livescores.az

Today Games

Order by:
| Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 09:29:42 Change ]
English Premier League
23:30 West Ham United ?-? Brighton Hove Albion
23:30 Watford ?-? Chelsea
23:30 Wolves ?-? Burnley
23:30 Southampton ?-? Leicester City
F01/12 00:15 Leeds United 5 1-0 Crystal Palace 3
Spanish Copa Del Rey
23:30 CD Arenteiro ?-? SD Logrones
23:30 Calahorra ?-? Baleares
23:30 Extremadura ?-? Zamora CF
23:30 CD Linares Deportivo ?-? Gimnastic Tarragona
23:30 C.D. San Fernando Isleno ?-? Cultural Leonesa
23:30 Cacereno ?-? Ponferradina
23:30 CE Europa ?-? SD Amorebieta
23:15 CF Talavera de la Reina ?-? UE Cornella
23:00 UD Alzira ?-? Fuenlabrada
23:00 AD San Juan ?-? UD San Sebastian Reyes
23:00 Atletico Mancha real ?-? CF Internacional De Madrid
23:00 UCAM Murcia ?-? Deportivo La Coruna
23:00 Andratks ?-? Real Oviedo
22:00 Solares Medio Cudeyo ?-? RCD Espanyol
22:00 G. Segoviana ?-? Mallorca
22:00 Brea ?-? Ibiza Eivissa
22:00 Algeciras ?-? Unionistas de Salamanca
22:00 Cordoba ?-? Sevilla
21:30 Bergantinos CF ?-? CD Tudelano
19:30 CD Mensajero ?-? Real Zaragoza
F01/12 00:00 Badajoz 1 4 0-3 CD Alcoyano 3
F01/12 00:00 CD Ebro 1 0-5 Celta Vigo
F01/12 00:00 Albacete 3 1-1 Racing de Ferrol 1
F01/12 00:00 CD Montijo 2 0-1 Burgos CF 1
F01/12 00:00 Aguilas CF 2 1-1 Almeria 1
F01/12 00:00 CFJ Mollerussa 1 5 1-5 Getafe 1
France Ligue 1
22:00 Troyes ?-? Lorient
22:00 Strasbourg ?-? Bordeaux
22:00 Metz ?-? Montpellier
22:00 Angers ?-? Monaco
22:00 Stade Brestois ?-? Saint Etienne
Argentine Division 1
F01/12 00:00 San Lorenzo 2 1-0 Sarmiento Junin 2
F01/12 02:15 Boca Juniors 1 0-0 Newells Old Boys 3
F01/12 04:30 Banfield 3 4-1 Independiente 2 3
Austrian Bundesliga
22:00 Rheindorf Altach ?-? Sturm Graz
Italian Serie A
23:45 Sassuolo ?-? Napoli
23:45 Genoa ?-? AC Milan
21:30 Inter Milan ?-? Spezia
21:30 Bologna ?-? AS Roma
England U23 League Cup
23:00 Everton U23 ?-? Peterborough United U23
P01/12 23:00 Wigan U23 ?-? Leeds United U23
England Southern Premier League
23:45 Tiverton Town ?-? Yate Town
23:45 Harrow Borough ?-? Farnborough Town
23:45 Gosport Borough ?-? Wimborne Town
International Friendly
16:00 Montenegro U16 ?-? Turkey U16
F01/12 00:00 Ecuador (w) 2 2-2 Argentina (w) 2
F01/12 01:00 Dominican Republic (w) 1-1 Trinidad Tobago (w) 1
F01/12 02:30 Mexico (w) 1 0-0 Canada (w) 2
F01/12 05:00 Costa Rica (w) 5-2 Nicaragua (w)
Brazil Serie A
F01/12 02:00 Juventude 3 1-0 Bragantino 3
F01/12 03:00 Flamengo 6 2-1 Ceara 1
F01/12 04:00 America MG 2 3-0 Chapecoense SC 2
F01/12 05:00 Cuiaba 4 1-3 Palmeiras 1 3
England Johnstone
23:45 Ipswich Town ?-? Arsenal U21
23:45 Crewe Alexandra ?-? Doncaster Rovers
23:00 Sheffield Wednesday ?-? Hartlepool United
23:00 Sunderland A.F.C ?-? Oldham Athletic
England Conference South Division
23:45 Havant Waterlooville ?-? Dulwich Hamlet
Turkey Cup
22:00 Hatayspor ?-? Eyupspor
19:59 Kayserispor ?-? 76 Igdir Belediye spor
18:00 Alanyaspor ?-? Osmaniyespor
16:00 Adanaspor ?-? Kocaelispor
16:00 Karagumruk ?-? Sariyer
15:00 Boluspor ?-? Yeni Orduspor
15:00 Samsunspor ?-? Usakspor
15:00 Denizlispor ?-? Agri 1970 Spor
14:00 Caykur Rizespor ?-? Ankaraspor FK
14:00 Altinordu ?-? Aksarayspor
Portugal Primeira Liga
F01/12 00:15 Sporting Braga 1 4-1 Vizela
Greece Cup
23:30 AEL Larisa ?-? PAOK Saloniki
22:15 AEK Athens ?-? AE Kifisias
21:00 Panathinaikos ?-? Volos NFC
19:00 Aris Thessaloniki ?-? OFI Crete
19:00 Levadiakos ?-? Olympiakos Piraeus
17:00 Niki Volou ?-? Panaitolikos Agrinio
England Youth FA Cup
23:00 Birmingham U18 ?-? Blackburn Rovers U18
23:00 Norwich City U18 ?-? Stoke City U18
Italian Serie B
23:30 Cittadella ?-? Como
21:00 Parma ?-? Brescia
USA Major League Soccer
F01/12 04:45 New England Revolution 2 1-1 New York City Football Club 1 4
Chinese Football Association Jia League
15:30 Shenyang City Public ?-? Sichuan Jiuniu
Croatia Cup
21:30 Dinamo Zagreb ?-? Rijeka
19:00 ZNK Osijek ?-? Slaven Koprivnica
Holland Eredivisie
23:00 Feyenoord ?-? Heracles Almelo
Swiss Super League
23:30 Young Boys ?-? Lugano
Scottish Premier League
23:45 Saint Mirren ?-? Ross County
23:45 Aberdeen ?-? Livingston
23:45 Dundee ?-? Saint Johnstone
23:45 Hibernian ?-? Glasgow Rangers
Slovenia 2.Liga
16:30 Krsko Posavlje ?-? Roltek Dob
16:00 ND Gorica ?-? NK Nafta
Serbia Cup
19:15 FK Dubocica ?-? Partizan Belgrade
16:00 Radnik Surdulica ?-? FK Loznica
16:00 Backa Topola ?-? Kolubara
16:00 FK Rad Beograd ?-? FK Napredak Krusevac
Primera Division de El Salvador
16:00 CD FAS ?-? CD Chalatenango
Poland Liga 1
23:30 Resovia Rzeszow ?-? GKS Katowice
21:00 Chrobry Glogow ?-? LKS Lodz
Bulgaria Premier League
19:30 Tsarsko Selo ?-? Levski Sofia
17:00 Lokomotiv Plovdiv ?-? Cherno More Varna
Spanish Bizkaia-Tercera Division
18:15 Tenisca ?-? Marino
Primera Division de Venezuela
23:00 Estudiantes Merida FC ?-? Deportivo La Guaira
F01/12 01:10 CD Hermanos Colmenares 1 4-0 Deportivo Metropolitano 3
F01/12 03:30 Academia Puerto Cabello 1 0-0 Portuguesa FC 3
Italy C1
17:30 Padova ?-? JuventusU23
Montenegro Prva Crnogorska Liga
23:00 FK Zeta ?-? FK Rudar Pljevlja
23:00 Jezero Plav ?-? FK Buducnost Podgorica
19:59 OFK Petrovac ?-? FK Sutjeska Niksic
19:00 Mornar ?-? Decic Tuzi
18:00 FK Podgorica ?-? FK Iskra Danilovgrad
Norway Adeccoligaen
21:00 KFUM Oslo ?-? Sogndal
Estonia Champions League
21:30 Levadia Tallinn ?-? FC Flora Tallinn
Bolivia Primera Division
23:00 Real Santa Cruz ?-? Nacional Potosi
F01/12 04:00 Blooming 6 1-2 Always Ready 4
Costa Rica Primera Division
90+' Deportivo Saprissa 0-0 Herediano
Libyan Premier League
17:30 J Verhoe Leigh ?-? Al Mahalla
17:30 Abu Salim ?-? Al Athad
17:00 Darnes ?-? Khaleej Sart
Ukraine Cup
21:00 LNZ Lebedyn ?-? Dnipro-1
Poland Cup
23:00 Motor Lublin ?-? Legia Warszawa
20:15 Arka Gdynia ?-? Zaglebie Lubin
17:30 LKS Nieciecza ?-? Rakow Czestochowa
14:45 Garbarnia Krakow ?-? Lech Poznan
Scotland Bells Challenge Cup
23:30 Queen of South ?-? Greenock Morton
Saudi Arabia Division 1
19:15 Al Wehda Mecca ?-? Najran SC
18:25 Al-Qadasiya ?-? AL-Rbeea Jeddah
16:25 Al-Akhdoud ?-? Hajer
Czech Republic Cup
P01/12 17:30 Slavia Praha ?-? Tescoma Zlin
Denmark Youth U19
21:00 Randers Freja U19 ?-? Vejle U19
Italian Youth Cup
17:30 Fiorentina U20 ?-? AC Milan U20
17:30 Spal U19 ?-? Verona U20
17:30 Sampdoria Youth ?-? Torino U20
17:30 Inter Milan U20 ?-? Sassuolo U20
14:30 Empoli U20 ?-? Ascoli U20
14:00 AS Roma U20 ?-? Cosenza Calcio Youth
14:00 Juventus U20 ?-? Lazio U20
14:00 Atalanta U20 ?-? Cagliari U19
Argentina Prim C Metropolitana
P01/12 00:00 Talleres Rem de Escalada ?-? Villa San Carlos
P01/12 00:00 Canuelas FC ?-? CA Fenix Pilar
P01/12 00:00 Comunicaciones BsAs ?-? Argentino de Quilmes
Czech Republic Gambrinus Liga
21:00 Bohemians 1905 ?-? MFK Karvina
Mexico Primera Divison A
F01/12 05:00 Tampico Madero 1 2-2 Monarcas Morelia 3
F01/12 07:05 Leones Negros 1 1-0 Celaya FC 4
England FA Vase
23:45 Bradford Park Avenue ?-? Marine
23:45 Ashton United ?-? Guiseley
Primera Division de Honduras
P01/12 00:00 Real Espana ?-? CD Motagua
P01/12 00:00 CD Vida ?-? CD Olimpia
Romania Cup
20:30 FC Timisoara ?-? Arges
17:30 Gloria Buzau ?-? FC Voluntari
Belgian Cup
23:45 Racing Genk ?-? Club Brugge
23:30 Mechelen ?-? Cercle Brugge
23:30 Kortrijk ?-? Oostende
23:00 KVSK Lommel ?-? KAA Gent
21:45 Westerlo ?-? Oud Heverlee
21:00 KAS Eupen ?-? Zulte-Waregem
South Africa Premier Soccer League
19:15 Marumo Gallants FC ?-? TS Galaxy
Israel Premier League
22:15 Hapoel Beer Sheva ?-? Hapoel Tel Aviv
21:30 Maccabi Tel Aviv ?-? Hapoel Natzrat Illit
21:00 Hapoel Jerusalem ?-? Hapoel Kiryat Shmona
Serbian Superliga
21:30 Crvena Zvezda ?-? FK Vozdovac Beograd
Armenia Premier League
16:00 FC Noah ?-? Noravank
Syrian Cup
15:00 Al Ittihad (SYR) ?-? Al-Arabi
Hungary U19 A League
14:00 Fehervar Videoton U19 ?-? Puskas Akademia FehervarU19
Women World Cup Europe Qualifying
11:00 Armenia (w) ?-? Norway (w)
F01/12 00:00 Spain (w) 1 8-0 Scotland (w)
F01/12 00:10 France (w) 1 2-0 Wales (w) 1 1
FYR Macedonia Cup
16:00 Pelister Bitola ?-? FC Vardar Skopje
16:00 FK Shkendija 79 ?-? FC Struga Trim Lum
16:00 FK Makedonija Gjorce Petrov ?-? FK Shkupi
16:00 Sileks ?-? Bregalnica Stip
Uruguay U19 League
16:00 Progreso U19 ?-? Deportivo Maldonado U19
Italy Serie D
17:30 San Nicolo Notaresco ?-? FC Matese
Brazil Serie D
F01/12 02:30 ASEEV 2 2-2 Cerrado EC 3
Paraguay Cup
F01/12 02:00 Atletico Tembetary 0-2 Libertad 1 2
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2
19:00 Leixoes U19 ?-? Vitoria SC Guimaraes U19
19:00 Gil Vicente U19 ?-? Vizela U19
19:00 Oliveirense U19 ?-? Pacos Ferreira U19
19:00 Tondela U19 ?-? FC Porto U19
19:00 FC Famalicao U19 ?-? Feirense U19
19:00 Vitoria FC Setubal U19 ?-? Alverca U19
19:00 Vilafranquense U19 ?-? Belenenses U19
17:00 Academica Coimbra U19 ?-? Benfica U19
15:00 Uniao Leiria U19 ?-? Sporting Lisbon U19
Danish U17
P01/12 19:00 Randers FC U17 ?-? FC Kobenhavn U17
Serbia Prva Liga
16:00 FK Graficar Beograd ?-? FK Buducnost Dobanovci
Brazil L
22:00 Perolas Negras ?-? Olaria
Angola Girabola League
19:00 Benfica Lubango ?-? Interclube Luanda
18:00 CRD Libolo ?-? Primeiro de Agosto
18:00 Bravos do Maquis ?-? Petro Atletico de Luanda
18:30 Sporting Cabinda ?-? Sagrada Esperanca
Croatia 2.HNL
16:30 HNK Cibalia ?-? Bijelo Brdo
Poland League Women
21:00 Row Rybnik (w) ?-? UKS Staszkowka Jelna (w)
Arab Nations Cup
23:00 Saudi Arabia ?-? Jordan
19:59 Morocco ?-? Palestine
17:00 Egypt ?-? Lebanon
14:00 Algeria ?-? Sudan
Bangladesh Independence Cup
16:00 Uttar Baridhara SC ?-? Sheikh Jamal
Armenia Division 2
14:30 Shirak ?-? BKMA II
14:00 Ararat-Armenia B ?-? Urartu II
Bulgaria B PFG
16:30 CSKA 1948 Sofia II ?-? PFK Montana
16:30 FC Hebar Pazardzhik ?-? Yantra Gabrovo
16:30 Litex Lovech ?-? Botev Plovdiv II
16:30 Ludogorets Razgrad II ?-? Minyor Pernik
16:30 Marek Dupnitza ?-? Septemvri Simitli
16:30 FC Maritsa 1921 ?-? Sportist Svoge
16:30 Septemvri Sofia ?-? Strumska Slava
C01/12 19:00 Spartak Varna ?-? Neff supporting Simic
Germany Landespokal
23:00 Ahrweiler BC ?-? FC Karbach
22:30 FC 1906 Erlensee ?-? FC Giessen
22:30 Gonsenheim ?-? FV Dudenhofen
22:30 Tus Marienborn ?-? TUS Mechtersheim
22:30 SG 2000 Mulheim-Karlich ?-? TuS Koblenz
22:00 FC Eintracht Rheine ?-? SV Rodinghausen
Tanzania Ligue 1
19:59 Simba Sports Club ?-? Geita Gold
Brazil national youth (U20) Football Championship
23:00 Capital TO U20 ?-? Interporto FC U20
Uruguay Segunda
F01/12 02:00 Cerro Montevideo 4 1-2 Defensor Sporting Montevideo 5
F01/12 04:45 Central Espanol 3 0-0 Racing Club Montevideo 3
Uganda Premier League
16:00 Gaddafi FC ?-? Vipers
16:00 Kampala City Council FC ?-? BUL FC
AFF Championship
C01/12 15:59 Brunei Darussalam ?-? Timor Leste
Greece Divison C
17:00 Anagennisi Artas ?-? Tilikratis
17:00 Panagriniakos ?-? Aias Gastounis
India Santosh Trophy
13:30 Punjab FC ?-? Haryana
11:00 Odisha FC ?-? Bihar
10:00 Delhi FC ?-? Uttarakhand FC
TBD01/12 08:00 Chirag United Kerala ?-? Lakshadweep
Poland Division 4
15:00 Sokol Aleksandrow Lodzki ?-? Pelikan Lowicz
Argentina Reserve League
16:00 Banfield Reserves ?-? CA Independiente Reserves
16:00 San Martin de Tucuman Reserves ?-? Instituto AC Cordoba II
India Bangalore Super Division
13:30 Young Challengers ?-? Bangalore Independents
ENG SD1
23:45 Biggleswade FC ?-? Aylesbury United
Germany Youth U19 League
21:00 Bayern Munchen U19 ?-? Augsburg U19
19:00 Hertha Berlin U19 ?-? Energie Cottbus U19
21:30 Dynamo Dresden U19 ?-? Chemnitzer U19
Indonesia Liga 3
14' Persital FC 0-0 Telaga Biru FC
12:00 Persiba Bantul ?-? PS HW UMY
12:00 Villa 2000 B ?-? ABC Wirayudha
11:15 Dulamayo FC ?-? Abdi United
11:00 Batulicin Putra 69 Tanbu ?-? Kotabaru FC
10:00 Persinga Ngawi ?-? PS Kota Pahlawan
Poland Division 2
19:00 Pogon Siedlce ?-? Ruch Chorzow
Azerbaijan Division 2
14:00 PFC Neftchi II ?-? Sabayi II
14:00 Keshla FK II ?-? Turan Tovuz
14:00 FK Kapaz Ganca ?-? Zira FK II
Northern German state premier league - bayern
22:30 Berlin Hilalspor ?-? Berlin Turkspor
Turkey A2 League U19
13:00 Konyaspor U19 ?-? Buyuksehir BLD.Spor U19
13:00 Adanaspor U19 ?-? Genclerbirligi U19
13:00 Bandirmaspor U19 ?-? Menemenspor U19
13:00 Erzurum BB U19 ?-? Bursaspor U19
13:00 Samsunspor U19 ?-? Balikesirspor U19
13:00 Eyupspor U19 ?-? Keciorengucu U19
13:00 Umraniyespor U19 ?-? Istanbulspor U19
13:00 Manisa Belediyespor U19 ?-? Denizlispor U19
13:00 Ankaragucu U19 ?-? Gaokaerlishibang U19
13:00 Trabzonspor U19 ?-? Sivasspor U19
13:00 Gazisehir Gaziantep FK U19 ?-? Besiktas JK U19
13:00 Galatasaray U19 ?-? Hatayspor U19
13:00 Alanyaspor U19 ?-? Altay Spor KulubuU19
13:00 Goztepe U19 ?-? Yeni Malatyaspor U19
13:00 Kasimpasa U19 ?-? Giresunspor U19
13:00 Kayserispor U19 ?-? Adana Demirspor U19
Northern Ireland Reserve League
23:45 Cliftonville Reserves ?-? Larne Reserves
23:45 Portadown Reserves ?-? Crusaders Reserves
Hungary U19 2nd Division
18:00 Vac VLSE U19 ?-? ZalaegerzsegTE U19
Australia FFA Cup
13:00 Adelaide City FC ?-? Melbourne Victory
12:30 Hume City ?-? Melbourne City
12:30 Wollongong Wolves ?-? Central Coast Mariners
Kenya Premier League
P01/12 16:00 Ulinzi Stars Nakuru ?-? Kenya Police FC
P01/12 16:00 Kakamega Homeboyz ?-? Nairobi Star City
P01/12 16:00 FC Talanta ?-? Nzoia United
P01/12 16:00 Kariobangi Sharks ?-? Sofapaka FC
P01/12 14:00 AFC Leopards ?-? Mathare United
Rwanda National League
17:00 Police FC ?-? Marines FC
17:00 Bugesera ?-? Rutsiro FC
17:00 Gicumbi FC ?-? AS Kigali
17:00 Etoile de LEst ?-? Gasogi Utd
17:00 Etincelles ?-? Kiyovu FC
Slovenia U19
17:00 NK Bravo U19 ?-? FC Koper U19
16:00 NK Publikum Celje U19 ?-? Ns Mura U19
14:00 NK Aluminij U19 ?-? Domzale U19
Indonesia Division 1
15:15 Sulut United ?-? Kalteng Putra FC
12:15 Cilegon United ?-? PSKC Cimahi
12:15 Mitra Kukar ?-? Persiba Balikpapan
Indian Super League
18:00 Mohun Bagan(Ind) ?-? Mumbai City
CONCACAF League
F01/12 07:00 C.S.D. Comunicaciones 3 2-1 Guastatoya 3
Norway 2.Liga
22:00 Hodd ?-? Stjordals Blink
Thai Division 1 League
15:00 Muangkan FC ?-? Chiangmai FC
Romania U19 League
14:00 Farul Constanta U19 ?-? Dinamo Bucharest U19
Portugal Campeonato Nacional
19:00 Valadares Gaia FC ?-? Leca
Chinese Taipei Intercity League
15:00 Taiwan Power Company ?-? Taiwan CPC
14:00 Taichung Futuro ?-? Taicheng Lions
12:00 Hang Yuen FC ?-? NTUPES
11:00 Tatung FC ?-? Tainan City Steel
Greece Amateur Cup
16:30 Athinaikos FC ?-? Rouf FC
16:30 Agios Ierotheos ?-? Ilioupoli
16:30 Panionios ?-? Kentavros Vrilission
16:30 AO Chaidari FC ?-? Fostiras
WAFF U18 Championship
19:00 Iraq U18 ?-? Lebanon U18
Brazil Campeonato Paulista Youth
22:00 Guarani SP (Youth) ?-? Ferroviaria SP (Youth)
22:00 Osasco Audax Youth ?-? Corinthians Paulista (Youth)
22:00 Confianca SE (Youth) ?-? Nautico PE (Youth)
22:00 CRB (Youth) ?-? Santa Cruz PE U20
Hong Kong Elite Cup
16:00 Biu Chun Rangers ?-? Hong Kong U23