Livescores.az

Təqvim

<< | Jan 10 | Jan 11 | Jan 12 | Jan 13 | Jan 14 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 12/01 West Ham United 1-0 Arsenal2
F 12/01 Brighton Hove Albi 0-1 Liverpool
F 12/01 Burnley1 2-1 Fulham2
F 12/01 Cardiff City3 0-0 Huddersfield Town1
F 12/01 Crystal Palace1 1-2 Watford4
F 12/01 Leicester City2 1-2 Southampton13
F 12/01 Chelsea1 2-1 Newcastle United1
F 12/01 Leganes3 1-0 SD Huesca3
F 12/01 Valencia2 1-1 Real Valladolid5
F 12/01 Girona4 1-1 Alaves2
F 12/01 Villarreal5 1-2 Getafe3
F 12/01 Birmingham City2 1-2 Middlesbrough1
F 12/01 Brentford 3-1 Stoke City2
F 12/01 Bristol City 2-1 Bolton Wanderers2
F 12/01 Hull City 3-0 Sheffield Wednesday2
F 12/01 Ipswich Town2 1-0 Rotherham United1
F 12/01 Preston North End12 1-1 Swansea City3
F 12/01 Reading3 2-0 Nottingham Forest25
F 12/01 Sheffield United2 1-0 Queens Park Rangers 1
F 12/01 West Bromwich(WBA)3 1-1 Norwich City4
F 12/01 Wigan Athletic3 3-0 Aston Villa2
F 12/01 Millwall 0-2 Blackburn Rovers
F 12/01 Amiens13 0-3 Paris Saint Germain
F 12/01 Guingamp 0-1 Saint Etienne1
F 12/01 Nice2 1-0 Bordeaux3
S 12/01 Nimes 0-0 Angers
F 12/01 Lazio 4-1 Novara
F 12/01 Sampdoria2 0-0 AC Milan2
F 12/01 Bologna1 0-2 Juventus3
F 12/01 Basingstoke Town1 2-3 Chesham United
F 12/01 Beaconsfield SYCOB 4-1 Harrow Borough
F 12/01 Metropolitan Police 3-0 Hendon1
F 12/01 Swindon Supermarine 3-0 Staines Town
F 12/01 Tiverton Town 0-2 Poole Town
F 12/01 Walton Casuals 1-2 Hartley Wintney
F 12/01 Wimborne Town 4-0 Merthyr Town
S 12/01 Salisbury City 0-0 Taunton Town
F 12/01 Accrington Stanley1 0-0 Bristol Rovers1
F 12/01 Barnsley4 3-0 Bradford City12
F 12/01 Burton Albion1 2-3 Gillingham1
F 12/01 Coventry City1 1-1 AFC Wimbledon1
F 12/01 Fleetwood Town1 2-2 Oxford United2
F 12/01 Peterborough United 2-1 Rochdale2
F 12/01 Portsmouth 0-1 Blackpool
F 12/01 Shrewsbury Town 0-3 Charlton Athletic3
F 12/01 Southend United3 2-3 Plymouth Argyle3
F 12/01 Sunderland A.F.C12 1-1 Luton Town14
F 12/01 Walsall2 1-2 Scunthorpe United1
F 12/01 Wycombe Wanderers5 3-2 Doncaster Rovers4
F 12/01 Alfreton Town3 0-0 Darlington4
F 12/01 Bradford Park Avenue1 2-3 FC United of Manches1
F 12/01 Chester FC1 1-1 Guiseley12
F 12/01 Kidderminster Harrie12 1-2 Boston United5
F 12/01 Nuneaton Borough4 2-4 Curzon Ashton FC1
F 12/01 Chorley FC3 4-1 Altrincham2
F 12/01 Southport FC1 5-1 Leamington2
S 12/01 Ashton United - AFC Telford United
F 12/01 Capalaba Bulldogs1 1-5 Moreton Bay United2
F 12/01 Rochedale Rovers1 0-6 Eastern Suburbs Bris
F 12/01 Nam Dinh FC1 2-1 Than Quang Ninh3
F 12/01 Viettel1 2-3 T T Hanoi B
F 12/01 The Cong Viettel 2-3 Hoa Phat Hanoi FC
F 12/01 Sunshine Coast FC1 0-4 Peninsula Power1
F 12/01 SOROKSAR 0-1 Duna-Tisza
F 12/01 Kazincbarcika 9-0 Tallya
F 12/01 MISC-MIFA3 1-0 Malaysia U221
F 12/01 Logan Lightning12 0-6 Brisbane Strikers2
F 12/01 Western Pride1 3-1 Gold Coast United1
F 12/01 Benesov 0-5 Dukla Prague
F 12/01 Bohemians 1905 2-0 Viktoria Zizkov7
F 12/01 FC Viktoria Plzen 7-2 FK Banik Sokolov
F 12/01 SKF Sered 0-1 MFK Karvina
F 12/01 Podbeskidzie Bielsko 1-1 Ruch Zdzieszowice
F 12/01 Teplice 5-1 FC Oberlausitz
F 12/01 Vitkovice 1-0 Zlin B
F 12/01 Mlada Boleslav 10-1 Dobrovice
F 12/01 Denizlispor 1-2 Caykur Rizespor
F 12/01 Hvidovre IF1 2-1 Vanlose
F 12/01 MSK Zilina1 0-1 Opava
F 12/01 Szombathelyi Haladas 0-0 Gyirmot SE
F 12/01 FSV Mainz 05 2-2 SC Freiburg
F 12/01 Cegled 1-0 FC Dabas
F 12/01 Nyiregyhaza 0-1 Balmazujvarosi FC
F 12/01 PTT FC Rayong1 2-1 Thailand Honda FC3
F 12/01 Trencin 0-3 Sigma Olomouc
F 12/01 Dorogi FC 1-2 Vac-Dunakanyar
F 12/01 Tescoma Zlin 2-0 Zlate Moravce
F 12/01 Phnom Penh FC 3-0 Asia Euro University
F 12/01 Sport Podbrezova 1-3 Sokol Dolna Zdana
F 12/01 Erzurum BB 3-0 Trabzon Karadenizspo
F 12/01 Ilves Tampere (w) 2-0 TPS Turku (w)
F 12/01 Karlsruher SC2 2-4 Feyenoord
F 12/01 FC Blaus Weiss 90 Be 3-4 Union Berlin
F 12/01 Eintracht Nordersted 6-1 SC Condor Hamburg
F 12/01 Budaorsi SC 1-1 Bekescsaba
F 12/01 Elana Torun 3-1 Ursus Warszawa1
F 12/01 Nakhon Pathom FC1 2-0 Chainat FC12
F 12/01 Nong Bua Lamphu 0-2 Nakhon Ratchasima
F 12/01 Aalborg 1-2 Hobro2
F 12/01 OKS Stomil Olsztyn 2-2 MLKS Znicz Biala Pis
F 12/01 SC Gleisdorf 1-2 SG Austria Klagenfur
F 12/01 Brandenburger SC Sud 0-1 VSG Altglienicke
F 12/01 Lucan United1 0-5 Shamrock Rovers
F 12/01 FSV Optik Rathenow 1-6 Berliner AK 07
F 12/01 Sport Podbrezova 2-0 Dukla Banska Bystric
F 12/01 Debrecin VSC 4-1 Michalovce
F 12/01 Gremio Novorizontin 1-0 Londrina PR
F 12/01 Inter de Limeira1 1-1 Bragantino1
F 12/01 NK Lokomotiva Zagreb1 1-1 ND Gorica
F 12/01 Mlada BoleslavU21 1-0 Radotin
F 12/01 VfL Bochum U19 1-2 Siegen Sportfreunde
F 12/01 Stargard Szczecinski 4-0 Baltyk Koszalin
F 12/01 ATSV Stadl Paura 0-4 SK Vorwarts Steyr
F 12/01 Ilves Tampere 4-0 HIFK12
F 12/01 Eskisehirspor 0-1 Sabah1
F 12/01 Teuta Durres2 1-1 Kastrioti Kruje1
F 12/01 Carl Zeiss Jena 3-0 Germania Halberstadt
F 12/01 Negeri Sembilan4 2-1 Singapore Warriors2
F 12/01 VfL Wolfsburg 3-0 Rijeka1
F 12/01 Spartak Trnava 2-2 Tatran LM
F 12/01 Jakobstads Bollklubb 0-8 Jaro
F 12/01 FC Liefering2 1-10 Jahn Regensburg
F 12/01 Energie Cottbus1 0-2 Sparta Praha
F 12/01 WSC Hertha Wels 1-3 FC Blau Weiss Linz
F 12/01 FSV Union Furstenwal 4-4 Lichtenberg 47
F 12/01 Krsko Posavlje2 0-1 Slaven Koprivnica2
F 12/01 Inter Zapresic 2-2 Rudes
F 12/01 Kriens 2-1 Koniz
F 12/01 Schalke 04 (Youth) 3-1 St Pauli II
F 12/01 Hammer SpVg 1-2 Wiedenbruck
F 12/01 FV Austria XIII 3-4 Nussdorfer AC
F 12/01 First Wien 1894 4-1 FC 1980 Wien
F 12/01 Deportivo Tachira 2-3 Real Frontera1
F 12/01 Udon Thani1 2-1 Chiangmai FC4
F 12/01 VVV Venlo 2-0 Viktoria koln
F 12/01 Salernitana 1-1 Rieti
F 12/01 Pro Vercelli 1-1 Renate AC
F 12/01 SudTirol 3-0 FC Wacker Innsbruck
F 12/01 Wexford (Youth) 0-3 St. Patricks Athleti
F 12/01 FC Wels 2-6 SV Ried
F 12/01 RB Leipzig 1-1 Galatasaray2
F 12/01 Cork City1 5-0 Limerick FC
F 12/01 Empoli 1-0 Perugia
F 12/01 Raufoss1 1-3 Mjondalen IF2
F 12/01 Rot-Weiss Essen 3-0 Fortuna Koln
F 12/01 TPV1 1-0 Haka3
F 12/01 VfL Osnabruck 2-1 Young Boys
F 12/01 St.Polten 4-2 SKU Amstetten
F 12/01 Hamrun Spartans 2-2 Monza
F 12/01 Sao Paulo2 2-4 AFC Ajax1
F 12/01 Moto Club Sao Luis M2 3-1 River PI2
F 12/01 Gremio Novorizontin2 1-1 CA Votuporanguense S3
F 12/01 Municipal Limeno Wom1 2-3 Imder Women
F 12/01 CSA-AL2 2-1 Central SC1
F 12/01 Nacional AC MG7 2-2 Tupi Juiz de Fora MG14
F 12/01 EC Pelotas(RS)1 2-1 Avenida RS1
F 12/01 AA Guarany2 1-3 Itabaiana(SE)4
F 12/01 Novo Hamburgo RS 2-0 Cruzeiro RS2
F 12/01 Goianesia GO2 1-2 Brasiliense4
F 12/01 CSC de Cayenne 1-2 ASC Agouado1
F 12/01 FC Camerhogne1 3-1 Mt Rich SC2
F 12/01 Sao Jose PA4 0-1 Caxias RS3
F 12/01 Veranopolis RS2 2-0 Juventude3
F 12/01 ASA AL1 2-2 Flamengo de Arcoverd3
F 12/01 Barbados Soccer Acad14 0-2 Ellerton FC4
F 12/01 Alianza FC Women1 7-0 ADFA Usulutan Women2
F 12/01 Flamengo3 1-0 Eintracht Frankfurt12
F 12/01 America de Cali2 0-1 Independiente Santa 3
F 12/01 Coruripe Al3 3-0 Palmeira dos Indios 1
F 12/01 EC Jacuipense3 2-2 Jacobina EC3
F 12/01 Youth Milan12 2-2 Porey Springs1
S 12/01 FK Kaluga 0-0 Domodedovo
S 12/01 SVG Reichenau 0-0 WSG Wattens
S 12/01 Besiktas JK 0-0 Greuther Furth
S 12/01 Hoffenheim (w) 0-0 SV Weinberg (w)
S 12/01 Fenerbahce U21 0-0 Slovakia U21
S 12/01 Kayserispor 0-0 Osmanlispor FC
S 12/01 FC Wil 1900 0-0 Grasshopper
S 12/01 Eintracht Braunschwe 0-0 Hallescher FC
S 12/01 VfB Auerbach 0-0 Zwickau
S 12/01 Miedz Legnica 0-0 Bischofswerdaer FV
S 12/01 Botosani 0-0 Qarabag
S 12/01 Ituano SP 0-0 Botafogo SP
S 12/01 Coritiba PR 0-0 Rio Branco PR
S 12/01 Sao Bento 0-0 Guarani SP
S 12/01 Ponte Preta 0-0 Juventus SP
S 12/01 Operario MS 0-0 Gremio Metropolitano
S 12/01 Criciuma 0-0 Hercilio Luz SC
S 12/01 St Johns SC 0-0 GBSS
F 12/01 Bamber Bridge 5-2 Hyde F.C.
F 12/01 Basford Utd 0-3 South Shields
F 12/01 Buxton FC 0-3 Marine
F 12/01 Farsley Celtic1 1-1 Grantham Town
F 12/01 Gainsborough Trinity 4-1 Workington
F 12/01 Lancaster City 2-2 Mickleover Sports1
F 12/01 Scarborough 1-0 Warrington Town AFC
F 12/01 Stalybridge Celtic 1-0 Hednesford Town
F 12/01 Witton Albion 1-0 Matlock Town
F 12/01 Burgess Hill Town 0-2 Bognor Regis Town
F 12/01 Corinthian Casuals 2-1 Leatherhead
F 12/01 Folkestone 5-0 Hornchurch
F 12/01 Harlow Town 2-1 Haringey Borough
F 12/01 Merstham1 1-0 Enfield Town1
F 12/01 Potters Bar Town12 0-2 Brightlingsea Regent3
F 12/01 Tonbridge Angels 3-2 Kingstonian
F 12/01 Whitehawk 1-1 Dorking
F 12/01 Worthing23 3-4 Lewes
F 12/01 Bury2 4-3 Milton Keynes Dons3
F 12/01 Cheltenham Town1 1-3 Tranmere Rovers3
F 12/01 Crewe Alexandra1 3-2 Newport County2
F 12/01 Exeter City2 0-0 Morecambe1
F 12/01 Grimsby Town1 0-2 Macclesfield Town2
F 12/01 Mansfield Town13 0-1 Yeovil Town1
F 12/01 Northampton Town1 3-0 Carlisle United2
F 12/01 Notts County 0-1 Cambridge United2
F 12/01 Oldham Athletic3 0-0 Forest Green Rovers1
F 12/01 Port Vale1 0-3 Colchester United1
F 12/01 Stevenage Borough 2-1 Crawley Town1
F 12/01 Swindon Town1 2-2 Lincoln City23
F 12/01 Bath City2 1-0 East Thurrock United2
F 12/01 Billericay Town1 1-2 Chippenham Town1
F 12/01 Concord Rangers4 2-2 Wealdstone FC3
F 12/01 Dartford1 3-2 St Albans City2
F 12/01 Eastbourne Borough 1-1 Weston Super Mare2
F 12/01 Gloucester City14 0-0 Hungerford Town
F 12/01 Hampton Richmond Bor2 2-0 Dulwich Hamlet4
F 12/01 Slough Town2 1-0 Chelmsford City2
F 12/01 Albacete3 1-1 Sporting Gijon2
F 12/01 Las Palmas4 4-1 Osasuna3
F 12/01 CF Reus Deportiu4 1-1 Numancia4
F 12/01 Mallorca 1-0 Deportivo La Coruna2
F 12/01 Real Oviedo4 1-0 Tenerife4
F 12/01 Sporting Lisbon4 0-0 FC Porto4
F 12/01 Boavista FC2 0-1 Maritimo3
F 12/01 Stade Lavallois MFC3 1-1 Boulogne2
F 12/01 Hull City U18 2-6 Wigan Athletic U18
F 12/01 Arzignano Futsal 1-4 Augusta Seaborne Fut
F 12/01 Acqua e Sapone C5 Fu 5-0 Latina C5 Futsal
F 12/01 Bala Town2 1-3 Caernarfon2
F 12/01 Barry Town AFC 2-1 Aberystwyth Town13
F 12/01 Carmarthen16 3-2 Connahs Quay Nomads 2
F 12/01 Llandudno3 0-3 UWIC Inter Cardiff1
F 12/01 Newtown AFC 1-1 Newi Cefn Druids1
F 12/01 The New Saints 5-0 Llanelli
F 12/01 Ammanford 4-3 Goytre AFC1
F 12/01 Cwmamman United 2-3 Taffs Well
F 12/01 Cwmbran Celtic 2-4 Llantwit Major
F 12/01 Pen-y-Bont FC1 3-3 Afan Lido
F 12/01 Pontypridd1 1-1 Port Talbot
F 12/01 Undy Athletic3 2-3 Ton Pentre2
F 12/01 Haverfordwest County 2-2 Cambrian Clydach
F 12/01 Gresford 2-2 Guilsfield
F 12/01 Ruthin Town FC 1-2 Airbus UK Broughton
F 12/01 Llanrhaeadr 0-1 Holyhead
F 12/01 Porthmadog 2-2 Flint Town
F 12/01 Conwy Utd 2-2 Buckley Town
S 12/01 Al-Dhafra 0-0 Dabba Al-Fujairah
S 12/01 Ahli Al-Fujirah 0-0 Al-Sharjah
S 12/01 Al-Jazira(UAE) 0-0 Ajman
S 12/01 Al Nasr Dubai 0-0 Ittihad Kalba
S 12/01 Emirates Club 0-0 Al-Wasl
S 12/01 Al Ahli(UAE) 0-0 Al Ain
S 12/01 Al Wehda(UAE) 0-0 Banni Yas
F 12/01 AS Oued Ellil2 2-3 CO Medenine5
F 12/01 AS Slimane1 2-1 CS Korba1
F 12/01 US Seliana 0-1 Jerba Midoun
F 12/01 Esperance Sportive Z 2-1 A.S Ariana
F 12/01 E.Gawafel.S.Gafsa 4-2 ES Rades
F 12/01 Sporting Ben Arous4 2-0 ES Hamam-Sousse12
F 12/01 Jendouba Sport 1-0 AS Kasserine
F 12/01 Sfax Railways4 1-1 A.S.Marsa1
F 12/01 Poprad 1-0 SK Prostejov
F 12/01 Nitra11 1-3 Brno1
F 12/01 Usti nad Labem1 0-2 Hradec Kralove2
F 12/01 FK Graffin Vlasim1 1-2 Marila Pribram
F 12/01 SC Znojmo 1-4 FK MAS Taborsko
F 12/01 Dhurakij Pundit Univ3 0-0 Rajabhat Petchaburi 2
F 12/01 Silpakorn University1 2-1 Bangkok University D3
F 12/01 Nakhon Pathom Rajabh2 0-8 Chulalongkorn Univer1
F 12/01 Khon Kaen University 5-0 Narathiwat Rajanagar
F 12/01 Surin Sugar KCM U192 3-0 Surin City FC U191
F 12/01 Sisaket FC U192 0-3 Sports Association S2
F 12/01 Java Lane SC2 2-2 Red Star SC1
F 12/01 CD Tacon (w) 4-0 CD Parquesol CF (w)
F 12/01 Madrid CFF (w) 1-1 Fundacion Albacete (3
F 12/01 Levante UD (w)1 0-1 Barcelona (w)1
F 12/01 UD San Antonio Pilar 3-2 SD Casablanca Women
F 12/01 Amorebieta U194 1-2 Real Sociedad U19
F 12/01 Athletic Club U19 4-1 Eibar U19
F 12/01 Elche U192 3-1 Ranero U1912
F 12/01 Reus Deportiu U193 1-0 Girona U191
F 12/01 Santutxu U193 2-2 UDC Txantrea U19
F 12/01 SD San Jose U192 3-0 RC Victoria U192
F 12/01 CD Sobradillo U1911 1-2 CD Ofra U195
F 12/01 Union Viera CF U191 1-2 CD Juventud Maritima2
F 12/01 Alcorcon U193 1-2 Rayo Vallecano U192
F 12/01 Gimnastic Tarragona 3 3-2 El Olivar U19
F 12/01 Kelme CF U191 1-0 Ciudad de Cuenca U19
F 12/01 UD Cornella U194 1-0 Mallorca U192
F 12/01 Extremadura U192 2-1 Inter Amistad U19
F 12/01 Stadium Casablanca U 1-1 Gimnastic Manresa U1
F 12/01 UD Tomares U1914 1-2 Cordoba U194
F 12/01 CE Europa U193 1-1 Espanyol U194
F 12/01 CD Maspalomas U194 0-1 Tenerife U191
F 12/01 UD Santa Marta U194 0-1 Valladolid U192
F 12/01 EiPozo Murcia Turist1 4-4 Xota Navarra Futsal
F 12/01 Caja Segovia Indoor 2-5 F.C.Barcelona Futsal
F 12/01 Peinsa F.S. Cartagen 5-2 Antequera Futsal1
F 12/01 Jaen Paraiso Interio 5-0 Vaidepenas Futsal
F 12/01 Tenerife B12 1-2 Las Palmas C4
F 12/01 UD Tamaraceite1 3-0 CD Santa Ursula13
F 12/01 CF Rapid De Murillo1 2-0 SD Logrones2
F 12/01 CD Cortes 2-0 UDC Txantrea KKE
F 12/01 Avance Ezcabarte 1-4 CD Ardoi Draw
F 12/01 Samanod3 2-0 AD Siete Villas1
F 12/01 CD Guarnizo3 0-1 SD Torina3
F 12/01 CD La Virgen Del Cam1 2-0 CD Cebrerena1
F 12/01 Alesves 2-2 CD Cantolagua
F 12/01 Almazan 2-3 Atletico Astorga
F 12/01 CF Platges De Calvia1 3-0 Llosetense2
F 12/01 Atzeneta UE3 1-1 Acero3
F 12/01 Torre Levante4 1-1 Elche CF Ilicitano1
F 12/01 CE Mercadal 0-1 CE Felanitx
F 12/01 Santanyi 2-0 CD Murense
F 12/01 Santa Catalina Atlet 1-1 CF Soller
F 12/01 CD Baztan 1-3 CA Cirbonero
F 12/01 CD Huarte 2-1 Pena Sport
F 12/01 U.M. Escobedo 1-0 Ribamontan Al Mar CF
F 12/01 Tamar Ritter 0-0 CD Robres
F 12/01 UD Santa Marta 2-4 CD La Granja5
F 12/01 Burgos Promesas4 0-0 Real Avila CF1
F 12/01 CD Mensajero5 4-0 Union Viera1
F 12/01 CD Lagun Onak4 2-0 Amurrio4
F 12/01 UCD Burlades12 1-1 Valle de Egues17
F 12/01 Paiosaco3 1-1 Polvorin3
F 12/01 SD Laredo4 2-1 Solares3
F 12/01 Villarrubia CF1 0-2 Quintanar Del Rey14
F 12/01 Vilamarxant CF 1-1 Novelda CF2
F 12/01 JD Somorrostro3 1-2 SD San Ignacio3
F 12/01 MRA Navarra2 0-0 AD San Juan1
F 12/01 SD Revilla25 1-3 SD Textil Escudo5
F 12/01 UD Los Barrios2 1-0 Coria CF1
S 12/01 UD Paiosaco 0-0 CD Lealtad
F 12/01 Real Sociedad B13 0-1 Racing Santander14
F 12/01 Deportivo La Coruna 1 0-1 CF Internacional De 1
F 12/01 SD Amorebieta3 0-0 Calahorra5
F 12/01 Leioa3 2-0 Sporting de Gijon B3
F 12/01 Villarreal B2 3-1 Lleida4
F 12/01 SD Gernika3 1-1 Union Langreo6
F 12/01 UD Logrones 1-0 Cultural de Durango2
F 12/01 Aguila2 2-1 Jocoro FC2
F 12/01 CD Sonsonate4 0-1 Alianza San Salvador3
F 12/01 Santa Tecla3 2-2 CD Pasaquina3
F 12/01 ELCO LTD St Peters1 2-1 Flow 4G Cayon Rocket
F 12/01 Toure Kunda Footpro1 0-1 Generation Foot1
F 12/01 Elgin City 1-4 Cowdenbeath3
F 12/01 Berwick Rangers3 0-3 Clyde2
F 12/01 Stirling Albion11 2-1 Annan Athletic1
F 12/01 Albion Rovers1 0-2 Peterhead
F 12/01 Airdrie United3 1-1 Raith Rovers4
F 12/01 Brechin City3 1-0 Dumbarton14
F 12/01 Forfar Athletic3 2-1 Stranraer1
F 12/01 Montrose2 0-2 East Fife3
F 12/01 Stenhousemuir1 1-4 Arbroath
F 12/01 Brora Rangers 2-0 Huntly
F 12/01 Buckie Thistle FC 0-0 Lossiemouth
F 12/01 Clachnacuddin 1-3 Wick Academy
F 12/01 Cove Rangers 1-0 Inverurie Loco Works
F 12/01 Forres Mechanics 0-1 Formartine United
F 12/01 Fraserburgh 4-1 Deveronvale
F 12/01 Keith 2-2 Turriff United
F 12/01 Rothes 6-1 Nairn County
F 12/01 Strathspey Thistle 5-1 Fort William
S 12/01 Queens Park - Edinburgh City
F 12/01 Inverness 1-0 Ayr United
F 12/01 Alloa Athletic3 2-1 Greenock Morton2
F 12/01 Dundee United1 1-0 Dunfermline Athletic1
F 12/01 Partick Thistle14 1-1 Falkirk2
F 12/01 Queen of South2 4-0 Ross County13
F 12/01 Black Leopards3 2-0 Supersport United3
F 12/01 AmaZulu1 0-0 Highlands Park
F 12/01 Cape Town City2 2-2 Baroka FC3
F 12/01 Cailungo 2-3 Entai Ravi Tucci
F 12/01 SP Cosmos 2-3 Faetano
F 12/01 Tre Penne1 2-3 AC Juvenes
F 12/01 Maccabi FC1 0-1 Witbank Spurs
F 12/01 Real Kings2 0-0 Tshakhuma TM12
F 12/01 Royal Eagles1 0-0 TS Sporting3
F 12/01 FC Cape Town 2-1 TS Galaxy
F 12/01 Cape Town City FC Re1 1-1 Mamelodi Sundowns Re
F 12/01 Highlands Park Reser12 1-4 Black Leopards Reser3
F 12/01 Supersport United Re4 1-0 Lamontville Golden A1
F 12/01 La Jeunesse FC 2-0 Gasabo United2
F 12/01 Interforce3 2-1 Rwamagana City2
F 12/01 Gitikinyoni FC4 0-2 Hope FC
F 12/01 Amagaju4 0-3 Kiyovu FC1
F 12/01 Sec FC1 0-0 UR FC
F 12/01 Muhanga2 3-0 Gicumbi FC
F 12/01 Intare FC14 1-1 Garhwal Heroes FC
S 12/01 Vision JN FC 0-0 Aspor FC
S 12/01 Sunrise FC 0-0 Marines FC
S 12/01 Mukura 0-0 Etincelles
F 12/01 MFK Sinara Ekaterinb 3-1 MFK Tyumen Futsal
F 12/01 Algal Futsal 4-2 Almaz Futsal
F 12/01 Dynamo Moscow Indoor 9-0 Lipetsk Futsal
F 12/01 Astrakhan Futsal 2-9 Volga Saratov Futsal
F 12/01 Veliky Novgorod Futs1 3-7 Mospolitekh Moscow F
F 12/01 Norilsky Nickel Futs 5-0 Dynamo Samarra Futsa
F 12/01 TTG-Ugra Yugorsk Fut1 6-4 Ukhta Tyumen Futsal
F 12/01 BLIK Nefteyugansk Fu 3-3 Sibiryak Bratsk Indo
F 12/01 Novali Futsal1 4-5 MFK CPRF Futsal1
F 12/01 Alex Futsal 0-17 Berkut Futsal
F 12/01 Spartak Moscow Socce 3-5 CPRFB Futsal
F 12/01 KR Reykjavik 4-0 Fram Reykjavik2
F 12/01 Fylkir2 4-3 Throttur Reykjavik11
F 12/01 Boavista (w)2 1-6 Clube Atletico Ourie1
F 12/01 Clube Albergaria (w)1 0-0 Maritimo Women1
F 12/01 Sporting (w)2 2-1 Benfica (w)2
F 12/01 Valadares Gaia FC (w1 3-6 Estoril Praia (w)1
F 12/01 Abambres SC U192 0-1 FC Penafiel U195
F 12/01 Amarante U19 1-0 Padroense U194
F 12/01 SU Sintrense U193 2-1 Real Massama U193
F 12/01 Trofense U193 2-2 SC Espinho U193
F 12/01 FC Porto U191 1-1 Gil Vicente U191
F 12/01 Sporting Lisbon U194 12-1 Belenenses U192
F 12/01 Pacos Ferreira U193 2-1 Boavista U191
F 12/01 Leixoes U191 2-0 Braga U194
F 12/01 Aves U191 0-0 Rio Ave U191
F 12/01 Freamunde U191 2-1 Vitoria SC Guimaraes1
F 12/01 Beira Mar U193 2-0 Feirense U193
F 12/01 Academica Coimbra U1 2-1 Uniao Leiria U19
F 12/01 Maritimo U194 1-1 Vitoria FC Setubal U1
F 12/01 Cova Piedade U194 3-2 GD Estoril-Praia U191
F 12/01 Alverca U191 1-2 Benfica U19
F 12/01 Tondela U191 7-2 Alcanenense U192
F 12/01 Tondela U17 1-2 Porto Sad U17
F 12/01 Uniao Almeirim U17 2-0 Associacao Naval U17
F 12/01 ElvasU U17 0-0 CADE Entroncamento U
F 12/01 Benfica Sad U17 1-1 Sporting Lisbon Sad
S 12/01 Limianos 0-0 Gil Vicente
S 12/01 Sp. Espinho 0-0 Gafanha
F 12/01 Leixoes1 2-1 Penafiel3
F 12/01 Hamilton Wanderers14 2-3 Tasman United2
F 12/01 Auckland City 2-1 Southern United1
F 12/01 Team Wellington3 1-2 Waitakere United1
S 12/01 Canterbury Universit - Hawkes Bay United
F 12/01 Institute FC4 0-2 Glentoran FC3
F 12/01 Ballymena United 2-2 Dungannon Swifts11
F 12/01 Linfield FC1 4-0 Warrenpoint Town16
F 12/01 Coleraine2 1-1 Glenavon Lurgan2
F 12/01 Cliftonville2 4-1 Ards FC2
F 12/01 PSNI 4-2 HW Welders
F 12/01 Dundela 1-1 Knockbreda
F 12/01 Ballyclare Comrades 2-1 Portadown
F 12/01 YANGON UNITED1 3-1 Hantharwady United
F 12/01 Mahar United 2-2 Shan United1
F 12/01 Necaxa U2011 3-0 Pumas U201
F 12/01 Pachuca U201 2-2 Queretaro U202
F 12/01 Club Tijuana U202 1-0 Tigres Brasil U203
F 12/01 Atlas Women1 2-0 Chivas Guadalajara W2
F 12/01 Club America Women 3-1 Toluca Women
F 12/01 Coyotes FC11 2-2 Irapuato1
F 12/01 Mineros de Zacatecas1 3-0 Sahuayo FC
F 12/01 Dorados B1 4-0 Constructores Gomez 2
F 12/01 Cimarrones de Sonora3 3-1 Monarcas Morelia II11
F 12/01 Toluca II1 2-1 Club America II1
F 12/01 CD Albinegros Orizab1 0-2 Unam Pumas II1
F 12/01 CD Cuautla1 2-0 Atletico Saltillo
F 12/01 Cocodrilos de Tabasc5 0-1 Tuxtla FC3
F 12/01 Pioneros de Cancun 0-0 Intel Paja1
F 12/01 Tepatitlan de Morelo2 3-2 Estudiantes Tecos1
F 12/01 UA de Chihuahua11 3-0 Loros Universidad1
F 12/01 Reboceros de La Pied12 2-2 U.A. Zacatecas1
S 12/01 Deportivo Gladiadore 0-0 FC Potosino
S 12/01 Club Canoneros Marin 0-0 Celaya II
F 12/01 Venados FC2 0-2 Zacatepec4
F 12/01 Atletico San Luis2 2-1 Tampico Madero1
F 12/01 Celaya FC3 0-0 Mineros de Zacatecas1
F 12/01 FC Juarez1 2-1 Leones Univ Guadalaj1
F 12/01 UAEM Potros3 0-0 Alebrijes de Oaxaca4
F 12/01 Monterrey1 2-2 Club Leon3
F 12/01 CDSyC Cruz Azul 0-1 Chivas Guadalajara
F 12/01 Pachuca2 3-0 Queretaro FC11
F 12/01 Necaxa1 2-1 Pumas U.N.A.M.2
F 12/01 Club Tijuana2 0-3 Tigres UANL2
S 12/01 Chabab Atlas Khenifr 0-0 JSM Jeunesse Sportiv
S 12/01 Olympique Dcheira 0-0 USK US Sidi Kacem
S 12/01 KAC de Kenitra 0-0 Wydad Fes
S 12/01 JSK Chabab Kasba Tad 0-0 Club Salmi
S 12/01 Renaissance Zmamra 0-0 Raja de Beni Mellal
S 12/01 Maghreb Fez 0-0 Chabab Ben Guerir
S 12/01 ASS Association Spor 0-0 Racing Casablanca
S 12/01 Wydad Temara 0-0 Itihad Z. Khemisset
F 12/01 CAYB Club Athletic Y2 1-2 Chabab Rif Hoceima5
F 12/01 OCK Olympique de Kho4 2-2 RCOZ Oued Zem1
F 12/01 Naxxar Lions2 1-0 Swieqi United1
F 12/01 San Gwann12 0-1 Gudja United4
F 12/01 Santa Lucia1 7-1 Marsa3
F 12/01 Pieta Hotspurs1 0-2 Hibernians FC1
F 12/01 Gzira United4 1-1 Tarxien Rainbows F.C3
F 12/01 Al-Arabi(KSA)2 0-0 Al-Sharq2
F 12/01 Fortune Sacco 0-2 FC Talanta1
F 12/01 Kenya Police FC1 2-0 St Josephs Youth1
F 12/01 Nakumatt11 1-2 Bandari1
F 12/01 Tusker2 1-2 Mathare United1
F 12/01 Deckard Lian3 0-0 Administration Polic
F 12/01 Kakamega2 1-1 Kericho14
F 12/01 AFC Leopards13 0-1 Kenya Commercial Ban2
S 12/01 Nzoia United 0-0 Gor Mahia
F 12/01 Shriker osaka Futsal 2-1 Fugador sumida Futsa
F 12/01 Fuchu Athletic FC Fu 3-3 Bardral Urayasu Futs
F 12/01 Shonan Bellmare Futs 3-2 F-League selection F
F 12/01 Agleymina Hamamatsu 1-2 Peace Does Machida F
F 12/01 Hapoel Herzliya U193 0-3 Ironi Nesher U192
F 12/01 Hapoel Ashkelon U192 8-0 Ironi Kiryat Gat U191
F 12/01 Maccabi Yaffo Kabili1 3-0 Bnei Al-Salam Rahat 2
F 12/01 Beitar Tel Aviv Raml2 4-0 Hapoel Akko U191
F 12/01 Ironi Tiberias U191 1-0 Hakoach Macabi Ramat11
F 12/01 Maccabi Ironi Kiryat4 0-1 Sectzya Nes Ziona U1
F 12/01 Maccabi Herzliya U191 1-2 Hapoel Jerusalem Mal2
F 12/01 Beitar Shimshon Tel 2 4-1 Hapoel Iksal Imad U11
F 12/01 Hapoel Kfar Saba U1912 0-0 Hapoel Rishon Lezion7
F 12/01 Hapoel Mate Asher U11 4-3 Beitar Kfar Saba Shl2
F 12/01 Maccabi Achi Nazaret1 0-1 Hapoel Petah Tikva N
F 12/01 Tavagnacco (w)2 0-5 Res Roma (w)1
F 12/01 Bari (w)3 3-1 Fimauto Valpolicella2
F 12/01 Sassuolo (w) 0-0 Mozzanica (w)1
F 12/01 AGSM Verona (w)12 4-2 Orobica (w)
S 12/01 Juventus (w) - Florentia Womens
F 12/01 ASD Albissola U192 2-1 Pisa U192
F 12/01 Cuneo U201 1-2 Lucchese U1921
F 12/01 Novara U205 0-0 Monza U191
F 12/01 Paganese U19 3-1 Fermana U191
F 12/01 Rimini U192 2-1 Ravenna U191
F 12/01 Virtus Entella U202 10-0 Pontedera U193
F 12/01 Vis Pesaro U191 1-2 Pordenone U191
F 12/01 Cavese U1912 1-4 Ascoli U19 II1
F 12/01 Sampdoria U201 0-2 AC Milan U201
F 12/01 Juventus U203 1-3 AS Roma U202
F 12/01 Cagliari U202 1-2 Genoa U2013
F 12/01 Empoli U202 3-2 Palermo U202
F 12/01 Sassuolo U202 0-3 Torino U2012
F 12/01 Udinese U202 2-3 Chievo U202
F 12/01 Virtus Francavilla12 1-2 Nuovo Campobasso3
F 12/01 Forli1 1-1 ASD Savignanese2
F 12/01 Ponsacco1 2-2 Aglianese2
F 12/01 Prato1 1-0 San Donato Tavarnell4
F 12/01 Hapoel Beer Sheva U11 2-3 Hapoel Hadera U192
F 12/01 Maccabi Netanya2 1-0 Ashdod MS2
F 12/01 Hapoel Raanana3 0-0 Bnei Yehuda Tel Aviv
F 12/01 Hapoel Haifa2 4-2 Maccabi Petah Tikva 1
F 12/01 Hapoel Hadera4 2-1 Hapoel Bnei Sakhnin 14
F 12/01 Hapoel Beer Sheva15 0-2 Maccabi Haifa3
F 12/01 Hapoel Bnei Arrara A1 1-0 SC Daburiyya Osama1
F 12/01 FC Tzeirey Tamra2 0-0 Maccabi Bnei Nahf2
F 12/01 FC Alnada Nazareth1 2-1 Ironi Bnei Kabul4
F 12/01 Mayfield United3 2-1 Rockmount3
F 12/01 Ringmahon Rangers1 4-2 Midleton FC4
S 12/01 Corps of Signals 0-0 Dempo
F 12/01 Mohun Bagan(Ind)1 1-0 Neroca1
F 12/01 ICL Payyade 4-1 West Zone United1
F 12/01 HDFC Bank1 2-2 Central Railway3
F 12/01 Thor Akureyri 22 1-1 Tindastoll Hvot3
F 12/01 UMF Selfoss (w) 2-4 Breidablik (w)
F 12/01 IA Akranes (w) 4-1 Hafnarfjordur (w)
F 12/01 Alftanes (w) 0-5 Augnablik (w)
S 12/01 Fylkir/Ellidi U19 0-0 Fjolnir U19
F 12/01 Akranes2 4-0 Keflavik
F 12/01 PSV Eindhoven U19 2-1 Feyenoord U19
F 12/01 Ajax U193 0-0 Vitesse U193
F 12/01 Marathon5 3-1 Lobos UPNFM3
F 12/01 AFC 2-3 IJsselmeervogels
F 12/01 Barendrecht1 1-0 Almere City Youth1
F 12/01 Vitesse Arnhem (Yout1 1-3 Excelsior Maassluis1
F 12/01 Kozakken Boys2 2-3 Scheveningen2
F 12/01 Katwijk1 0-1 Koninklijke HFC13
F 12/01 Rijnsburgse Boys 3-3 GVVV Veenendaal1
F 12/01 Spakenburg 0-2 HHC Hardenberg
F 12/01 Chelsea SS HK Women 0-1 Kitchee Women2
F 12/01 Southern District1 2-0 Kitchee1
F 12/01 Guangzhou R F U193 6-0 Hong Kong Sapling2
F 12/01 C.S.D. Comunicacione2 0-2 CSYD Carcha
F 12/01 Quiche FC3 1-0 Santa Lucia FC2
F 12/01 CD Puerto de Iztapa1 1-1 C.S.D. Comunicacione4
F 12/01 CSD Municipal2 1-1 Siquinala FC4
F 12/01 Xelaju MC5 1-0 Malacateco2
F 12/01 OFI Crete U19 1-1 Panionios U19
F 12/01 Levadiakos U191 2-2 Olympiakos Piraeus
F 12/01 Aris Thessaloniki U12 2-0 PAS Lamia U191
F 12/01 Aititos Spaton U193 1-1 Panahaiki-2005 U1915
F 12/01 Platanias U193 0-0 Trikala U193
S 12/01 Atromitos U19 0-0 Panaitolikos U19
S 12/01 PAS Giannina U19 0-0 AEK Athens U19
S 12/01 AEL Larisa U19 0-0 Apollon Smirnis U19
S 12/01 Panathinaikos U19 0-0 Xanthi U19
F 12/01 Irodotos11 0-2 Kerkyra1
F 12/01 AEL Larisa1 3-0 Apollon Smirnis13
F 12/01 PAE Atromitos3 2-2 Panaitolikos Agrinio2
F 12/01 OFI Crete4 1-1 Panionios2
S 12/01 AEK Athens 0-0 Levadiakos
F 12/01 Marimoo1 1-1 Banjul United2
F 12/01 Bordeaux (w)2 1-0 Dijon w2
F 12/01 FC Metz (w)1 2-1 Guingamp (w)1
F 12/01 Montpellier (w) 2-0 ASJ Soyaux (w)
F 12/01 Lyon (w) 4-0 Rodez Aveyron (w)
S 12/01 Lille OSC Metropole - Paris Saint Germain
S 12/01 Paris FC Womens - Fleury 91 Womens
F 12/01 RCFF Colombes 924 2-1 Paris FC II1
F 12/01 FC Ouest Tourangeau2 2-1 St Jean Le Blanc3
F 12/01 FC Rouen2 3-0 Alenconnaise3
F 12/01 Ivry2 1-1 Meaux Academy Footba
F 12/01 Bourges FC2 2-1 Vierzon3
F 12/01 Schiltigheim 0-2 St. Maur Lusi
F 12/01 Monaco B 0-0 Lyonnais II
F 12/01 Nimes B 1-0 St Pryve St Hilaire1
F 12/01 Stade Briochin 3-0 Le Havre B1
F 12/01 Bobigny A.C. 3-1 Fleury Merogis U.S.1
F 12/01 Creteil1 1-0 Haguenau1
F 12/01 Sainte Genevieve Spo 2-3 Feignies
F 12/01 Sedan2 2-0 Iris Club de Croix1
F 12/01 Bastia CA 5-0 AS Furiani Agliani1
F 12/01 Granville 2-5 FC Nantes B
F 12/01 Mantes-la-Ville 0-3 Chartres FC
F 12/01 Paris Saint Germain 2 0-0 Poissy As1
F 12/01 Saint Malo1 1-1 Boulogne-Billancourt1
F 12/01 Vitre 1-1 Oissel3
F 12/01 Colomiers 0-1 Le Puy Foot 43 Auver
F 12/01 Yzeure AS 2-3 Blois
F 12/01 Romorantin 3-1 Les Herbiers3
F 12/01 Stade Bordelais1 2-1 Sete FC2
F 12/01 Trelissac1 0-1 Saint-Etienne B
F 12/01 Annecy 5-2 OGC Nice B
F 12/01 Frejus St-Raphael 4-1 OLYMPIQUE DE MARSEIL
F 12/01 Hyeres 2-1 Martigues
F 12/01 ENDOUME6 0-2 GS Consolat Marseill5
F 12/01 Chasselay M.D. Azerg 1-2 Saint-Priest1
F 12/01 Vannes1 1-4 Lorient B2
F 12/01 Mont-de-Marsan 2-2 Bordeaux B
S 12/01 Pontarlier 0-0 Toulon
S 12/01 ASM Belfortaine 0-0 Lens B
S 12/01 Jura Sud Foot 0-0 GRACES
S 12/01 Arras 0-0 Stade Reims II
S 12/01 Epinal 0-0 Lille B
S 12/01 Andrezieux 0-0 FC Bergerac
F 12/01 Stade Brestois14 1-1 Troyes13
F 12/01 Grenoble4 0-0 Le Havre4
F 12/01 Awassa Kenema1 0-1 Mekelle Kenema3
F 12/01 FC Maardu3 1-0 Viljandi Tulevik2
F 12/01 Nomme JK Kalju1 2-1 Tartu JK Maag Tammek
F 12/01 Trans Narva1 0-1 Levadia Tallinn
F 12/01 JK Tallinna Kalev1 3-1 Elva2
F 12/01 Rushden Diamonds 1-1 Lowestoft Town
F 12/01 Alvechurch 1-0 Halesowen Town
F 12/01 Barwell 1-3 Rushall Olympic
F 12/01 Coalville 2-2 Kettering Town
F 12/01 Leiston FC1 2-0 St Neots Town1
F 12/01 Redditch United 0-1 Bedworth United
F 12/01 Royston Town 0-1 Kings Lynn1
F 12/01 St Ives Town 2-1 Hitchin Town
F 12/01 Stourbridge 2-0 Banbury United
F 12/01 Tamworth 0-1 Stratford Town
F 12/01 Ramsbottom United 2-2 Weymouth
F 12/01 Hartlepool United 1-2 AFC Telford United
F 12/01 Hemel Hempstead Town1 4-2 Wingate Finchley1
F 12/01 Barnet1 2-1 Dorchester Town2
F 12/01 Hereford United1 1-3 Brackley Town1
F 12/01 Salford City 2-0 Dagenham Redbridge2
F 12/01 Blyth Spartans 1-0 Boreham Wood2
F 12/01 AFC Fylde 1-0 Biggleswade Town
F 12/01 Stockport County 5-0 Truro City1
F 12/01 Chesterfield 1-0 Bedford Town
F 12/01 Halifax Town 2-2 Solihull Moors
F 12/01 Wrexham1 0-1 Leyton Orient12
F 12/01 Carshalton Athletic 4 4-1 Salisbury FC3
F 12/01 Dover Athletic 1-2 Harrogate Town
F 12/01 Spennymoor Town2 3-0 Sutton United4
F 12/01 Maidstone United4 1-0 Oxford City1
F 12/01 Agia Napa3 1-0 Aris Limassol1
F 12/01 Akritas Chloraka2 0-0 Asil Lysi4
F 12/01 Karmiotissa Polemidi6 2-1 Digenis Oroklini2
F 12/01 MEAP Nisou2 0-0 Omonia Aradippou2
F 12/01 PAEEK2 0-1 Othellos Athienou2
F 12/01 Onisilos Sotiras1 0-2 Anagennisi FC Deryne1
F 12/01 AE Zakakiou 2-1 Ethnikos Achnas FC
F 12/01 AEP Paphos5 1-3 Nea Salamis1
F 12/01 E.N.Paralimniou3 0-1 Doxa Katokopias3
F 12/01 APOEL Nicosia 4-0 Anorthosis Famagusta3
F 12/01 Vasco da Gama U201 4-0 Juventude (Youth)5
F 12/01 Visao Celeste RN You4 2-1 Fortaleza U202
F 12/01 Atletico Mineiro (Yo 2-1 Juventus-AC (Youth)
F 12/01 Audax Rio RJ U202 1-1 CA Taboao da Serra (
F 12/01 Goias U202 0-1 Volta Redonda U202
F 12/01 Londrina EC (Youth) 3-3 Fluminense U201
F 12/01 Manthiqueira Youth1 2-2 Atletico Tubarao U202
F 12/01 Portuguesa (Youth)2 2-1 Nacional AC SP (Yout2
F 12/01 Red Bull Brasil SP 3 1-1 Ituano (Youth)2
F 12/01 CSA-AL (Youth) 1-1 OSTO youth team1
F 12/01 Sao Caetano (Youth)5 2-0 Flamengo-SP (Youth)11
F 12/01 Primavera (Youth)3 1-1 Desportivo Brasil Y2
F 12/01 Avai (Youth)13 1-1 Agua Santa SP Youth3
F 12/01 Gremio (Youth)2 3-0 EC Sao Bernardo U201
F 12/01 Coritiba PR (Youth)2 3-0 Uniao Mogi Youth2
F 12/01 Corinthians Paulista1 6-0 Porto-PE (Youth)1
F 12/01 AD Escazucena2 4-0 AD Cariari Pococi11
F 12/01 CS Uruguay De Corona2 3-0 Puerto Golfito13
F 12/01 ADR Jicaral3 1-1 AD Santa Rosa1
F 12/01 Puntarenas1 5-0 Futbol Consultants M2
F 12/01 Herediano2 1-1 AD San Carlos2
S 12/01 AD San Carlos 0-0 Herediano
F 12/01 Vipers1 0-0 Sifakesi2
F 12/01 Nkana FC1 3-0 Calor de San Pedro1
F 12/01 African Stars Windho1 1-1 Raja Casablanca Atlh2
F 12/01 Stade Malien de Bama 1-1 Petro Atletico de Lu1
F 12/01 FC Platinum 0-0 Orlando Pirates1
F 12/01 TP Mazembe Englebert11 2-0 Ismaily3
F 12/01 Simba Sports Club1 3-0 JS Saoura1
F 12/01 EL Ahly1 2-0 AS Vita Club11
F 12/01 Botafogo PB2 4-1 Perilima PB5
F 12/01 Serrano PB4 0-3 Atletico Cajazeirens2
F 12/01 Nacional de Patos PB 2-1 Centro Sportivo Para
F 12/01 Palmeira RN3 2-1 ABC RN2
F 12/01 Uniclinic Atletico C3 3-2 Floresta CE3
F 12/01 Iguatu CE1 1-1 Horizonte CE
F 12/01 BDF XI2 3-0 Black Forest1
F 12/01 Botswana Police XI S2 2-1 BR Highlanders
S 12/01 Gaborone United 0-0 Sankoyo Bush Bucks
F 12/01 Bahrain SC2 3-2 Al-Riffa14
F 12/01 Al-Ittifaq 2-4 Manama Club2
F 12/01 Malkia 0-0 Al-Hala
F 12/01 East Riffa2 2-0 Sitra1
F 12/01 Belmopan Bandits SC 0-0 Wagiya FC2
F 12/01 Massenhoven VC (w)2 2-0 Zulte Waregem VV (w)
F 12/01 White Star Bruxelles2 3-1 Standard Liege B (W)
F 12/01 Gent B (w) 2-0 Kontich FC (w)
S 12/01 Moldavo (w) 0-0 Eendracht Aalst (W)
S 12/01 Svelta Melsele (w) 0-0 Club Brugge (w)
S 12/01 Famkes Merkem (w) 0-0 SG-Tertre-Hautrage (
S 12/01 Ladies Genk B Womens - Tongeren (w)
F 12/01 ASV Geel 3-2 Thes Sport
F 12/01 Sporting Chatelet 2-3 Rupel Boom
F 12/01 FCV Dender EH 1-1 Lierse Kempenzonen
F 12/01 KSK Heist2 2-0 Oudenaarde2
F 12/01 Seraing2 1-0 Dessel Sport11
F 12/01 Excelsior Virton 3-0 Eendracht Aalst
F 12/01 Roeselare2 1-2 KFCO Wilrijk3
F 12/01 Empire Club1 2-1 Weymouth Wales4
F 12/01 Sydney FC (Youth)1 3-2 Newcastle Jets FC (Y3
F 12/01 Newcastle Jets (w) 3-1 Perth Glory (w)
F 12/01 Wellington Phoenix1 3-2 Central Coast Marine13
F 12/01 Melbourne Victory2 2-1 Newcastle Jets1
F 12/01 MC Saida U2111 2-1 RC Relizane U2112
F 12/01 JSM Bejaia U21 0-1 WA Tlemcen U212
F 12/01 USM Blida U212 2-1 ASM Oran U213
F 12/01 USM El Harrach U211 1-0 ES Mostaganem U213
F 12/01 CR Belouizdad U215 1-1 Paradou AC U211
F 12/01 MC Saida1 0-1 RC Relizane2
F 12/01 USM Blida2 1-0 ASM Oran4
F 12/01 USM EL HARRACH 0-0 ES Mostaganem13
F 12/01 JSM Bejaia13 4-0 WA Tlemcen4
F 12/01 CR Belouizdad1 0-0 Paradou AC3
F 12/01 Vietnam2 0-2 Iran2
F 12/01 Yemen1 0-3 Iraq
F 12/01 Lebanon3 0-2 Saudi Arabia2