Livescores.az

Bitmiş oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [15:38:14]
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 07:30 Wolves3 4-3 Leicester City3
F 10:00 Bournemouth AFC 2-0 West Ham United1
F 10:00 Liverpool12 4-3 Crystal Palace1
F 10:00 Manchester United1 2-1 Brighton Hove Albi
F 10:00 Newcastle United 3-0 Cardiff City1
F 10:00 Southampton2 2-1 Everton1
F 10:00 Watford1 0-0 Burnley2
F 12:30 Arsenal 2-0 Chelsea2
F 10:15 Real Madrid2 2-0 Sevilla3
F 12:30 SD Huesca2 0-3 Atletico Madrid2
F 09:30 Augsburg3 1-2 Fortuna Dusseldorf1
F 09:30 Bayer Leverkusen1 0-1 Borussia Monchenglad2
F 09:30 Eintracht Frankfurt2 3-1 SC Freiburg1
F 09:30 Hannover 963 0-1 Werder Bremen1
F 09:30 VfB Stuttgart2 2-3 FSV Mainz 052
F 12:30 RB Leipzig3 0-1 Borussia Dortmund2
F 09:00 AS Roma2 3-2 Torino3
F 12:00 Udinese3 1-2 Parma1
F 10:00 Aston Villa2 2-2 Hull City3
F 10:00 Blackburn Rovers2 2-0 Ipswich Town1
F 10:00 Derby County2 2-1 Reading1
F 10:00 Middlesbrough3 1-1 Millwall1
F 10:00 Nottingham Forest2 0-1 Bristol City
F 10:00 Queens Park Rangers 3 1-4 Preston North End2
F 10:00 Rotherham United1 2-4 Brentford
F 10:00 Sheffield Wednesday 1-0 Wigan Athletic2
F 10:00 Stoke City1 2-1 Leeds United14
F 12:30 Swansea City 1-0 Sheffield United4
F 10:59 Paris Saint Germain 1 9-0 Guingamp
F 07:00 Swansea City U232 2-0 Oxford U2311
F 05:30 Yeni Malatyaspor 3-2 Goztepe1
F 05:30 Erzurum BB3 1-2 Konyaspor4
F 08:00 Antalyaspor 0-0 Kayserispor1
F 10:59 Galatasaray3 6-0 Ankaragucu3
S 10:00 Chesham United 0-0 Dorchester Town
S 10:00 Farnborough Town 0-0 Beaconsfield SYCOB
S 10:00 Frome Town 0-0 Metropolitan Police
S 10:00 Harrow Borough 0-0 Swindon Supermarine
S 10:00 Hartley Wintney 0-0 Salisbury City
S 10:00 Hendon 0-0 Tiverton Town
S 10:00 Merthyr Town 0-0 Basingstoke Town
S 10:00 Poole Town 0-0 Walton Casuals
S 10:00 Staines Town 0-0 Wimborne Town
S 10:00 Taunton Town 0-0 Gosport Borough
S 10:00 Weymouth 0-0 Kings Langley
F 10:00 AFC Wimbledon2 1-4 Barnsley2
F 10:00 Blackpool 0-0 Shrewsbury Town
F 10:00 Bradford City1 0-4 Southend United2
F 10:00 Bristol Rovers3 0-1 Wycombe Wanderers2
F 10:00 Charlton Athletic12 1-0 Accrington Stanley14
F 10:00 Doncaster Rovers1 2-2 Burton Albion
F 10:00 Gillingham 0-3 Walsall
F 10:00 Luton Town1 4-0 Peterborough United12
F 10:00 Oxford United1 2-1 Portsmouth3
F 10:00 Plymouth Argyle3 2-1 Coventry City1
F 10:00 Rochdale2 1-1 Fleetwood Town11
F 10:00 Scunthorpe United 1-1 Sunderland A.F.C
F 10:00 AFC Telford United1 0-1 Kidderminster Harrie3
F 10:00 Alfreton Town 0-1 Brackley Town1
F 10:00 Altrincham1 1-0 Southport FC15
F 10:00 Ashton United3 1-0 FC United of Manches3
F 10:00 Boston United1 1-1 Leamington3
F 10:00 Bradford Park Avenue 1-1 Blyth Spartans11
F 10:00 Chester FC3 0-1 Curzon Ashton FC5
F 10:00 Chorley FC 3-0 Guiseley
F 10:00 Darlington2 1-2 Spennymoor Town2
F 10:00 Hereford United2 2-2 Nuneaton Borough2
F 10:00 Stockport County2 3-1 York City1
F 08:00 El Mokawloon El Arab2 2-2 Nogoom El Mostakbal2
S 10:59 Pyramids FC - Talaea EI-Gaish
F 06:30 HEBC Hamburg 0-0 Rasensport Uetersen
F 18/01 Playford City Patrio1 1-0 Salisbury United1
F 00:00 Shonan Bellmare 0-1 Fukushima United FC
F 00:30 Broadmeadow Magic 3-1 Mount Cook Union
F 01:35 Grange Thistle SC Re2 0-2 The Gap FC Reserve1
F 01:50 Port Adelaide Pirate 0-1 Cove Reserves2
F 02:00 Eastern Suburbs Bris2 1-5 Gold Coast United
F 03:00 Peninsula Power 8-0 Sunshine Coast FC1
F 03:00 Spartak Nizhniy Novg1 1-1 Rotor Volgograd2
F 03:30 Poet Adelarde Pirate 1-0 The Cove FC
F 04:00 Wolfsberger AC Amate 0-2 SG Austria Klagenfur
F 04:05 Rochedale Rovers 1-1 Western Pride1
F 05:00 Teplice 5-1 SK Slovan Varnsdorf
F 05:00 FK Banik Sokolov 1-4 Marila Pribram
F 05:00 Trencin 1-0 Opava
F 05:00 Dukla Prague 4-1 Chrudim
F 06:00 Wolfsberger AC 5-3 Kapfenberg
F 06:00 Thisted FC 1-1 Vendsyssel2
F 06:00 Wisla Krakow 2-3 Garbarnia Krakow
F 06:15 AC Oulu1 1-2 RoPS Rovaniemi3
F 06:55 Randers FC 1-1 Sonderjyske1
F 07:00 MFK Karvina 0-0 Puszcza Niepolomice
F 07:00 Austria Wien 3-2 SV Ried
F 07:00 Hacken1 2-1 Norrby IF2
F 07:00 Silkeborg 3-1 Raufoss1
F 07:00 IK Frej Taby 1-3 Hammarby
F 07:00 Nordsjaelland2 2-4 Aarhus AGF
F 07:00 Triglav Gorenjska 3-2 Domzale
F 07:05 Bayern Munchen (Yout 3-0 VfR Garching
F 07:05 Tescoma Zlin 5-0 Nitra
F 07:05 Sigma Olomouc 1-1 MFK Ruzomberok
F 07:05 Grasshopper1 1-0 Hajduk Split1
F 07:30 GKS Katowice 3-3 Sandecja Nowy Sacz
F 07:30 Mlada Boleslav2 1-2 Slovan Sahy
F 07:35 Inter Turku 1-0 SalPa
F 08:00 Levski Sofia2 1-1 FC Ufa2
F 08:00 Midtjylland1 4-1 Fredericia1
F 08:00 SC Verl2 4-0 BSV Rehden1
F 08:00 Wattenscheid 09 0-3 TSV Steinbach
F 08:00 Energie Cottbus1 1-0 Magdeburg2
F 08:00 Brommapojkarna 2-1 Sollentuna United
F 08:00 Rapid Wien 1-0 FAC Team Fur Wien
F 08:00 Alemannia Aachen 2-2 VfR Wormatia Worms
F 08:00 Preuben Munster 1-1 Fortuna Koln2
F 08:00 Slavia Praha 8-0 Usti nad Labem
F 08:00 Maribor 2-0 NK Rudar Velenje
F 08:00 ZNK Osijek 6-0 ND Gorica1
F 08:15 Saarbrucken 0-0 SV Sandhausen1
F 08:15 Jaro3 1-2 SJK Seinajoen1
F 08:30 HNK Gorica 3-1 NK Aluminij
F 09:00 Ferencvarosi TC 2-2 FC Sion
F 09:00 Kaarinan Pojat1 3-0 P-Iirot13
F 09:00 Roltek Dob 6-1 NK Brinje Grosuplje
F 09:30 Arminia Bielefeld 0-2 St. Gallen
F 10:00 VfL Bochum 0-3 Dynamo Kyiv1
F 10:00 Stabaek2 0-2 IFK Goteborg
F 13:30 Gnistan Helsinki 2-1 Viikingit12
S 18/01 Rochedale Rovers U20 0-0 Western Pride U20
S 01:00 Buxoro FK 0-0 Sogdiana Jizak
S 02:30 Huda Hue 0-0 Dong Thap
S 03:00 Grange Thistle SC 1-0 The Gap
S 03:30 Quang Nam 0-0 CLB TPHCM
S 04:00 USV Scheiblingkirche 0-0 FC Magna Wiener Neus
S 04:00 Trinec 0-0 Otrokovice
S 04:00 Gornik Leczna 0-0 Motor Lublin
S 04:00 Chonburi Shark FC 0-0 PTT FC Rayong
S 04:00 Michalovce 0-0 Tatran LM
S 04:00 Geylang United FC 0-0 Admiralty Football C
S 04:30 Helsingor 0-0 AB Copenhagen
S 04:30 Pacifico Xining 0-0 Binh Phuoc
S 04:30 Vysocina jihlava 0-0 FK MAS Taborsko
S 05:00 Banik Ostrava B 0-0 Vitkovice
S 05:00 Sport Podbrezova 0-0 Poprad
S 05:00 Synot Slovacko 0-0 Slavia Kromeriz
S 05:00 Baltyk Gdynia 0-0 Bytovia Bytow
S 05:00 Debrecin VSC 0-0 Balmazujvarosi FC
S 05:00 Ang Thong FC 0-0 Air Force Central
S 05:00 NK Publikum Celje 0-0 Sampion Celje
S 05:00 Lampang FC 0-0 Consadole Sapporo
S 05:00 Podbeskidzie Bielsko 0-0 KS Energetyk ROW
S 05:00 Chrobry Glogow 0-0 GKP Gorzow
S 05:00 FK Senica 0-0 FC Artmedia Petrzalk
S 05:00 Vanlose 0-0 BK Avarta
S 05:00 Rudes 0-0 OFK Titograd
S 05:00 Slavoj Vysehrad 0-0 Slavia PrahaU21
S 05:00 Slavia Mozyr 0-0 FK Lokomotiv Gomel
S 05:00 FK MAS Taborsko 0-0 Brno
S 05:30 Rakow Czestochowa 0-0 Warta Poznan
S 05:35 Park Ridge 0-0 Taringa Rovers
S 06:00 Hannover 96 Am 0-0 SC Paderborn 07
S 06:00 Lahti 0-0 KTP Kotka
S 06:00 Naestved 0-0 Herfolge Boldklub Ko
S 06:00 Trinec 0-0 Hlucin
S 06:00 LKS Lodz 0-0 Elana Torun
S 06:00 OKS Stomil Olsztyn 0-0 Huragan Morag
S 06:00 FK Nizhny Novgorod 0-0 Olimpia Volgograd
S 06:00 SC Victoria Hamburg 0-0 St Pauli II
S 06:00 Hradec Kralove 0-0 Loko Vltavin
S 06:00 Koln II 0-0 TuS Koblenz
S 06:00 Stargard Szczecinski 0-0 Kotwica Kolobrzeg
S 06:00 MKS Kluczbork 0-0 Stal Brzeg
S 06:00 FC Artsakh 0-0 Shirak
S 06:30 Zlate Moravce 0-0 Dukla Banska Bystric
S 07:00 Fremad Amager 0-0 BK Frem
S 07:00 Berliner FC Dynamo 0-0 TSG Neustrelitz
S 07:00 Bonner 0-0 Rot-Weiss Ahlen
S 07:00 Ludwigsfelder FC 0-0 FSV Optik Rathenow
S 07:00 Vasas 0-0 SKF Sered
S 07:00 Tennis Borussia Berl 0-0 Berliner AK 07
S 07:00 Debrecin VSC 0-0 Budaorsi SC
S 07:00 Stal Mielec 0-0 Stal Rzeszow
S 07:00 Vojvodina Novi Sad 0-0 FK Backa Backa Palan
S 07:00 FK Spartak Zlatibor 0-0 Bekescsaba
S 07:00 Army United F.C. 0-0 BTU United
S 07:00 NJS 0-0 LPS Helsinki
S 07:00 SV Rodinghausen 0-0 Germania Egestorf
S 07:00 Schalke 04 (Youth) 0-0 SV Straelen
S 07:00 Dunajska Streda 0-0 SOROKSAR
S 07:00 ACS Poli Timisoara 0-0 Becicherecu Mic
S 07:00 Carl Zeiss Jena U19 0-0 Jahn Regensburg U19
S 07:00 Baltija Panevezys 0-0 Wigry Suwalki
S 07:00 Hutnik Krakow 0-0 Skra Czestochowa
S 07:00 Niendorfer TSV U19 0-0 Hallescher FC U19
S 07:00 FK Backa Topola 0-0 Proleter
S 07:00 FK Buducnost Podgori 0-0 Arsenal Tivat
S 07:30 SV Babelsberg 03 0-0 SC Staaken
S 07:30 Jahn Regensburg 0-0 Wurzburger Kickers
S 07:30 SC Freiburg (Youth) 0-0 SSV Reutlingen 05
S 07:30 ETSV Weiche Flensbur 0-0 Heider SV
S 07:30 Paksi SE Honlapja 0-0 Arsenal Tula
S 07:30 FK Grbalj Radanovici 0-0 FK Sutjeska Niksic
S 08:00 Traiskirchen 0-0 Andelsbuch
S 08:00 SSV Ulm 1846 0-0 FC Wacker Innsbruck
S 08:00 VfB Auerbach 0-0 International Leipzi
S 08:00 SKU Amstetten 0-0 Dynamo Ceske Budejov
S 08:00 Austria Lustenau 0-0 FV Ravensburg
S 08:00 Kickers Offenbach 0-0 Siegen Sportfreunde
S 08:00 SC Gleisdorf 0-0 TSV Hartberg
S 08:00 Hallescher FC 0-0 Chemnitzer
S 08:00 Gyirmot SE 0-0 Spartak Trnava
S 08:00 Karlsruher SC 0-0 Jeunesse Esch
S 08:00 Stabaek (w) 0-0 Fart (w)
S 08:00 Wiedenbruck 0-0 SV Westfalia Rhynern
S 08:00 Vasalunds IF 0-0 AIK Solna
S 08:00 KPV 0-0 PK-37 Iisalmi
S 08:00 TuS Haltern 0-0 FC Kaan-Marienborn
S 08:00 Hurth 0-0 TV Herkenrath
S 08:00 FC Zurich 0-0 Sabayi
S 08:00 Stuttgarter Kickers 0-0 TSG Balingen
S 08:00 ASC 09 Dortmund 0-0 Wuppertaler
S 08:00 F91 Dudelange 0-0 Eintracht Trier
S 08:00 Frigg 0-0 Orn-Horten
S 08:00 Greuther Furth (Yout 0-0 Wurzburger Kickers I
S 08:00 Viktoria koln 0-0 Fc Remscheid
S 08:00 Sloboda Varazdin 0-0 NK Olimpija Ljubljan
S 08:00 Mineros de Guayana 0-0 LALA FC
S 09:00 Wexford (Youth) 0-0 Waterford United
S 09:00 FC Vorskla Poltava 0-0 CS Universitatea Cra
S 09:00 St. Patricks Athleti 0-0 Cobh Ramblers
S 09:00 Qarabag 0-0 Bohemians 1905
S 09:00 Kriens 0-0 Bellinzona
S 09:00 MTK Hungaria 0-0 FC Zhetysu Taldykorg
S 09:00 Holstein Kiel II 0-0 Niendorfer TSV
S 09:00 SV Meppen 0-0 Botosani
S 09:00 NK Mura 05 0-0 Medjimurje
S 09:00 FK MAS Taborsko 0-0 Stechovice
S 09:00 Arbroath 0-0 Celtic FC
S 09:00 Sokol Dolna Zdana 0-0 Podhale Nowy
S 09:00 Wallern 0-0 Union Gurten
S 09:00 Ujpesti 0-0 Shakhter Soligorsk
S 09:30 Roa (w) 0-0 Howell Wall Hessler
S 10:00 Bruhl SG 0-0 Thun
S 10:00 SV Wehen Wiesbaden 0-0 FC Rapperswil-Jona
S 10:00 Bray Wanderers 0-0 Shamrock Rovers
S 10:00 ToVe Pori 0-0 MuSa
S 10:59 Concordia Chiajna 0-0 Winterthur
S 11:30 FC Jazz 0-0 VPS J Akatemia
S 12:00 Finn Harps 0-0 Limerick FC
S 12:00 MTK Hungaria 0-0 Sabah FK
S 13:00 Ypiranga(RS) 0-0 Sao Paulo RS
S 13:30 IFK Mariehamn 0-0 Ekenas IF Fotboll
F 04:00 England U16 1-1 Russia U16
F 05:00 Italy (w) U19 2-0 Ireland (w) U19
F 06:00 Turkey (w) 0-0 Slovakia (w)
F 07:00 Turkey U16 2-0 Spain U16
F 08:00 South Africa (w) 1-2 Netherland (w)2
F 09:00 Belgium U23(w) 1-1 Norway (w) U23
F 10:00 Grantham Town 0-5 Stafford Rangers1
F 10:00 Hednesford Town2 3-1 Basford Utd3
F 10:00 Hyde F.C. 1-0 Witton Albion
F 10:00 Marine 1-1 Stalybridge Celtic
F 10:00 Matlock Town 0-0 Scarborough
F 10:00 Mickleover Sports 0-1 Gainsborough Trinity
F 10:00 South Shields2 1-0 Farsley Celtic2
F 10:00 Warrington Town AFC1 1-1 Lancaster City
F 10:00 Whitby Town 6-1 North Ferriby United
F 10:00 Workington 2-1 Bamber Bridge
S 10:00 Buxton FC 0-0 Nantwich Town
F 10:00 Bognor Regis Town 2-2 Potters Bar Town4
F 10:00 Brightlingsea Regent1 2-0 Folkestone
F 10:00 Carshalton Athletic 1-2 Merstham
F 10:00 Dorking1 5-3 Harlow Town3
F 10:00 Enfield Town 0-2 Corinthian Casuals
F 10:00 Haringey Borough1 1-0 Margate
F 10:00 Hornchurch 2-0 Burgess Hill Town
F 10:00 Kingstonian2 1-3 Whitehawk1
F 10:00 Leatherhead 2-1 Worthing1
F 10:00 Lewes 4-2 Wingate Finchley
S 10:00 Bishops Stortford - Tonbridge Angels
F 08:00 Lincoln City3 1-0 Grimsby Town15
F 10:00 Cambridge United1 3-2 Northampton Town5
F 10:00 Carlisle United 2-0 Cheltenham Town1
F 10:00 Colchester United3 2-3 Mansfield Town1
F 10:00 Crawley Town1 0-1 Port Vale2
F 10:00 Forest Green Rovers2 1-2 Bury
F 10:00 Macclesfield Town 2-1 Oldham Athletic13
F 10:00 Milton Keynes Dons2 0-1 Crewe Alexandra2
F 10:00 Morecambe1 1-2 Stevenage Borough1
F 10:00 Newport County 1-0 Exeter City
F 10:00 Tranmere Rovers2 1-2 Swindon Town1
F 10:00 Yeovil Town1 2-0 Notts County2
F 10:00 Bath City3 3-2 Torquay United4
F 10:00 Chelmsford City1 2-1 Dartford2
F 10:00 Concord Rangers12 2-2 Billericay Town15
F 10:00 East Thurrock United11 0-0 Dulwich Hamlet11
F 10:00 Hemel Hempstead Town3 1-1 Hampton Richmond Bor
F 10:00 Oxford City1 0-1 Gloucester City2
F 10:00 Slough Town1 2-2 Chippenham Town1
F 10:00 St Albans City3 1-1 Woking1
F 10:00 Truro City2 3-3 Weston Super Mare1
F 10:00 Wealdstone FC2 1-0 Hungerford Town
F 10:00 Welling United1 1-0 Eastbourne Borough1
F 07:35 Harrogate Town1 3-1 Hartlepool United
F 10:00 Aldershot Town2 0-2 Chesterfield1
F 10:00 Barrow1 0-0 Halifax Town1
F 10:00 Boreham Wood1 1-3 Havant Waterloovil1
F 10:00 Braintree Town2 4-0 Barnet14
F 10:00 Dover Athletic22 1-1 Bromley1
F 10:00 Eastleigh2 3-2 Sutton United1
F 10:00 Ebbsfleet United1 2-0 Leyton Orient1
F 10:00 AFC Fylde 2-0 Wrexham1
F 10:00 Maidenhead United2 1-2 Solihull Moors2
F 10:00 Maidstone United2 0-3 Dagenham Redbridge2
F 10:00 Salford City 1-1 Gateshead3
F 10:00 Almeria4 0-0 Cadiz14
F 12:00 Numancia1 3-2 Cordoba3
F 12:00 CF Rayo Majadahonda3 2-2 Real Zaragoza
S 14:30 CF Reus Deportiu 0-0 Las Palmas
F 10:30 Belenenses3 2-2 CD Tondela
F 13:00 Sporting Lisbon2 2-1 Moreirense2
F 07:15 Auchinleck Talbot1 1-0 Ayr United2
F 10:00 Raith Rovers2 3-0 Dunfermline Athletic12
F 10:00 Partick Thistle 4-1 Stranraer2
F 10:00 Motherwell 1-2 Ross County1
F 10:00 Aberdeen 1-1 Stenhousemuir2
F 10:00 Dundee1 1-1 Queen of South1
F 10:00 Saint Mirren14 3-2 Alloa Athletic3
F 10:00 Kilmarnock 2-0 Forfar Athletic1
F 10:00 Hibernian 4-0 Elgin City
F 10:00 Saint Johnstone1 2-0 Hamilton Academical1
F 10:00 East Fife3 2-1 Greenock Morton1
F 10:00 Inverness 4-0 East Kilbride2
F 10:00 Montrose1 0-4 Dundee United
F 12:15 Celtic FC 3-0 Airdrie United3
S 12:00 Napoli Futsal 0-0 Augusta Seaborne Fut
S 12:30 Carme Dawson 0-0 Acqua e Sapone C5 Fu
S 12:30 Kiwi Tara indoor foo 0-0 Phil diae Bolley
F 09:00 Port Talbot 1-0 Briton Ferry Athleti
F 09:00 Pontypridd3 0-2 Cwmbran Celtic
S 09:00 Goytre AFC 0-0 Haverfordwest County
S 09:00 Llantwit Major 0-0 Cwmamman United
S 09:00 Ton Pentre 0-0 Goytre Utd
S 09:00 Undy Athletic 0-0 Afan Lido
S 09:00 Gresford 0-0 Airbus UK Broughton
S 09:30 Buckley Town 0-0 Prestatyn Town FC
S 09:30 Guilsfield 0-0 Ruthin Town FC
S 09:30 Rhyl FC 0-0 Porthmadog
S 09:30 Flint Town 0-0 Penrhyncoch
S 09:30 Llanrhaeadr 0-0 Holywell
S 09:30 Holywell - Llanrhaeadr
F 03:00 Pho Hien U191 0-1 Than Quang Ninh U192
F 03:00 Nam Dinh U192 1-0 T T Hanoi U1923
F 08:00 Nyamityobora FC 0-1 Proline FC1
F 08:00 Nebbi Central FC3 3-2 Admin FC Tororo1
S 09:00 Al Ain - Ahli Al-Fujirah
S 09:00 Al-Sharjah - Al-Jazira(UAE)
S 09:00 Al Wehda(UAE) - Emirates Club
S 09:00 Al-Wasl - Al-Dhafra
S 09:00 Banni Yas - Ajman
S 09:00 Dabba Al-Fujairah - Al Nasr Dubai
S 09:00 Ittihad Kalba - Al Ahli(UAE)
F 05:00 Galatasaray U211 5-1 Ankaragucu U213
S 04:00 Antalyaspor U21 0-0 Kayserispor U21
S 04:00 Yeni Malatyaspor U21 0-0 Goztepe U21
F 04:00 Afjet Afyonspor U213 2-0 Istanbulspor AS U211
F 04:00 Osmanlispor FC U211 5-1 Boluspor U21
F 05:05 Besiktas JK U191 4-0 Akhisar Bld.Geng U194
F 06:00 Fenerbahce U19 4-2 Bursaspor U191
F 05:00 Eyupspor13 0-0 Bodrumspor1
F 05:30 Bugsasspor13 0-0 Tarsus Idman Yurdu1
F 05:30 Fethiyespor4 1-2 S.Urfaspor3
F 05:30 Menemen Belediye Spo1 0-0 Karagumruk1
F 05:30 Ankarademirspor 6-0 Gaziantepspor
F 05:30 Gaziantep Buyuksehir3 0-1 Denizlispor
F 08:00 Afjet Afyonspor1 1-1 Istanbulspor2
F 08:00 Osmanlispor FC2 3-1 Boluspor13
F 05:00 Trabzon Karadenizspo3 0-1 Bayburt Ozel Idare1
F 05:30 Silivrispor1 0-2 Duzyurtspor2
F 05:30 Yeni Altindag BS4 4-0 Catalca Spor4
F 05:30 Halide Edip Adivarsp 0-0 Serik Belediyespor3
F 05:30 Turgutluspor 2-3 Anadolu Uskudar
F 08:00 Djebeniana2 0-3 Chebba1
F 08:00 Stade Africain Menze12 1-1 S.S. Sfaxien2
S 08:00 A.S Djerba 0-0 Olympique de Beja
S 08:00 CO Sidi Bouzid - Stade Africain Menze
S 08:00 E.Gawafel.S.Gafsa - Sporting Ben Arous
S 08:00 Oceano Kerkennah - AS Kasserine
S 08:00 Chebba - S.S. Sfaxien
S 08:00 ES Rades - Jendouba Sport
S 08:00 Djebeniana - ES Hamam-Sousse
S 05:00 Negombo Youth 0-0 Sri Lanka Air Force
F 06:00 Cadiz U192 2-0 UD Tomares U191
F 06:00 Valladolid U192 1-2 Atletico de Madrid U1
F 06:30 Danok Bat U191 4-0 CD Oberena U1913
F 06:30 El Olivar U192 1-2 CD San Francisco U19
F 07:00 CF Laguna U19 2-1 CD Maspalomas U191
F 07:00 CD Ofra U193 1-0 CD Marino U191
F 07:00 Rusadir CF U193 2-1 Calavera CF U192
F 07:00 Tenerife U19 8-2 UD Guia U194
F 07:30 RC Victoria U194 2-2 CD Sobradillo U195
S 10:00 Atletico Madrileno U 0-0 Lorca CFB U19
S 10:00 Rayo Vallecano U19 0-0 CF Rayo Majadahonda
S 10:00 Recreativo Huelva U1 0-0 UCD Canada Atletico
S 10:00 Sevilla U19 0-0 Almeria U19
S 10:30 Union Adarve U19 0-0 Extremadura U19
S 13:00 Espanyol U19 0-0 Real Zaragoza U19
F 12:00 Vaidepenas Futsal 0-1 EiPozo Murcia Turist
F 12:30 Rios Renovables Ribe 0-0 Peniscola Futsal
F 07:15 Inter Movistar Futsa 0-0 Jaen Paraiso Interio
S 13:30 Antequera Futsal - Palma Futsal
F 07:30 Union Viera 0-2 CD Union Sur Yaiza4
F 11:30 Panaderia Pulido 4-1 UD Las Zocas3
F 11:30 CD Roda1 1-1 Crevillente5
F 12:30 Yague CF3 1-2 CCD Alberite2
F 12:30 Juventud Torremolino2 2-0 Atarfe Industrial CF14
F 12:45 Club Siero3 1-3 CD Colunga3
S 05:00 CD Santa Ursula 0-0 Tenerife B
S 10:00 CD Ardoi Draw 0-0 CD Corellano
S 10:00 UC Ceares 0-0 CD Praviano
S 10:00 Jove Espanol 0-0 Atzeneta UE
S 10:30 FC Asco 0-0 UE Castelldefels
S 10:30 Acero 0-0 Vilamarxant CF
S 10:45 UE Llagostera 0-0 LHospitalet
S 10:59 Las Palmas C 0-0 Atletico Tacoronte
S 10:59 CD Tarancon 0-0 Tomelloso
S 10:59 CD Basconia 0-0 JD Somorrostro
S 10:59 Atletico Saguntino 0-0 UD Paterna
S 12:00 UD Ibarra 0-0 UD Tamaraceite
S 12:00 Valle de Egues 0-0 Avance Ezcabarte
S 12:00 Tudelano 0-0 UD Logrones B
S 12:15 Velarde 0-0 CD Guarnizo
S 12:30 AD Ceuta 0-0 Atletico Espeleno
S 12:30 Song clade pull 0-0 CD Manacor
S 13:00 Conil CF 0-0 Xerez Deportivo
S 13:00 Atletico Union Guima 0-0 Marino
F 10:00 Real Union Irun3 1-1 SD Amorebieta2
F 10:15 Sporting de Gijon B2 2-2 SD Gernika2
F 10:45 Cultural de Durango2 1-3 Real Sociedad B3
F 10:59 Valencia CF Mestalla3 1-1 Teruel3
F 13:00 Athletic Bilbao B1 1-0 Gimnastica Torrelave2
F 13:00 CD Izarra1 1-0 Arenas Club de Getxo2
F 13:00 Hercules3 2-1 Villarreal B1
S 13:00 Renaissance Dakar 0-0 Guediawaye
S 10:59 Union Sportive Goree 0-0 Linguere
S 12:00 ASEC Ndiambour 0-0 Toure Kunda Footpro
S 12:30 Mbour 0-0 SONACOS
F 10:00 Edinburgh City2 1-2 Annan Athletic1
F 10:00 Peterhead2 2-0 Berwick Rangers3
S 10:00 Deveronvale 0-0 Rothes
S 10:00 Formartine United 0-0 Strathspey Thistle
S 10:00 Forres Mechanics 0-0 Clachnacuddin
S 10:00 Fort William 0-0 Cove Rangers
S 10:00 Huntly 0-0 Lossiemouth
S 10:00 Inverurie Loco Works 0-0 Keith
S 10:00 Nairn County 0-0 Buckie Thistle FC
S 10:00 Turriff United 0-0 Brora Rangers
S 10:00 Wick Academy 0-0 Fraserburgh
S 07:00 Clyde - Elgin City
S 07:00 Stirling Albion - Queens Park
S 07:00 Cowdenbeath - Albion Rovers
F 08:30 Chippa United1 2-0 Maritzburg United2
F 13:15 Black Leopards1 1-1 Lamontville Golden A
S 09:00 Murata 0-0 S.S Pennarossa
F 08:35 Witbank Spurs 4-1 Real Kings
S 08:30 Mbombela United 0-0 Pretoria Univ
S 08:30 TS Sporting 0-0 Jomo Cosmos
S 09:00 Cape Umoya United - Maccabi FC
S 09:00 Royal Eagles - Richards Bay
S 09:00 Stellenbosch FC - Ajax Cape Town
S 09:00 TS Galaxy - Tshakhuma TM
F 03:00 Highlands Park Reser2 1-2 Polokwane City Reser1
F 05:00 Orlando Pirates Rese2 0-1 Supersport United Re12
F 05:00 Kaizer Chiefs Reserv3 4-1 Amazulu Reserves1
S 03:00 Cape Town City FC Re 0-0 Baroka FC Reserves
F 06:00 Vision FC1 4-1 Vision JN FC1
F 08:30 Marines FC4 0-2 Rayon Sports FC3
F 08:30 Muhanga 1-2 Espoir FC2
F 08:30 AS Kigali3 1-0 Amagaju1
F 08:30 Esperance12 2-1 Aspor FC
F 05:00 CPRFB Futsal 0-0 Astrakhan Futsal
F 04:00 Volga Saratov Futsal 0-0 Alex Futsal
F 04:00 Mospolitekh Moscow F 0-0 Algal Futsal
F 06:00 Almaz Futsal 0-0 Spartak Moscow Socce
F 06:00 Yougela B Futsal 0-0 Dynamo Moscow Indoor
S 07:00 Berkut Futsal 0-0 Orgkhim Futsal
S 08:00 Krasnaya Gvardiya Fu 0-0 Veliky Novgorod Futs
S 06:10 RO UOR 2-2 Legenda Avant Rostov1
S 10:15 Trottur Reykjavik (w 0-0 KR Reykjavik (w)
S 12:15 HK Vikingur (w) 0-0 Fylkir (w)
F 08:25 Qatar SC 2-0 Al-Sadd1
F 10:50 Al Duhail1 5-1 Al Khor SC1
S 10:00 Chaves U19 0-0 Moreirense U19
S 10:00 Padroense U19 0-0 SC Lamego U19
S 10:00 SC Espinho U19 0-0 FC Cesarense U19
S 10:00 Varzim U19 0-0 Vizela U19
S 10:00 Braga U19 0-0 Pacos Ferreira U19
S 10:00 Leixoes U19 0-0 FC Porto U19
S 10:00 Boavista U19 0-0 Aves U19
S 10:00 Vitoria SC Guimaraes 0-0 Beira Mar U19
S 10:00 Rio Ave U19 0-0 Freamunde U19
S 10:00 Feirense U19 0-0 Gil Vicente U19
S 10:00 Vitoria FC Setubal U 0-0 Academica Coimbra U1
S 10:00 Uniao Leiria U19 0-0 Cova Piedade U19
S 10:00 Alcanenense U19 0-0 Sporting Lisbon U19
S 10:00 GD Estoril-Praia U19 0-0 Tondela U19
S 10:00 Belenenses U19 0-0 Benfica U19
S 10:59 Maritimo U19 0-0 Alverca U19
S 10:00 CADE Entroncamento U 0-0 Uniao Almeirim U17
S 10:00 Sporting Lisbon Sad 0-0 Uniao Leiria U17
S 12:00 Associacao Naval U17 0-0 Sintrense U17
F 06:00 FC Famalicao11 0-0 SC Farense13
F 10:00 Sporting Braga II4 3-1 Pacos de Ferreira1
F 10:00 Cova Piedade1 1-0 Vitoria Guimaraes B
F 12:00 Porto B1 2-0 Estoril
F 10:00 Crusaders6 0-1 Linfield FC3
F 10:00 Warrenpoint Town1 4-0 Institute FC2
F 10:00 Glenavon Lurgan4 0-2 Ballymena United
F 10:00 Glentoran FC2 2-1 Newry City1
F 10:00 Dungannon Swifts 3-1 Cliftonville4
S 09:00 Dundela 0-0 Carrick Rangers
S 09:00 Knockbreda 0-0 Limavady United
S 09:00 PSNI 0-0 Dergview FC
S 09:00 Ballinamallard Unite 0-0 Ballyclare Comrades
S 09:00 Larne FC 0-0 Loughgall FC
S 09:00 Portadown 0-0 HW Welders
F 09:00 Pyeongtaek Citizens 2 1-1 Life Fighters1
S 09:00 Julinho Sporting 0-0 Orlando Pirates SC
S 09:00 Mighty Gunners 0-0 Eleven Arrows FC
S 12:00 FC Civics 0-0 Young Brazilians FC
F 04:00 Yadanabon FC3 2-2 Shan United4
F 04:30 Zwekapin United3 3-2 Southern Myanmar1
S 04:00 Laconi Lian 0-0 Dagon FC
F 12:00 Club America U201 2-0 Pachuca U20
F 12:15 Tigres UANL U2011 2-2 CDSyC Cruz Azul U201
S 13:00 Unam Pumas Women 0-0 Veracruz Women
F 13:00 Monarcas Morelia II1 2-1 Necaxa II1
F 09:00 Racing Casablanca12 4-0 Chabab Atlas Khenifr14
F 09:05 Wydad Fes12 1-1 ASS Association Spor2
S 08:30 JSM Jeunesse Sportiv 0-0 Wydad Temara
S 09:00 Chabab Ben Guerir 0-0 JSK Chabab Kasba Tad
S 09:00 Itihad Z. Khemisset 0-0 Olympique Dcheira
S 09:00 Raja de Beni Mellal 0-0 KAC de Kenitra
S 09:00 Club Salmi 0-0 Renaissance Zmamra
S 10:00 Chabab Ben Guerir - Olympique Dcheira
S 10:00 Chabab Atlas Khenifr - Wydad Temara
S 10:00 JSM Jeunesse Sportiv - ASS Association Spor
S 10:00 Racing Casablanca - KAC de Kenitra
S 10:00 Raja de Beni Mellal - JSK Chabab Kasba Tad
S 10:00 Club Salmi - Maghreb Fez
S 10:00 USK US Sidi Kacem - Itihad Z. Khemisset
S 10:00 Wydad Fes - Renaissance Zmamra
S 10:00 Union Touarga Sport - Wydad Casablanca
S 10:00 Chabab Rif Hoceima - OCK Olympique de Kho
S 10:00 Hassania Agadir - FAR Forces Armee Roy
S 10:00 Raja Casablanca Atlh - CAYB Club Athletic Y
S 10:00 RCOZ Oued Zem - Olympique de Safi
S 10:00 Maghrib Association - IRT Itihad de Tanger
S 10:00 DHJ Difaa Hassani Ja - Renaissance Sportive
S 10:00 MCO Mouloudia Oujda - Kawkab de Marrakech
F 08:00 Qrendi3 0-3 Santa Lucia4
S 10:00 Swieqi United - San Gwann
S 10:00 Lija Athletic - Naxxar Lions
S 10:00 Vittoriosa Stars - Mqabba FC
S 10:00 Gudja United - Pembroke Athleta
S 10:00 Marsa - Sirens
S 10:15 Zejtun Corinthians 0-0 Zebbug Rangers
F 08:00 Mosta FC2 0-3 Senglea Athletic2
F 10:00 Tarxien Rainbows F.C5 2-1 St. Andrews2
S 07:15 Al-Fath (Youth) 0-0 Al-Qadasiya (Youth)
S 07:40 Al-Taawon Youths 0-0 Al-Ittihad (Youth)
S 07:40 Al Raed U20 0-0 Al-Ansar Youths
S 07:45 Al-Tai (Youth) 0-0 Al-Hilal (Youth)
S 08:00 Al Wehda (Youth) 0-0 Al-Shabab (Youth)
S 08:00 Ohud Medina Youths 0-0 Al-Ettifaq (Youth)
S 08:05 Al Ahli Jeddah (Yout 0-0 Al-Nasr (Youth)
S 07:40 Al Wehda Mecca 0-0 Al Ittihad(KSA)
F 07:30 Al-Sharq1 0-0 Al-Hait6
S 07:30 Al-Muzahmiyya 0-0 Al-Taqdom
S 07:55 Al Drae 0-0 Wajj
S 07:55 Hercue 0-0 Al Bukayriyah
F 06:00 Kenya Commercial Ban13 1-1 Vihiga United1
F 07:00 Mathare United 3-2 Kakamega2
F 08:15 Sofapaka FC2 0-0 SoNy Sugar1
F 00:00 Bardral Urayasu Futs 0-4 Shonan Bellmare Futs
F 06:30 Casertana U191 0-4 Paganese U192
F 08:30 Pistoiese U1913 2-3 Robur Siena U193
F 08:30 Juve Stabia U2013 1-0 Potenza Calcio U1913
S 08:30 Alessandria U19 0-0 Pro Piacenza U19
F 05:00 Sha LAN U195 0-4 Spezia U201
F 05:00 Lecce U202 2-1 Crotone U202
F 05:00 AC Milan U20 1-2 Fiorentina U202
F 05:55 AS Roma U20 2-0 Udinese U2011
F 07:00 Napoli U203 1-1 Juventus U201
F 08:30 Spal U191 2-3 Bologna U202
F 08:30 Cittadella U203 2-3 Carpi U205
F 08:30 Verona U20 2-0 Padova U201
F 08:30 Lazio U20 5-0 Foggia U1911
F 08:30 Ascoli U2013 3-0 Perugia U201
F 08:30 Chievo U2012 1-1 Sampdoria U201
S 08:00 Frosinone U20 0-0 Benevento (Youth)
S 08:00 Livorno Youth - Cosenza Calcio Youth
S 08:00 Genoa U20 - Sassuolo U20
S 08:00 Palermo U20 - Inter Milan U20
S 08:00 Torino U20 - Cagliari U20
S 08:30 Venezia F.C. Youth 0-0 US Cremonese U20
S 08:30 Brescia U20 0-0 Parma U20
F 09:00 Lecce2 1-1 Benevento3
F 09:00 Carpi5 0-2 Foggia3
F 09:00 Crotone2 0-0 Cittadella5
F 12:00 Perugia1 0-2 Brescia4
F 08:30 SudTirol2 1-1 Ravenna4
F 08:30 Ternana 0-1 Alma Juventus Fano3
F 08:30 Gozzano1 4-0 Cuneo3
F 10:30 Fermana2 1-0 Feralpisalo4
F 10:30 Gubbio1 1-0 Vis Pesaro
F 10:30 Imolese1 5-0 Giana2
F 10:30 Monza3 1-0 USD Virtus Verona4
F 10:30 Pordenone Calcio SSD3 1-0 Albinoleffe3
F 10:30 Triestina 2-0 Rimini2
F 12:30 Sambenedettese1 2-1 Teramo2
F 12:30 Vicenza2 1-1 Renate AC2
F 03:30 Beitar Jerusalem Ore 0-0 Ironi Ramat Hasharon3
F 03:30 Hapoel Kfar Saba U193 1-0 SC Haifa Robi Shapir2
F 03:30 Maccabi Herzliya U193 2-1 Hapoel Rishon Lezion1
F 03:30 Maccabi Ironi Bat Ya4 0-0 Beitar Tel Aviv Raml1
F 03:30 Bnei Sakhnin U193 0-1 Maccabi Netanya U193
F 04:00 Hapoel Ashkelon U192 2-1 Beitar Shimshon Tel
F 04:00 Maccabi Haifa Shmuel1 3-0 Ashdod MS U19
F 04:00 Maccabi Petach Tikva1 2-2 Beitar Nes Tubruk U12
F 04:00 Maccabi Tzur ShalomU2 1-0 MS Tzeirey Taibe U191
F 04:55 Hapoel Raanana Roei 3 1-0 Hapoel Tel Aviv U192
F 05:00 Maccabi Yavne Shimon1 0-2 Maccabi Yaffo Kabili
F 05:55 Hapoel Hadera U192 0-2 Maccabi Tel Aviv Sha3
S 12:00 Ironi Nesher 0-0 Hapoel Umm Al Fahm
S 13:00 AS Ashdod 0-0 Hapoel Azor
F 09:00 Bnei Yehuda Tel Aviv1 0-0 Maccabi Netanya1
F 10:59 Hapoel Bnei Sakhnin 3 0-4 Hapoel Haifa
F 11:15 Maccabi Haifa 0-0 Hapoel Raanana3
S 10:00 Ashdod MS - Hapoel Tel Aviv
S 10:00 Hapoel Kiryat Shmona - Hapoel Hadera
S 10:00 Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem
F 07:30 Bnei Baqa United2 1-2 Ihud Bnei Kfar Kara1
F 07:30 Hapoel Sandala Gilbo15 1-1 Hapoel Bnei Arrara A14
F 07:35 Maccabi Bnei Raina11 1-0 Maccabi Ahi Iksal1
F 07:45 Maccabi Tamra3 2-0 Hapoel Bueine1
S 09:00 Mayfield United 0-1 College Corinthians2
F 18/01 Miller Wa Kabi U18 3-0 MSP Football Academy
F 04:30 Mangalore U18 2-0 Kahaani U18
S 05:00 Kerala Blasters II 0-0 Fateh Hyderabad
F 03:30 Minerva Academy1 1-1 Gokulam Kerala FC1
F 06:30 Shillong Lajong FC2 0-1 Real Kashmir FC1
F 09:00 Churchill Brothers3 2-1 Neroca2
F 05:25 Income Tax Mumbai1 5-4 Kenkre U192
F 05:30 Millat FC1 1-1 PIFA Sports2
F 07:00 Keflavik (w) 0-1 UMF Selfoss (w)1
S 13:00 Augnablik (w) - IA Akranes (w)
S 13:00 Haukar (w) - Alftanes (w)
F 09:00 Afturelding1 4-0 Vestri2
S 09:00 Grotta Seltjarnarnes 0-0 UMF Selfoss
F 06:00 Akranes2 4-2 Hafnarfjordur2
F 10:59 Grindavik4 2-1 IBV Vestmannaeyjar1
F 06:30 NAC Breda U1912 0-3 Ajax U191
F 08:30 GVVV Veenendaal2 0-1 Kozakken Boys2
F 08:30 Excelsior Maassluis1 3-0 Katwijk1
F 08:30 Scheveningen1 4-0 FC Lienden25
F 09:05 IJsselmeervogels13 1-1 Spakenburg
S 08:30 HHC Hardenberg 0-0 Barendrecht
S 12:00 VV Sint Bavo 0-0 Rijnsburgse Boys
F 12:30 AZ Alkmaar 3-0 FC Utrecht3
F 01:30 Guangzhou R F U192 1-1 Eastern A.A Football3
F 01:30 Wofoo Tai Po5 2-2 Yuen Long FC1
F 04:30 Sun Pegasus1 1-1 Hong Kong Sapling3
S 13:00 Club Aurora 0-0 Deportivo Mixco
S 13:00 Siquinala FC 0-0 CD Puerto de Iztapa
F 04:00 OFI Crete U194 2-1 Panaitolikos U192
F 04:00 PAOK Saloniki U196 3-1 Panionios U1913
F 04:00 Apollon Smirnis U191 1-4 Levadiakos U192
F 05:00 PAS Giannina U192 2-5 Olympiakos Piraeus 2
F 05:00 Kerkyra U191 1-0 Aiginiakos U193
F 05:30 AEK Athens U192 2-1 Asteras Tripolis U191
F 05:30 Panahaiki-2005 U192 1-1 Ergotelis U194
F 08:00 Volos Nps U194 1-4 Iraklis U194
S 08:00 Trikala U194 1-1 Aititos Spaton U193
F 08:00 Kissamikos1 1-0 Giorgos Karaiskakis1
F 08:00 Panahaiki-20054 1-0 Platanias FC2
F 08:00 Ergotelis14 3-1 Aittios Spata14
F 08:00 Apollon Larissas12 1-1 Volos NFC4
F 10:15 Pas Giannina4 1-2 Olympiakos Piraeus3
F 12:00 Apollon Smirnis3 0-0 Levadiakos5
F 12:30 PAOK Saloniki4 3-0 Panionios14
S 12:15 St Joseph FC 0-0 Europa FC
S 10:59 BK Milan 0-0 Gambia Ports Authori
F 06:00 Bordeaux U192 2-2 Rennes U19
S 07:00 Tours U19 0-0 Laval U19
F 12:00 OLYMPIQUE DE MARSEIL 0-4 Annecy1
F 12:00 FC Nantes B2 0-0 Bastia CA2
F 12:00 Poissy As3 2-0 Le Havre B1
F 12:30 Vannes2 4-0 Paris Saint Germain
S 08:30 Saint-Priest 0-0 Pontarlier
S 08:30 Oissel 0-0 Mantes-la-Ville
S 09:00 GS Consolat Marseill 0-0 Frejus St-Raphael
S 09:00 Lille B 0-0 Schiltigheim
S 09:00 AS Furiani Agliani 0-0 Lorient B
S 10:00 Lyonnais II 0-0 Chasselay M.D. Azerg
S 10:00 Haguenau 0-0 Epinal
S 10:59 Feignies 0-0 ASM Belfortaine
S 10:59 Stade Reims II 0-0 Bobigny A.C.
S 10:59 Le Puy Foot 43 Auver 0-0 Yzeure AS
S 12:00 GRACES 0-0 Monaco B
S 12:00 Martigues 0-0 Jura Sud Foot
S 12:00 Toulon 0-0 ENDOUME
S 12:00 Fleury Merogis U.S. 0-0 Creteil
S 12:00 Iris Club de Croix 0-0 Arras
S 12:00 Lens B 0-0 Sedan
S 12:00 St. Maur Lusi 0-0 Sainte Genevieve Spo
S 12:00 Chartres FC 0-0 Granville
S 12:00 Stade Briochin 0-0 Saint Malo
S 12:00 Blois 0-0 Mont-de-Marsan
S 12:00 Bordeaux B 0-0 Trelissac
S 12:00 Les Herbiers 0-0 Colomiers
S 12:00 St Pryve St Hilaire 0-0 Andrezieux
S 12:00 Saint-Etienne B 0-0 Nimes B
S 12:30 FC Bergerac 0-0 Stade Bordelais
S 13:00 OGC Nice B 0-0 Hyeres
S 13:00 Boulogne-Billancourt 0-0 Vitre
F 08:55 Lens1 2-1 Nancy13
F 09:00 Chamois Niortais 1-1 Grenoble2
S 09:00 ONS (w) 0-0 KuPs пј€Wпј‰
S 13:00 TiPS Vantaa (w) 0-0 PK-35 (W)
F 05:15 TPS Turku U202 3-1 FC Espoo U202
F 05:25 VJS Vantaa U202 8-0 MP U202
F 06:30 KaaPo U201 2-0 Inter Turku U2011
F 12:10 Honka U202 3-2 JaPS U201
F 06:10 Viljandi Tulevik4 2-1 Elva2
F 08:00 Trans Narva 2-0 Tartu JK Maag Tammek2
S 09:50 FC Kuressaare 0-0 Flora Paide
S 10:00 Banbury United 0-0 Coalville
S 10:00 Bedworth United 0-0 Rushden Diamonds
S 10:00 Biggleswade Town 0-0 Tamworth
S 10:00 Halesowen Town 0-0 St Ives Town
S 10:00 Hitchin Town 0-0 Stourbridge
S 10:00 Kettering Town 0-0 Royston Town
S 10:00 Kings Lynn 0-0 Barwell
S 10:00 Lowestoft Town 0-0 Redditch United
S 10:00 Rushall Olympic 0-0 Leiston FC
S 10:00 St Neots Town 0-0 Alvechurch
S 10:00 Stratford Town 0-0 Needham Market
F 07:30 MEAP Nisou2 0-2 Anagennisi FC Deryne2
F 07:30 PAEEK3 1-3 Asil Lysi1
F 07:30 Digenis Oroklini 1-3 Ethnikos Achnas FC3
F 07:30 AE Zakakiou4 2-1 Omonia Aradippou3
S 07:30 Agia Napa 0-0 Othellos Athienou
S 07:30 Onisilos Sotiras 0-0 Aris Limassol
F 10:00 Omonia Nicosia FC1 3-1 Nea Salamis
F 12:00 Ermis Aradippou 0-3 Apollon Limassol FC2
S 10:00 AEL Limassol - APOEL Nicosia
S 10:00 Doxa Katokopias - AEK Larnaca
S 10:00 Alki Oroklini - AEP Paphos
S 10:00 Anorthosis Famagusta - E.N.Paralimniou
F 08:30 Mukula Victory Sport1 1-0 Al-Hilal Omdurman1
F 12:00 Zamalek1 3-1 IRT Itihad de Tanger1
F 13:00 Renaissance Sportive 5-1 ASC Jaraaf5
S 10:00 Petro Atletico de Lu 0-0 Stade Malien de Bama
S 10:59 Sally Tas 0-0 Al-Nasr Benghazi
S 11:45 NA Hussein Dey 0-0 Al Ahli Benghzi
S 13:00 Kaizer Chiefs 0-0 ZESCO United Ndola
F 10:59 ASEC MIMOSAS4 1-0 Lobi Stars3
F 10:59 AS Vita Club2 5-0 Simba Sports Club2
F 13:00 Gremio Osasco2 0-3 AE Velo Clube SP
F 13:00 Rio Preto SP1 1-1 Batatais6
F 13:00 Primavera1 2-1 Sao Carlos2
F 13:00 Taboao Da Serra SP2 0-0 Audax Sao Paulo4
F 13:00 Ah so Santa SP2 2-1 Sertaozinho1
F 13:30 Ponte Preta3 0-0 Oeste2
S 13:30 Dorense SE 0-0 Guarany SE
F 13:00 America-RJ1 0-0 Macae3
S 14:00 Atletico Cajazeirens 0-0 Treze Campina Grande
F 13:30 Guarani MG 1-3 Cruzeiro (MG)1
S 08:45 Black Forest 0-0 Miscellaneous
S 09:00 Botswana Police XI S 0-0 Gaborone United
S 09:00 Security Systems FC 0-0 Mochudi Centre Chief
S 09:00 Shooting Stars SC 0-0 Galaxy
F 05:00 Chittagong Abahani3 1-0 Muktijoddha SKC2
S 04:00 Saif Sporting Club 0-0 Rahmatgonj MFS
S 08:00 Eendracht Aalst (W) - Svelta Melsele (w)
S 08:00 Club Brugge (w) - Famkes Merkem (w)
S 08:00 Zulte Waregem VV (w) - Ladies Genk B Womens
S 08:00 SG-Tertre-Hautrage ( - Gent B (w)
S 08:00 Tongeren (w) - White Star Bruxelles
S 08:00 Standard Liege B (W) - Moldavo (w)
S 08:00 Kontich FC (w) - Massenhoven VC (w)
S 08:00 CO Medenine - A.S Djerba
S 08:00 AS Slimane - Sfax Railways
S 08:00 AS Oued Ellil - A.S Ariana
S 08:00 Jerba Midoun - Olympique de Beja
S 08:00 CS Korba - Esperance Sportive Z
S 08:00 US Seliana - A.S.Marsa
S 13:30 Dessel Sport 0-0 Royal Knokke
S 13:30 Oudenaarde 0-0 RFC de Liege
F 10:59 Tubize 0-0 KVSK Lommel
F 12:00 Standard Liege2 2-1 Kortrijk3
F 03:30 Adelaide United FC (13 2-1 Brisbane Roar (Youth13
F 00:30 Adelaide United (w) 1-4 WS Wanderers (w)2
F 02:00 Brisbane Roar (w)3 1-3 Sydney FC (w)3
F 01:35 Sydney FC3 1-0 Newcastle Jets1
F 03:50 Melbourne City4 0-0 Perth Glory1
F 04:50 AS Ain Mlila U211 0-3 Olympique Medea U213
F 05:00 USM Bel Abbes U2112 1-4 JS Kabylie U211
F 05:20 RC Relizane U211 1-0 JSM Skikda U214
F 05:45 RC Kouba U214 0-0 ASO Chlef U211
F 09:00 RC Relizane2 1-0 JSM Skikda1
F 09:00 RC Kouba3 3-1 ASO Chlef3
F 11:45 WA Tlemcen1 3-0 MC Saida2
S 09:00 A Bou Saada 0-0 Biskra
F 09:00 AS Ain Mlila 0-0 OM Medea
F 10:00 USM Bel Abbes2 0-2 JS kabylie2
S 10:00 Progresso - ASA Luanda