Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 06/12 Wigry Suwalki1 0-3 Rakow Czestochowa1
F 06/12 Rozwoj Katowice2 1-1 Gornik Zabrze
F 05/12 Chrobry Glogow1 0-3 Legia Warszawa
F 05/12 LKS Nieciecza14 1-3 Lechia Gdansk1
F 05/12 Weiss La sang dome1 0-1 Odra Opole3
F 04/12 Arka Gdynia1 0-2 Jagiellonia Bialysto2
F 04/12 Slask Wroclaw 0-1 Miedz Legnica
F 04/12 Puszcza Niepolomice2 3-1 Wisla Plock1
F 07/11 Wigry Suwalki 3-2 OKS Stomil Olsztyn4
F 07/11 KP Starogard Gdanski 1-3 Puszcza Niepolomice1
F 07/11 CWKS Resovia Rzeszow 1-3 Lechia Gdansk1
F 31/10 GKS Katowice2 0-0 Jagiellonia Bialysto2
F 31/10 GKS Belchatow1 0-1 Miedz Legnica2
F 31/10 Wisla Pulawy5 0-1 Rozwoj Katowice1
F 31/10 Olimpia Grudziadz2 2-7 Wisla Plock3
F 31/10 LKS Nieciecza3 2-0 Cracovia Krakow2
F 31/10 Weiss La sang dome2 2-2 Podbeskidzie Bielsko3
F 31/10 Polonia Sroda1 0-1 Odra Opole3
F 31/10 KS Legionovia Legion4 0-1 Gornik Zabrze1
F 30/10 Piast Gliwice1 0-0 Legia Warszawa2
F 30/10 Pogon Siedlce4 1-2 Chrobry Glogow2
F 30/10 Rakow Czestochowa1 1-0 Lech Poznan2
F 30/10 Bytovia Bytow 0-3 Slask Wroclaw1
F 30/10 Huragan Morag1 0-1 Arka Gdynia3
F 03/10 Victoria Sulejowek4 0-4 Rakow Czestochowa1
F 03/10 Weiss La sang dome5 3-2 Korona Kielce14
F 02/10 Stal Rzeszow2 0-9 Gornik Zabrze
F 27/09 Olimpia Grudziadz14 0-0 Zaglebie Sosnowiec3
F 26/09 GKS Katowice3 1-1 Pogon Szczecin2
F 26/09 GKS Belchatow1 0-0 Garbarnia Krakow3
F 26/09 MKS Kluczbork3 0-2 Podbeskidzie Bielsko
F 26/09 Sandecja Nowy Sacz1 0-3 Miedz Legnica
F 26/09 GKS Jastrzebie1 1-2 Piast Gliwice
F 26/09 KS Legionovia Legion1 2-1 GKS Tychy12
F 26/09 General Diaz5 0-7 Puszcza Niepolomice
F 26/09 KS Polonia Sroda Wlk3 4-3 Radomiak Radom2
F 26/09 Drweca Nowe Miasto 0-1 Wisla Pulawy12
F 26/09 Falubaz Zielona Gora1 0-1 Wigry Suwalki2
F 26/09 Huragan Morag 3-2 Zaglebie Lubin
F 26/09 Baltyk Koszalin6 1-1 Rozwoj Katowice5
F 26/09 Gornik Walbrzych 0-1 Jagiellonia Bialysto
F 26/09 KS Energetyk ROW1 1-3 Cracovia Krakow1
F 26/09 BKS Tur Bielsk Podla1 1-4 LKS Nieciecza
F 26/09 KP Starogard Gdanski2 1-0 Gornik Leczna2
F 26/09 Elana Torun1 1-3 Bytovia Bytow2
F 26/09 Olimpia Elblag3 0-3 Slask Wroclaw1
F 26/09 Resovia Rzeszow2 2-0 Warta Poznan2
F 25/09 Wisla Krakow12 1-1 Lechia Gdansk3
F 25/09 Ruch Chorzow1 1-5 Odra Opole2
F 25/09 Pogon Siedlce4 2-1 Stal Mielec3
S 15/11/17 Korona Kielce 0-0 Zaglebie Lubin
S 15/11/17 Legia Warszawa 0-0 Bytovia Bytow
S 15/11/17 Arka Gdynia 0-0 Chrobry Glogow
S 15/11/17 Gornik Zabrze 0-0 Chojniczanka Chojnic
F 26/10/17 Zaglebie Lubin14 0-1 Korona Kielce3
F 25/10/17 Bytovia Bytow1 1-3 Legia Warszawa
F 25/10/17 Chrobry Glogow1 0-2 Arka Gdynia3
F 24/10/17 Chojniczanka Chojnic3 1-3 Gornik Zabrze2
F 27/09/17 Chojniczanka Chojnic1 2-1 LKS Nieciecza3
F 26/09/17 Chrobry Glogow1 2-1 Piast Gliwice
F 21/09/17 Cracovia Krakow14 0-3 Zaglebie Lubin1
F 21/09/17 Ruch Zdzieszowice 0-4 Legia Warszawa
F 20/09/17 Korona Kielce16 0-0 Wisla Krakow3
F 20/09/17 Gornik Zabrze2 2-2 Sandecja Nowy Sacz1
F 19/09/17 Podbeskidzie Bielsko7 1-1 Arka Gdynia4
F 19/09/17 Bytovia Bytow2 0-0 Pogon Szczecin25
F 10/08/17 Arka Gdynia3 2-2 Slask Wroclaw5
F 10/08/17 Zaglebie Sosnowiec13 0-0 Korona Kielce2
F 09/08/17 Pogon Szczecin14 3-0 Lech Poznan3
F 09/08/17 Zaglebie Lubin2 2-1 Jagiellonia Bialysto13
F 09/08/17 GKS Tychy13 1-1 Cracovia Krakow1
F 09/08/17 Sokol Ostroda2 1-3 Gornik Zabrze2
F 09/08/17 Bytovia Bytow3 1-0 Lechia Gdansk3
F 09/08/17 Miedz Legnica16 1-2 Sandecja Nowy Sacz13
F 09/08/17 GKS Belchatow4 0-3 Chojniczanka Chojnic2
F 08/08/17 Wisla Krakow5 2-1 Wisla Plock15
F 08/08/17 Ruch Chorzow 1-3 Chrobry Glogow3
F 08/08/17 Swit Nowy Dwor Mazow1 1-3 Podbeskidzie Bielsko2
F 08/08/17 Stal Mielec13 0-2 Piast Gliwice
F 08/08/17 Wisla Pulawy2 1-4 Legia Warszawa
F 08/08/17 Siarka Tarnobrzeg2 1-1 LKS Nieciecza2
F 08/08/17 Ruch Zdzieszowice2 2-1 Gornik Leczna3
F 26/07/17 KS Energetyk ROW2 0-2 Gornik Zabrze
F 26/07/17 Sieradz2 1-5 Helena Nowy Sacz
F 23/07/17 Sokol Ostroda4 1-1 Stal Stalowa Wola2
F 22/07/17 GKS Belchatow2 2-1 Wigry Suwalki4
F 22/07/17 Radomiak Radom13 1-1 Podbeskidzie Bielsko2
F 22/07/17 Stal Rzeszow1 1-3 Miedz Legnica3
F 22/07/17 Siarka Tarnobrzeg2 1-0 GKS Katowice2
F 22/07/17 Ruch Zdzieszowice4 2-1 Gryf Wejherowo3
F 22/07/17 MKS Kluczbork1 0-3 Chrobry Glogow12
F 22/07/17 Puszcza Niepolomice4 0-1 GKS Tychy1
F 22/07/17 Chelmianka Chelm 0-3 Zaglebie Sosnowiec
F 22/07/17 KSZO Ostrowiec 0-1 Stal Mielec
F 22/07/17 Wisla Pulawy3 1-1 Pogon Siedlce2
F 22/07/17 Stargard Szczecinski 1-2 Bytovia Bytow
F 22/07/17 KS Legionovia Legion1 1-4 Chojniczanka Chojnic4
F 22/07/17 Swit Nowy Dwor Mazow 2-2 Olimpia Grudziadz
F 18/07/17 Sokol Ostroda 2-0 Polonia Warszawa
F 18/07/17 KSZO Ostrowiec3 1-1 Warta Poznan3
F 04:00 Zaglebie Lubin B1 0-1 Gryf Wejherowo3
F 15/07/17 Wda Swiecie3 1-3 Radomiak Radom13
F 15/07/17 Wisla Pulawy2 3-2 Rakow Czestochowa
F 15/07/17 Gryf Slupsk1 2-4 MKS Kluczbork4
F 15/07/17 Swit Nowy Dwor Mazow3 5-0 Odra Opole1
F 15/07/17 Ruch Zdzieszowice4 3-3 Olimpia Elblag2
F 14/07/17 Polonia Sroda 1-2 KS Energetyk ROW1
F 02/05/17 Lech Poznan1 0-0 Arka Gdynia4
F 05/04/17 Pogon Szczecin3 0-1 Lech Poznan
F 04/04/17 Arka Gdynia4 2-4 Wigry Suwalki2
F 01/03/17 Lech Poznan 3-0 Pogon Szczecin1
F 28/02/17 Wigry Suwalki1 0-3 Arka Gdynia1
F 30/11/16 Wisla Krakow15 2-4 Lech Poznan2
F 30/11/16 Wigry Suwalki 1-1 GKS Jastrzebie4
F 29/11/16 Arka Gdynia2 1-0 Bytovia Bytow2
F 29/11/16 Pogon Szczecin 2-0 Puszcza Niepolomice1
F 26/10/16 Puszcza Niepolomice1 1-2 Pogon Szczecin
F 25/10/16 Lech Poznan1 1-1 Wisla Krakow2
F 25/10/16 Bytovia Bytow 2-1 Arka Gdynia2
F 25/10/16 GKS Jastrzebie3 1-2 Wigry Suwalki15
F 01/10/16 JaPS - Sudet
F 01/10/16 PEPO - Lahti Akatemia
F 01/10/16 Virkia - AC Kajaani
F 01/10/16 MP MIKELI - FC Vaajakoski
F 01/10/16 MPS Helsinki - KaPa
F 01/10/16 Gnistan Helsinki - Kultsu Lappeenranta
F 01/10/16 SC KuFu-98 - Futura Porvoo
F 01/10/16 JS Hercules - MuSa
F 01/10/16 GBK Kokkola - VIFK
F 01/10/16 FC Santa Claus - YPA Ylivieska