Livescores.az

Təqvim

<< | Feb 8 | Feb 9 | Feb 10 | Feb 11 | Feb 12 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 10/02 Tottenham Hotspur3 3-1 Leicester City1
F 10/02 Manchester City1 6-0 Chelsea2
F 10/02 Leganes4 3-0 Real Betis12
F 10/02 Valencia2 0-0 Real Sociedad4
F 10/02 Sevilla15 2-2 Eibar1
F 10/02 Athletic Bilbao14 0-0 FC Barcelona2
F 10/02 Werder Bremen 4-0 Augsburg1
F 10/02 Fortuna Dusseldorf3 3-0 VfB Stuttgart14
F 10/02 Bologna2 1-1 Genoa2
F 10/02 Atalanta1 2-1 Spal3
F 10/02 Sampdoria3 0-1 Frosinone3
F 10/02 Torino2 1-0 Udinese14
F 10/02 Sassuolo3 0-3 Juventus2
F 10/02 AC Milan 3-0 Cagliari1
F 10/02 Norwich City4 3-0 Ipswich Town3
F 10/02 Nantes1 2-4 Nimes2
F 10/02 Toulouse2 1-1 Reims4
F 10/02 Montpellier1 2-2 Monaco16
F 10/02 Guingamp2 0-2 Lille1
F 10/02 Rennes 3-0 Saint Etienne14
F 10/02 Nice2 1-0 Lyon2
F 10/02 Konyaspor5 1-1 Yeni Malatyaspor4
F 10/02 Goztepe17 3-2 Alanyaspor3
F 10/02 Galatasaray4 3-1 Trabzonspor1
F 10/02 Wadi Degla SC2 1-3 Al-Ittihad Alexandri
S 10/02 El Mokawloon El Arab - Talaea EI-Gaish
F 10/02 A.P.I.A. Leichhardt 1 4-0 Canterbury Bankstown
F 10/02 Rockdale City Suns 2-1 Saint George
F 10/02 St George Willawong 2-2 Samford Ranges
F 10/02 Hakoah Sydney1 5-1 FK Vinca
F 10/02 MFK Rusovce1 4-2 Kalinkovo4
F 10/02 Blacktown City Demon 0-3 Mounties Wanderers
F 10/02 FC Cape Town 1-2 Hacken
F 10/02 SK Bahon1 4-1 SK Nova Dedinka3
F 10/02 Beroe Stara Zagora3 1-0 Botev Galabovo4
F 10/02 Legion Dynamo3 1-2 FK Biolog1
F 10/02 SV SW Grambach 4-2 SV SW Lieboch
F 10/02 FK Omladinac Veliko 5-1 FK Strelac Mislodjin
F 10/02 Western Knights1 5-0 South West Phoenix1
F 10/02 Otrokovice 1-0 Fotbal Trinec U21
F 10/02 SV Heimstetten 3-0 TuS Holzkirchen
F 10/02 HSK Zrinjski Mostar2 0-2 Dynamo Ceske Budejov4
F 10/02 Lori Vanadzor 2-4 Gandzasar Kapan1
F 10/02 Marienlyst3 0-4 Tarup Paarup IF3
F 10/02 SC Seiersberg 2-3 SV Andritz Ag II
F 10/02 SV Deutschfeistritz1 1-2 SC Pernegg
F 10/02 Lechia Gdansk1 1-3 Olimpia Grudziadz
F 10/02 Garbarnia Krakow 2-4 Cracovia Krakow
F 10/02 FK Labunishta4 1-1 Bregalnica Stip11
F 10/02 Sumadija Arandelovac2 2-2 FK Prva Iskra Baric
F 10/02 Chernomorets Odessa 0-0 Rakow Czestochowa
F 10/02 NK Maksimir 4-2 DUGO SELO
F 10/02 FK Sochi 1-0 FK Zeljeznicar
F 10/02 Radnicki Nis 3-0 FK Trajal
F 10/02 FC Inhulets Petrove2 0-0 Zirka Kirovohrad3
F 10/02 SG Austria Klagenfur 0-1 NK Fuzinar
F 10/02 Slovan Vinicne1 1-5 MSK Kralova pri Senc
F 10/02 Vasalunds IF3 3-1 Karlbergs BK1
F 10/02 Bayern Munchen (w) 3-2 St. Polten (w)
F 10/02 Monchengladbach AM. 1-4 Rot-Weiss Oberhausen
F 10/02 SE Freising 2-3 FC Pipinsried
F 10/02 Odd Grenland1 0-0 Sogndal
F 10/02 Napredak Medosevac2 1-1 FK Zvezda Konatice1
F 10/02 FK Lokomotiva Beogra1 6-3 FK Milutinac
F 10/02 FC Struga Trim Lum1 0-1 Borec Veles2
F 10/02 BDF XI2 1-2 Galaxy3
F 10/02 USV Sochau 0-2 SV Neudau
F 10/02 Olimpic Donetsk 0-0 NK Olimpija Ljubljan
F 10/02 Dinamo Minsk 1-2 FC Karpaty Lviv
F 10/02 Kustosija1 1-1 NK vinogradar
F 10/02 SKA Khabarovsk 0-0 CSKA Sofia
F 10/02 ASOS 1-1 USS Krake3
F 10/02 Lokomotiv Moscow2 3-1 Haugesund1
F 10/02 Murici 1-3 CEO AL
F 10/02 CRB Mather Europe3 0-0 CSA-AL2
F 10/02 Itabaiana(SE) 1-1 Confianca SE
F 10/02 Atlanta United 2-2 Los Angeles FC
F 10/02 FC Gifu 2-0 Imabari FC
F 10/02 New York Red Bulls 5-1 Phoenix Rising FC
F 10/02 FC Ryukyu 2-6 Consadole Sapporo
S 10/02 Real Salt Lake 0-0 V-Varen Nagasaki
S 10/02 Kelmscott Roos SC 0-0 Gosnells City
S 10/02 Ufa B 0-0 FK Khimik-Avgust
S 10/02 Terek Grozny 0-0 FC Wacker Innsbruck
S 10/02 Beke FC 0-0 Bischeim Soleil
S 10/02 Slovan Zahorska Byst 0-0 NMSK 1922 Bratislava
F 10/02 Spain U17 1-0 Germany U17
F 10/02 Portugal U18 3-1 Slovakia U18
F 10/02 Portugal U17 1-2 Netherlands U17
F 10/02 Norway U18 0-0 Poland U18
F 10/02 AD Alcorcon14 1-2 Cadiz1
F 10/02 Albacete2 2-0 Mallorca11
F 10/02 Almeria5 1-0 Numancia13
F 10/02 Granada CF15 0-1 Deportivo La Coruna14
F 10/02 Gimnastic Tarragona 1-0 CF Reus Deportiu
F 10/02 Malaga15 0-0 Las Palmas11
F 10/02 Boavista FC1 1-0 Santa Clara1
F 10/02 Sporting Braga2 2-1 GD Chaves2
F 10/02 Benfica1 10-0 Nacional da Madeira
F 10/02 Feirense6 1-3 Sporting Lisbon2
F 10/02 Mashin Sazi3 1-0 Sanat-Naft2
F 10/02 Padideh Mashhad1 1-0 Esteghlal Khozestan2
F 10/02 Foolad Khozestan4 2-1 Persepolis3
F 10/02 Nassaji Mazandaran1 1-1 Tractor Sazi Tabriz
F 10/02 Sepahan1 3-0 Sepidrood Rasht
F 10/02 Keflavik4 2-0 Haukar Hafnarfjordur2
F 10/02 Darmstadt1 1-2 Heidenheimer2
F 10/02 Erzgebirge Aue6 0-3 Ingolstadt
F 10/02 Magdeburg3 1-1 Holstein Kiel3
F 10/02 Celtic FC1 5-0 Saint Johnstone
F 10/02 Heart of Midlothian 4-0 Auchinleck Talbot3
F 10/02 Aberdeen1 4-1 Queen of South1
F 10/02 Vfr Aalen1 1-2 SV Meppen4
F 10/02 Eintracht Braunschwe4 2-3 SV Wehen Wiesbaden3
F 10/02 Zanaco4 4-3 Kitwe United3
F 10/02 UWIC Inter Cardiff1 3-0 Newi Cefn Druids4
F 10/02 Llaneros de Guanare 1 3-3 Mineros de Guayana4
F 10/02 Deportivo Tachira3 2-1 Caracas FC3
F 10/02 Deportivo La Guaira2 1-0 Deportivo Anzoategui2
F 10/02 Academia Puerto Cabe2 1-1 Trujillanos3
F 10/02 BUL FC3 1-0 Express FC
F 10/02 Al Ain13 1-0 Al Wehda(UAE)12
F 10/02 Konyaspor U213 1-1 Yeni Malatyaspor U214
F 10/02 Galatasaray U211 2-1 Trabzonspor U212
F 10/02 Goztepe U213 2-2 Alanyaspor U211
S 10/02 Antalyaspor U21 0-0 Besiktas U21
F 10/02 Istanbulspor AS U2117 0-2 Adana Demirspor U212
F 10/02 Boluspor U211 2-0 Afjet Afyonspor U212
F 10/02 Balikesirspor U21 0-4 Elazigspor U21
F 10/02 Fatih Vatan Spor (w)3 1-1 KDZ Ereglispor (w)
F 10/02 Konak BEL. (w)1 4-1 Atasehir Belediyesi 2
F 10/02 Besiktas (w)1 7-1 Kirecburnu (w)
S 10/02 Hakkarigucu SK Women 0-0 Trabzon Idmanocagi (
S 10/02 Amedspor Women 0-0 KDZ Ereglispor (w)
F 10/02 S.Urfaspor13 0-1 Zonguldak2
F 10/02 Anadolu Selcukluspor1 2-2 Sivas Dort Eylul Bel
F 10/02 Bandirmaspor 2-1 Kirklarelispor
F 10/02 Darica Genclerbirlig 0-3 Fethiyespor
F 10/02 Karagumruk4 2-1 Kahramanmarasspor1
F 10/02 Manisa BB Spor13 0-3 Etimesgut Belediye S3
F 10/02 Tarsus Idman Yurdu1 0-3 Menemen Belediye Spo
F 10/02 Tokatspor 0-1 Tuzlaspor
F 10/02 Bayrampasaspor4 0-1 Ankarademirspor1
F 10/02 Hacettepe SK5 1-1 Amedspor3
F 10/02 Kastamonuspor 0-1 Inegolspor
F 10/02 Nigde Belediyespor 5-1 Manisaspor
F 10/02 Samsunspor 1-0 Eyupspor
F 10/02 Usakspor2 0-0 Sakaryaspor4
S 10/02 Bodrumspor 0-0 Gaziantepspor
F 10/02 Balikesirspor2 3-1 Elazigspor
F 10/02 Boluspor3 1-1 Afjet Afyonspor3
F 10/02 Adanaspor5 2-3 Altay Spor Kulubu2
F 10/02 Istanbulspor3 2-0 Adana Demirspor3
F 10/02 Denizlispor5 1-0 Altinordu2
F 10/02 Batman Petrolspor 0-3 Ergene Velimese
F 10/02 Artvin Hopaspor4 1-0 Kozan BLD.SPOR4
F 10/02 Erzin Belediyespor 3-2 Karaman Belediyesi S
F 10/02 Wing Larsburg2 0-0 Gebzespor1
F 10/02 Adiyamanspor 1-1 Kizilcabolukspor
F 10/02 Elazig Belediyespor 2-0 Kirsehir Koyhizmetle
F 10/02 Belediye Vanspor 0-0 Erokspor
F 10/02 Yeni Orduspor4 1-1 Osmaniyespor2
F 10/02 Bayburt Ozel Idare 4-1 Turgutluspor
F 10/02 Cizrespor1 1-1 Muglaspor
F 10/02 Diyarbakirspor 2-0 Erzincanspor1
F 10/02 Nazillispor 2-1 Tire 1922 Spor
F 10/02 Kocaeli Birlik Spor1 0-4 Nevsehirspor Genclik
F 10/02 Bergama Belediyespor1 0-2 Pazarspor
F 10/02 Duzcespor 1-1 Tekirova Belediyespo
F 10/02 Sultanbeyli2 0-0 Yeni Altindag BS2
F 10/02 Corum Belediyespor 1-0 Golcukspor
F 10/02 Bursa Niluferspor AS1 2-1 Fatsa Belediyespor3
F 10/02 Korfez Bld. 1-2 Halide Edip Adivarsp
F 10/02 Serik Belediyespor5 3-1 Bucaspor5
F 10/02 A.S Djerba1 1-2 AS Slimane2
F 10/02 Sfax Railways2 2-3 AS Oued Ellil2
F 10/02 AS OTR2 2-1 Gbohloesu
F 10/02 AS Togo-Port 3-2 Anges FC
F 10/02 Assumption United U1 2-0 Samut Prakan FC U1914
F 10/02 Royal Thai Fleet U19 4-2 Sa Kaeo FC U192
F 10/02 Sports Association N4 1-0 Sports Association L3
F 10/02 North Bangkok Univer1 1-1 Bangkok FC U191
F 10/02 Bangkok University D1 1-0 BTU United U191
F 10/02 Raj Pracha FC 1-2 Trang FC1
F 10/02 Ubon Ratchathani FC1 1-0 Chiangrai FC1
F 10/02 Muangkan Utd2 1-1 Ang Thong FC3
F 10/02 North Bangkok Colleg5 1-1 Ranong FC12
F 10/02 Surat Thani FC2 1-2 Nakhon Pathom FC
F 10/02 Sa Kaeo City1 1-1 Kamphaeng Phet1
F 10/02 Chachoengsao4 2-0 Bangkok2
F 10/02 Army United F.C.2 3-1 Air Force Central1
F 10/02 Udon Thani3 1-0 JL Angmai Lian Zhi1
F 10/02 Navy FC1 0-1 Samut Sakhon1
F 10/02 Ayoubi Taya 1-2 Nong Bua Lamphu1
F 10/02 Pitea IF (w) 5-1 AIK Solna (w)
F 10/02 Halmstads U21 3-1 Helsingborg U212
F 10/02 Syrianska FC U21 1-13 Djurgardens U21
S 10/02 Vasalunds IF U19 0-0 Orebro U19
F 10/02 Chiasso4 2-1 Servette
F 10/02 FC Wil 19001 1-1 Schaffhausen4
F 10/02 Real Sociedad (w) 2-2 Athletic Club Bibao
F 10/02 RCD Espanyol (w)1 1-1 Atleico Malaga (w)
F 10/02 CDEF Logrono (w)2 0-1 UD Granadilla Teneri3
F 10/02 Sporting De Huelva (3 0-0 Fundacion Albacete (1
F 10/02 Rayo Vallecano (w)1 0-4 Barcelona (w)11
F 10/02 Villarreal U194 1-0 Valencia U193
F 10/02 Aravaca CF U195 5-2 Almendralejo U1914
F 10/02 Alondras U194 0-2 Real Oviedo U193
F 10/02 CD Roda U192 1-1 Albacete U1911
F 10/02 SD San Jose U192 1-4 Tenerife U191
F 10/02 Extremadura U192 3-0 CD Canillas U192
F 10/02 CF Rayo Majadahonda 3 3-1 Inter Amistad U191
F 10/02 Vazquez Cultural U191 1-2 Real Betis U191
F 10/02 Atletico de Madrid U1 6-0 Leganes U191
F 10/02 Espanyol U1914 2-1 Gimnastic Manresa U13
S 10/02 Levante U19 0-0 Ranero U19
S 10/02 UD Cornella U19 0-0 El Olivar U19
F 10/02 Caja Segovia Indoor 1 2-3 Peniscola Futsal
F 10/02 Rios Renovables Ribe 3-3 EiPozo Murcia Turist
F 10/02 F.C.Barcelona Futsal 4-2 Jaen Paraiso Interio
F 10/02 Extremadura B2 2-0 CD Calamonte4
F 10/02 Santutxu FC1 0-1 CD Basconia1
F 10/02 CD Tarancon2 1-0 Manchego Ciudad14
F 10/02 Alaves B4 5-3 Real Sociedad C23
F 10/02 Portugalete 1-0 Amurrio3
F 10/02 Eldense3 0-1 Atletico Saguntino2
F 10/02 Parla Escuela3 1-0 RSD Alcala Henares2
F 10/02 Getafe B11 1-0 Alcorcon B3
F 10/02 Mostoles2 0-0 CF San Agustin3
F 10/02 RCD Carabanchel4 2-0 Rayo Vallecano B1
F 10/02 CD San Fernando de H1 1-1 CDF Tres Cantos
F 10/02 CF Trival Valderas2 3-0 CD Vicalvaro2
F 10/02 Arcos CF3 0-1 Cordoba B1
F 10/02 CD Utrera5 2-1 Coria CF4
F 10/02 Ecija Balompie12 0-2 Conil CF2
F 10/02 Sevilla C13 1-3 Puente Genil4
F 10/02 Mallorca B 3-1 CE Felanitx13
F 10/02 La Union CF13 0-4 UCAM Murcia CF B1
F 10/02 La Hoya Lorca CF 6-0 CD Algar1
F 10/02 UP Plasencia4 1-0 Olivenza FC16
F 10/02 CD Varea1 6-2 CDFC La Calzada2
F 10/02 Condal CF4 1-1 Madalena de Morcin3
F 10/02 CD Covadonga2 4-1 CD Llanes4
F 10/02 EI San Martin2 3-0 Club Siero4
F 10/02 CE Europa4 3-2 CF Reus Deportiu II
F 10/02 Cerdanyola del Valle6 2-3 UE Llagostera3
F 10/02 FC Martinenc2 0-0 FC Santboia2
F 10/02 UE Castelldefels13 1-2 AE Prat3
F 10/02 Figueres4 0-1 CP San Cristobal3
F 10/02 Sant Andreu3 1-1 Terrassa3
F 10/02 FC Vilafranca3 0-1 EC Granollers4
F 10/02 Torre Levante4 0-1 CF La Nucia2
F 10/02 Paiporta3 1-0 Jove Espanol4
F 10/02 Alcobendas Sport2 0-0 DAV Santa Ana1
F 10/02 CF Pozuelo Alarcon2 0-1 Atletico Pinto4
F 10/02 UE Sants1 1-0 Pobla De Mafumet CF1
F 10/02 CD Rincon3 1-1 Guadix CF4
F 10/02 Silva SD37 1-2 Compostela3
F 10/02 Tenerife B4 0-0 Tenisca4
F 10/02 Cadiz B11 0-0 Xerez Deportivo5
F 10/02 SCR Pena Deportiva 3-0 CD Murense2
F 10/02 Villanueva11 0-3 Brea2
F 10/02 San Claudio4 0-4 Marino luanco
F 10/02 CD La Almunia3 0-2 CF Calamocha3
F 10/02 Beroil Bupolsa2 1-1 SC Uxama2
F 10/02 Racing Villalbes3 1-1 CD Choco2
F 10/02 CF Soller13 3-0 Song clade pull3
F 10/02 At. Pulpileno5 0-0 Lorca Deportiva FC1
F 10/02 Deportivo Cieza1 0-1 SFC Minerva12
F 10/02 Minera2 1-0 Aguilas CF4
F 10/02 Tamar Ritter6 0-1 Real Zaragoza B1
F 10/02 Utebo FC1 1-2 Bell Bridget2
F 10/02 Mora CF3 1-1 Atletico Ibanes3
F 10/02 Leganes B3 2-2 CD Canillas5
F 10/02 CA Bembibre 1-1 CD Cebrerena3
F 10/02 Tuoer De Cilliers1 0-0 Real Avila CF
F 10/02 Mar Menor2 1-1 UD Los Garres16
F 10/02 Bergantinos CF2 1-0 UD Paiosaco2
F 10/02 Xerez Deportivo FC4 4-2 AD Ceuta22
F 10/02 Arroyo Club Polidepo1 0-0 CD Montijo3
F 10/02 CD Diocesano1 2-1 RCP Valverdeno16
F 10/02 Moralo CP3 1-0 Cacereno1
F 10/02 Haro Deportivo1 1-0 Tudelano2
F 10/02 CD Marchamalo3 1-1 Albacete B2
F 10/02 Sestao 2-0 Bermeo3
F 10/02 Las Rozas5 2-0 Villaverde Boettiche15
F 10/02 G. Segoviana24 1-1 Cultural Leonesa B4
F 10/02 AD Llerenense4 1-2 EMD Aceuchal6
F 10/02 Villarreal C2 1-3 Orihuela CF2
F 10/02 Jerez13 0-0 Merida2
F 10/02 Osasuna B1 2-0 Pena Sport6
S 10/02 EDMF Churra 0-0 Ciudad de Murcia
S 10/02 NV Estudiantes de Mu 0-0 Mazarron CF
S 10/02 Llosetense 0-0 CE Esporles
S 10/02 CD San Roque de Lepe 0-0 Lucena CF
S 10/02 Castuera 0-0 CD Coria
S 10/02 Suokuaili Moss 0-0 La Roda CF
S 10/02 Real Aviles 0-0 UD Llanera
S 10/02 Atarfe Industrial CF 0-0 Loja CD
S 10/02 Poli Almeria 0-0 CD El Palo
S 10/02 Atletico Mancha real 0-0 Juventud Torremolino
S 10/02 Velez CF 0-0 CD Linares Deportivo
S 10/02 CD Alhaurino 0-0 River Melilla
S 10/02 UB Lebrijana 0-0 Guadalcacin CD
S 10/02 CD Ferriolense 0-0 Formentera
S 10/02 La Quadra 0-0 CD El Cotillo
S 10/02 CD Mensajero 0-0 Atletico Tacoronte
S 10/02 CD Union Sur Yaiza 0-0 Atletico Union Guima
S 10/02 CD Cortes 0-0 CD Baztan
S 10/02 CD Corellano 0-0 AD San Juan
S 10/02 SD Borja 0-0 CD Robres
S 10/02 CA Monzon 0-0 UD San Lorenzo
S 10/02 AD Sabinanigo 0-0 UD Casetas
S 10/02 CF Illueca 0-0 SD Tarazona
S 10/02 CF Briviesca Norpetr 0-0 Arandina
S 10/02 Polvorin 0-0 UD Ourense
S 10/02 UD Alcudia 0-0 CE Mercadal
S 10/02 CP Valdivia 0-0 CD Azuaga
S 10/02 Alfaro 0-0 CD Pradejon
S 10/02 CCD Alberite 0-0 CA River Ebro
S 10/02 CP Calasancio 0-0 CD Autol
S 10/02 Vianes 0-0 CD Anguiano
S 10/02 AD Almudevar 0-0 CD Binefar
S 10/02 San Juan de Mozarrif 0-0 Club Deportivo Sarin
S 10/02 La Solana 0-0 Toledo
S 10/02 CD Madridejos 0-0 CD Villacanas
S 10/02 Tomelloso 0-0 CP Villarrobledo
S 10/02 CD Colunga 0-0 Univ. Oviedo
S 10/02 CD Mosconia 0-0 UD Gijon Industrial
S 10/02 CD Praviano 0-0 CD Lealtad
S 10/02 CD Tuilla 0-0 L Entregu CF
S 10/02 Olimpico de Totana 0-0 Murcia B
S 10/02 CD Valdelacalzada 0-0 Atletico Pueblonuevo
S 10/02 CF Alondras 0-0 Arosa SC
S 10/02 Laracha 0-0 CD Arenteiro
S 10/02 Ribadumia CF 0-0 CD Boiro
S 10/02 Deportivo Ourense 0-0 Porrino Industrial
S 10/02 Celtiga 0-0 Racing de Ferrol
S 10/02 UD Somozas 0-0 CD Barco
S 10/02 Huercal 0-0 FC Cartagena B
S 10/02 Yeclano Deportivo 0-0 Muleno CF
S 10/02 CD Arnedo 0-0 Yague CF
S 10/02 Naxara 0-0 CD Agoncillo
S 10/02 Almagro CF 0-0 Quintanar Del Rey
S 10/02 Villarrubia CF 0-0 CD Azuqueca
S 10/02 Caudal 0-0 UC Ceares
S 10/02 FC Rinconeda Polanco 0-0 CD Cayon
S 10/02 Club Deportivo Trope 0-0 Velarde
S 10/02 CF Vimenor 0-0 AD Siete Villas
S 10/02 CD Cristo Atletico 0-0 La Baneza
S 10/02 Motril 0-0 CD Huetor Vega
S 10/02 Huetor Tajar 0-0 UD San Pedro
S 10/02 UD Los Barrios 0-0 Atletico Espeleno
S 10/02 Zamora CF 0-0 Almazan
S 10/02 Torredonjimeno 0-0 Antequera CF
S 10/02 Jerez Industrial CF 0-0 Merida AD
S 10/02 Martos Club Deportiv 0-0 Real Jaen CF
S 10/02 CD Torreperogil 0-0 Alhaurin de la Torre
F 10/02 Atletico de Madrid B1 3-0 CD Artistico Navalca3
F 10/02 Deportivo La Coruna 1 2-0 Burgos CF2
F 10/02 UD San Sebastian Rey2 1-0 Ponferradina1
F 10/02 Baleares4 1-0 CF Peralada3
F 10/02 UE Cornella2 0-0 Lleida
F 10/02 CD Ebro3 0-0 Castellon1
F 10/02 RCD Espanyol B3 0-1 CD Alcoyano2
F 10/02 UD Levante B4 1-2 CF Badalona4
F 10/02 Valencia CF Mestalla4 2-0 UE Olot3
F 10/02 Don Benito2 1-0 Almeria B3
F 10/02 Granada CF B3 0-0 Malaga B2
F 10/02 Real Balompedica Lin2 1-2 UD Melilla1
F 10/02 UD Marbella2 1-0 Atletico Sanluqueno1
F 10/02 UCAM Murcia1 1-5 Recreativo Huelva2
F 10/02 UD Ibiza2 3-2 Real Murcia3
F 10/02 Las Palmas Atletico1 0-1 Real Valladol B1
F 10/02 Real Oviedo B1 1-1 Real Union Irun3
F 10/02 Rapido de Bouzas14 0-1 Celta vigo b4
F 10/02 Coruxo FC1 1-1 Fuenlabrada3
F 10/02 CD Guijuelo2 1-0 CF Salmantino3
F 10/02 Pontevedra13 2-2 CF Internacional De 3
F 10/02 CD Izarra3 1-1 Cultural de Durango2
F 10/02 Mirandes1 1-0 Union Langreo1
F 10/02 Racing Santander4 4-0 CD Vitoria(SPA)1
F 10/02 UD Logrones4 1-1 Calahorra2
F 10/02 Teruel3 0-0 Hercules1
F 10/02 CF Talavera de la Re2 2-1 Sevilla Atletico4
F 10/02 Ejido3 0-2 Badajoz3
F 10/02 C.D. San Fernando Is2 2-0 Villanovense2
F 10/02 FC Cartagena2 1-0 Jumilla2
F 10/02 Ontinyent CF3 3-1 Sabadell4
F 10/02 Real Madrid Castilla2 2-2 Cultural Leonesa5
F 10/02 CD Pasaquina2 1-0 Luis Angel Firpo3
F 10/02 Aguila3 1-0 Municipal Limeno3
F 10/02 CD Audaz 0-1 Alianza San Salvador
F 10/02 NGB Dakar2 0-0 ASC Linguere2
F 10/02 NGB ASC Niarry Tally2 0-0 Linguere2
F 10/02 Pikine 1-2 Mbour
F 10/02 ASEC Ndiambour 3-0 AS Douanes Dakar
F 10/02 Casamance1 1-1 Union Sportive Goree
F 10/02 Toure Kunda Footpro 1-1 ASC Jaraaf
F 10/02 AS Dakar Sacre Coeur3 2-1 Teungueth FC1
S 10/02 Generation Foot 0-0 SONACOS
S 10/02 Casamance 0-0 US Goree
F 10/02 Spartans (w) 0-0 Hibernian (w)
F 10/02 Celtic (w) 4-0 Forfar Farmington (w
F 10/02 Motherwell (w) 1-0 Stirling University
S 10/02 Glasgow Rangers (w) 0-0 Glasgow City (w)
F 10/02 Glasgow Girls (w)1 0-0 Partick Thistle Wome
F 10/02 Lamontville Golden A1 2-3 Supersport United4
F 10/02 Baroka FC1 2-2 Bloemfontein Celtic2
F 10/02 Tre Penne1 5-2 Cailungo2
S 10/02 AC Juvenes 0-0 SP Cosmos
S 10/02 San Giovanni 0-0 Entai Ravi Tucci
F 10/02 Ajax Cape Town12 4-4 Tshakhuma TM2
F 10/02 Richards Bay 2-1 Cape Umoya United2
F 10/02 TS Galaxy 1-0 Real Kings
F 10/02 TS Sporting 2-2 Maccabi FC
F 10/02 Intare FC2 6-0 Gitikinyoni FC11
F 10/02 Esperance2 0-2 Sorwathe2
F 10/02 Hope FC13 1-1 Etoile de LEst2
F 10/02 Miroplast FC1 0-4 Interforce1
F 10/02 Norilsky Nickel Futs 9-2 BLIK Nefteyugansk Fu
F 10/02 TTG-Ugra Yugorsk Fut 4-3 MFK Sinara Ekaterinb
F 10/02 Dunarea Calarasi3 2-1 Concordia Chiajna3
F 10/02 CSM Studentesc Iasi4 1-0 Gaz Metan Medias4
F 10/02 CS Universitatea Cra1 2-0 CFR Cluj4
F 10/02 HK Vikingur (w) 1-2 Trottur Reykjavik (w
F 10/02 Fylkir (w) 8-1 Fjolnir (w)1
F 10/02 Valur (w) 2-2 KR Reykjavik (w)
F 10/02 Benfica (w)2 2-1 AD Ovarense Women1
F 10/02 Estoril Praia (w)1 3-0 A-dos-Francos (w)
F 10/02 Maritimo Women 1-4 Braga (w)1
F 10/02 Uniao Almeirim U17 0-0 Sport Clube Caldas U
F 10/02 Sanjoanense2 1-1 Maritimo B2
F 10/02 Cacadores Taipas3 2-2 Assoc.Desportiva Oli2
F 10/02 Pinhalnovense6 5-1 Redondense FC5
F 10/02 Chaves B3 2-0 Sal gadacz
F 10/02 Pedras Rubras1 2-1 USC Paredes
F 10/02 Gafanha2 2-2 SC Penalva do Castel13
F 10/02 Gil Vicente 0-0 Merelinense1
F 10/02 Louletano5 0-3 SU 1 Dezembro4
F 10/02 Lusitanos1 5-0 Sp. Meda2
F 10/02 Olimpico Montijo13 3-2 Casa Pia AC13
F 10/02 Oriental Lisboa2 4-0 FC Ferreiras4
F 10/02 Agueda1 2-0 Amarante1
F 10/02 Real SC Massama2 1-0 Olhanense SC3
F 10/02 Marr Tino2 5-4 Montalegre3
F 10/02 Coimbroes3 3-2 Leca
F 10/02 Sintrense1 1-0 Loures13
F 10/02 Clube Desportivo Tro1 3-0 Maria da Fonte1
F 10/02 Uniao Leiria1 2-0 Alcains1
F 10/02 CF Uniao Madeira3 1-0 CD Cinfaes2
F 10/02 Vilaverdense4 1-4 Mirandela2
F 10/02 Praiense14 1-0 FC Armacenenses2
S 10/02 SC Angrense 0-0 Ideal
F 10/02 Estoril4 2-0 Cova Piedade2
F 10/02 Pacos de Ferreira3 1-0 Varzim12
F 10/02 Oliveirense3 3-2 CD Mafra4
F 10/02 FC Arouca3 2-1 FC Famalicao14
F 10/02 Arka Gdynia3 1-2 Korona Kielce1
F 10/02 Wisla Plock1 0-1 Legia Warszawa1
F 10/02 Deportivo Santani4 1-2 FC Nacional Asuncion11
F 10/02 Cerro Porteno3 3-1 River Plate (PAR)2
F 10/02 Malampa Revi 0-5 Hienghene Sport NC
F 10/02 Managua U202 4-0 Jalapa U203
F 10/02 Managua FC2 3-0 Jalapa1
F 10/02 Juventus Managua23 3-3 Real Madriz FC4
F 10/02 Kwara United 1-0 Wikki Tourist
F 10/02 Enyimba3 1-0 Remo Stars2
F 10/02 MFM FC1 3-2 Niger Tornadoes FC2
F 10/02 Kano Pillars2 3-1 Yobe Desert Stars1
F 10/02 Plateau United1 1-0 Go Round Omoku
F 10/02 El Kanemi Warriors 1-0 Abia Warriors
F 10/02 Heartland FC 1-1 Ifeanyi Ubah
S 10/02 Lobi Stars 0-0 Rivers United
S 10/02 Bendel Insurance 0-0 Enugu Rangers Intern
F 10/02 Eleven Arrows FC2 0-2 FC Tigers2
S 10/02 Blue Waters FC 0-0 Black Africa FC
F 10/02 FC Sion2 2-2 Lugano3
F 10/02 Thun2 1-1 Young Boys6
F 10/02 Neuchatel Xamax2 2-1 Luzern15
F 10/02 Prishtina3 0-0 KF Trepca 89
F 10/02 Toluca U203 1-0 CDSyC Cruz Azul U203
F 10/02 Santos Laguna U201 3-1 Club Tijuana U202
F 10/02 Chivas Guadalajara I1 2-1 Coras De Nayarit2
F 10/02 Necaxa II5 1-0 Pacific FC1
F 10/02 Universidad Guadalaj22 0-0 Gavilanes FC Matamor24
F 10/02 CF Atlante2 4-0 Leones Univ Guadalaj1
F 10/02 Toluca2 1-1 CDSyC Cruz Azul2
F 10/02 Santos Laguna3 1-1 Club Tijuana
F 10/02 ASC Tidjikja1 0-0 JAHE4
F 10/02 AS Police 1-0 ASC Snim
F 10/02 Felda United 1-1 PKNP FC
F 10/02 KAC de Kenitra6 2-0 JSM Jeunesse Sportiv24
F 10/02 Maghreb Fez1 2-0 Raja de Beni Mellal12
F 10/02 IRT Itihad de Tanger2 3-2 MCO Mouloudia Oujda
F 10/02 Swieqi United3 0-2 Pembroke Athleta1
F 10/02 Qrendi 1-4 Sirens
F 10/02 Lija Athletic3 2-0 San Gwann3
F 10/02 Hibernians FC1 1-0 Gzira United13
F 10/02 Birkirkara FC3 0-0 Floriana F.C.
F 10/02 Darnes 1-0 Al Anwar
F 10/02 Ngom Egdabya 1-2 Al Ahli Benghzi
F 10/02 Shabab Al Ghazieh 0-2 Racing Beirut
F 10/02 Vellaznimi Gjakova3 1-0 FK Drita3
S 10/02 Weil Raz Niemi 0-0 De Rita Goni Lane
S 10/02 Kika 0-0 KF Ballkani
F 10/02 Kericho1 0-1 Tusker2
F 10/02 Shabana FC 4-1 Kenya Police FC3
F 10/02 F-League selection F 1-1 Agleymina Hamamatsu
F 10/02 Fugador sumida Futsa 3-4 Fuchu Athletic FC Fu
F 10/02 Nagoya oceans Futsal 4-1 Shriker osaka Futsal
F 10/02 Vasagey oita Futsal 4-4 Espo Lada Hokkaido F
F 10/02 Portmore United2 1-0 Cavalier FC1
F 10/02 Montego Bay Utd 3-3 Harbour View FC
F 10/02 Dunbeholden FC 1-2 Mount Pleasant FA
F 10/02 University of West I1 2-2 Reynolds2
F 10/02 Siti Worley Garden J 0-3 Arnett Gardens
F 10/02 AC Milan (w)1 2-0 AGSM Verona (w)1
F 10/02 Cavese U192 3-2 Rieti U192
F 10/02 Napoli U20 3-2 Palermo U202
F 10/02 Atalanta U20 4-1 Udinese U20
F 10/02 Torino U202 1-2 Fiorentina U2015
F 10/02 SSC Bari 19081 3-1 Marsala4
F 10/02 APDC Chions3 1-1 ASD Cartigliano23
F 10/02 Aprilia3 1-1 Latina3
F 10/02 Azy based nano Bo1 4-0 Asc St Georgen1
F 10/02 ASD Montegiorgio2 0-0 Recanatese3
F 10/02 ASD Sasso Marconi4 1-0 Ciliverghe Mazzano3
F 10/02 Gelbison3 1-1 Nardo13
F 10/02 Nocerina3 1-2 Gela
F 10/02 Roccella5 1-1 Castrovillari1
F 10/02 San Marino Calcio1 0-0 Mezzolara4
F 10/02 SC Caronnese 3-2 Darfo Boario2
F 10/02 Sondrio3 2-2 Villafranca5
F 10/02 Taranto Sport3 1-0 FC Savoia 190814
F 10/02 US Adriese4 2-0 ACD Campodarsego3
F 10/02 US Ciserano2 1-1 Legnago Salus
F 10/02 Giulianova2 2-2 Forli3
F 10/02 AS Ostia Mare3 3-3 Lupa Roma11
F 10/02 Messina3 5-2 ASD Turris11
F 10/02 Cittanovese13 1-0 Igea Virtus1
F 10/02 GSD Ambrosiana1 2-2 Rezzato2
F 10/02 SSCD Granata 19245 0-1 FBC Gravina2
F 10/02 US Fiorenzuola3 4-0 USD Classe13
F 10/02 ASD Flaminia Civita 1 1-2 Citta di Anagni2
F 10/02 Modena14 2-0 Axys Zola
F 10/02 Asd Pineto Calcio4 2-1 ASD Savignanese2
F 10/02 Savona1 1-2 Bustese Milano City2
S 10/02 Portici 1906 0-0 US Palmese
S 10/02 TSV Klausdorf 0-0 Arconatese
F 10/02 Livorno4 2-0 Cosenza Calcio 191412
F 10/02 Foggia3 1-1 Pescara1
F 10/02 Verona3 1-1 Crotone14
F 10/02 Catanzaro1 4-1 Paganese11
F 10/02 Rieti3 0-0 ASD Sicula Leonzio1
F 10/02 Bisceglie 19133 0-0 Trapani2
F 10/02 AC Monopoli3 0-2 Viterbese1
F 10/02 JuventusU232 1-0 Arzachena3
F 10/02 Lucchese12 0-0 Gozzano3
F 10/02 Novara2 1-2 Carrarese3
F 10/02 Olbia 1-2 Cuneo
F 10/02 Pro Vercelli11 0-0 Pro Patria1
F 10/02 Robur Siena S.S.D. 3-1 Alessandria3
F 10/02 Catania 3-0 US Casertana 19081
F 10/02 Potenza13 0-0 Rende3
F 10/02 Cavese13 0-0 Vibonese3
F 10/02 Pisa12 2-1 Pistoiese3
F 10/02 Piacenza2 1-1 ASD Albissola13
S 10/02 Francavilla 0-0 Matera
F 10/02 Hapoel Hadera3 0-4 Bnei Yehuda Tel Aviv4
F 10/02 Beitar Jerusalem2 1-1 Maccabi Haifa14
F 10/02 Pune City3 2-2 Atletico De Kolkata2
F 10/02 Al Karkh 0-1 Arbil
F 10/02 AL Minaa 2-0 Al-Hudod
F 10/02 Al Bahri 0-1 Al Diwaniya
F 10/02 Naft Alwasat 1-0 Al Hussein
F 10/02 Al Shorta 1-1 AL Najaf
F 10/02 Portmarnock13 2-2 Crumlin United1
F 10/02 UCD AFC2 0-1 Wayside Celtic1
S 10/02 Leeds AFC Cork 0-0 College Corinthians
F 10/02 Bayern Munchen U17 2-0 Raja Casablanca U17
F 10/02 Glasgow RangersU17 7-0 Etoile du SahelU171
F 10/02 AltinorduU17 0-1 Aspire International
S 10/02 Suwon Samsung Bluewi 0-0 Paris Saint Germain
F 10/02 Daman Diu1 0-0 Lakshadweep
F 10/02 Chandigarh2 0-1 Delhi FC1
S 10/02 Real Kashmir FC 0-0 East Bengal
S 10/02 Gokulam Kerala FC 0-0 Aizawal FC
F 10/02 Salsette FC 0-4 FSI - Seaview
F 10/02 St Sebastian FC1 2-3 Wellington Catholic 3
F 10/02 Juhu Sparks11 2-1 RBI11
S 10/02 Kenkre U19 0-0 Intelenet Global Ser
S 10/02 Desperados 0-0 Sunday Boys
F 10/02 Dalvik Reynir1 5-0 Tindastoll Hvot22
F 10/02 Stjarnan (w)1 1-3 Keflavik (w)
S 10/02 Fylkir/Ellidi U19 0-0 Throttur Reykjavik U
S 10/02 KR/KVU19 0-0 Valur Reykjavik U19
F 10/02 Balmazujvarosi FC2 1-0 Kazincbarcika2
F 10/02 Dafuji cloth MTE1 2-1 Bodajk FC Siofok23
F 10/02 Csakvari TK2 2-3 Vasas3
F 10/02 Dorogi FC2 0-2 SOROKSAR3
F 10/02 Gyori ETO3 2-1 Monori SE4
F 10/02 Nyiregyhaza 4-1 Cegled2
F 10/02 Duna-Tisza14 1-1 MTE Mosonmagyarovar24
F 10/02 Vac-Dunakanyar2 1-1 Gyirmot SE4
F 10/02 Bekescsaba2 1-2 ZalaegerzsegTE3
F 10/02 Kaposvar1 0-2 Budaorsi SC2
F 10/02 C.D. Real de Minas1 3-0 Honduras Progreso12
F 10/02 CD Vida3 1-1 Juticalpa16
F 10/02 CD Motagua 1-1 CD Olimpia5
F 10/02 AFC 0-0 Koninklijke HFC
F 10/02 Fortuna Sittard2 4-1 Excelsior SBV2
F 10/02 Groningen1 2-1 Vitesse Arnhem
F 10/02 Emmen1 3-2 ADO Den Haag2
F 10/02 FC Utrecht1 2-2 PSV Eindhoven1
F 10/02 Kai Jing4 2-6 LeeMan3
F 10/02 Yuen Long FC1 2-1 Wofoo Tai Po1
F 10/02 Hong Kong Sapling 0-0 Eastern A.A Football
F 10/02 Convoy Sun Hei1 3-3 Lucky Mile FC1
F 10/02 Wing Go Fu Moon 0-1 Kwun Tong
S 10/02 Kwong Wah AA 0-0 Tuen Mun Football Te
S 10/02 North District FC 0-0 Yau Tsim Mong
S 10/02 Kowloon City 0-0 Tung Sing FC
S 10/02 Wan Chai 0-0 Sao Jose(AP)
S 10/02 Sham Shui Po 0-0 Metro Gallery Sun So
F 10/02 Eastern District SA2 1-1 Citizen3
F 10/02 Dreams Metro Gallery1 0-10 Happy Valley
F 10/02 Wong Tai Sin4 2-1 Tai Chung FC3
F 10/02 Mutual Football Club 0-7 Biu Chun Rangers
F 10/02 Shatin SA3 0-3 Wing Yee FT2
F 10/02 Flower 0-6 Hong Kong FC
S 10/02 South China AA 0-0 Central Western Di
F 10/02 Club Aurora FCF Wome1 1-0 Deportivo Santa Isab1
F 10/02 CSD Concepcion Women1 2-0 Pares Women
F 10/02 Club Femenino San Ma 1-1 Chimaltecas CSDFF (W1
F 10/02 Cobaneras FC (w)1 0-1 UNIFUT-Rosal Women13
F 10/02 Escuela Normal (w) 0-2 Muniguate Women2
F 10/02 Deportivo Mictlan1 3-0 Deportivo Mixco3
F 10/02 Santa Lucia FC2 1-0 Marquense2
F 10/02 CSYD Carcha1 1-1 CD Achuapa5
F 10/02 Chimaltenango FC 1-0 Suchitepequez3
F 10/02 Deportivo Jocotan 3-1 Universidad de San C16
F 10/02 Antigua GFC3 2-2 Deportivo Chiantla3
F 10/02 Guastatoya4 0-0 C.S.D. Comunicacione5
F 10/02 PAOK Saloniki U19 2-0 Olympiakos Piraeus 1
F 10/02 Asteras Tripolis U192 3-2 Aris Thessaloniki U1
F 10/02 Atromitos U192 3-0 Levadiakos U192
F 10/02 PAS Giannina U193 3-2 Panathinaikos U194
F 10/02 Panaitolikos U19 2-0 AEL Larisa U19
S 10/02 Doxa Dramas U19 0-0 Apollon Larissa U19
F 10/02 Ergotelis (w)13 1-2 Trikala 2011 (w)2
F 10/02 AE Glyfadas (w) 1-1 Elpides Karditsas (w1
F 10/02 Larisa (w) 0-3 Aris Salonika (w)
F 10/02 PAE Atromitos (w)3 2-2 Agia Paraskevi (w)
F 10/02 Niki Traganou2 1-2 Diagoras5
F 10/02 Lalysos5 2-0 Thyella Rafinas1
F 10/02 Enosi Lernas 5-0 AO Eikosimias
F 10/02 Ampelakiakos4 0-0 Atsalenios2
F 10/02 Makedonikos6 2-3 Niki Agkathias4
F 10/02 APO Keratsini4 2-1 OF Ierapetras24
F 10/02 Apollon Makrychori3 1-0 AO Sellanon2
F 10/02 Aris Avatou2 0-1 Apollon Paralimniou2
F 10/02 Kallithea1 2-0 Agios Ierotheos24
F 10/02 AO Giouchtas23 2-0 Proodeftiki FC14
F 10/02 Panthrakikos3 2-1 Panargiakos4
F 10/02 AO Palliniakos4 0-1 PAO Vardas2
F 10/02 Almopos Arideas1 3-0 Meliteas Melitis4
F 10/02 Ionikos 5-0 Atromitos Piraeus1
F 10/02 Korinthos3 0-1 Haravgiakos6
F 10/02 Ethnikos Pireaus4 0-1 AO Episkopis Rethymn4
F 10/02 Egaleo Athens3 1-0 AO Chalkida6
F 10/02 Langadas2 0-2 Agrotikos Asteras2
F 10/02 Mandraikos5 0-0 Ypato3
F 10/02 Acharnaikos2 0-0 Paniliakos Pyrgos2
F 10/02 Kissamikos2 4-1 Athletic Union of Sp3
F 10/02 Aiginiakos FC3 0-0 Panahaiki-20053
F 10/02 Kerkyra14 1-2 Apollon Larissas4
F 10/02 Irodotos2 1-1 Iraklis
F 10/02 Giorgos Karaiskakis3 0-1 Volos NFC4
F 10/02 Aittios Spata13 0-0 Platanias FC4
F 10/02 AEK Athens3 1-0 OFI Crete3
F 10/02 PAE Atromitos3 1-0 Levadiakos
F 10/02 PAOK Saloniki3 3-1 Olympiakos Piraeus4
S 10/02 GAMTEL 0-0 Samger FC
S 10/02 Banjul Hawks FC 0-0 Real Banjul
S 10/02 Marimoo 0-0 PSV Wellingara
F 10/02 USV Jena (w) 3-1 FC Gutersloh (w)1
F 10/02 Koln (w) 1-2 SV Meppen (w)2
F 10/02 Wolfsburg II Women 4-1 FFC Turbine Potsdam
F 10/02 FSV Hessen Wetzlar ( 1-1 TSG 1899 Hoffenheim
F 10/02 SGS Essen Am Women1 0-2 FFC Frankfurt II (w)
S 10/02 SV Weinberg (w) 0-0 Bayern Munich II (w)
F 10/02 Hoffenheim (w)1 0-1 FFC Frankfurt (w)
F 10/02 SC Sand (w) 2-3 Turbine Potsdam (w)1
F 10/02 RB LeipzigU191 5-1 Carl Zeiss Jena U191
F 10/02 Dynamo Dresden U191 1-0 St. Pauli U191
F 10/02 Werder Bremen U192 3-2 MagdeburgU193
F 10/02 Union Berlin U196 2-2 TSV Havelse U193
F 10/02 Hertha Berlin U192 2-1 VfL Osnabruck U191
F 10/02 Karlsruher SC U191 0-2 Nurnberg U192
F 10/02 FSV Mainz 05 U195 1-0 Kaiserslautern U192
F 10/02 VfL Bochum U19 3-0 Rot-Weiss Essen U1911
F 10/02 Preuben Munster U19 0-1 Borussia Dortmund U112
F 10/02 Schalke 04 U192 1-1 Monchengladbach U191
F 10/02 Paderborn U192 2-0 SV Rodinghausen U191
F 10/02 Fortuna Dusseldorf U2 1-1 MSV Duisburg U192
F 10/02 Augsburg U191 1-0 Stuttgarter Kickers 2
F 10/02 Rot-Weiss Erfurt3 0-2 Germania Halberstadt4
F 10/02 FSV Union Furstenwal1 1-0 Budissa Bautzen3
S 10/02 Bischofswerdaer FV 0-0 FC Lokomotive Leipzi
S 10/02 ZFC Meuselwitz 0-0 Wacker Nordhausen
S 10/02 BFC Viktoria 1889 0-0 FSV Optik Rathenow
F 10/02 Hamburg Eimsbutteler4 2-3 TuS Osdorf2
F 10/02 SC Condor Hamburg 2-2 SV Curslack Neuengam1
F 10/02 VFB Homberg3 0-1 Wuppertaler5
F 10/02 Niendorfer TSV1 3-1 VfL Pinneberg18
F 10/02 TSV Sasel1 2-1 TSV Buchholz 082
S 10/02 Tus Dassendorf 0-0 Altona 93
S 10/02 FC Teutonia 05 0-0 HSV Barmbek Uhlenhor
F 10/02 ASC 09 Dortmund2 4-0 TuS Ennepetal
F 10/02 FC Eintracht Rheine3 0-4 Schalke 04 (Youth)1
F 10/02 Westfalia Herne4 4-4 TuS Haltern1
S 10/02 1. FC Gievenbeck 0-0 SC Paderborn 07 II
S 10/02 Gutersloh 0-0 TSG Sprockhovel
S 10/02 Holzwickeder SC 0-0 Erndtebruck
S 10/02 Rot-Weiss Ahlen 0-0 FC Brunninghausen
S 10/02 Siegen Sportfreunde 0-0 Adams Sam Beek
S 10/02 SV Westfalia Rhynern 0-0 Hammer SpVg
F 10/02 Niort U192 2-0 Brest Stade U19
F 10/02 US Boulogne U193 4-0 Quevilly US U1923
F 10/02 ASPTT Dijon U192 1-0 Amneville U192
F 10/02 Le Havre U192 1-1 Amiens U191
F 10/02 Entente U19 0-3 Valenciennes US U191
F 10/02 Toulon U192 3-1 Avenir Sportif Bezie1
S 10/02 Saran U19 0-0 Lille U19
S 10/02 Orleans US 45 U19 0-0 Paris Saint Germain
S 10/02 Caen U19 0-0 Dunkerque U19
S 10/02 Le Puy Foot 43 Auver 0-0 AuxerreU19
S 10/02 Troyes U19 0-0 Torcy U.S U19
S 10/02 Metz U19 0-0 Nancy U19
S 10/02 Dijon U19 0-0 Lyon U19
S 10/02 SochauxU19 0-0 Stade Reims U19
S 10/02 StrasbourgU19 0-0 Fleury91 U19
S 10/02 Pau FC U19 0-0 Vannes U19
S 10/02 Guingamp U19 0-0 Angers SCO U19
S 10/02 Trelissac U19 0-0 Laval U19
S 10/02 NimesU19 0-0 Montpellier U19
S 10/02 Cannes AS U19 0-0 Bastia U19
S 10/02 Toulouse U19 0-0 Monaco U19
F 10/02 Aland United (w) 2-0 PK-35 (W)
F 10/02 Mypa3 1-4 MuSa2
F 10/02 IFK Mariehamn 1-0 Lahti11
F 10/02 Oxford United (w) 1-0 Chichester City (w)
F 10/02 Watford (w) 5-4 Portsmouth (w)
F 10/02 Wolaita Dicha2 2-0 Saint George3
F 10/02 Dedebit 0-1 Awassa Kenema2
F 10/02 Vandra JK Vaprus2 1-5 Tabasalu Charma
F 10/02 Tartu JK Maag Tammek 4-1 Parnu JK15
F 10/02 Paide Linnameeskond 0-3 FC Helios
F 10/02 Kohtla-Jarve JK Jarv3 4-2 Keila JK1
F 10/02 JK Welco Elekter 1-1 JK Tallinna Kalev II1
F 10/02 Manchester City (w)1 2-2 Chelsea FC (w)2
F 10/02 Bristol Academy (w)1 0-0 Brighton H.A. (w)1
F 10/02 Leicester City (w) 2-3 CrystalPalace (w)
S 10/02 Durham Wildcats LFC 0-0 Sheffield United (
S 10/02 Manchester United Wo 0-0 Aston Villa (w)
S 10/02 London Bees Womens - Tottenham Hotspur (
S 10/02 Lewes (w) 0-0 Millwall (w)
F 10/02 Bradford City (w) 0-2 Nottingham Forest (w
F 10/02 Derby County (w) 7-2 Hull City (W)
F 10/02 Guiseley AFC Vixens 1-3 Fylde LFC (w)
F 10/02 Blackburn Rovers (w) 2-1 Sunderland (w)
F 10/02 Durham Wildcats LFC 5-1 Cardiff City (w)
F 10/02 Millwall (w) 1-0 Lewes (w)
F 10/02 Loughborough Foxes ( 0-2 Sheffield United (
F 10/02 Charlton (w) 3-3 Huddersfield (w)
F 10/02 Stoke City (w) 1-2 Aston Villa (w)
F 10/02 Reading (w) 13-0 Keynsham Town (w)
F 10/02 Liverpool (w) 6-0 Milton Keynes Dons (
F 10/02 Yeovil Town (w) 1-3 Birmingham (w)
F 10/02 Deportivo Cuenca4 3-2 Independiente Jose T2
F 10/02 Sociedad Deportiva A3 0-2 Club Sport Emelec4
F 10/02 Tecnico Universitari12 1-2 Universidad Catolica3
F 10/02 Hobro2 0-0 AC Horsens2
F 10/02 Aalborg1 0-3 Randers FC1
F 10/02 Nordsjaelland1 3-3 Brondby IF1
F 10/02 FC Copenhagen2 6-1 Odense BK3
F 10/02 Sparta Praha1 1-0 Bohemians 190514
F 10/02 Aris Limassol15 2-2 Ethnikos Achnas FC7
F 10/02 E.N.Paralimniou 0-2 APOEL Nicosia
F 10/02 Omonia Nicosia FC1 2-2 Doxa Katokopias3
F 10/02 AEK Larnaca3 2-0 Alki Oroklini12
F 10/02 Colombia U2013 0-0 Uruguay U2016
F 10/02 Venezuela U202 0-3 Ecuador U2013
F 10/02 Brazil U202 1-0 Argentina U203
F 10/02 Inter Zapresic2 0-3 Rijeka1
F 10/02 Hajduk Split 2-1 NK Lokomotiva Zagreb1
F 10/02 Municipal Liberia3 3-3 AD Guanacasteca4
F 10/02 Santa Ana12 3-0 Puntarenas13
F 10/02 Municipal Turrialba2 0-2 Aserri FC1
S 10/02 ADR Jicaral 0-0 AD Cartagena
F 10/02 AD Carmelita 0-3 Cartagines Deportiva1
F 10/02 Limon FC4 0-2 AD Grecia2
F 10/02 Guadalupe FC1 0-0 Herediano1
F 10/02 AD San Carlos2 3-1 Universidad de Costa4
F 10/02 Deportes Quindio2 4-1 Bogota FC4
F 10/02 Orsomarso3 2-2 Universitario de Pop17
F 10/02 La Equidad4 0-0 Deportivo Cali2
F 10/02 Atletico Huila4 1-1 Atletico Nacional Me2
F 10/02 Aguilas Doradas14 2-1 Patriotas FC14
F 10/02 America de Cali2 0-1 Atletico Junior Barr3
F 10/02 Feutcheu FC2 1-1 UMS de Loum1
F 10/02 Dragon Club Yaounde 1-1 Avion Academy2
F 10/02 Fovu de Baham3 1-1 Eding Sport FC1
F 10/02 New Star De Douala2 1-1 Union Douala1
F 10/02 Stade Renard de Melo3 1-0 AS Fortuna Mfou1
F 10/02 APEJES Academy2 1-1 Tonnerre Yaounde11
S 10/02 Young Sports 0-0 Unisport Bafang
S 10/02 PWD de Bamenda 0-0 Colombe FC
F 10/02 Sao Francisco AC15 1-4 Independencia13
S 10/02 Parnahyba PI 0-0 Piaui(PI)
F 10/02 Comercial-SP2 1-0 Rio Preto SP3
F 10/02 Batatais 0-0 Noroeste
F 10/02 Olimpia SP4 1-1 Taboao Da Serra SP5
F 10/02 EC Sao Bernardo/SP1 1-1 Primavera1
F 10/02 Juventus SP2 4-1 Portuguesa Desportos11
F 10/02 AA Portuguesa Santis4 1-2 Ah so Santa SP3
F 10/02 Taubate2 1-2 Linense(BRA)2
F 10/02 Gremio Novorizontin 1-0 Corinthians Paulista1
F 10/02 Guarani SP2 2-0 Botafogo SP1
F 10/02 Frei Paulistano 0-0 Olimpico EC Itabaian13
F 10/02 Vitoria PE1 1-0 America PE2
F 10/02 Central SC3 1-1 Afogados da Ingazeir
F 10/02 Sport Club Recife PE 3-0 Petrolina PE11
F 10/02 Treze Campina Grande4 0-1 Campinense13
F 10/02 Nacional de Patos PB 1-1 Treze Fc
F 10/02 Sousa PB 2-0 Atletico Cajazeirens
F 10/02 Castanhal PA3 0-0 SC Paysandu Para1
F 10/02 CEO Varzeagrandense3 1-0 Araguaia2
F 10/02 Boa Esporte Clube2 1-0 Tombense4
F 10/02 Villa Nova-MG2 3-1 CA Patrocinense1
F 10/02 Cruzeiro (MG)1 3-0 Tupynambas3
F 10/02 CA Taguatinga DF2 0-0 Ceilandia DF2
F 10/02 Bosque Formosa EC3 0-0 Real FC1
F 10/02 Sul America EC2 0-2 Nacional(AM)2
F 10/02 Potiguar RN 0-2 Santa Cruz RN
F 10/02 America FC Natal RN1 4-0 ASSU RN
F 10/02 Palmeira RN1 0-2 Globo12
F 10/02 ABC RN2 0-0 CE Forca e Luz RN6
F 10/02 Maranhao4 4-0 Santa Quiteria4
F 10/02 Juventude1 1-2 Internacional RS11
F 10/02 Brasil de Pelotas4 1-3 Aimore RS3
F 10/02 Gremio (RS) 6-0 Avenida RS3
F 10/02 Goiania1 3-0 AA Anapolina4
F 10/02 Gremio Anapolis3 0-0 Itumbiara EC GO3
F 10/02 Vila Nova3 2-2 Goianesia GO4
F 10/02 Guarany CE 0-1 Fortaleza
F 10/02 Atletico Tubarao SC2 1-3 Avai FC SC2
F 10/02 Marcilio Dias SC2 1-1 Joinville SC11
F 10/02 Bahia de Feira BA4 2-2 Vitoria BA14
F 10/02 EC Jacuipense5 1-0 Juazeirense4
F 10/02 Vitoria da Conquista 1-0 Jequie BA
F 10/02 Bahia BA1 3-0 Jacobina EC2
S 10/02 Jacobina EC - Alagoinhas Atletico
S 10/02 Bahia de Feira BA 0-0 Vitoria BA
F 10/02 Atletico Paranaense2 1-0 Cianorte PR4
F 10/02 Cascavel CR 1-2 Toledo Colonia Work
F 10/02 Londrina PR1 1-2 Parana PR1
F 10/02 Gremio Metropolitano13 2-1 Cascavel PR12
F 10/02 Operario MS 2-2 Coritiba PR
F 10/02 Rio Branco PR1 1-0 Foz do Iguacu PR5
F 10/02 CA Independente 2-1 Plaza Amador3
F 10/02 Sporting San Migueli4 2-1 San Francisco FC14
F 10/02 Always Ready4 3-0 Blooming1
F 10/02 Oriente Petrolero4 2-0 Jorge Wilstermann4
F 10/02 Aurora2 0-0 Nacional Potosi13
F 10/02 Sitra2 1-0 Al-Ittifaq1
F 10/02 Al-Ahli(BHR)12 2-1 Al-Tadhmon
S 10/02 Freedom Fighters FC 0-0 BDF FC
F 10/02 Royal Knokke 0-2 Jeunesse Molenbeek
S 10/02 Eendracht Aalst 0-0 Rupel Boom
F 10/02 KFCO Wilrijk2 3-1 Saint Gilloise3
F 10/02 Cercle Brugge14 2-2 Club Brugge4
F 10/02 Anderlecht1 0-0 Zulte-Waregem2
F 10/02 KAA Gent 1-2 Mouscron Peruwelz15
F 10/02 Barbados Soccer Acad1 2-6 Notre Dame3
F 10/02 Weymouth Wales 3-0 Brittons Hill
F 10/02 Empire Club3 2-1 Paradise FC2
F 10/02 FC Neftci Baku1 2-0 Keshla FK5
F 10/02 Sabayi13 0-2 Zira FK2
F 10/02 Brisbane Roar (w)11 1-2 Sydney FC (w)1
F 10/02 Sunshine Coast FC 0-3 Brisbane City
F 10/02 Melbourne Victory3 1-2 Perth Glory1
F 10/02 Racing Club Aruba1 8-0 SV River Plate2
F 10/02 SV Caiquetio1 1-3 SV Deportivo Naciona1
S 10/02 Platense Women 0-0 El Porvenir (w)
F 10/02 CA 9 de Julio Rafael12 2-1 Cosmos FC Santa Fe4
F 10/02 CA Juventud Alianza13 3-1 Sportivo Del Bono5
F 10/02 Libertad Sunchales2 2-1 Colon de San Justo14
F 10/02 Juventud Unida Rio C5 2-1 CA Las Palmas15
F 10/02 Guarani A. Franco2 5-0 Nacional de Puerto P11
F 10/02 Independiente de Fer 3-1 Sportivo Tintina3
F 10/02 Gimnasia y Esgrima P23 2-0 CA Alianza Futbolist25
F 10/02 San Jorge Tucuman1 4-0 Huracan Las Heras
F 10/02 Deportivo Camioneros3 2-1 Sol de Mayo4
F 10/02 Sansinena16 1-0 Alvarado Mar del Pla2
F 10/02 Deportivo Maipu1 2-0 Boca Unidos23
F 10/02 Chaco For Ever21 1-4 Estudiantes Rio Cuar2
F 10/02 Liniers Bahia Blanca4 2-0 Santa Rosa12
F 10/02 Atenas3 1-0 Monterrico San Vicen3
F 10/02 Villa Belgrano Junin5 2-1 Rivadavia Lincoln1
F 10/02 Atletico Tucuman Res 2-2 CA Talleres de CГі1
F 10/02 Belgrano Reserves3 2-0 Boca Juniors Reserve2
F 10/02 Estudiantes LP Reser2 0-0 CA Patronato Reserve1
F 10/02 Godoy Cruz Reserves13 1-0 San Martin de Tucuma11
F 10/02 River Plate R2 4-0 Racing Club Reserves3
F 10/02 Arsenal de Sarandi2 2-0 Olimpo Bahia Blanca1
F 10/02 Gimnasia Jujuy14 1-2 Nueva Chicago3
F 10/02 CA Platense 3-1 Almagro3
F 10/02 Temperley3 2-1 Sarmiento Junin2
F 10/02 Instituto2 0-1 CA Brown Adrogue4
F 10/02 Agropecuario de Carl2 2-0 Atletico Rafaela3
F 10/02 Atletico Mitre de Sa 1-1 Quilmes2
F 10/02 Godoy Cruz Antonio T1 3-2 San Martin Tucuman11
F 10/02 Newells Old Boys2 0-0 Rosario Central3
F 10/02 River Plate2 2-0 Racing Club13
F 10/02 Belgrano13 1-1 Boca Juniors4
F 10/02 Club Atletico Acassu2 0-1 Tristan Suarez5
F 10/02 CA Fenix Pilar22 1-1 Sacachispas13
F 10/02 Estudiantes de Caser 0-0 Colegiales1
F 10/02 Encamp 1-2 Sant Julia
F 10/02 FC Santa Coloma 1-0 FC Ordino
F 10/02 La Posa FC Lusitans 1-2 UE Santa Coloma
F 10/02 UE Engordany 1-0 Inter Club Escaldes
S 10/02 Pogradeci 0-0 KS Bylis
F 10/02 Luftetari 0-0 Flamurtari
F 10/02 KS Perparimi Kukesi2 0-1 KF Tirana2
F 10/02 Teuta Durres2 0-0 Kamza3
F 10/02 Deportivo Armenio3 3-1 Ituzaingo13
F 10/02 San Martin Burzaco3 2-2 Berazategui1
F 10/02 Canuelas FC5 2-2 Excursionistas3
F 10/02 Argentino de Quilmes 3-0 El Porvenir11
F 10/02 Liberta2 2-2 Swetes FC1
F 10/02 Old Road FC1 2-0 Parham FC
F 10/02 Five Islands3 2-3 Tryum1