Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 10/12 Sevojno Uzice2 0-1 Habitpharm Javor
F 10/12 OFK Beograd4 0-0 Backa Topola2
F 09/12 Indjija2 2-0 FK Bezanija2
F 09/12 Novi Pazar1 1-2 FK Buducnost Dobanov2
F 09/12 Teleoptik2 1-2 Metalac Gornji Milan2
F 09/12 Borac Cacak4 2-0 Zlatibor Cajetina14
F 09/12 Radnicki 1923 Kraguj1 1-1 FK Sindelic Nis1
F 09/12 FK Trajal1 1-0 FK Zarkovo1
F 05/12 Zlatibor Cajetina1 3-0 Sevojno Uzice1
F 05/12 Backa Topola2 2-1 Indjija5
F 05/12 Habitpharm Javor2 1-0 Teleoptik3
F 05/12 FK Bezanija11 2-0 Novi Pazar3
F 05/12 Metalac Gornji Milan2 3-1 FK Trajal2
F 05/12 FK Zarkovo2 2-1 OFK Beograd1
F 05/12 FK Sindelic Nis 3-1 Borac Cacak1
F 05/12 FK Buducnost Dobanov1 0-1 Radnicki 1923 Kraguj2
F 02/12 FK Trajal1 1-3 Habitpharm Javor2
F 01/12 Indjija1 5-0 Novi Pazar
F 01/12 OFK Beograd1 1-1 Metalac Gornji Milan1
F 01/12 Backa Topola 2-0 FK Zarkovo2
F 01/12 Radnicki 1923 Kraguj2 1-0 FK Bezanija5
F 01/12 Borac Cacak3 1-2 FK Buducnost Dobanov3
F 01/12 Sevojno Uzice2 2-1 FK Sindelic Nis2
F 01/12 Teleoptik2 0-1 Zlatibor Cajetina2
F 28/11 Backa Topola2 3-1 Habitpharm Javor3
F 26/11 Novi Pazar2 0-5 Radnicki 1923 Kraguj2
F 25/11 FK Zarkovo2 2-0 Indjija3
F 25/11 FK Sindelic Nis 3-1 Teleoptik
F 25/11 FK Buducnost Dobanov2 2-0 Sevojno Uzice1
F 25/11 Metalac Gornji Milan 2-5 Backa Topola
F 25/11 FK Bezanija4 1-2 Borac Cacak5
F 25/11 Zlatibor Cajetina 2-0 FK Trajal
F 24/11 Habitpharm Javor 1-2 OFK Beograd3
F 21/11 FK Trajal2 2-1 FK Sindelic Nis2
F 21/11 OFK Beograd1 0-2 Zlatibor Cajetina4
F 21/11 Indjija1 3-1 Radnicki 1923 Kraguj3
F 21/11 Teleoptik1 2-0 FK Buducnost Dobanov2
F 21/11 Sevojno Uzice3 0-2 FK Bezanija2
F 21/11 Borac Cacak2 1-0 Novi Pazar3
F 21/11 FK Zarkovo2 1-2 Metalac Gornji Milan2
F 07:00 FK Buducnost Dobanov 0-1 FK Trajal1
F 07:00 FK Sindelic Nis2 0-0 OFK Beograd2
F 07:00 Novi Pazar1 0-0 Sevojno Uzice4
F 07:00 FK Bezanija1 1-0 Teleoptik4
F 07:00 Zlatibor Cajetina11 1-3 Backa Topola1
F 07:00 Metalac Gornji Milan2 2-2 Indjija11
F 07:00 Habitpharm Javor 7-1 FK Zarkovo
F 07:00 Radnicki 1923 Kraguj1 1-0 Borac Cacak
F 12/11 FK Trajal4 1-2 FK Bezanija14
F 11/11 Sevojno Uzice 2-0 Radnicki 1923 Kraguj
F 20/11/17 Jagodina 0-2 Metalac Gornji Milan
F 19/11/17 FK Sindelic Nis 1-0 FK Buducnost Dobanov
F 07:00 Sevojno Uzice 2-0 FK Temnic
F 07:00 Novi Pazar 2-1 Dinamo Vranje
F 07:00 Karadjordje Topola1 0-0 CSK Pivara Celarevo5
F 07:00 Teleoptik 4-0 Proleter
F 07:00 Radnicki 1923 Kraguj 1-1 FK Bezanija
F 17/11/17 Indjija4 1-0 Radnicki Pirot
F 13/11/17 Sevojno Uzice5 2-3 Karadjordje Topola2
F 13/11/17 Dinamo Vranje 4-1 FK Sindelic Nis
F 12/11/17 Radnicki Pirot5 1-0 Teleoptik1
F 12/11/17 FK Buducnost Dobanov 4-0 Jagodina1
F 12/11/17 FK Bezanija4 2-0 Novi Pazar3
F 11/11/17 Metalac Gornji Milan2 3-0 CSK Pivara Celarevo
F 11/11/17 Proleter3 2-0 Radnicki 1923 Kraguj15
F 10/11/17 FK Temnic 0-2 Indjija
F 06/11/17 FK Sindelic Nis3 2-2 FK Bezanija3
F 05/11/17 CSK Pivara Celarevo 2-2 FK Buducnost Dobanov
F 05/11/17 Karadjordje Topola 0-2 Metalac Gornji Milan
F 05/11/17 Novi Pazar 1-1 Proleter
F 04/11/17 Radnicki 1923 Kraguj 0-0 Radnicki Pirot
F 04/11/17 Indjija 2-0 Sevojno Uzice
F 04/11/17 Jagodina 0-0 Dinamo Vranje
F 03/11/17 Teleoptik 0-0 FK Temnic
F 30/10/17 Proleter2 1-0 FK Sindelic Nis4
F 30/10/17 Dinamo Vranje4 1-0 CSK Pivara Celarevo1
F 29/10/17 FK Bezanija 2-0 Jagodina
F 29/10/17 Indjija12 1-1 Karadjordje Topola2
F 29/10/17 FK Buducnost Dobanov2 0-0 Metalac Gornji Milan2
F 29/10/17 Radnicki Pirot3 1-0 Novi Pazar2
S 28/10/17 Sevojno Uzice 0-0 Teleoptik
F 27/10/17 FK Temnic1 2-2 Radnicki 1923 Kraguj
F 23/10/17 CSK Pivara Celarevo15 0-0 FK Bezanija13
F 22/10/17 Radnicki 1923 Kraguj1 0-2 Sevojno Uzice4
F 22/10/17 Novi Pazar 1-1 FK Temnic
F 21/10/17 FK Sindelic Nis3 2-0 Radnicki Pirot14
F 21/10/17 Jagodina 2-2 Proleter
F 21/10/17 Karadjordje Topola 1-0 FK Buducnost Dobanov
F 21/10/17 Metalac Gornji Milan 0-2 Dinamo Vranje
F 20/10/17 Teleoptik1 2-1 Indjija2
F 16/10/17 Dinamo Vranje12 1-0 FK Buducnost Dobanov13
F 15/10/17 FK Temnic 0-2 FK Sindelic Nis
F 15/10/17 Sevojno Uzice3 0-0 Novi Pazar
F 15/10/17 Radnicki Pirot 3-1 Jagodina1
F 15/10/17 FK Bezanija1 0-1 Metalac Gornji Milan3
F 14/10/17 Proleter 3-0 CSK Pivara Celarevo
F 14/10/17 Teleoptik2 2-0 Karadjordje Topola12
F 13/10/17 Indjija3 0-2 Radnicki 1923 Kraguj3
F 09/10/17 Jagodina 1-0 FK Temnic
F 08/10/17 Metalac Gornji Milan3 1-2 Proleter4
F 08/10/17 CSK Pivara Celarevo2 2-1 Radnicki Pirot4
F 08/10/17 FK Buducnost Dobanov1 1-1 FK Bezanija6
F 07/10/17 FK Sindelic Nis 1-1 Sevojno Uzice
F 07/10/17 Novi Pazar1 4-3 Indjija4
F 07/10/17 Karadjordje Topola4 0-0 Dinamo Vranje3
F 07/10/17 Radnicki 1923 Kraguj3 1-0 Teleoptik1
F 02/10/17 FK Temnic 2-2 CSK Pivara Celarevo
F 02/10/17 Proleter2 3-1 FK Buducnost Dobanov1
F 01/10/17 Radnicki Pirot 0-3 Metalac Gornji Milan
F 01/10/17 Teleoptik 0-0 Novi Pazar
S 30/09/17 Sevojno Uzice 0-0 Jagodina
S 30/09/17 Radnicki 1923 Kraguj 0-0 Karadjordje Topola
S 30/09/17 Indjija 0-0 FK Sindelic Nis
F 29/09/17 FK Bezanija2 1-2 Dinamo Vranje4
F 25/09/17 Dinamo Vranje4 1-0 Proleter2
F 24/09/17 Metalac Gornji Milan11 2-0 FK Temnic2
F 24/09/17 Jagodina1 0-0 Indjija3
F 24/09/17 FK Sindelic Nis 0-0 Teleoptik1
F 24/09/17 FK Buducnost Dobanov2 3-1 Radnicki Pirot2
F 24/09/17 CSK Pivara Celarevo2 3-1 Sevojno Uzice1
S 23/09/17 Novi Pazar - Radnicki 1923 Kraguj
S 23/09/17 Karadjordje Topola - FK Bezanija
F 16/09/17 Sevojno Uzice1 0-2 Metalac Gornji Milan2
F 16/09/17 Novi Pazar 2-0 Karadjordje Topola
F 16/09/17 FK Temnic2 2-0 FK Buducnost Dobanov1
F 16/09/17 Indjija3 1-0 CSK Pivara Celarevo1
F 16/09/17 Radnicki Pirot5 3-5 Dinamo Vranje1
F 16/09/17 Radnicki 1923 Kraguj3 0-1 FK Sindelic Nis2
F 15/09/17 Teleoptik3 0-2 Jagodina2
F 15/09/17 Proleter3 3-2 FK Bezanija3