Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 31/01 G.San Martin Formosa 0-0 Sol de America (ARG)
F 06/12 Rosario Central3 1-1 Gimnasia La Plata4
F 28/11 River Plate11 2-2 Gimnasia La Plata14
F 18/11 Temperley3 1-1 Rosario Central2
F 01/11 Newells Old Boys24 1-2 Rosario Central13
F 31/10 San Lorenzo15 1-1 Temperley1
F 13/10 Central Cordoba SDE 1-1 Gimnasia La Plata1
F 07/10 River Plate4 3-1 Sarmiento Resistenci4
F 03/10 Rosario Central1 1-1 Almagro3
F 03/10 Estudiantes La Plata5 1-3 San Lorenzo2
F 02/10 Sarmiento Resistenci3 2-0 Atletico Rafaela11
F 27/09 Boca Juniors2 0-1 Gimnasia La Plata2
F 26/09 Central Cordoba SDE2 1-0 CA Brown Adrogue3
F 12/09 River Plate1 2-0 CA Platense2
F 10/09 Independiente4 1-1 CA Brown Adrogue3
F 09/09 Sarmiento Resistenci13 2-1 Union Santa Fe13
F 09/09 Argentinos juniors4 0-2 Temperley3
F 08/09 Newells Old Boys3 0-0 Atletico Tucuman15
F 07/09 San Lorenzo1 2-2 Colon de Santa Fe2
F 07/09 Boca Juniors1 2-0 San Martin Tucuman12
F 06/09 Rosario Central1 0-0 Talleres Cordoba2
F 06/09 Estudiantes La Plata2 0-0 Club Lujan2
F 17/08 Deportivo Maipu23 0-4 Temperley
F 08/08 General Lamadrid2 0-1 CA Platense
F 05/08 Argentinos juniors1 0-0 Defensa Y Justicia1
F 05/08 Newells Old Boys1 3-0 Defensores Unidos1
F 04/08 Central Cordoba SDE 2-0 Club Atletico Tigre1
F 03/08 CA Huracan1 0-2 Atletico Tucuman3
F 02/08 Rosario Central 6-0 Juventud Antoniana2
F 01/08 Boca Juniors 6-0 Alvarado Mar del Pla1
F 31/07 Talleres Cordoba1 2-1 Ferrocarril Midland1
F 30/07 Lanus1 1-1 Douglas Haig2
F 29/07 Almagro1 1-0 Gimnasia Jujuy2
F 29/07 Gimnasia La Plata1 1-0 Olimpo Bahia Blanca
F 28/07 River Plate1 3-1 Villa Dalmine2
F 27/07 Temperley3 1-0 Estudiantes de Caser2
F 26/07 Patronato Parana1 1-2 San Martin Tucuman4
F 25/07 CA Huracan 1-0 Victoriano Arenas1
F 24/07 Estudiantes La Plata 4-0 Central Cordoba De R1
F 24/07 Atletico Rafaela2 4-1 Defensores de Belgra3
F 23/07 Godoy Cruz Antonio T1 1-1 Defensores Unidos3
F 22/07 River Plate 7-0 Central Norte Salta1
F 22/07 Atletico Tucuman2 1-0 Tristan Suarez1
F 21/07 Colon de Santa Fe5 1-1 Deportivo Moron3
F 21/07 Gimnasia La Plata2 1-0 Sportivo Belgrano2
F 21/07 San Martin San Juan 0-0 CA Brown Adrogue2
F 20/07 Independiente 8-0 Central Ballester
F 20/07 Olimpo Bahia Blanca2 1-1 Aldosivi Mar del Pla1
F 20/07 Club Atletico Tigre 1-0 Guillermo Brown12
F 18/07 Banfield1 1-1 General Lamadrid2
F 12/11/17 River Plate2 3-0 Deportivo Moron2
F 10/11/17 Atletico Tucuman2 0-0 Rosario Central2
F 24/10/17 Atletico Tucuman13 1-0 Velez Sarsfield1
F 23/10/17 Olimpo Bahia Blanca3 0-1 Deportivo Moron1
F 23/10/17 Godoy Cruz Antonio T14 2-3 Rosario Central1
F 18/10/17 River Plate 4-1 Atletico Atlanta1
F 09/10/17 Belgrano3 1-2 Atletico Atlanta3
F 07/10/17 River Plate1 3-0 Defensa Y Justicia5
F 06/10/17 CA Huracan1 0-0 Velez Sarsfield5
F 04/10/17 Atletico Tucuman2 4-0 Sarmiento Junin16
F 04/10/17 Union Santa Fe2 0-0 Deportivo Moron
F 04/10/17 Olimpo Bahia Blanca1 3-2 Gimnasia Mendoza3
F 28/09/17 Godoy Cruz Antonio T 2-1 Banfield
F 27/09/17 Rosario Central16 1-0 Boca Juniors2
S 20/09/17 Atletico Atlanta 0-0 Pacifico1
F 19/09/17 Independiente 1-2 Atletico Tucuman3
F 13/09/17 Boca Juniors2 1-0 Guillermo Brown2
F 06/09/17 Sarmiento Junin3 3-1 Sacachispas5
F 04/09/17 Newells Old Boys 1-2 Godoy Cruz Antonio T13
F 04/09/17 Aldosivi Mar del Pla3 0-1 Velez Sarsfield3
F 03/09/17 Rosario Central 2-1 Deportivo Riestra2
F 02/09/17 Defensores Belgrano 2 1-1 Belgrano3
F 01/09/17 CA Huracan2 1-0 Colon de Santa Fe3
F 01/09/17 Atletico Rafaela1 2-4 Banfield1
F 01/09/17 Talleres Cordoba1 1-1 Gimnasia Mendoza5
F 01/09/17 Racing Club12 2-4 Olimpo Bahia Blanca2
F 21/08/17 Temperley3 0-2 Defensa Y Justicia
F 20/08/17 River Plate1 4-1 Instituto13
F 20/08/17 Deportivo Moron3 1-0 San Lorenzo
F 18/08/17 Racing Club3 2-1 Atletico Mitre de Sa3
F 19:10 Lanus2 1-2 Union Santa Fe3
F 15/08/17 River Plate1 3-0 CA Atlas2
F 15/08/17 San Lorenzo2 1-1 Club Cipolletti3
F 14/08/17 Boca Juniors1 5-0 Gimnasia yTiro2
F 12/08/17 Rosario Central1 5-2 Atletico San Jorge3
S 09/08/17 Racing Club - Atletico Mitre de Sa
F 19/07/17 Argentinos juniors4 0-1 Instituto2
F 05/07/17 Guillermo Brown3 1-0 Chacarita juniors
S 04/07/17 Racing Club - Atletico Mitre de Sa
F 30/06/17 Temperley2 2-0 Sportivo Las Parejas2
S 29/06/17 Atletico Tucuman - All Boys
F 29/06/17 Union Santa Fe2 0-0 Nueva Chicago
S 29/06/17 Boca Juniors - Gimnasia yTiro
S 28/06/17 River Plate - CA Atlas
S 28/06/17 Argentinos juniors - Instituto
F 13/06/17 Godoy Cruz Antonio T 3-0 Santa Marina Tandil1
F 12/06/17 San Martin San Juan1 0-3 Atletico Atlanta2
F 12/06/17 Aldosivi Mar del Pla3 2-1 Central Cordoba SDE3
F 11/06/17 Newells Old Boys1 4-1 Central Norte Salta3
F 11/06/17 Estudiantes La Plata3 2-3 Pacifico3
F 09/06/17 Gimnasia La Plata2 0-1 Defensores Belgrano 12
F 08/06/17 Atletico Tucuman1 1-1 All Boys3
F 08/06/17 Lanus1 5-1 Si Bodi Pere Lachai1
F 08/06/17 Olimpo Bahia Blanca5 1-0 Ferro Carril Oeste G2
F 07/06/17 Colon de Santa Fe 1-0 Independiente Rivada2
F 07/06/17 Sarmiento Junin 1-0 CA Brown Adrogue
F 07/06/17 Atletico Rafaela2 1-0 Almagro5
S 05/06/17 Union Santa Fe - Nueva Chicago
F 01/06/17 Patronato Parana3 0-2 Deportivo Moron2
S 30/05/17 Atletico Tucuman - All Boys
S 30/05/17 Newells Old Boys - Central Norte Salta
S 30/05/17 Racing Club - Atletico Mitre de Sa
S 30/05/17 River Plate - CA Atlas
S 30/05/17 San Lorenzo - Club Cipolletti
S 30/05/17 Temperley - Sportivo Las Parejas
S 30/05/17 Argentinos juniors - Instituto
S 30/05/17 San Martin San Juan - Atletico Atlanta
S 30/05/17 Guillermo Brown - Chacarita juniors
S 30/05/17 Sarmiento Junin - CA Brown Adrogue
S 30/05/17 Lanus - Si Bodi Pere Lachai
S 30/05/17 Aldosivi Mar del Pla - Central Cordoba SDE
S 30/05/17 Boca Juniors - Gimnasia yTiro
S 30/05/17 Atletico Rafaela - Almagro
S 30/05/17 Arsenal de Sarandi - Sacachispas
S 30/05/17 Olimpo Bahia Blanca - Ferro Carril Oeste G
S 30/05/17 Colon de Santa Fe - Independiente Rivada
S 30/05/17 Gimnasia La Plata - Defensores Belgrano
S 30/05/17 Godoy Cruz Antonio T - Santa Marina Tandil
S 29/05/17 Talleres Cordoba - Defensores de Belgra
S 26/05/17 Atletico Tucuman - All Boys