Livescores.az

Dünənki oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [17:38:46]
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 07:30 Manchester City1 3-1 Everton2
F 10:00 Crystal Palace2 1-0 Leicester City1
F 10:00 Huddersfield Town1 0-1 Newcastle United1
F 10:00 Tottenham Hotspur 1-0 Burnley2
F 10:00 Watford 3-2 Cardiff City
F 10:00 Wolves1 2-0 Bournemouth AFC2
F 12:30 Fulham2 0-2 West Ham United1
F 07:00 Getafe3 1-0 Real Sociedad4
F 10:15 Real Valladolid4 2-3 Atletico Madrid1
F 12:30 Real Madrid 1-0 Rayo Vallecano3
F 14:45 Eibar 1-1 Valencia1
F 09:30 Augsburg2 1-1 Schalke 041
F 09:30 Fortuna Dusseldorf2 2-0 SC Freiburg1
F 09:30 Hannover 961 0-4 Bayern Munchen
F 09:30 TSG Hoffenheim 0-0 Borussia Monchenglad2
F 09:30 VfB Stuttgart1 2-1 Hertha Berlin3
F 12:30 Borussia Dortmund1 2-1 Werder Bremen4
F 12:00 Inter Milan3 1-0 Udinese1
F 14:30 Torino2 0-1 Juventus4
F 10:00 Aston Villa2 2-2 Stoke City4
F 10:00 Blackburn Rovers1 2-2 Birmingham City2
F 10:00 Bolton Wanderers2 0-1 Leeds United1
F 10:00 Hull City 2-0 Brentford1
F 10:00 Ipswich Town3 1-0 Wigan Athletic2
F 10:00 Preston North End1 3-2 Millwall3
F 10:00 Queens Park Rangers 2-1 Middlesbrough3
F 10:00 Rotherham United1 1-1 Reading2
F 10:00 Swansea City 2-1 Sheffield Wednesday2
F 12:30 Bristol City1 2-2 Norwich City3
F 14:00 Reims1 2-1 Strasbourg1
S 10:59 Dijon 0-0 Paris Saint Germain
S 14:00 Amiens 0-0 Angers
S 14:00 Caen - Toulouse
S 14:00 Nantes 0-0 Montpellier
F 05:30 Caykur Rizespor4 1-1 Alanyaspor3
F 05:30 Sivasspor1 4-0 Ankaragucu4
F 08:00 Konyaspor2 3-2 Kasimpasa6
F 10:59 Istanbul Buyuksehir 4 1-1 Galatasaray2
F 10:00 Frome Town 2-0 Staines Town
F 10:00 Harrow Borough 3-0 Merthyr Town
F 10:00 Hartley Wintney 3-1 Taunton Town
F 10:00 Swindon Supermarine 5-2 Basingstoke Town
F 10:00 Walton Casuals 5-1 Hendon
F 10:00 Kings Langley 5-1 Farnborough Town
S 10:00 Dorchester Town - Farnborough Town
S 10:00 Poole Town 0-0 Chesham United
S 10:00 Tiverton Town 0-0 Gosport Borough
S 10:00 Walton Casuals - Beaconsfield SYCOB
S 10:00 Wimborne Town 0-0 Metropolitan Police
F 07:15 Doncaster Rovers3 3-0 Scunthorpe United1
F 10:00 Barnsley2 1-1 Portsmouth3
F 10:00 Bradford City1 4-0 Walsall1
F 10:00 Charlton Athletic12 2-0 AFC Wimbledon13
F 10:00 Coventry City1 1-2 Luton Town2
F 10:00 Fleetwood Town2 1-0 Burton Albion
F 10:00 Gillingham2 2-2 Wycombe Wanderers
F 10:00 Oxford United1 2-0 Blackpool3
F 10:00 Rochdale1 1-2 Plymouth Argyle2
F 10:00 Shrewsbury Town1 2-2 Peterborough United1
F 10:00 Southend United 3-0 Accrington Stanley2
F 10:00 Sunderland A.F.C3 2-1 Bristol Rovers3
F 10:00 Chorley FC 3-2 Darlington
F 02:00 Almaz Antey U211 4-1 Lokomotiv St Petersb
F 02:00 FC Neva U212 5-1 Nevsky Front St. Pet1
F 03:30 Moreton Bay United 0-1 Logan Lightning
F 03:30 Peninsula Power 7-0 Caboolture FC
F 03:30 Konstantinovskoe1 2-6 Std Petrovich
F 04:30 Port FC 4-2 Ratchaburi FC1
F 16:00 Santos De Guapiles1 1-3 Guadalupe3
S 04:00 Phoenix ASC 0-0 Almar FC
S 08:00 Cynosure FC 0-0 Sunshine Stars FC
F 04:00 Bosnia U18 2-0 Montenegro U18
F 08:00 Croatia U18 0-0 Turkey U18
F 09:30 Oman U23 2-1 Jordan U23
S 07:00 Serbia U21 0-0 Montenegro U21
S 13:00 England U18 0-0 Czech Republic U18
F 14:00 Bastia 0-0 Saint-Omer
F 10:00 Gainsborough Trinity 1-2 Buxton FC1
F 10:00 Hyde F.C. 1-2 Nantwich Town
F 10:00 Marine1 2-3 Witton Albion
F 10:00 Mickleover Sports1 1-3 Grantham Town
F 10:00 South Shields1 3-2 Stalybridge Celtic1
F 10:00 Stafford Rangers 4-1 Hednesford Town
F 10:00 Whitby Town1 1-3 Matlock Town1
S 10:00 Bamber Bridge - Lancaster City
F 08:00 West Ham U231 2-4 Brighton U23
F 10:00 Manchester City U231 1-2 Tottenham Hotspur U22
F 10:00 Brightlingsea Regent 4-3 Corinthian Casuals
F 10:00 Harlow Town 2-2 Leatherhead
F 10:00 Kingstonian 4-1 Bognor Regis Town
F 10:00 Potters Bar Town 0-1 Merstham
F 10:00 Worthing 0-2 Haringey Borough
S 10:00 Carshalton Athletic - Hornchurch
S 10:00 Dorking - Enfield Town
S 10:00 Folkestone - Bishops Stortford
S 10:00 Lewes 0-0 Margate
S 10:00 Whitehawk 0-0 Burgess Hill Town
S 10:00 Wingate Finchley - Tonbridge Angels
S 13:00 Arsenal U23 - Blackburn Rovers U23
S 13:00 Leicester City U23 - Chelsea U23
S 13:00 Swansea City U23 - Liverpool U23
F 10:00 Cambridge United1 0-0 Yeovil Town1
F 10:00 Carlisle United2 4-0 Colchester United1
F 10:00 Exeter City1 1-0 Crewe Alexandra3
F 10:00 Grimsby Town 2-1 Swindon Town
F 10:00 Lincoln City1 3-1 Morecambe2
F 10:00 Macclesfield Town 2-0 Crawley Town1
F 10:00 Northampton Town 1-1 Stevenage Borough1
F 10:00 Notts County2 3-2 Tranmere Rovers1
F 10:00 Oldham Athletic4 4-2 Bury2
F 10:00 Port Vale2 2-2 Cheltenham Town
S 10:00 Forest Green Rovers 0-0 Mansfield Town
S 10:00 Newport County 0-0 Milton Keynes Dons
F 10:00 Hampton Richmond Bor4 2-1 Welling United2
S 09:00 Woking - Welling United
F 10:00 Granada CF2 1-0 Real Oviedo2
F 12:00 Numancia5 1-2 Albacete3
F 12:00 CF Reus Deportiu2 1-1 Cordoba3
F 14:00 Sporting Gijon2 1-0 Mallorca4
F 10:30 Boavista FC2 2-0 CD Tondela4
F 10:30 GD Chaves 1-2 Moreirense2
F 13:00 Aves2 1-1 Vitoria Guimaraes
F 15:30 Santa Clara1 1-2 FC Porto3
F 06:30 Esteghlal Khozestan4 1-1 Sepahan2
F 07:00 Union Berlin1 2-0 VfL Bochum
F 07:00 St. Pauli1 2-0 Greuther Furth3
F 07:00 SC Paderborn 072 3-0 Dynamo Dresden1
S 14:00 Everton U18 0-0 Sunderland U18
S 14:00 Liverpool U18 0-0 Portsmouth U18
S 14:00 Sutton United U18 0-0 Manchester City U18
F 08:00 Energie Cottbus2 0-1 Eintracht Braunschwe3
F 08:00 Hallescher FC3 0-3 Karlsruher SC2
F 08:00 Hansa Rostock2 1-1 Vfr Aalen3
F 08:00 SV Meppen2 0-1 Kaiserslautern3
F 08:00 Preuben Munster3 0-2 Zwickau2
F 08:00 Unterhaching3 1-1 VfL Osnabruck4
F 12:30 Acqua e Sapone C5 Fu 6-1 Augusta Seaborne Fut
F 14:30 Newtown AFC2 3-1 Llandudno3
F 09:00 Pen-y-Bont FC2 1-0 Llantwit Major1
F 09:00 Port Talbot 4-2 Cwmbran Celtic1
F 09:30 Pontypridd1 1-5 Haverfordwest County
S 09:00 Ammanford 0-0 Afan Lido
S 09:00 Goytre AFC 0-0 Briton Ferry Athleti
S 09:00 Goytre Utd 0-0 Cwmamman United
S 09:00 Undy Athletic 0-0 Taffs Well
F 09:30 Conwy Utd 1-2 Gresford
F 09:30 Flint Town1 1-0 Airbus UK Broughton3
F 09:30 Llanrhaeadr 0-2 Porthmadog
F 09:30 Penrhyncoch 0-1 Buckley Town
F 09:30 Prestatyn Town FC 4-0 Guilsfield
S 09:30 Holyhead 0-0 Ruthin Town FC
S 07:00 Amuka Bright Stars F 0-0 Doves All Stars
F 07:45 Al Nasr SC Reserves 2-2 Al-Jazira Reserve
F 07:45 Al Wasl SC Reserves1 3-1 Al Ittihad Kalba Res4
F 07:45 Al Ahli Dubai Reserv2 3-2 Al Fujairah Reserves2
F 04:00 Rizespor U2113 3-2 Alanyaspor U214
F 04:00 Konyaspor U211 3-2 Kasimpasa U211
F 05:00 Istanbul Buyuksehir 0-3 Galatasaray U21
F 04:30 Afjet Afyonspor U213 0-1 Elazigspor U217
F 04:30 Genclerbirligi U212 2-1 Gazisehir Gaziantep 2
F 05:00 Kardemir Karabukspor3 0-1 Denizlispor U213
F 05:00 Balikesirspor U213 4-1 Adana Demirspor U215
F 05:00 Ankaragucu U194 3-1 Sivasspor U191
F 05:15 Bursaspor U1911 2-2 Goztepe U192
F 05:30 Darica Genclerbirlig4 1-0 Tarsus Idman Yurdu2
F 05:30 Tuzlaspor4 1-2 S.Urfaspor6
F 05:30 Ankarademirspor3 1-3 Inegolspor4
F 05:30 Eyupspor1 2-0 Gaziantepspor2
F 05:30 Manisaspor1 0-4 Keciorengucu
F 05:30 Sancaktepe Belediye 1 1-1 Bodrumspor1
F 05:30 Genclerbirligi12 2-1 Gaziantep Buyuksehir1
F 05:30 Afjet Afyonspor2 0-4 Elazigspor2
F 08:00 Balikesirspor2 2-1 Adana Demirspor3
F 08:00 Kardemir Karabukspor6 2-3 Denizlispor1
F 05:00 Trabzon Karadenizspo3 0-0 Korfez Bld.4
F 05:30 Karsiyaka2 2-2 Elazig Belediyespor4
F 05:30 Ankara Adliyespor4 0-1 Corum Belediyespor2
F 05:30 Golcukspor1 0-0 Anadolu Uskudar4
F 05:30 Muglaspor2 1-1 Bayburt Ozel Idare2
F 05:30 Nazillispor 5-1 Kocaeli Birlik Spor
S 10:00 Club Africain - ES du Sahel
S 10:00 C.A.Bizertin - Esperance Sportive d
S 10:00 US Ben Guerdane - Sifakesi
F 08:00 CS Korba 0-0 CO Medenine
F 08:00 Jerba Midoun 1-1 AS Slimane
F 08:00 US Seliana 7-1 AS Oued Ellil
F 08:00 Olympique de Beja 1-0 A.S.Marsa
F 08:00 A.S Ariana 1-0 A.S Djerba1
F 08:00 ES Rades2 3-0 CO Sidi Bouzid
F 08:00 Chebba1 1-0 E.Gawafel.S.Gafsa
F 08:00 AS Kasserine1 0-0 Stade Africain Menze
F 08:00 Jendouba Sport 2-0 Sporting Ben Arous
F 11:30 Kriens1 1-2 Aarau1
F 12:00 Hay Al-Arab 2-1 Al-Hilal Kadougli
F 12:00 Amal Atbara 0-2 Al Merreikh
S 08:00 Merreikh El-Fasher - Wad Hashim Sennar
F 04:45 Levante UD (w) 2-0 Athletic Club Bibao 1
F 05:00 Rayo Vallecano (w)2 1-1 Colegio Aleman Valen1
F 09:00 Barcelona (w)1 2-0 CDEF Logrono (w)2
F 10:30 Deportivo La Coruna 0-0 Real Oviedo U19
F 06:00 Extremadura U192 2-0 Almendralejo U192
F 06:00 Manacor U191 2-0 El Olivar U192
F 06:45 Atletico de Madrid U 4-0 CF Rayo Majadahonda 1
F 06:45 Santutxu U19 0-1 Eibar U191
F 07:00 CD Ofra U193 3-0 Arucas CF U193
F 07:00 Tenerife U19 3-1 Acodetti CF U1917
F 07:30 Estrella CF U1924 2-0 Longuera Toscal U192
F 07:30 RC Victoria U19 2-2 UD Guia U191
F 09:05 Elche U1916 1-0 Alboraya U1913
F 09:05 Kelme CF U192 1-0 Albacete U193
F 10:00 Cordoba U1912 1-1 Seneca CF U191
F 10:00 Reus Deportiu U19 0-0 Mallorca U19
F 10:00 Sevilla U19 6-0 UCD Canada Atletico 3
F 10:30 UD Santa Marta U191 1-1 Rayo Vallecano U192
F 12:00 Stadium Casablanca U 0-1 Espanyol U191
S 06:00 Lleida Esportiu U19 0-0 Barcelona U19
F 06:00 Peinsa F.S. Cartagen2 5-1 Palma Futsal
F 12:00 EiPozo Murcia Turist 6-2 Paruro five foot
F 12:00 Peniscola Futsal 4-3 Antequera Futsal1
F 12:00 Jaen Paraiso Interio 4-1 Catgas Energia Futsa
F 12:00 Levante Futsal 2-3 Xota Navarra Futsal
F 12:00 Rios Renovables Ribe 6-3 DKV Seguros Zaragoza
F 12:00 Caja Segovia Indoor 6-6 Vaidepenas Futsal1
F 14:00 F.C.Barcelona Futsal 4-4 Inter Movistar Futsa
F 09:30 Constancia 0-0 San Rafael
F 09:30 Alesves 1-2 Valle de Egues
F 09:30 Beti Kozkor KE 0-0 UDC Txantrea KKE
F 09:30 CD Cortes 2-4 Pena Sport
F 09:30 MRA Navarra 1-1 CD Ardoi Draw
F 09:30 Avance Ezcabarte 3-1 CD Corellano
F 09:30 CF Rapid De Murillo 1-1 Tudelano
F 09:30 SD Torina 2-1 SD Textil Escudo
F 09:30 CD Guarnizo 0-1 Ribamontan Al Mar CF
F 09:30 Samanod 1-3 Club Deportivo Trope
F 09:45 U.M. Escobedo 1-0 Solares Medio Cudeyo
F 09:45 CF Briviesca Norpetr 0-1 CD La Virgen Del Cam
F 10:00 Santanyi 0-2 UD Poblense
F 10:00 CD Baztan 2-2 AD San Juan
F 10:00 CD Beti Onak 1-0 CA Cirbonero
F 10:00 CD Huarte 0-1 CD Subiza
F 10:00 SC Uxama 0-2 Burgos Promesas
F 10:15 Atzeneta UE1 1-0 Orihuela CF2
F 10:30 CD Cabecense8 2-1 Sevilla C4
F 10:30 CD San Fernando de H3 1-0 CF Pozuelo Alarcon1
F 10:30 CE Felanitx 4-0 CD Murense
F 10:30 UD Mutilve 2-0 CD Cantolagua
F 10:30 CS Puertollano 3-0 CD Tarancon
F 10:30 CD La Granja 1-3 Atletico Astorga
F 10:30 Cultural Leonesa B 3-0 UD Santa Marta
F 10:59 Las Palmas C2 1-2 Panaderia Pulido4
F 10:59 EMD Aceuchal4 0-0 RCP Valverdeno2
F 10:59 SD Beasain3 3-3 SD San Ignacio2
F 10:59 CD El Palo3 3-1 CD Alhaurino4
F 10:59 CD Ferriolense 0-1 CD Binissalem
F 10:59 CD Bezana 4-2 CF Vimenor
F 10:59 SD Laredo 2-0 CD Naval
F 10:59 FC Rinconeda Polanco 1-1 Barreda Balompie
F 10:59 CD Lagun Onak 2-1 Pasaia KE
F 10:59 Zamudio SD 2-1 Suodu Pei
F 10:59 FC Asco 1-3 Terrassa
F 11:15 CD Manacor14 0-2 Santa Catalina Atlet7
F 11:15 AD Ceuta 4-3 CD San Roque de Lepe
F 11:30 Yeclano Deportivo3 2-0 La Union CF2
F 11:30 Atletico Saguntino5 2-0 Jove Espanol3
F 11:30 UCD Burlades 1-0 Osasuna B
F 11:45 SD Deusto2 2-2 Ordizia KE5
F 12:00 SD Balmaseda FC1 1-0 Bermeo2
F 12:00 JD Somorrostro2 3-0 Santutxu FC4
F 12:00 Real Sociedad C2 3-3 Amurrio15
F 12:00 Santfeliuenc FC5 3-2 CP San Cristobal4
F 12:00 Vilamarxant CF12 0-1 Silla CF3
F 12:00 Atletico Tacoronte2 0-1 Union Viera3
F 12:30 SD Revilla1 1-1 Atletico Albericia2
F 12:30 LHospitalet3 4-0 FC Santboia3
F 12:30 CD Roda2 2-1 Acero12
F 12:30 UD Ourense 2-2 CD Arenteiro
F 12:30 Atletico Mancha real 1-0 Huetor Tajar
S 12:00 UD Las Zocas 0-0 Tenisca
F 10:00 Leioa1 0-0 Cultural de Durango1
F 10:00 CF Peralada2 2-1 Castellon2
F 10:00 Villarreal B2 1-0 UD Levante B
F 10:30 SD Amorebieta2 2-0 Barakaldo CF2
F 10:59 Athletic Bilbao B 3-2 Calahorra15
F 12:00 Ponferradina4 2-2 Celta vigo b1
F 12:00 Barcelona B5 2-1 Lleida4
S 09:00 SP Libertas 0-0 Murata
S 07:00 OFK Beograd 0-0 Indjija
S 07:00 FK Buducnost Dobanov 0-0 FK Bezanija
S 07:00 FK Sindelic Nis 0-0 Novi Pazar
S 07:00 Zlatibor Cajetina 0-0 Radnicki 1923 Kraguj
F 07:00 Radnik Surdulica1 3-2 FK Backa Backa Palan3
S 10:00 Dinamo Vranje - FK Spartak Zlatibor
S 10:45 ASC Yeggo 0-0 Jamono Fatick
S 13:00 Dakar Universite Clu 0-0 Renaissance Dakar
F 10:59 Teunhueth FC 1-0 SONACOS
F 12:00 AS Dakar Sacre Coeur4 1-0 Mbour
F 10:00 Kilmarnock 3-1 Dundee2
F 10:00 Saint Johnstone1 1-2 Motherwell4
F 10:00 Saint Mirren4 1-2 Aberdeen2
F 10:00 Edinburgh City1 4-1 Elgin City2
F 10:00 Clyde1 1-0 Annan Athletic2
S 10:00 Stirling Albion 0-0 Albion Rovers
S 10:00 Peterhead 0-0 Cowdenbeath
F 10:00 Airdrie United 0-1 Arbroath
F 10:00 Forfar Athletic1 2-1 Montrose4
F 10:00 Raith Rovers1 4-2 Dumbarton2
F 10:00 Stenhousemuir 0-2 East Fife
S 10:00 Stranraer 0-0 Brechin City
F 10:00 Formartine United 3-0 Deveronvale
F 10:00 Forres Mechanics 4-1 Lossiemouth
F 10:00 Fort William 1-6 Huntly
F 10:00 Inverurie Loco Works 7-0 Turriff United
S 10:00 Clachnacuddin 0-0 Brora Rangers
S 10:00 Cove Rangers 0-0 Rothes
S 10:00 Fraserburgh 0-0 Keith
S 10:00 Strathspey Thistle 0-0 Buckie Thistle FC
S 10:00 Wick Academy 0-0 Nairn County
S 07:00 Berwick Rangers - Queens Park
F 10:00 Partick Thistle1 2-2 Alloa Athletic2
F 10:00 Falkirk1 0-0 Greenock Morton3
F 10:00 Inverness1 1-1 Dundee United1
F 10:00 Queen of South1 0-0 Dunfermline Athletic
F 10:00 Ayr United2 3-3 Ross County2
F 08:30 Black Leopards2 3-1 AmaZulu3
F 10:59 Supersport United 1-0 Maritzburg United2
F 08:30 Mbombela United 6-2 Maccabi FC1
F 08:30 Pretoria Univ11 1-2 Richards Bay4
F 08:30 Stellenbosch FC2 0-0 Cape Umoya United4
F 08:30 TS Sporting 0-1 TS Galaxy
F 08:30 Uthongathi FC1 1-0 Jomo Cosmos3
F 08:30 Witbank Spurs 0-4 Royal Eagles
S 09:00 Tshakhuma TM - Ajax Cape Town
F 08:30 Amagaju1 0-1 Etincelles2
F 08:30 Musanze FC 1-0 Marines FC
F 08:30 Rayon Sports FC2 1-0 Muhanga4
F 08:30 Sunrise FC2 1-2 Espoir FC3
F 03:00 Sibiryak Bratsk Indo 4-3 MFK CPRF Futsal
F 04:00 MFK Sinara Ekaterinb 4-0 Ukhta Tyumen Futsal
F 05:00 MFK Tyumen Futsal 4-4 Dynamo Samarra Futsa
F 05:00 TTG-Ugra Yugorsk Fut 6-0 BLIK Nefteyugansk Fu
F 07:00 Norilsky Nickel Futs 8-3 Novali Futsal
F 07:00 CS Voluntari1 1-1 FC Astra Giurgiu12
F 10:00 Gaz Metan Medias3 0-2 AFC Hermannstadt2
F 13:55 Dinamo Bucuresti5 3-0 CS Universitatea Cra
F 05:00 National Bank2 2-0 SNGPL FC11
F 09:00 Maritimo Women2 2-2 Clube Atletico Ourie1
F 10:00 Benfica (w)11 0-1 Clube Albergaria (w)2
F 10:05 AD Ovarense Women3 1-2 Valadares Gaia FC (w4
F 10:00 FC Penafiel U193 3-2 SC Espinho U195
F 11:00 Nacional U191 4-2 Nogueirense U197
F 10:00 Boavista U191 2-1 Rio Ave U19
F 10:00 Braga U192 0-0 Vitoria SC Guimaraes12
F 10:00 Leixoes U191 1-0 Feirense U191
F 10:00 FC Porto U192 3-1 Freamunde U193
F 10:00 Aves U19 3-0 Beira Mar U19
F 10:00 Pacos Ferreira U192 4-4 Gil Vicente U191
F 10:00 Uniao Leiria U193 3-1 GD Estoril-Praia U192
F 10:00 Vitoria FC Setubal U 3-1 Alcanenense U19
F 10:00 Maritimo U19 0-0 Belenenses U19
F 10:00 Alverca U19 2-2 Tondela U19
F 10:00 Cova Piedade U19 1-0 Sporting Lisbon U19
F 10:00 Academica Coimbra U11 2-4 Benfica U193
F 06:00 Braga U231 1-1 Cova Piedade U232
F 06:00 Feirense U232 0-2 Benfica U23
F 06:00 Maritimo U235 3-0 Rio Ave U2313
F 06:00 Vitoria Setubal U231 1-1 Vitoria Guimaraes U21
F 10:00 Feirense U17 5-1 NDS Guarda U17
F 10:00 Vitoria FC Setubal U 0-6 Benfica Sad U17
F 10:30 Sport Clube Caldas U 3-0 ElvasU U17
F 10:30 Sporting Lisbon Sad 6-0 Loures U17
F 10:00 Casa Pia AC4 2-1 SU 1 Dezembro12
F 10:00 FC Felgueiras2 0-1 Montalegre2
F 10:59 SC Angrense1 0-2 Praiense2
F 06:00 Pacos de Ferreira2 0-1 Porto B3
F 10:00 CD Mafra2 1-0 Leixoes2
F 10:00 Varzim1 3-4 Penafiel2
F 12:00 SL Benfica B2 3-0 Oliveirense3
F 09:30 Cracovia Krakow3 2-1 Pogon Szczecin13
F 12:00 Gornik Zabrze2 1-1 Arka Gdynia4
F 14:30 Legia Warszawa4 2-0 Piast Gliwice3
F 13:30 Cienciano4 3-2 Santos FC Lima2
F 15:30 Carlos Manucci3 2-2 Alianza Universidad16
F 19:00 Waitakere United U201 5-2 Hamilton Wanderers U1
F 20:00 Southern United11 0-1 Canterbury Universit2
F 20:00 Tasman United2 1-3 Auckland City1
F 22:45 Waitakere United1 3-4 Hamilton Wanderers2
S 20:00 Hawkes Bay United - Eastern Suburbs AFC
F 19:00 Northern Football (w2 2-2 Canterbury United (w
F 10:00 Ards FC1 1-3 Cliftonville2
F 10:00 Crusaders2 1-0 Dungannon Swifts
S 08:00 Newry City 0-0 Linfield FC
S 10:00 Glentoran FC 0-0 Warrenpoint Town
S 10:00 Ballymena United 0-0 Institute FC
F 09:00 Loughgall FC 1-1 Carrick Rangers1
F 10:00 Ballinamallard Unite 2-0 Larne FC
F 10:00 Limavady United 1-2 Dergview FC
S 09:00 PSNI 0-0 HW Welders
S 10:00 Dundela 0-0 Knockbreda
S 10:00 Ballyclare Comrades 0-0 Portadown
F 20:00 Managua FC10 0-0 Real Esteli14
F 10:00 Pyeongtaek Citizens 2 1-1 Blue Waters FC1
F 12:10 Black Africa FC1 0-1 Young Africans2
F 07:30 Be Forward Wanderers1 7-2 Moyale Barracks2
F 07:30 Red Lions FC14 0-3 Big Bullets FC3
F 07:35 Masters Security 1-0 Dwangwa United FC1
F 13:00 FC Sion4 1-2 Basel2
F 13:00 Thun 1-0 Grasshopper4
F 10:59 Leon U20 0-1 Chivas Guadalajara U4
F 20:00 Tigres Women2 1-1 Club America Women3
F 09:00 Chabab Ben Guerir 1-0 ASS Association Spor
F 09:00 Itihad Z. Khemisset2 0-1 Renaissance Zmamra1
F 09:00 Wydad Fes 2-1 Racing Casablanca
F 09:00 Wydad Temara4 3-4 Maghreb Fez3
F 09:00 Olympique Dcheira 1-1 JSK Chabab Kasba Tad
F 09:00 Raja de Beni Mellal 1-0 JSM Jeunesse Sportiv
F 09:00 Club Salmi1 1-1 Chabab Atlas Khenifr1
S 10:00 Chabab Atlas Khenifr - JSM Jeunesse Sportiv
S 10:00 Olympique Dcheira - USK US Sidi Kacem
S 10:00 KAC de Kenitra - Wydad Fes
S 10:00 JSK Chabab Kasba Tad - Club Salmi
S 10:00 Renaissance Zmamra - Raja de Beni Mellal
S 10:00 Maghreb Fez - Chabab Ben Guerir
S 10:00 ASS Association Spor - Racing Casablanca
S 10:00 Wydad Temara - Itihad Z. Khemisset
F 09:00 Chabab Rif Hoceima3 1-4 Maghrib Association 3
F 08:00 Swieqi United1 2-2 Santa Lucia5
F 10:15 Marsa13 0-3 Zejtun Corinthians11
F 08:00 Mosta FC5 2-0 Qormi F.C3
F 10:15 Pieta Hotspurs2 0-3 Sliema Wanderers FC1
F 07:15 Salam Zgharta 2-1 Trables Sports Club
F 07:15 Racing Beirut 1-1 Al-Safa
F 07:15 Shabab Al Ghazieh 1-1 Al-Nejmeh
F 09:00 Al-Ahed2 2-1 Tadamon Sour2
F 08:05 Al-Qadsia SC2 3-0 Al Fahaheel SC5
F 11:30 Al-Arabi Club (KUW) 1-0 Al-Jahra
F 07:10 Al Hilal1 1-2 Al-Hazm3
F 10:25 Al Ahli Jeddah4 0-1 Al-Shabab(KSA)2
F 05:00 Nzoia United1 0-3 Mathare United1
F 06:00 Chemelil Sugar1 1-1 Vihiga United
F 07:00 Fortune Sacco3 1-0 Green Commandos FC1
F 07:15 Kakamega1 3-0 AFC Leopards3
F 23:00 Nippon Sport Science 2-2 Yokohama FC Seagulls
F 02:00 Shonan Bellmare Futs 2-3 Shriker osaka Futsal
F 08:30 AC Milan (w) 0-0 Mozzanica (w)1
F 08:30 Bari (w)1 0-1 Res Roma (w)1
F 08:30 AGSM Verona (w)2 9-3 Fimauto Valpolicella1
F 11:30 Fiorentina (w) 6-0 Orobica (w)1
S 09:00 Sassuolo (w) - Florentia Womens
F 05:00 Monopoli U192 2-0 Vibonese U1914
F 05:00 Virtus Francavilla U12 0-0 Catania U201
F 08:00 Casertana U193 1-1 Sambenedettese U19
F 08:30 Juve Stabia U202 0-2 Paganese U19
F 08:30 Imolese U191 2-2 Fano U19
F 08:30 Rende U194 3-2 Sicula Leonzio U191
F 08:30 Rimini U192 1-2 Gubbio U192
F 08:45 Bisceglie 1913 U192 0-6 Reggina U201
F 05:00 Atalanta U20 3-3 Torino U202
F 07:00 Inter Milan U201 1-0 Chievo U204
F 08:30 Fiorentina U201 2-1 Genoa U202
F 08:30 Sampdoria U20 1-0 Palermo U201
F 08:30 Sassuolo U201 1-1 Napoli U203
F 10:59 Juventus U201 5-0 Udinese U201
F 09:00 Ascoli1 1-1 Cittadella3
F 09:00 Palermo2 1-1 Livorno3
F 09:00 Perugia1 1-1 Spezia3
F 10:30 Pordenone Calcio SSD2 1-0 Gubbio1
F 10:30 Triestina12 2-0 Feralpisalo1
F 10:30 USD Virtus Verona2 1-0 Alma Juventus Fano2
F 12:30 Imolese2 0-0 Fermana2
F 12:30 Sambenedettese3 1-0 Rimini3
F 14:30 Monza2 1-1 Albinoleffe3
F 14:30 Vis Pesaro3 0-0 Teramo3
F 14:45 Vicenza3 1-2 Ravenna3
F 03:00 Hapoel Tzafririm Hol 1-1 Beitar Shimshon T.A.
F 03:30 Beitar Tel Aviv Raml 1-1 Beitar Shimshon Tel 3
F 03:30 Maccabi Ironi Kiryat13 0-2 SC Haifa Robi Shapir1
F 04:00 Maccabi Yaffo Kabili3 0-0 Gadna Tel Aviv U191
F 04:00 Maccabi Tzur ShalomU2 1-3 Hapoel Nazareth Ill1
F 04:00 Ashdod MS U19 0-1 Hapoel Beer Sheva U14
F 05:00 Maccabi Haifa U191 1-0 Hapoel Raanana Roei 2
F 05:30 Hapoel Hadera U197 0-1 Maccabi Petach Tikva2
F 05:30 Hapoel Nir Ramat Has3 1-1 Maccabi Tel Aviv Sha2
F 06:30 Bnei Yehuda Tel Aviv2 1-2 Maccabi Netanya U193
F 10:00 Hapoel Kiryat Shmona3 4-0 Hapoel Tel Aviv U192
S 04:00 Hapoel Hod Hasharon 0-0 Maccabi Achi Nazaret
S 04:30 Bnei Sakhnin U19 1-0 Hapoel Ramat Gan U191
S 05:30 Hapoel Herzliya U19 0-0 Hapoel Akko U19
F 09:00 Hapoel Tel Aviv4 1-1 Hapoel Hadera2
F 10:59 Hapoel Raanana1 2-1 Hapoel Bnei Sakhnin 1
F 11:15 Maccabi Netanya2 1-2 Hapoel Haifa2
F 13:30 Hapoel Beer Sheva2 2-1 Hapoel Kiryat Shmona13
S 10:00 Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv
F 04:00 Ahi Acre 1-1 Bnei Mamba Golan1
F 07:30 FC Alnada Nazareth1 1-1 FC Ahva Arraba
F 07:30 Hapoel Dalyat El Car5 3-2 Hapoel Ramot Menashe1
F 07:30 Maccabi Bnei Nahf4 2-1 Bnei Majdal Krum Uni3
F 07:30 Maccabi Tamra2 4-0 Maccabi Tzeirei Shef1
F 13:00 SC Maccabi Ashdod1 2-0 Beitar Ironi Maale A1
F 09:00 Chennai Titans1 1-3 Delhi Dynamos3
S 06:30 Baghdad - Al Diwaniya
F 01:30 Paykan U232 9-0 Kian Padideh U232
F 03:00 Datis Khodro U23 2-1 Niroomandan Namdar U2
F 03:30 Arvand Charkh Shemir1 0-4 Niroye Zamini U232
F 05:30 Persepolis Pakdasht3 3-0 Shahrdary Arak1
F 05:30 Fajr Sepasi1 0-0 Shahrdari Mahshahr3
F 05:30 Gol Gohar FC1 1-0 Oxin Alborz2
F 05:30 Malavan2 2-0 Navad Urmia3
F 05:30 Shahrdari Tabriz3 1-0 Qashqai Shiraz2
F 05:35 Baderan Tehran FC4 1-1 Mes krman2
F 06:00 Karoun Ahvaz2 0-1 Khouneh Be Khouneh4
S 09:00 Avomdale United 0-0 Midleton FC
S 09:00 College Corinthians 0-0 University College C
F 03:00 Parikrama1 3-1 RS Sports Club2
F 05:10 ASC1 2-0 Bangalore Eagles
F 05:15 Panjim Footballers 0-4 Salgaocar Sports Clu
F 03:30 Neroca 2-1 Churchill Brothers
F 06:30 Gokulam Kerala FC1 1-1 Real Kashmir FC1
F 06:00 Vitesse U191 3-4 Ajax U191
F 08:45 NAC Breda U19 1-3 Feyenoord U191
F 09:00 AZ Alkmaar U192 1-1 ADO Den Haag U192
S 08:30 FC Utrecht U19 0-0 Willem II/RKC U19
F 10:59 Szombathelyi Haladas16 0-2 Debrecin VSC1
F 10:59 Varda SE1 1-0 MTK Hungaria2
F 10:59 Paksi SE Honlapja2 1-2 Diosgyor VTK2
F 10:59 Videoton Puskas Akad2 2-0 Mezokovesd Zsory3
F 13:30 Budapest Honved12 2-2 Ujpesti3
S 12:00 Mezokovesd Zsory - Videoton Puskas Akad
F 08:00 AFC1 0-0 Katwijk1
F 08:00 Koninklijke HFC1 4-0 GVVV Veenendaal2
F 08:30 Excelsior Maassluis2 5-2 FC Lienden2
F 08:30 Scheveningen1 1-1 Jong Sparta Rotterda1
F 09:00 Almere City Youth2 2-1 Kozakken Boys3
F 09:00 IJsselmeervogels 4-1 Rijnsburgse Boys1
F 09:30 HHC Hardenberg 0-3 Vitesse Arnhem (Yout
F 09:30 VV Sint Bavo 1-3 Barendrecht
F 12:00 De Treffers6 1-4 Spakenburg1
F 12:30 PEC Zwolle2 0-0 NAC Breda2
F 13:45 AZ Alkmaar1 2-1 Excelsior SBV1
F 13:45 Heracles Almelo24 0-4 PSV Eindhoven1
F 14:45 Vitesse Arnhem3 2-1 VVV Venlo2
F 06:00 Shatin (w)1 5-1 Wing Go Women
F 08:00 Wofoo Tai Po Women 0-1 Kitchee Women
F 15:05 Guastatoya4 1-1 C.S.D. Comunicacione2
F 04:00 Apollon Smirnis U192 0-2 Xanthi U1913
F 04:15 PAS Giannina U191 3-0 Panionios U19
F 05:00 Olympiakos Piraeus 2 2-0 PAS Lamia U193
F 05:00 Doxa Dramas U19 0-0 AE Karaiskakis U193
F 05:30 Aris Thessaloniki U115 1-0 Panaitolikos U193
F 06:00 Platanias U192 0-0 Aititos Spaton U193
S 08:00 Kerkyra U19 0-0 Apollon Pontou Kalam
F 08:00 AO Palliniakos6 0-1 Diagoras3
F 08:00 Aspida Xanthi1 0-1 Apollon Paralimniou
F 08:00 Anagennisi Giannitsa2 0-0 Triglias Rafinas AO12
F 08:00 Irodotos3 0-2 Volos NFC7
F 08:00 Doxa Dramas4 2-0 Iraklis4
F 08:00 Aiginiakos FC5 1-0 Ergotelis2
F 08:00 Kerkyra 1-1 Trikala Imathias
F 10:15 Pas Giannina3 3-1 Panionios2
F 12:00 Aris Thessaloniki12 1-2 Panaitolikos Agrinio6
F 12:30 Asteras Tripolis1 2-1 OFI Crete3
F 10:00 Mons Calpe SC2 3-0 FC Boca Juniors Gibr5
F 12:15 Europa FC2 1-0 Glacis United FC5
F 10:59 PSV Wellingara3 1-1 Brikama United2
F 05:00 St. Pauli U192 0-2 RB LeipzigU192
F 06:00 SC Freiburg U192 3-1 VfL Wolfsburg U192
F 07:05 Rot-Weiss Essen U192 1-3 Koln U19
F 05:00 Hamburger SV U17 1-1 RasenBallsport Leipz
F 09:30 SC Paderborn 07 U17 0-1 SG Unterrath U17
F 08:00 Fortuna Dusseldorf (3 2-2 Monchengladbach AM.2
F 08:00 Koln (Youth)3 1-0 Rot-Weiss Essen1
F 08:00 SV Rodinghausen1 6-0 SV Straelen2
F 08:00 Wattenscheid 091 3-0 Viktoria koln11
F 08:00 Wuppertaler SV Borus2 1-2 SC Verl2
F 09:30 Rot-Weiss Oberhausen2 1-1 Borussia Dortmund (Y1
S 08:00 Bonner 0-0 TV Herkenrath
S 08:00 FC Kaan-Marienborn 0-0 SV Lippstadt
S 08:00 Wiedenbruck 0-0 Alemannia Aachen
F 08:00 SSVg Velbert4 3-1 VfB Hilden12
F 08:30 Schwarz-Weiss Essen 0-2 SC Union Nettetal
F 08:30 Duren1 0-0 Borussia Freialdenho3
F 09:00 FC Kleve3 3-1 TuRU Dusseldorf3
F 10:00 SF Baumberg5 2-1 VFB Homberg3
F 10:59 FSV Duisburg1 2-5 Bocholt FC2
F 10:59 TSV Meerbusch1 4-0 SpVg Schonnebeck2
S 10:00 TV Jahn Hiesfeld 0-0 FC Monheim
F 08:00 Schalke 04 (Youth)2 3-1 Westfalia Herne4
F 07:05 SV Empor Berlin2 0-4 Tennis Borussia Berl
F 08:00 VfB Hermsdorf3 0-5 FC Blaus Weiss 90 Be
S 06:05 BSG Chemie Leipzig 0-0 FC Lokomotive Leipzi
F 04:00 WIT Georgia Tbilisi3 4-0 Samtredia11
F 04:00 FC Sioni Bolnisi 3-0 FC Gagra
F 08:30 Guingamp (w) 0-1 Bordeaux (w)
F 08:30 ASJ Soyaux (w) 4-2 Dijon w
S 09:00 Fleury 91 Womens - Lille OSC Metropole
S 09:00 Rodez Aveyron (w) - Paris FC Womens
F 12:00 US Quevilly II 2-2 Caen II
F 13:00 Paris FC II1 3-1 Versailles 78
F 13:00 Olympique Ales1 2-1 Agde11
F 13:30 Vierzon12 0-0 Chateauroux II1
F 14:00 FC Gobelins2 5-1 Les Ulis14
S 12:00 Blagnac 0-0 Rodeo FC Toulouse
F 08:30 Oissel 2-1 FC Nantes B
F 10:00 Jura Sud Foot 1-0 Toulon1
F 10:00 Vitre 1-0 AS Furiani Agliani
F 10:00 Andrezieux 3-0 Colomiers
F 10:59 Stade Reims II 2-0 Haguenau
F 10:59 Schiltigheim 0-0 Sedan
F 11:30 Bastia CA3 2-4 Stade Briochin
F 12:00 Annecy 3-1 Lyonnais II
F 12:00 Hyeres 1-0 Saint-Priest
F 12:00 OLYMPIQUE DE MARSEIL1 3-2 Martigues
F 12:00 Monaco B 0-1 GS Consolat Marseill
F 12:00 Chasselay M.D. Azerg 1-0 Frejus St-Raphael
F 12:00 Bobigny A.C. 1-1 St. Maur Lusi
F 12:00 Creteil 2-0 Feignies1
F 12:00 Iris Club de Croix3 3-2 Fleury Merogis U.S.13
F 12:00 Sainte Genevieve Spo 1-0 ASM Belfortaine
F 12:00 Granville 1-0 Poissy As
F 12:00 Mantes-la-Ville1 2-2 Vannes
F 12:00 Blois1 1-4 Saint-Etienne B2
F 12:00 Yzeure AS 1-1 St Pryve St Hilaire
F 12:00 Nimes B1 2-0 Les Herbiers12
F 12:00 Stade Bordelais1 0-1 Romorantin3
F 12:00 Trelissac 2-2 Sete FC
F 13:00 OGC Nice B 1-1 GRACES
F 13:00 Boulogne-Billancourt3 2-4 Chartres FC1
F 13:00 Lorient B12 2-1 Saint Malo1
F 13:00 Mont-de-Marsan 0-2 FC Bergerac
S 10:00 Paris Saint Germain 0-0 Le Havre B
S 10:59 Le Puy Foot 43 Auver 0-0 Bordeaux B
S 12:00 Pontarlier 0-0 ENDOUME
S 12:00 Arras 0-0 Lille B
S 12:00 Epinal 0-0 Lens B
F 09:00 Clermont1 0-0 Lens1
F 08:00 Kashima Antlers3 3-2 Chivas Guadalajara3
F 11:30 Esperance Sportive d1 0-3 Al Ain
F 10:00 Banbury United 4-1 Kettering Town
F 10:00 Bedworth United 2-2 Leiston FC
F 10:00 Hitchin Town 5-1 Halesowen Town2
F 10:00 Kings Lynn 3-0 Rushall Olympic
F 10:00 Lowestoft Town 1-2 Alvechurch
F 10:00 Redditch United 1-2 Royston Town
F 10:00 Stourbridge 4-2 Coalville
S 10:00 Rushden Diamonds - Stratford Town
S 10:00 Biggleswade Town - St Neots Town
S 10:00 Tamworth - Needham Market
F 10:00 AFC Telford United3 4-3 Farsley Celtic1
F 10:00 Woking 1-1 Maidstone United13
F 10:00 Eastbourne Borough 0-4 Dorchester Town
F 10:00 Aldershot Town 3-3 Bedford Town1
F 10:00 AFC Fylde 5-1 Stratford Town1
F 10:00 Harrogate Town 2-1 York City
F 10:00 Carshalton Athletic 1-0 Dorking
F 10:00 Dover Athletic 2-2 Havant Waterloovil
F 10:00 Barrow 1-2 Halifax Town
F 10:00 Altrincham1 0-1 Stockport County
F 10:00 Southport FC 0-1 Solihull Moors
F 10:00 Chesterfield 5-1 Basford Utd
F 10:00 Spennymoor Town 4-0 Barwell4
F 10:00 Leamington1 0-1 Hartlepool United1
F 10:00 Boreham Wood2 1-1 Torquay United2
F 10:00 Biggleswade Town 2-1 Wealdstone FC
F 10:00 Hemel Hempstead Town 2-1 Eastleigh2
F 10:00 Bromley1 2-1 Sutton United2
F 10:00 Workington 0-0 Ramsbottom United
F 10:00 Leyton Orient 4-0 Beaconsfield SYCOB2
F 10:00 Truro City1 4-0 Weston Super Mare1
F 10:00 Wrexham 3-0 Boston United
F 10:00 Wingate Finchley 2-0 Dulwich Hamlet1
F 10:00 Brackley Town 4-2 Hayes Yeading Unite
F 10:00 Ebbsfleet United 0-1 Dagenham Redbridge
F 10:00 Hereford United 2-1 Billericay Town
F 10:00 Lancaster City2 0-3 Blyth Spartans
F 10:15 Barnet 3-2 Bath City
S 10:00 Weymouth 0-0 Needham Market
S 10:00 Maidenhead United1 0-1 Oxford City
S 10:00 Salford City 0-0 Gateshead
S 10:00 Salisbury City 0-0 Braintree Town
F 15:00 Duros del Balon1 6-1 Deportivo Quevedo13
F 15:00 CD Alianza Cotopaxi1 2-0 Atletico Portoviejo2
F 12:00 Sociedad Deportiva A2 2-2 Mushuc Runa7
F 10:00 Randers FC1 2-0 Vejle3
F 09:00 Bohemians 19052 0-0 Slovan Liberec3
F 09:00 Synot Slovacko3 1-0 Dukla Prague2
F 09:00 Teplice1 2-1 Tescoma Zlin2
F 09:00 Opava4 2-1 Mlada Boleslav4
F 10:59 Marila Pribram3 1-1 Sparta Praha2
F 07:30 Ethnikos Achnas FC 2-1 Agia Napa
F 07:30 Anagennisi FC Deryne13 5-1 Akritas Chloraka14
F 07:30 Aris Limassol1 2-0 Thoi Lakatamias3
F 07:30 Asil Lysi 2-2 Olympiakos Nicosia F2
F 07:30 Omonia Aradippou1 2-4 PAEEK1
F 07:30 AE Zakakiou2 3-3 Onisilos Sotiras4
F 10:00 Doxa Katokopias3 3-4 AEL Limassol2
F 10:59 Ermis Aradippou1 2-4 Alki Oroklini1
F 12:00 Anorthosis Famagusta2 2-2 AEP Paphos4
S 10:00 Apollon Limassol FC - AEK Larnaca
F 20:00 CSD Barber22 1-4 SV UNDEBA2
F 18:00 Jong Holland4 2-1 Inter Willemstad2
F 06:00 Dinamo ZagrebU192 5-3 Inter Zapresic U194
S 07:00 Hajduk Split U19 0-0 Sesvete U19
S 11:30 Slaven Koprivnica 0-0 Rijeka
F 16:30 Deportes Rengo4 2-3 Lautaro de Buin2
F 15:30 Iberia Los Angeles2 1-1 General VelAsquez1
F 15:30 Deportes Recoleta11 1-0 Fernandez Vial3
F 15:30 Malleco Unido1 2-0 San Antonio Unido
F 16:00 Deportes Santa Cruz2 1-1 Independiente de Cau1
F 16:30 AC Colina 2-1 Deportes Limache3
S 21:00 Tianjin Teda U23 0-0 Hebei Elite U23
F 07:00 Kariobangi Sharks1 0-0 Asante Kotoko FC1
F 08:00 Green Eagles 0-0 NA Hussein Dey
F 08:00 Kampala City Council1 3-0 Mantag van1
F 08:05 Al-Ahli tripoli2 1-1 New Star De Douala3
F 09:00 ES du Sahel2 3-0 Abidjan2
F 09:30 Daring Club Motema P 1-1 Calor de San Pedro
F 09:30 EL Masry2 0-2 Sally Tas3
F 10:00 USM Bel Abbes1 0-0 Enugu Rangers Intern
F 10:59 Renaissance Sportive1 3-0 Al ittihad(LBY)14
F 11:30 Hilal O Baye 0-0 Mukula Victory Sport
F 12:00 Sifakesi 4-1 Green Buffaloes2
F 12:00 Zamalek1 7-0 AscotonTchad2
F 13:15 Kaizer Chiefs1 3-0 ASSM Elgeco Plus2
F 08:00 Nkana FC2 2-1 Simba Sports Club
F 10:59 Orlando Pirates1 0-0 African Stars Windho2
F 11:45 JS Saoura1 2-0 IRT Itihad de Tanger3
F 12:00 Stade Malien de Bama3 0-1 ASEC MIMOSAS3
F 13:00 Wydad Casablanca 2-0 ASC Jaraaf1
F 05:30 Vitosha Bistritsa2 1-1 Cherno More Varna
F 08:00 Lokomotiv Plovdiv2 4-0 Botev Vratsa1
F 10:30 Beroe Stara Zagora2 2-1 Levski Sofia2
S 09:00 Mochudi Centre Chief 0-0 Botswana Police XI S
F 14:30 Always Ready1 5-0 Industrial FC5
S 10:00 Al-Ahli(BHR) 0-0 Sitra
S 10:00 Isa Town 0-0 Al-Ittihad(BHR)
S 10:00 Qalali 0-0 Al-Tadhmon
S 10:00 Bahrain SC 0-0 Al-Ittifaq
F 08:00 Massenhoven VC (w) 2-0 Tongeren (w)
F 08:00 White Star Bruxelles 0-0 Eendracht Aalst (W)
F 08:00 Moldavo (w) 5-2 Svelta Melsele (w)
F 08:00 Famkes Merkem (w) 3-1 Kontich FC (w)
F 08:00 Gent B (w) 3-0 Zulte Waregem VV (w)
F 08:35 SG-Tertre-Hautrage ( 2-4 Club Brugge (w)2
S 08:00 Ladies Genk B Womens - Standard Liege B (W)
F 13:30 Dessel Sport 3-2 RFC de Liege
F 13:30 Oudenaarde 0-0 ASV Geel
F 14:00 KMSK Deinze 2-2 FCV Dender EH
F 14:00 Royal Knokke 2-1 Seraing
F 14:00 Lierse Kempenzonen 0-2 Excelsior Virton
F 14:00 Jeunesse Molenbeek1 1-2 Sporting Chatelet11
F 10:59 KVSK Lommel2 0-1 Roeselare14
F 14:30 Tubize3 0-0 Westerlo1
F 09:00 KSK Heist (w) 0-7 Racing Genk (w)
F 12:00 Kortrijk5 0-0 Club Brugge3
F 14:00 KAS Eupen1 1-0 Mouscron Peruwelz4
F 14:00 Lokeren2 2-0 Sint-Truidense1
F 14:30 Royal Antwerp4 0-2 Red Star Waasland4
F 16:00 Paradise FC2 4-0 Barbados Soccer Acad1
F 18:00 Brittons Hill2 1-2 Ellerton FC1
F 20:00 Notre Dame2 1-2 Empire Club
F 08:00 Zira FK2 1-0 Sabayi13
F 10:00 FC Neftci Baku14 0-2 Standard Sumgayit3
F 10:59 Sturm Graz 3-0 Trenkwalder Admira W1
F 10:59 FC Wacker Innsbruck 0-0 Wolfsberger AC1
F 10:59 LASK Linz2 2-1 Mattersburg4
F 21:30 Perth Glory (Youth)1 2-0 Melbourne Victory FC2
F 06:00 Perth Glory (w)1 2-2 Newcastle Jets (w)1
F 01:35 Wellington Phoenix4 2-0 Central Coast Marine2
F 04:40 Western Sydney11 1-3 Sydney FC4
F 17:30 SV Estrella11 0-3 SV Dakota1
F 19:30 Bubali SC4 3-4 SV Deportivo Naciona2
F 07:05 UBA (w) 3-4 Platense Women4
F 13:00 UE Santa Coloma 1-3 Sant Julia
F 04:00 ASEAC Women3 1-0 ESF Amizour Women1
F 05:05 FC Bejaia Women 1-1 CF Akbou Women
F 05:05 AS Intissar Oran Wom2 0-4 FC Constantine Women
F 05:25 JF Khroub Women 6-0 SMB Touggourt Women1
F 08:00 Apolonia Fier13 0-2 KS Elbasani
F 08:00 Shenkolli 1-0 Burreli2
F 08:00 Turbina Cerrik1 1-0 Lushnja KS2
S 08:00 FK Vora 0-0 KS Korabi Peshkopi
F 08:00 KF Laci2 2-1 KF Tirana4
F 10:59 Flamurtari3 1-0 Kamza3
F 07:30 Vietnam6 1-0 Malaysia16
F 16:00 SAP FC 1-4 Tryum
F 18:00 FC Aston Villa 0-1 Parham FC1