Livescores.az

Təqvim

<< | Jan 8 | Jan 9 | Jan 10 | Jan 11 | Jan 12 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 10/01 Athletic Bilbao1 1-3 Sevilla2
F 10/01 Real Betis1 0-0 Real Sociedad3
F 10/01 Levante3 2-1 FC Barcelona4
F 10/01 XM Hai Phong FC1 2-1 Viettel13
F 10/01 T T Hanoi 5-2 Than Quang Ninh1
F 10/01 Goztepe 6-3 Pendikspor
F 10/01 CF Peralada 3-4 De Graafschap
F 10/01 Ingolstadt 4-3 SC Heerenveen
F 10/01 Genclerbirligi 1-2 Samsunspor
F 10/01 Jordan U23 3-1 Al Faisaly
F 10/01 Fortuna Sittard1 0-1 Racing Genk2
F 10/01 Antalyaspor 0-3 SV Sandhausen
F 10/01 Konyaspor 0-1 Altinordu
F 10/01 Alanyaspor 3-1 Sakaryaspor
F 10/01 Red Star Waasland 1-1 Wurzburger Kickers
F 10/01 Holstein Kiel 1-6 KAA Gent
F 10/01 FC Utrecht 1-2 Oostende
F 10/01 Fortuna Dusseldorf 1-0 Emmen
F 10/01 Al Shamal 0-0 Al-Wakra
F 10/01 Marquense 0-0 Deportivo Ayutla
F 10/01 Sertaozinho 1-1 Monte Azul SP
F 10/01 Vila Nova 0-0 AA Luziania
F 10/01 Hamburg Eimsbutteler 2-0 Altona East
F 10/01 Ipora EC 3-0 Rio Verde U20
F 10/01 Deportivo Mictlan 0-1 Deportivo Catocha
F 10/01 ASC Remire2 2-1 AJ Saint Georges23
F 10/01 AFC Ajax3 2-2 Flamengo2
F 10/01 Eintracht Frankfurt2 2-1 Sao Paulo2
F 10/01 A.D. Isidro Metapan4 4-2 FC Santa Rosa2
S 10/01 Rot-Weiss Erfurt 0-0 International Leipzi
S 10/01 Qatar U23 1-0 Myanmar U23
S 10/01 HEBC Hamburg 0-0 Altona 93
S 10/01 CRB Mather Europe 0-0 Flamengo de Arcoverd
S 10/01 SV Dakota 0-0 Racing Club Savaneta
F 10/01 Cyprus U191 1-0 Israel U192
F 10/01 Kuwait U23 1-0 Palestine U23
F 10/01 Qatar U223 1-0 Myanmar U232
F 10/01 Portimonense13 1-1 Sporting Braga2
F 10/01 Lamia4 1-0 Panathinaikos2
F 10/01 UE Cornella1 1-2 UD Poblense1
F 10/01 Real Betis B1 2-0 AD Ceuta26
F 10/01 Bergantinos CF1 0-0 CF Internacional De 2
F 10/01 Stoke City U18 2-2 Everton U18
F 10/01 Manchester City (w)1 7-1 Brighton H.A. (w)3
F 10/01 Express FC1 0-0 Ndejje University3
F 10/01 BUL FC1 2-2 Nyamityobora FC1
F 10/01 Paidha Black Angels1 1-1 Ma Lu
F 10/01 Tooro United 2-0 Bright Stars3
F 10/01 Wakiso Giants FC1 0-0 Doves All Stars4
F 10/01 Defense forces1 2-0 Nebbi Central FC2
F 10/01 Kira United 1-1 Kiboga Young FC1
F 10/01 Proline FC1 3-1 Kabale Sharp FC2
F 10/01 Dove FC 1-0 Kansai Plascon FC1
S 10/01 Kyetume FC 0-0 Entebbe FC
S 10/01 Water FC 0-0 Bumate United FC
F 10/01 Baumit Jablonec1 1-0 SK Slovan Varnsdorf
F 10/01 African Lyon1 0-2 Alliance FC3
F 10/01 Umm Salal2 0-2 Al-Khuraitiat1
F 10/01 Al-Arabi SC2 1-1 Al-Garrafa
F 10/01 Pakistan Navy2 1-0 National Bank
F 10/01 Feirense U231 0-1 Vitoria Guimaraes U2
F 10/01 Sporting Lisbon Sad 1 0-1 Rio Ave U234
S 10/01 Oliveirense 0-0 FC Famalicao
S 10/01 SC Covilha 0-0 Academica Coimbra
S 10/01 SC Farense 0-0 CD Mafra
F 10/01 Al Shabab(OMA)2 2-1 Saham
F 10/01 AlHilal 1-0 Al-Tahaddi
S 10/01 Al-Madina 0-0 Al Zawi A
F 10/01 Al-Hilal (Youth) 1-1 Al-Shabab (Youth)
F 10/01 Al-Taawon Youths3 2-3 Al-Qadasiya (Youth)2
F 10/01 Al-Tai (Youth) 0-4 Al-Nasr (Youth)
F 10/01 Ohud Medina Youths 2-2 Al-Ansar Youths
F 10/01 Al Ahli Jeddah (Yout 2-0 Al-Ettifaq (Youth)
F 10/01 Al Wehda (Youth)4 1-5 Al-Ittihad (Youth)15
F 10/01 Al-Faisaly Harmah1 2-2 Al-Nasr(KSA)4
F 10/01 Al-Taawon1 1-1 Al-Hazm1
F 10/01 Al Wehda Mecca2 1-0 Al-Fateh11
F 10/01 Al-Qadasiya3 0-1 Al Ittihad(KSA)1
F 10/01 Mount Pleasant FA3 2-0 Waterhouse FC13
F 10/01 Cavalier FC1 2-1 Montego Bay Utd2
F 10/01 Ironi Ramat Hasharon2 0-4 AS Tel Aviv Universi1
F 10/01 Girls Soccer Academy 3-7 Maccabi Kiryat Gat (
F 10/01 Bnot Netanya (w) 0-3 Maccabi Holon FC (w)
S 10/01 Maccabi Hadera (w) - Hapoel Raanana Women
F 10/01 Baderan Tehran FC2 2-2 Navad Urmia3
F 10/01 Fajr Sepasi1 1-0 Oxin Alborz1
F 10/01 Gol Gohar FC2 2-0 Shahin Bushehr2
F 10/01 Persepolis Pakdasht3 1-1 Karoun Ahvaz5
F 10/01 Shahrdari Mahshahr3 0-0 Mes krman1
F 10/01 Mes Rafsanjan2 2-0 Qashqai Shiraz
F 10/01 Shahrdari Tabriz3 0-0 Shahrdary Arak13
F 10/01 Malavan 0-0 Khouneh Be Khouneh1
F 10/01 Income Tax SC3 8-1 RS Sports Club12
F 10/01 CIL 0-6 South United1
F 10/01 Churchill Brothers2 3-1 Gokulam Kerala FC2
S 10/01 Mohun Bagan(Ind) - Neroca
F 10/01 Juhu Sparks 1-2 CFCI U192
F 10/01 RBI1 1-0 Veniza Virar FC1
S 10/01 PIFA Sports 0-0 CFCI
F 10/01 UMF Njardvik 3-2 Afturelding
F 10/01 HK Vikingur (w) 3-1 Stjarnan (w)1
F 10/01 AO Poseidonas Gerani2 5-5 AE Mylopotamou1
F 10/01 Domiat1 1-1 Al Nasr Cairo
F 10/01 Aquidauanense MS You1 1-4 Jacobina EC Youth2
F 10/01 Volta Redonda Youth1 1-0 Santo Andre (Youth)1
F 10/01 Parnahyba PI Youth2 3-0 7 de Setembro MS You2
F 10/01 Agua Santa SP Youth1 0-1 Atletico Mineiro (Yo2
F 10/01 Portuguesa (Youth)2 0-0 Parana Clube (Youth)2
F 10/01 Audax Rio RJ U20 2-0 Fluminense RJ (Youth
F 10/01 Sergipe (Youth)3 1-4 Sao Caetano (Youth)4
F 10/01 Sao Raimundo-RR Yout2 0-1 Lagarto Youth11
F 10/01 Uniao Mogi Youth2 0-0 Santos (Youth)1
F 10/01 OSTO youth team1 1-3 Gremio (Youth)2
F 10/01 Goytacaz RJ2 0-1 America-RJ3
F 10/01 ASSU RN1 1-1 CE Forca e Luz RN1
F 10/01 Santa Cruz RN3 0-1 America FC Natal RN2
F 10/01 Sydney FC (w)1 3-0 WS Wanderers (w)12
F 10/01 Recreativo Caala 0-2 Primeiro de Agosto
F 10/01 Progresso 0-0 Santa Rita FC
F 10/01 Casa Militar 1-2 Academica Lobito
S 10/01 Sagrada Esperanca 0-0 Kabuscorp do Palanca
S 10/01 Sporting Cabinda 0-0 Desportivo Huila
S 10/01 Saurimo FC 0-0 ASA Luanda
F 10/01 Bahrain 0-1 Thailand4
F 10/01 Jordan1 2-0 Syrian3
F 10/01 United Arab Emirates 2-0 India2
S 10/01 India - United Arab Emirates