Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 12/12 Defensores de Belgra1 0-0 Temperley2
F 11/12 Santa Marina Tandil3 0-1 Sarmiento Junin4
F 10/12 Atletico Mitre de Sa3 1-0 Deportivo Moron3
F 10/12 Arsenal de Sarandi 2-0 Nueva Chicago1
F 10/12 Almagro4 1-3 Central Cordoba SDE1
F 09/12 Instituto2 1-1 Quilmes4
F 09/12 Gimnasia Mendoza1 2-1 Atletico Rafaela3
F 08/12 Gimnasia Jujuy1 2-0 CA Brown Adrogue23
F 08/12 Agropecuario de Carl1 0-0 Guillermo Brown16
F 08/12 CA Platense1 0-1 Los Andes3
F 08/12 Villa Dalmine1 1-0 Olimpo Bahia Blanca3
F 07/12 Defensores de Belgra1 2-0 Ferrol Carril Oeste13
F 07/12 Temperley1 2-0 Independiente Rivada13
F 04/12 Chacarita juniors2 0-2 Atletico Mitre de Sa4
F 02/12 Atletico Rafaela1 1-1 CA Platense2
F 02/12 Ferrol Carril Oeste2 2-1 Arsenal de Sarandi3
F 02/12 Olimpo Bahia Blanca1 1-1 Gimnasia Mendoza3
F 02/12 Deportivo Moron3 1-3 Temperley5
F 02/12 Quilmes 0-0 Santa Marina Tandil4
F 02/12 CA Brown Adrogue2 1-1 Defensores de Belgra1
F 01/12 Independiente Rivada1 2-0 Instituto2
F 01/12 Sarmiento Junin11 1-1 Gimnasia Jujuy13
F 30/11 Los Andes2 0-1 Almagro1
F 28/11 CA Brown Adrogue1 0-0 Agropecuario de Carl1
F 27/11 Temperley3 0-0 Chacarita juniors4
F 26/11 Defensores de Belgra1 0-0 Sarmiento Junin4
F 26/11 Santa Marina Tandil1 0-0 Independiente Rivada13
F 25/11 Agropecuario de Carl 2-1 Ferrol Carril Oeste4
F 25/11 Villa Dalmine1 3-1 Nueva Chicago3
F 25/11 Instituto 0-2 Deportivo Moron3
F 25/11 Gimnasia Mendoza3 2-1 Guillermo Brown4
F 25/11 CA Platense1 2-1 Olimpo Bahia Blanca4
F 25/11 Gimnasia Jujuy 0-0 Quilmes1
F 25/11 Almagro1 1-0 Atletico Rafaela2
F 24/11 Arsenal de Sarandi1 2-1 CA Brown Adrogue5
F 23/11 Central Cordoba SDE1 1-0 Los Andes2
F 19/11 Deportivo Moron6 2-0 Santa Marina Tandil3
F 19/11 Nueva Chicago4 1-0 Agropecuario de Carl4
F 18/11 Chacarita juniors2 1-0 Gimnasia Jujuy15
F 18/11 Guillermo Brown1 2-2 Villa Dalmine1
F 17/11 Ferrol Carril Oeste1 1-3 Central Cordoba SDE2
F 14/11 Sarmiento Junin2 2-0 Arsenal de Sarandi2
F 12/11 Olimpo Bahia Blanca3 2-0 Almagro14
F 12/11 Ferrol Carril Oeste3 2-0 Villa Dalmine1
F 12/11 Quilmes1 1-2 Defensores de Belgra5
F 12/11 Nueva Chicago3 4-1 Gimnasia Mendoza3
F 11/11 Atletico Mitre de Sa4 2-1 Temperley
F 11/11 Independiente Rivada 3-1 Gimnasia Jujuy3
F 11/11 Guillermo Brown3 0-0 CA Platense2
F 10/11 Chacarita juniors2 2-2 Instituto4
F 20/11/17 Instituto2 0-0 Atletico Rafaela1
F 20/11/17 Deportivo Riestra3 0-1 Los Andes1
F 19/11/17 Estudiantes de San L1 0-0 Gimnasia Jujuy2
F 19/11/17 San Martin Tucuman3 1-1 Quilmes3
F 19/11/17 Almagro1 2-1 Boca Unidos4
F 19/11/17 CA Brown Adrogue 0-0 Independiente Rivada2
F 19/11/17 Guillermo Brown3 1-1 Aldosivi Mar del Pla
F 19/11/17 Flandria21 2-0 All Boys11
F 18/11/17 Nueva Chicago2 0-2 Sarmiento Junin5
F 18/11/17 Agropecuario de Carl1 2-0 Atletico Mitre de Sa3
F 16/11/17 Deportivo Moron2 0-1 Instituto3
F 12/11/17 Atletico Mitre de Sa12 0-0 Juventud U.Gualeguay1
F 12/11/17 Ferrol Carril Oeste2 2-2 CA Brown Adrogue3
F 12/11/17 Boca Unidos3 1-2 San Martin Tucuman1
F 12/11/17 Gimnasia Jujuy1 0-0 Deportivo Riestra1
F 12/11/17 Villa Dalmine 2-1 Estudiantes de San L2
F 12/11/17 All Boys2 4-0 Agropecuario de Carl1
F 11/11/17 Sarmiento Junin4 3-3 Santa Marina Tandil1
F 11/11/17 Quilmes2 1-1 Nueva Chicago2
F 11/11/17 Aldosivi Mar del Pla2 2-2 Flandria4
F 10/11/17 Independiente Rivada3 0-0 Guillermo Brown2
F 10/11/17 Atletico Rafaela2 1-1 Almagro26
F 06/11/17 Juventud U.Gualeguay2 3-1 All Boys4
F 06/11/17 Deportivo Riestra15 1-1 Villa Dalmine1
F 05/11/17 Flandria12 2-2 Independiente Rivada2
F 05/11/17 Almagro2 2-2 Deportivo Moron4
F 05/11/17 Guillermo Brown 3-0 Ferrol Carril Oeste3
F 04/11/17 Santa Marina Tandil1 3-2 Quilmes3
F 04/11/17 Instituto4 0-0 Atletico Mitre de Sa1
F 04/11/17 Estudiantes de San L1 1-1 Sarmiento Junin3
F 04/11/17 Agropecuario de Carl1 2-0 Aldosivi Mar del Pla13
F 04/11/17 Nueva Chicago3 1-1 Boca Unidos3
F 03/11/17 San Martin Tucuman2 0-2 Atletico Rafaela4
F 03/11/17 Los Andes4 1-1 Gimnasia Jujuy15
F 30/10/17 Aldosivi Mar del Pla3 2-0 Juventud U.Gualeguay3
F 29/10/17 Boca Unidos2 1-1 Santa Marina Tandil3
F 28/10/17 Deportivo Moron1 1-1 San Martin Tucuman3
F 28/10/17 All Boys1 1-0 Instituto12
F 28/10/17 CA Brown Adrogue2 1-2 Guillermo Brown1
F 28/10/17 Villa Dalmine2 2-0 Los Andes4
F 28/10/17 Quilmes2 0-0 Estudiantes de San L13
F 27/10/17 Club Atletico Guemes1 1-0 Almagro13
F 27/10/17 Independiente Rivada3 0-3 Agropecuario de Carl1
F 27/10/17 Atletico Rafaela11 0-0 Nueva Chicago1
F 27/10/17 Sarmiento Junin14 1-0 Deportivo Riestra4
F 27/10/17 Ferrol Carril Oeste2 2-0 Flandria1
S 21/10/17 Aldosivi Mar del Pla 0-0 Juventud U.Gualeguay
S 21/10/17 Boca Unidos 0-0 Santa Marina Tandil
F 20/10/17 Deportivo Riestra 2-1 Atletico Mitre de Sa1
F 20/10/17 Deportivo Riestra 2-1 Mitre SdE1
F 16/10/17 Los Andes2 1-0 Sarmiento Junin2
F 16/10/17 San Martin Tucuman5 1-1 Club Atletico Guemes1
F 15/10/17 Almagro2 2-0 All Boys11
F 15/10/17 Gimnasia Jujuy4 0-1 Villa Dalmine4
F 15/10/17 Estudiantes de San L12 2-0 Boca Unidos14
F 15/10/17 Juventud U.Gualeguay4 1-0 Independiente Rivada4
F 15/10/17 Flandria3 0-0 CA Brown Adrogue2
F 15/10/17 Nueva Chicago2 1-1 Deportivo Moron3
F 14/10/17 Santa Marina Tandil1 1-0 Atletico Rafaela1
F 14/10/17 Instituto2 1-1 Aldosivi Mar del Pla2
F 14/10/17 Deportivo Riestra3 0-1 Quilmes4
F 14/10/17 Agropecuario de Carl1 2-0 Ferrol Carril Oeste1
F 09/10/17 Sarmiento Junin2 0-0 Gimnasia Jujuy3
F 09/10/17 Atletico Rafaela2 2-0 Estudiantes de San L3
F 08/10/17 Deportivo Moron2 1-0 Santa Marina Tandil4
F 08/10/17 Club Atletico Guemes13 0-1 Nueva Chicago2
F 08/10/17 Guillermo Brown2 3-0 Flandria13
F 07/10/17 All Boys4 1-1 San Martin Tucuman14
F 07/10/17 Ferrol Carril Oeste2 0-1 Juventud U.Gualeguay1
F 07/10/17 Aldosivi Mar del Pla11 1-3 Almagro5
F 07/10/17 CA Brown Adrogue 3-1 Agropecuario de Carl13
F 07/10/17 Quilmes3 1-0 Los Andes13
F 06/10/17 Independiente Rivada3 2-0 Instituto2
F 06/10/17 Boca Unidos3 1-1 Deportivo Riestra2
F 02/10/17 Nueva Chicago3 2-0 All Boys2
F 01/10/17 Gimnasia Jujuy3 2-0 Quilmes13
F 01/10/17 San Martin Tucuman4 0-0 Aldosivi Mar del Pla3
F 01/10/17 Juventud U.Gualeguay 1-1 CA Brown Adrogue1
F 30/09/17 Santa Marina Tandil12 1-1 Club Atletico Guemes
F 30/09/17 Instituto2 3-1 Ferrol Carril Oeste3