Livescores.az

Təqvim

<< | Mar 20 | Mar 21 | Mar 22 | Mar 23 | Mar 24 | >>
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
S 11:00 Watford - Southampton
13:00 Bulgaria -:- Montenegro
15:45 England -:- Czech
15:45 Portugal -:- Ukraine
15:45 Luxembourg -:- Lithuania
15:45 Moldova -:- France
15:45 Andorra -:- Iceland
15:45 Albania -:- Turkey
S 11:00 Algeria - Gambia
S 11:00 Libya - South Africa
S 11:00 Nigeria - Seychelles
S 11:00 Sierra Leone - Ethiopia
S 11:00 Botswana - Angola
S 11:00 Burkina Faso - Mauritania
S 11:00 Niger - Egypt
S 11:00 Tunisia - Swaziland
S 11:00 Zambia - Namibia
S 11:00 Guinea Bissau - Mozambique
14:00 Finland U21 -:- Norway U21
14:00 Switzerland U21 -:- Croatia U21
16:00 Argentina -:- Venezuela
21:00 Peru -:- Paraguay
21:00 Guatemala -:- Costa Rica
22:15 Mexico -:- Chile
S 06:00 Germany U20 - Portugal U20
15:45 UC Dublin -:- Cork City
15:45 Dundalk -:- Bohemians
15:45 St. Patricks Athleti -:- Derry City
16:00 Finn Harps -:- Shamrock Rovers
15:00 Almere City FC -:- FC Oss
15:00 Den Bosch -:- SC Telstar
15:00 FC Eindhoven -:- Dordrecht
15:00 Volendam -:- SC Cambuur
15:00 RKC Waalwijk -:- Helmond Sport
S 09:00 Coventry City U23 - Nottingham Forest U2
S 09:00 Millwall U23 - Barnsley U23
S 09:00 Queens Park Rangers - Birmingham City U23
S 09:00 Ipswich U23 - Sheffield Wed U23
S 09:00 Bristol City U23 - Burnley U23
S 09:00 Cardiff City U23 - Crewe Alexandra U23
S 09:00 Watford U23 - Bolton Wanderers U23
S 09:00 Colchester United U2 - Leeds United U23
15:00 Boulogne -:- Pau FC
15:00 Bourg Peronnas -:- Le Mans
15:00 Cholet So -:- Marignane Gignac
15:00 Concarneau -:- Entente Sannois
15:00 Drancy -:- USL Dunkerque
15:00 Stade Lavallois MFC -:- Avranches
15:00 Lyon Duchere -:- Chambly FC
15:00 Quevilly -:- Villefranche
15:00 Rodez Aveyron -:- Tours
15:30 Taffs Well -:- Goytre Utd
15:30 Ton Pentre -:- Undy Athletic
S 10:00 TS Galaxy - Ajax Cape Town
S 08:00 Hapoel Kaukab - Hapoel Shfaram
S 08:00 Hapoel Umm Al Fahm - Hapoel Migdal HaEmek
S 08:00 Hapoel Herzliya - Ironi Tiberias
S 08:00 Moadon Sport Tira - Hapoel Bnei Zalfa
S 08:00 Ironi Nesher - Maccabi Tzur Shalom
S 08:00 Hapoel Jerusalem - Hapoel Asi Gilboa
S 08:00 Hapoel Ironi Baka El - Rubi Shapira
S 08:00 Maccabi Ironi Kiryat - Hapoel Kafr Kanna
S 11:00 Hapoel Ashkelon - Ironi Nir Ramat HaSh
S 11:00 Hapoel Acco - Sectzya Nes Ziona
S 11:00 Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Marmorek lron
S 11:00 Hapoel Natzrat Illit - Hapoel Ramat Gan
S 11:00 Hapoel Iksal - Hapoel Katamon Jerus
S 11:00 Hapoel Kfar Saba - Maccabi Ahi Nazareth
S 11:00 Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula
15:45 Athlone Town -:- Longford Town
15:45 Cabinteely FC -:- Limerick FC
15:45 Wexford (Youth) -:- Bray Wanderers
15:45 Salthill Devon Galwa -:- Drogheda United
15:45 The New Saints -:- Bala Town
15:45 Barry Town AFC -:- Caernarfon
15:45 Llandudno -:- Aberystwyth Town
15:45 UWIC Inter Cardiff -:- Carmarthen
15:45 Llanelli -:- Newi Cefn Druids
15:00 Valur (w) -:- Breidablik (w)
16:00 KF Gardabaer -:- Vestri
14:30 PSV Eindhoven (w) -:- Zwolle (w)
14:30 Ajax Amsterdam (w) -:- FC Twente Enschede (
14:30 SC Heerenveen (w) -:- VV Alkmaar (w)
14:30 RKSV Achilles 29 (w) -:- Excelsior Barendrech
15:00 Deportivo Rionegro -:- Bogota FC
15:00 Real Cartagena -:- Boyaca Chico
15:00 Universitario de Pop -:- Llaneros FC
S 07:35 Uruguay - Uzbekistan
15:00 Centro Sportivo Para -:- Botafogo PB
S 03:00 Pascoe Vale SC U20 - South Melbourne U20
S 03:00 Oakleigh Cannons U20 - Heidelberg United U2
S 03:00 Green Gully Cavalier - Avondale FC U20
S 03:00 Kingston CityU20 - Altona Magic U20
S 03:00 Dandenong Thunder U2 - Bentleigh greens U20
S 03:00 Hume City U20 - Dandenong City U20
S 03:00 Melbourne Knights U2 - Port Melbourne Shark
S 04:45 Melbourne Knights - Port Melbourne
S 04:45 Hume City - Dandenong City SC
S 05:15 Pascoe Vale SC - South Melbourne
S 05:30 Oakleigh Cannons - Heidelberg United
S 05:00 Metrostars SC - Croydon Kings
S 05:40 West Adelaide SC - Adelaide Raiders SC
14:00 Talleres Rem de Esca -:- Sacachispas
S 10:00 CR Belouizdad - CS Constantine
S 11:00 Sagrada Esperanca - Recreativo Caala
S 11:00 Onze Bravos - Sporting Cabinda
S 11:00 Primeiro de Agosto - Saurimo FC
S 11:00 Kabuscorp do Palanca - Petro Atletico de Lu
S 11:00 Interclube Luanda - CRD Libolo
S 11:00 Desportivo Huila - Progresso
S 11:00 ASA Luanda - Academica Lobito
S 11:00 Santa Rita FC - Casa Militar
14:00 Argentino de Merlo -:- Argentino de Rosario
14:00 Juventud Unida -:- Liniers
14:00 Claypole -:- CA Lugano
14:00 Centro Espanol -:- Yupanqui
14:00 Deportivo Paraguayo -:- Defensores de Cambac
14:00 Real Pilar -:- Central Ballester
14:00 Deportivo Muniz -:- CA Atlas
14:00 Villa San Carlos -:- Berazategui
14:00 Central Cordoba De R -:- Victoriano Arenas
14:00 Ituzaingo -:- Excursionistas
14:00 El Porvenir -:- Leandro N Alem
14:00 Deportivo Merlo -:- Sportivo Italiano
14:00 Sportivo Barracas -:- Canuelas FC
14:00 Club Lujan -:- Ferrocarril Midland
14:00 General Lamadrid -:- San Martin Burzaco
14:00 Sportivo Dock Sud -:- Deportivo Laferrere
14:00 Argentino de Quilmes -:- Deportivo Armenio
16:00 Deportivo La Coruna -:- Almeria
16:00 Tenerife -:- Osasuna