Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 05/12 Kaposvar 1-0 Ujpesti
F 05/12 FC Ajka 2-1 MTK Hungaria
F 05/12 Bodajk FC Siofok3 2-2 Paksi SE Honlapja3
F 05/12 Dafuji cloth MTE2 1-2 Fehervar Videoton2
F 05/12 SOROKSAR2 2-0 Bekescsaba2
F 05/12 Budaorsi SC1 5-3 Diosgyor VTK2
F 05/12 Senyo Carnifex13 0-4 Ferencvarosi TC
F 05/12 RCO Agde2 0-0 Andrashida SC4
F 05/12 Fuzesgyarmati SK 0-1 Duna-Tisza
F 05/12 Tiszaujvaros4 0-4 Budapest Honved1
F 05/12 Ivancsa1 2-4 Szombathelyi Haladas
F 04/12 Vasas12 1-2 Debrecin VSC2
F 04/12 III.Keruleti TUE1 0-6 Mezokovesd Zsory1
F 04/12 Szentlorinc SE1 1-1 Varda SE2
F 04/12 Sajobabony Vegyesz13 0-1 Taksony SE2
F 04/12 Penzugyor SE1 0-6 Videoton Puskas Akad2
F 31/10 Gyori ETO1 2-2 Ujpesti4
F 31/10 Vac-Dunakanyar 1-3 Fehervar Videoton3
F 31/10 Jaszberenyi Vasas1 0-1 Budapest Honved3
F 31/10 Dunaujvaros Palhalma5 0-2 Videoton Puskas Akad
F 31/10 Tatabanya 0-2 Bekescsaba
F 31/10 Csakvari TK1 1-2 Paksi SE Honlapja3
F 31/10 Menfocsanak3 0-1 Mezokovesd Zsory1
F 31/10 Fuzesgyarmati SK2 2-0 THSE Szabadkikoto1
F 31/10 Sauer Vohi13 1-3 Szombathelyi Haladas2
F 31/10 Senyo Carnifex15 2-1 Makoi FC1
F 31/10 Viadukt SE-Biatorbag3 0-4 Szentlorinc SE1
F 31/10 Szekszard UFC3 1-3 Dafuji cloth MTE
F 31/10 O Ross Rani 2-2 Sajobabony Vegyesz
F 31/10 FC Dabas3 0-1 Duna-Tisza13
F 31/10 Budaorsi SC 5-0 Cegled
F 31/10 Balassagyarmat SE 1-3 Taksony SE1
F 31/10 Andrashida SC2 1-0 Nyiregyhaza3
F 31/10 Kormendi FC 0-7 SOROKSAR
F 31/10 Kazincbarcika12 2-4 Vasas2
F 31/10 Balatonlelle SE2 0-2 Tiszaujvaros1
F 31/10 Sarvari FC 0-4 Ferencvarosi TC
F 31/10 Technoroll Teskand K 0-3 Debrecin VSC1
F 31/10 Vecses 0-5 MTK Hungaria
F 31/10 Gyongyos 0-4 Varda SE
F 31/10 Ivancsa 1-0 Papai Perutz
F 31/10 RCO Agde4 1-1 Monori SE2
F 31/10 Szeol1 1-2 Kaposvar
F 31/10 Dabas-Gyon FC 0-1 Penzugyor SE
F 31/10 Kalocsai 0-1 Bodajk FC Siofok
F 31/10 Lipot Pekseg3 2-4 FC Ajka3
F 31/10 III.Keruleti TUE1 2-1 Gyirmot SE15
F 30/10 ZalaegerzsegTE 0-2 Diosgyor VTK2
F 23/09 Egri FC 0-5 Dunaujvaros Palhalma
F 23/09 Hatvan 0-1 Cegled1
F 25/10/17 Dunaujvaros Palhalma2 2-1 Vasas3
F 25/10/17 Budaorsi SC1 1-1 Budapest Honved4
F 25/10/17 Gyirmot SE3 1-1 Mezokovesd-Zsory4
F 25/10/17 Ercsi Kinizsi 0-6 RCO Agde
F 25/10/17 Ivancsa13 1-4 MTK Hungaria1
F 25/10/17 Cegled3 0-4 SOROKSAR1
F 25/10/17 Duna-Tisza 1-3 Senyo Carnifex
F 25/10/17 Bataszek SE 0-1 Balmazujvarosi FC
F 25/10/17 Szeol2 2-3 Gyori ETO1
F 25/10/17 Csornai SE 2-4 Nyiregyhaza
F 25/10/17 Godollo2 0-3 Ujpesti
F 25/10/17 Balatonfuredi FC 0-7 Paksi SE Honlapja1
F 25/10/17 Egri FC2 0-6 Videoton Puskas Akad2
F 25/10/17 Asotthalmi TE 0-5 Rakosmenti KSK
F 25/10/17 Andrashida SC14 1-2 Bodajk FC Siofok1
F 25/10/17 Tatabanya 2-3 Nagyecsed RSE
F 25/10/17 Pilisi LK 1-3 ZalaegerzsegTE
F 25/10/17 Ibrany SE1 0-3 Dafuji cloth MTE
F 25/10/17 Gyongyos 2-1 Szentlorinc SE1
F 25/10/17 Bacsalmasi PVSE1 1-1 Vecses2
F 25/10/17 Salgotarjan-Baglyas 1 0-1 Vac-Dunakanyar1
F 25/10/17 Nagykanizsai TE 186611 2-2 Olajmunkas SE4
F 25/10/17 Putnok Vse11 1-3 Dorogi FC1
F 25/10/17 Salgotarjani Baratok 2-2 Sauer Vohi
F 25/10/17 Madi FC1 1-4 Bekescsaba3
F 25/10/17 Szekszard UFC3 0-3 Csakvari TK1
F 24/10/17 Tiszaujvaros2 1-1 Szombathelyi Haladas1
F 24/10/17 Varda SE2 1-0 Ferencvarosi TC4
F 24/10/17 Cigand SE3 0-0 Fuzesgyarmati SK14
F 24/10/17 Balassagyarmat SE 0-1 Diosgyor VTK1
F 24/10/17 Monori SE2 2-3 Debrecin VSC1
F 24/10/17 FC Dabas 0-4 Fehervar Videoton
F 20/09/17 Kaposvar1 1-3 Videoton Puskas Akad1
F 20/09/17 Tatabanya 1-0 Soproni SVSE-GYSEV1
F 20/09/17 Tallya11 0-9 MTK Hungaria1
F 20/09/17 BKV Elore2 0-3 Varda SE3
F 20/09/17 Kecskemeti TE1 1-4 Mezokovesd-Zsory
F 20/09/17 III.Keruleti TUE6 1-1 SOROKSAR3
F 20/09/17 Komarom VSE1 0-2 Dorogi FC2
F 20/09/17 Pecsi MFC1 0-1 Budapest Honved1
F 20/09/17 Debreceni VSC II2 0-4 Dafuji cloth MTE
F 20/09/17 Nyiradony VVTK 0-2 Vasas1
F 20/09/17 Mohacs 0-4 Fehervar Videoton1
F 20/09/17 Szarvaskend SE 0-6 Szombathelyi Haladas
F 19/09/17 Dunaharaszti MTK1 1-2 Ferencvarosi TC1
F 19/09/17 Veszprem1 0-3 Diosgyor VTK1
F 31/05/17 Vasas3 1-1 Ferencvarosi TC2
F 22/05/17 FC Krasnodar - Tom Tomsk
F 22/05/17 Rostov FK - Gazovik Orenburg
F 22/05/17 Amkar Perm - Rubin Kazan
F 22/05/17 FC Ufa - Zenit St. Petersburg
F 22/05/17 Lokomotiv Moscow - Ural Sverdlovsk Obla
F 22/05/17 Kryliya Sovetov - Terek Grozny
F 22/05/17 CSKA Moscow - Anzhi Makhachkala
F 22/05/17 Arsenal Tula - Spartak Moscow
F 18/05/17 Tom Tomsk - Kryliya Sovetov
F 18/05/17 Ural Sverdlovsk Obla - FC Krasnodar
F 18/05/17 Spartak Moscow - Terek Grozny
F 18/05/17 Rubin Kazan - CSKA Moscow
F 18/05/17 Anzhi Makhachkala - Rostov FK
F 18/05/17 Arsenal Tula - Amkar Perm
F 18/05/17 Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Moscow
F 18/05/17 Gazovik Orenburg - FC Ufa
F 13:00 Mezokovesd-Zsory3 0-5 Vasas1
F 08:00 Budafoki LC2 2-4 Ferencvarosi TC1
F 13/05/17 FC Krasnodar - Zenit St. Petersburg
F 13/05/17 FC Ufa - Anzhi Makhachkala
F 13/05/17 Kryliya Sovetov - Ural Sverdlovsk Obla
F 13/05/17 Amkar Perm - Spartak Moscow
F 13/05/17 Terek Grozny - Tom Tomsk
F 13/05/17 CSKA Moscow - Arsenal Tula
F 13/05/17 Rostov FK - Rubin Kazan
F 13/05/17 Lokomotiv Moscow - Gazovik Orenburg
F 06/05/17 Amkar Perm - CSKA Moscow
F 06/05/17 Arsenal Tula - Rostov FK
F 06/05/17 Gazovik Orenburg - FC Krasnodar
F 06/05/17 Zenit St. Petersburg - Kryliya Sovetov
F 06/05/17 Ural Sverdlovsk Obla - Terek Grozny
F 06/05/17 Spartak Moscow - Tom Tomsk
F 06/05/17 Anzhi Makhachkala - Lokomotiv Moscow