 Nepal1
F 10/09 Cambodia1 0-1 Bahrain
F 10/09 Singapore3 2-1 Palestine3
F 10/09 Hong Kong4 0-2 Iran
F 10/09 Myanmar2 0-2 Japan
F 10/09 Indonesia 0-3 Thailand3
F 10/09 Malaysia1 1-2 United Arab Emirates3
F 10/09 Afghanistan1 1-0 Bangladesh2
F 10/09 Turkmenistan 0-2 Korea Republic1
F 10/09 Sri Lanka 0-1 Korea DPR
F 10/09 Maldives15 0-5 China3
F 10/09 Kuwait2 0-3 Australia2
F 10/09 Yemen2 2-2 Saudi Arabia
F 10/09 Qatar1 0-0 India2
F 10/09 Cambridge United U23 0-2 Exeter City U23
F 10/09 Southend United U231 1-3 Scunthorpe U231
S 10/09 Doncaster Rovers U23 0-0 Portsmouth U23
F 10/09 Spennymoor Town 5-0 Blyth Spartans12
F 10/09 South Hobart 1-4 Central Coast Marine
F 10/09 Olympiakos N. 5-3 Akritas Chloraka
F 10/09 Degerfors IF U21 13-1 Syrianska FC U211
F 10/09 Podravina1 0-8 Slaven Koprivnica2
F 10/09 LGKS 38 Podlesianka1 2-2 Ruch Chorzow1
F 10/09 Dunajska Streda 3-3 Slovakia U21
F 10/09 Rosenborg 7-0 Strindheim IL
F 10/09 Schalke 04 (Youth) 6-0 SpVg Schonnebeck
F 10/09 BV Westfalia Wickede 4-3 Kirchhorder SC
F 10/09 Villaverde UD2 3-1 Brenes Balompie2
F 10/09 Brondby Reserve 0-0 Kobenhavn Reserve
F 10/09 Turkey U19 2-0 Austria U19
F 10/09 Portugal (w) U19 3-0 Turkey (w) U192
F 10/09 Argentina4 4-0 Mexico4
F 10/09 Uzbekistan 0-0 Iraq
F 10/09 Belgium U191 2-2 Czech Republic U191
F 10/09 Lithuania U18 2-4 Turkey U18
F 10/09 Lithuania U18 0-3 Turkey U18
F 10/09 Hungary U192 0-0 Israel U19
F 10/09 Brazil U17 4-0 Australia U17
F 10/09 Serbia U191 2-0 Montenegro U192
F 10/09 Georgia U191 2-1 Poland U193
F 10/09 Oman1 1-0 Lebanon2
F 10/09 Jordan1 2-4 Paraguay1
F 10/09 Netherlands U191 4-0 Portugal U191
F 10/09 Tunisia 1-2 Cote D Ivoire
F 10/09 Hungary U211 0-3 Norway U211
F 10/09 Morocco 1-0 Niger
F 10/09 Ukraine 2-2 Nigeria1
F 10/09 Ireland1 3-1 Bulgaria
F 10/09 Ecuador2 3-0 Bolivia2
F 10/09 USA 1-1 Uruguay
F 10/09 Colombia3 0-0 Venezuela3
F 10/09 Honduras4 2-1 Chile2
F 10/09 Buxton FC 1-1 Bamber Bridge1
F 10/09 Grantham Town2 1-1 Mickleover Sports2
F 10/09 Hyde F.C.2 2-0 Nantwich Town
S 10/09 Ashton United 0-0 Morpeth Town
S 10/09 Atherton Collieries 0-0 Witton Albion
S 10/09 Gainsborough Trinity 0-0 Radcliffe Borough
S 10/09 Scarborough 0-0 Matlock Town
S 10/09 South Shields 0-0 Lancaster City
S 10/09 FC United of Manches 0-0 Whitby Town
S 10/09 Warrington Town AFC 0-0 Stafford Rangers
F 10/09 St. Lucia - Montserrat
F 10/09 Palmeiras 3-0 Fluminense RJ2
F 10/09 Middelfart G og1 0-2 Skive IK1
F 10/09 Varde 3-4 Thisted FC3
F 10/09 B19082 2-5 Hvidovre IF1
F 10/09 Sonderborg Fremad 0-5 Viborg
F 10/09 Vendsyssel 1-1 Vejle
F 10/09 Pires U202 3-1 Cockburn City U204
F 10/09 Perth SC1 1-1 Floreat Athena3
F 10/09 Connahs Quay Nomads 3 1-0 Newi Cefn Druids2
F 10/09 The New Saints1 2-1 Newtown AFC1
F 10/09 Gresford1 2-0 Llanfair United12
F 10/09 Bangor City FC1 1-2 Flint Town
F 10/09 Colwyn Bay1 1-1 Llanrhaeadr13
F 10/09 Penrhyncoch 1-0 Corwen
F 10/09 Porthmadog 2-2 Llangefni town
F 10/09 Rhyl FC 4-2 Ruthin Town FC
F 10/09 Nam Dinh U21 0-0 Song Lan - yi U21
F 10/09 TP Ho Chi Minh U21 0-0 Dong Nai U21
F 10/09 Vinh Long U21 0-0 Longan U21
F 10/09 Sanna Khanh Hoa U21 0-0 Dak Lak U21
F 10/09 Cong An Nhan Dan U21 0-0 Pho Hien U21
F 10/09 Viettel FC U21 0-0 T T Hanoi U21
F 10/09 Ben Tre U21 0-0 Dong Thap U21
F 10/09 TTBD Phu Dong ( 0-0 SQC Binh Dinh U21
F 10/09 SHB Da Nang U21 0-0 Hong Linh Ha Tinh U2
F 10/09 Universidad Central 2-1 Ciudad Vinotinto13
F 10/09 Zaamin 0-0 Yangiyer
F 10/09 Zirabuloq 0-0 Ittifoq Buxoro
F 10/09 Zarangari 0-0 Yuzhanin Navoiy
F 10/09 Aral Nukus 3-1 FK Gijduvon1
F 10/09 Zirabuloq 0-5 Zaamin
F 10/09 Reno 1868 FC1 5-0 Tacoma Defiance
F 10/09 Portland Thorns FC (2 0-6 North Carolina (w)1
F 10/09 North Texas1 4-0 Richmond Kickers2
F 10/09 Defensor Sporting Re 0-0 Progreso Reserves
F 10/09 Juventud De Las Pied 0-0 Nacional de Montevid
F 10/09 Liverpool Montevideo 0-0 CA River Plate Reser
F 10/09 Wanderers FC Reserve 0-0 CA Cerro Reserve
F 10/09 Racing Club de Monte 0-0 Plaza Colonia Reseve
F 10/09 Rampla Juniors Reser 0-0 Atletico Fenix Reser
F 10/09 Mbarara City1 2-3 Express FC2
F 10/09 Tooro United 0-2 Ma Lu
F 10/09 SC Villa3 1-1 Uganda Police FC2
F 10/09 Kazakhstan U212 1-2 Israel U211
F 10/09 FYR Macedonia U211 7-1 Faroe Islands U213
F 10/09 Greece U212 1-0 Lithuania U211
F 10/09 Ukraine U21 4-0 Malta U211
F 10/09 Poland U211 4-0 Estonia U215
F 10/09 Finland U212 1-1 Northern Ireland U212
F 10/09 Belgium U211 0-0 Bosnia-Herzegovina U3
F 10/09 Wales U211 1-5 Germany U21
F 10/09 Italy U213 5-0 Luxembourg U212
F 10/09 Sweden U211 1-3 Ireland U212
F 10/09 Liechtenstein U213 0-5 Switzerland U211
F 10/09 Azerbaijan U2115 0-3 Georgia U212
F 10/09 Denmark U212 2-1 Romania U212
F 10/09 Serbia U212 1-1 Latvia U214
F 10/09 Netherlands U211 5-1 Cyprus U213
F 10/09 Belarus U212 0-2 Portugal U212
F 10/09 Bulgaria U211 0-0 Russia U2114
F 10/09 Spain U212 2-0 Montenegro U214
F 10/09 Croatia U212 1-2 Scotland U211
F 10/09 Karsspor4 0-0 Pazarspor4
F 10/09 Zenit-2 St.Petersbur2 3-3 Veles4
F 10/09 Tekirova Belediyespo3 2-0 Karaman Belediyespor2
F 10/09 Yeni Orduspor1 0-2 Fatsa Belediyespor2
F 10/09 1877 Alemdagspor4 2-0 Catalca Spor2
F 10/09 Korfez Bld. 3-1 Golcukspor2
F 10/09 Celspor7 1-0 Serik Belediyespor1
F 10/09 IFK Varnamo U21 0-0 Kalmar U21
F 10/09 IFK Goteborg U21 0-0 Falkenbergs FF U21
F 10/09 Halmstads U211 2-0 Elfsborg U213
F 10/09 HackenU212 0-3 Trelleborg U211
F 10/09 Fomat Martin1 0-2 MFK Ruzomberok3
F 10/09 Predmier4 1-2 Tatran LM1
F 10/09 PSC Pezinok 0-6 FK Senica
F 10/09 Slavia 1-1 Michalovce
F 10/09 Salkova 1-5 Trencin1
F 10/09 Barton Rovers1 1-2 AFC Dunstable1
F 10/09 Basingstoke Town11 1-1 Moneyfields2
F 10/09 Biggleswade FC3 0-1 Kings Langley4
F 10/09 Lowestoft Town1 0-1 St Ives Town2
F 10/09 Rushall Olympic1 3-2 Stourbridge3
F 10/09 Stratford Town11 0-1 Halesowen Town2
F 10/09 Swindon Supermarine1 4-1 Larkhall Athletic
F 10/09 Tamworth1 3-0 Barwell3
F 10/09 Truro City2 3-1 Tiverton Town3
F 10/09 Welwyn Garden City1 5-0 Hitchin Town
S 10/09 Kidlington 0-0 Didcot Town
F 10/09 Ayr United Reserve 2-3 Livingston Reserves4
F 10/09 Volga Ulyanovsk1 0-1 Lada SOK Dimitrovgra1
F 10/09 CSM Flacara Moreni3 1-2 CS Mioveni12
F 10/09 Gloria Popesti-Leord4 1-2 Voin Tate Numa Glenn14
F 10/09 Ghiroda SI Giarmata 2 1-3 Ripensia Timisoara2
F 10/09 CS Sanatatea Cluj 3-1 ACS Comuna Recea
F 10/09 ACS Foresta Suceava2 2-1 CS Aerostar Bacau4
F 10/09 Vedita Colonesti3 1-1 FC U Craiova 1948 SA4
F 10/09 Crisul Chisineu Cris2 1-3 FC UT Arad4
F 10/09 SKS Naprzod Lipiny 0-0 MKS Slask Swietochlo
F 10/09 MK Gornik Katowice1 2-8 Slavia Ruda Slaska
F 10/09 Gwarek Tarnowskie Go2 1-1 Polonia Bytom2
F 10/09 2 de Mayo PJC1 1-1 Guay Leena
F 10/09 Sportivo Luqueno(N)3 2-0 FC Nacional Asuncion3
F 10/09 FK Chigatoy 2-3 Rash Milk
F 10/09 Zimbabwe U231 0-0 South Africa U232
F 10/09 Nigeria U231 5-0 Sudan U23
F 10/09 Guinea U23 1-2 Cote D Ivoire U23
F 10/09 Mali U231 1-0 Morocco U233
F 10/09 Tunisia U232 2-1 Cameroon U234
F 10/09 Algeria U231 0-1 Ghana U235
F 10/09 Ards FC 5-0 Queens University
F 10/09 Ballymena United 2-1 Dundela
F 10/09 Glentoran FC 3-1 Ballyclare Comrades
F 10/09 Carrick Rangers 1-2 HW Welders
F 10/09 Cliftonville 4-0 Knockbreda
F 10/09 Crusaders 8-1 Sirocco Works
F 10/09 Larne FC 3-0 PSNI
F 10/09 Yashnobod 4-3 Lokomotiv BFK
F 10/09 FK Andijan-2 0-1 FC Bunyodkor II Chri
F 10/09 Kobenhavn Reserve 3-1 Brondby Reserve
F 10/09 Trinidad-Tobago Beac 0-6 El Salvador Beach So
S 10/09 FK Rubin (UZB) 0-2 Turon Nukus
F 10/09 Al-Qadasiya2 1-0 Al-Kawkab3
F 10/09 AL-jeel 1-0 Al-Nahdha3
F 10/09 Al Khaleej Club2 2-1 Al-Nojoom2
F 10/09 Al-Baten2 0-0 Al-Ameade2
F 10/09 Hottain (KSA)12 0-3 Al-Jabalain1
F 10/09 Maccabi Shaaraim U192 2-6 Hapoel Bnei Lod U193
F 10/09 Maccabi Ironi Kiryat 6-0 Hapoel Shfaram U19
S 10/09 Maccabi Shoham U19 0-0 Hapoel Jerusalem Mal
F 10/09 Norrkoping IFK U21 4-3 Djurgardens U212
F 10/09 Hapoel Tirat Karmel5 0-1 MS Pardes Hana Karku2
S 10/09 Tzeirey Kafr Kana 0-0 FC Achva Kfar Manda
F 10/09 Blarney United3 3-2 Ballinhassig2
F 10/09 PSGL Gayo Lues3 0-0 Peusangan Raya FC3
F 10/09 Persesi Siantar2 1-1 Batak United1
F 10/09 Persebaya Surabaya U 1-1 PSS Sleman U20
F 10/09 Persija Jakarta U201 1-1 PSIS Semarang U201
F 10/09 Ryntih SC1 0-1 Rangdajied United
S 10/09 Persewar Waropen 0-0 Persatu Tuban
F 10/09 Kalteng Putra FC - PSM Makassar
F 10/09 Breidablik UBK U19 8-0 Haukar U19
S 10/09 Breidablik/Augnablik 0-0 Haukar U19
F 10/09 Stuttgarter Kickers1 2-1 Vfr Aalen1
F 10/09 FC Memmingen4 2-0 FV Illertissen2
F 10/09 Malmin Palloseura He2 1-1 LPS
F 10/09 EIF Academy3 4-2 FC Finnkurd12
F 10/09 Republic of Ireland 10-0 Albania WomensU17
F 10/09 Lithuania (w) U17 0-3 Greece (w) U17
F 10/09 FC Flora Tallinn U193 2-2 FCI Tallinn U192
F 10/09 Levadia U19 1-3 JK Nomme United U19
F 10/09 JK Tabasalu U192 1-0 Tartu JK Tammeka U1922
F 10/09 Glossop North End1 1-1 Loughborough Dynamo1
F 10/09 Leek Town1 2-1 Ilkeston Town23
F 10/09 Marine2 1-2 Trafford1
F 10/09 Market Drayton Town 0-2 Kidsgrove Athletic
F 10/09 Pickering Town3 3-2 Mossley
F 10/09 Ramsbottom United1 2-0 Clitheroe1
F 10/09 Runcorn Linnets1 0-1 Droylsden1
F 10/09 Sheffield FC1 6-0 Frickley Athletic11
F 10/09 Spalding United13 2-1 Cleethorpes Town1
F 10/09 Stamford 0-3 Carlton Town2
F 10/09 Workington1 5-0 Kendal Town2
S 10/09 Dunston UTS 0-0 Brighouse Town
F 10/09 Southend Utd Am. 0-0 Forest Green Rovers(
F 10/09 Milton Keynes Dons (1 0-0 Plymouth (R)
F 10/09 Peterborough United 2 2-1 Bristol Rovers Reser
F 10/09 West Bromwich (R)2 4-3 Mansfield Town Reser1
F 10/09 Harlow Town2 2-2 Histon
F 10/09 Ware1 3-1 Hertford Town
F 10/09 Westfields 8-0 FC Romania2
F 10/09 Witham Town1 0-3 Great Wakering Rover
F 10/09 Hythe Town1 2-2 Whitstable Town1
S 10/09 South Park 0-0 Tooting Mitcham Unte
F 10/09 Esbjerg FB Reserve 1-3 Midtjylland Reserve1
F 10/09 Hlucin15 4-2 Vitkovice12
F 10/09 Puerto Rico13 0-5 Guatemala3
F 10/09 Turks Caicos Islands4 0-3 Guadeloupe2
F 10/09 Montserrat1 1-1 St. Lucia
F 10/09 Haiti12 1-1 Curacao1
F 10/09 Dominican Republic1 2-0 El Salvador15
F 10/09 Cuba1 0-1 Canada11
F 10/09 Dep.Independiente Me 1-0 Deportiva Once Calda
F 10/09 Deportivo Pereira2 2-0 Deportivo Pasto5
F 10/09 Atletico Junior Barr3 2-1 Deportivo Cali14
F 10/09 Nova Prata U1934 0-3 Soledade FC U1924
F 10/09 PRS Futebol Clube U13 2-0 Novo Horizonte U194
F 10/09 CRB AL11 3-1 Brasil de Pelotas4
F 10/09 America MG2 2-1 Criciuma15
F 10/09 Bragantino PA 0-0 SC Paysandu Para
F 10/09 Remo Belem (PA)1 6-1 Atletico Acreano2
F 10/09 Goias1 4-2 Luverdense2
F 10/09 Cuiaba3 2-1 Costa Rica MS3
F 10/09 Aseev U201 0-0 Anapolina U202
F 10/09 Trindade AC Youth12 2-2 Goiania (Youth)13
F 10/09 Vila Nova (Youth)3 1-1 Goias U202
F 10/09 Sao Goncalo U202 1-1 AD Itaborai U201
F 10/09 Nepal - Chinese Taipei
F 10/09 Moreland Zebras(N)2 1-1 FC Bulleen Lions2
F 10/09 SVH Waldbach 2-3 SC Gleisdorf1
S 10/09 Artsakh 0-0 FC Torpedo Yerevan
F 10/09 Victoriano Arenas Re 3-0 Deportivo Laferrere
F 10/09 Colon de Santa Fe(N)2 1-1 Atletico Tucuman2