Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 05/12 Rabotnicki Skopje2 0-1 FK Makedonija Gjorce2
F 05/12 Korab Debar 1-6 Academy Pandev
F 05/12 Belasica Strumica1 2-0 Sileks2
F 05/12 Pobeda Prilep4 2-0 FK Shkendija 793
F 07/11 FK Shkendija 7913 0-1 Pobeda Prilep5
F 07/11 Sileks1 0-2 Belasica Strumica3
F 07/11 Academy Pandev1 3-1 Korab Debar
F 07/11 FK Makedonija Gjorce4 1-0 Rabotnicki Skopje3
F 03/10 Rabotnicki Skopje4 1-1 FK Tikves Kavadarci4
F 03/10 FK Makedonija Gjorce3 2-1 FC Vardar Skopje2
F 03/10 Belasica Strumica2 3-1 Pelister Bitola1
F 03/10 Academy Pandev1 0-1 Bregalnica Stip
F 03/10 Pobeda Prilep 4-1 FK Rinija
F 03/10 Sileks1 2-1 FK Skopje
F 03/10 Pehchevo 0-5 FK Shkendija 792
F 19/09 FC Vardar Skopje1 1-1 FK Makedonija Gjorce4
F 19/09 FK Tikves Kavadarci2 0-1 Rabotnicki Skopje12
F 19/09 FK Shkendija 79 2-0 Pehchevo1
F 19/09 Pelister Bitola 0-2 Belasica Strumica1
F 19/09 FK Skopje1 0-2 Sileks1
F 19/09 FK Rinija2 1-2 Pobeda Prilep
F 19/09 Bregalnica Stip 2-6 Academy Pandev
F 12/09 FK Kozuv2 0-2 FK Shkendija 792
F 29/08 FC Struga Trim Lum1 1-2 Pobeda Prilep3
F 23/05 Pelister Bitola2 0-3 FK Shkendija 79
F 11/04 Academy Pandev2 2-1 Pelister Bitola4
F 11/04 Renova Cepciste3 0-2 FK Shkendija 79
F 14/03 Pelister Bitola2 2-1 Academy Pandev3
F 14/03 FK Shkendija 791 1-1 Renova Cepciste1
F 07/03 FK Shkendija 793 4-0 FC Vardar Skopje3
F 21/02 FC Vardar Skopje2 1-1 FK Shkendija 792
F 17/12/17 FK Korzo Prilep4 0-2 FC Vardar Skopje2
F 30/11/17 FC Vardar Skopje 1-1 FK Korzo Prilep2
F 29/11/17 Pobeda Prilep1 2-2 Pelister Bitola2
F 29/11/17 Olimpus Skopje Balas3 1-2 Renova Cepciste3
F 29/11/17 Academy Pandev2 4-1 FK Teteks Tetovo
F 08/11/17 FK Teteks Tetovo 0-2 Academy Pandev1
S 08/11/17 FC Vardar Skopje 0-0 FK Korzo Prilep
F 08/11/17 Pelister Bitola2 5-2 Pobeda Prilep3
F 08/11/17 Renova Cepciste 2-0 Olimpus Skopje Balas
F 08:30 Pobeda Prilep 5-1 Bregalnica Stip
F 08:30 FK Gorno Lisice 0-3 FK Skopje
F 08:30 FK Shkendija 792 1-1 Rabotnicki Skopje5
F 08:30 Academy Pandev4 5-0 Sileks3
F 08:30 Borec Veles1 1-3 Pelister Bitola
S 08:30 FK Korzo Prilep 0-0 FC Vardar Skopje
F 08:30 FC Struga Trim Lum1 2-2 Renova Cepciste2
F 17/10/17 FK Teteks Tetovo1 3-2 FK Kozuv1
F 13/09/17 Sileks3 1-0 Academy Pandev15
F 31/08/17 Lokomotiva Skopje1 1-4 FC Vardar Skopje1
F 30/08/17 FK Rinija 0-2 FK Shkendija 793
F 16/08/17 Belasica Strumica1 1-3 Pelister Bitola2
F 16/08/17 FK Teteks Tetovo4 2-1 Horizont Turnovo2
F 16/08/17 Zajazi Zajas 2-4 FK Korzo Prilep
F 17/05/17 Pelister Bitola2 0-0 FK Shkendija 793
F 19/04/17 Pelister Bitola1 1-0 Bregalnica Stip1
F 19/04/17 FK Shkendija 7917 0-1 FC Vardar Skopje13
F 01/03/17 Bregalnica Stip4 2-2 Pelister Bitola2
F 01/03/17 FC Vardar Skopje 1-3 FK Shkendija 79
F 07/12/16 Sileks2 1-2 Pelister Bitola1
F 07/12/16 FC Vardar Skopje 4-1 Metalurg Skopje
F 07/12/16 FK Shkendija 79 4-0 FK Korzo Prilep
F 07/12/16 Bregalnica Stip1 3-0 Pobeda Prilep1
F 23/11/16 Pelister Bitola5 1-0 Sileks3
F 23/11/16 Pobeda Prilep1 2-2 Bregalnica Stip
F 23/11/16 Metalurg Skopje 1-4 FC Vardar Skopje
F 23/11/16 FK Korzo Prilep2 0-0 FK Shkendija 791
F 19/10/16 FK Shkendija 791 0-0 Rabotnicki Skopje
F 19/10/16 Renova Cepciste3 3-1 Pelister Bitola2
F 19/10/16 FC Vardar Skopje1 2-0 Vlazrimi Kicevo1
F 12/10/16 Horizont Turnovo 3-3 Sileks1
F 21/09/16 Pelister Bitola2 2-0 Renova Cepciste2
F 21/09/16 Bregalnica Stip2 4-0 FK Teteks Tetovo2
F 21/09/16 Sileks1 2-1 Horizont Turnovo4
F 21/09/16 Rabotnicki Skopje 0-2 FK Shkendija 79
F 21/09/16 KF Vellaznimi3 1-3 FC Vardar Skopje1
F 21/09/16 Academy Pandev2 0-1 FK Korzo Prilep2
F 17/08/16 FK Gorno Lisice 1-3 Renova Cepciste
F 17/08/16 FK Novaci 2-1 FK Skopje1
F 16/05/16 FK Shkendija 79 2-0 Rabotnicki Skopje
F 13/04/16 Rabotnicki Skopje2 3-0 Bregalnica Stip1
F 13/04/16 FK Shkendija 791 2-1 Horizont Turnovo2
F 02/03/16 Bregalnica Stip2 1-1 Rabotnicki Skopje1
F 02/03/16 Horizont Turnovo2 0-2 FK Shkendija 792
F 02/12/15 FC Vardar Skopje2 1-2 FK Shkendija 792
F 02/12/15 Horizont Turnovo3 0-1 FK Makedonija4
F 02/12/15 Bregalnica Stip 4-1 Mladost Carev Dvor
F 02/12/15 Sileks15 1-2 Rabotnicki Skopje4
F 26/11/15 FK Shkendija 793 3-0 FC Vardar Skopje25
F 25/11/15 Rabotnicki Skopje 3-0 Sileks1
F 25/11/15 Mladost Carev Dvor 1-1 Bregalnica Stip
F 25/11/15 FK Makedonija 2-4 Horizont Turnovo
F 21/10/15 Sileks 3-1 Renova Cepciste2
F 21/10/15 Pelister Bitola1 0-2 FC Vardar Skopje1
F 21/10/15 Rabotnicki Skopje3 4-0 FK Rinija
F 21/10/15 FK Ljubanci3 0-0 FK Makedonija2
F 21/10/15 FK Korzo Prilep4 1-0 Bregalnica Stip1
F 21/10/15 FK Skopje2 2-2 Horizont Turnovo11
F 21/10/15 Mladost Carev Dvor 3-3 FK Vrapciste
F 21/10/15 Metalurg Skopje 0-5 FK Shkendija 791
F 30/09/15 FC Vardar Skopje 4-1 Pelister Bitola
F 30/09/15 Vlazrimi Kicevo1 2-4 Mladost Carev Dvor1
F 30/09/15 Horizont Turnovo3 3-1 FK Skopje
F 30/09/15 FK Shkendija 79 2-0 Metalurg Skopje2
F 30/09/15 Renova Cepciste6 1-2 Sileks3
F 30/09/15 FK Makedonija5 3-2 FK Ljubanci11
F 30/09/15 FK Rinija 0-4 Rabotnicki Skopje
F 30/09/15 Bregalnica Stip2 2-0 FK Korzo Prilep3
F 20/05/15 Rabotnicki Skopje3 2-1 FK Teteks Tetovo15
F 13/05/15 Rabotnicki Skopje 0-0 FK Teteks Tetovo
F 15/04/15 Horizont Turnovo2 2-1 FK Teteks Tetovo13
F 15/04/15 Renova Cepciste3 1-1 Rabotnicki Skopje5
F 09:00 FK Teteks Tetovo4 2-1 Horizont Turnovo4
F 09:00 Rabotnicki Skopje13 2-1 Renova Cepciste2
F 25/06/11 Kenya 1-2 Sudan
F 30/05/06 Tunisia1 3-0 Belarus