Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Click here
F 28/09 Usti nad Labem 0-0 Vitkovice
F 21/10 Brno1 0-0 FK Banik Sokolov3
F 21/10 FK Graffin Vlasim2 1-1 SK Slovan Varnsdorf1
F 21/10 Viktoria Zizkov1 0-1 Vysocina jihlava1
F 20/10 SK Prostejov11 0-0 Vitkovice12
F 20/10 Trinec3 2-1 Chrudim3
F 19/10 Dynamo Ceske Budejov2 3-1 Hradec Kralove1
F 19/10 SC Znojmo3 0-4 Pardubice2
F 19/10 Usti nad Labem2 3-0 FK MAS Taborsko3
F 07/10 FK MAS Taborsko 1-1 SK Prostejov2
F 07/10 SK Slovan Varnsdorf1 3-1 Viktoria Zizkov5
F 07/10 Hradec Kralove17 1-0 Trinec5
F 06/10 Pardubice2 2-0 Usti nad Labem13
F 06/10 FK Banik Sokolov1 0-2 Dynamo Ceske Budejov3
F 05/10 SC Znojmo15 0-1 Brno6
F 05/10 Vysocina jihlava2 2-0 Chrudim2
F 05/10 Vitkovice4 1-0 FK Graffin Vlasim14
F 30/09 Dynamo Ceske Budejov13 1-2 SC Znojmo3
F 30/09 FK Graffin Vlasim1 3-0 FK Banik Sokolov1
F 30/09 Brno12 0-0 SK Slovan Varnsdorf1
F 30/09 Viktoria Zizkov5 2-1 FK MAS Taborsko4
F 29/09 SK Prostejov1 2-2 Pardubice2
F 29/09 Trinec3 1-2 Vysocina jihlava3
F 29/09 Chrudim13 1-0 Hradec Kralove1
F 23/09 SK Slovan Varnsdorf3 0-1 Trinec1
F 23/09 FK MAS Taborsko2 1-1 Dynamo Ceske Budejov3
F 23/09 Hradec Kralove1 4-0 Viktoria Zizkov2
F 22/09 FK Banik Sokolov3 3-0 SK Prostejov5
F 22/09 Pardubice13 1-1 Brno2
F 21/09 Vysocina jihlava1 3-0 FK Graffin Vlasim1
F 21/09 SC Znojmo2 3-0 Usti nad Labem2
F 21/09 Vitkovice2 2-1 Chrudim11
F 16/09 Dynamo Ceske Budejov 3-0 Vitkovice14
F 16/09 FK Graffin Vlasim 2-2 SC Znojmo2
F 16/09 Brno1 4-1 FK MAS Taborsko2
F 16/09 Viktoria Zizkov1 4-4 Pardubice1
F 15/09 SK Prostejov3 1-0 Usti nad Labem2
F 15/09 Vysocina jihlava12 0-1 Hradec Kralove1
F 15/09 Chrudim5 0-1 SK Slovan Varnsdorf3
F 15/09 Trinec1 2-0 FK Banik Sokolov1
F 02/09 SC Znojmo 0-1 SK Prostejov3
F 02/09 SK Slovan Varnsdorf3 1-0 Vysocina jihlava3
F 02/09 FK MAS Taborsko2 0-1 Chrudim4
F 02/09 Hradec Kralove5 3-1 FK Graffin Vlasim2
F 01/09 FK Banik Sokolov3 1-0 Viktoria Zizkov2
F 01/09 Pardubice3 2-0 Dynamo Ceske Budejov3
F 30/08 Usti nad Labem3 2-2 Brno5
F 29/08 Vitkovice 3-1 Trinec
F 26/08 Dynamo Ceske Budejov1 2-0 Usti nad Labem
F 26/08 SK Slovan Varnsdorf4 1-0 Hradec Kralove1
F 19/11/17 FK Banik Sokolov3 1-0 Vitkovice2
F 19/11/17 Viktoria Zizkov3 0-1 FK Graffin Vlasim3
F 18/11/17 FK MAS Taborsko3 1-2 SK Slovan Varnsdorf4
F 18/11/17 Trinec2 1-1 Dynamo Ceske Budejov1
F 17/11/17 SC Znojmo4 2-1 Olymp.Hradec Kralove3
F 17/11/17 Usti nad Labem1 0-1 Frydek-Mistek3
F 17/11/17 Opava3 3-2 Hradec Kralove4
F 17/11/17 Pardubice3 1-2 Marila Pribram1
F 10/11/17 Vitkovice4 1-2 Opava2
F 05/11/17 Dynamo Ceske Budejov2 0-0 Pardubice
F 05/11/17 FK Graffin Vlasim1 2-3 Trinec2
F 05/11/17 SK Slovan Varnsdorf2 3-0 SC Znojmo3
F 05/11/17 Viktoria Zizkov1 0-2 FK MAS Taborsko1
F 04/11/17 Marila Pribram1 3-1 Opava1
F 04/11/17 Frydek-Mistek5 0-0 FK Banik Sokolov2
F 04/11/17 Hradec Kralove2 2-0 Vitkovice3
F 04/11/17 Olymp.Hradec Kralove4 1-3 Usti nad Labem3
F 31/10/17 SC Znojmo2 3-2 FK Graffin Vlasim4
F 29/10/17 FK Banik Sokolov 1-0 Marila Pribram4
F 28/10/17 Opava 5-1 Olymp.Hradec Kralove2
F 28/10/17 FK MAS Taborsko 0-0 Dynamo Ceske Budejov2
F 28/10/17 Trinec1 1-0 Viktoria Zizkov
F 28/10/17 Pardubice13 3-2 SK Slovan Varnsdorf
F 27/10/17 Usti nad Labem3 1-1 Hradec Kralove2
F 27/10/17 Vitkovice3 5-0 Frydek-Mistek2
F 22/10/17 FK Graffin Vlasim1 2-2 FK MAS Taborsko13
F 22/10/17 SK Slovan Varnsdorf2 1-0 Frydek-Mistek2
F 22/10/17 Viktoria Zizkov2 2-1 SC Znojmo
F 21/10/17 Dynamo Ceske Budejov2 2-1 Opava1
F 21/10/17 Hradec Kralove1 0-1 FK Banik Sokolov2
F 21/10/17 Marila Pribram2 4-0 Usti nad Labem1
F 21/10/17 Olymp.Hradec Kralove4 0-2 Vitkovice3
F 21/10/17 Trinec2 1-0 Pardubice1
F 18/10/17 Olymp.Hradec Kralove7 1-1 Hradec Kralove3
F 15/10/17 FK Banik Sokolov4 1-3 Olymp.Hradec Kralove15
F 15/10/17 SC Znojmo3 1-1 Dynamo Ceske Budejov14
F 14/10/17 Opava2 3-3 SK Slovan Varnsdorf5
F 14/10/17 FK MAS Taborsko 1-0 Trinec1
F 14/10/17 Frydek-Mistek12 0-0 Hradec Kralove13
F 14/10/17 Pardubice3 2-0 FK Graffin Vlasim4
F 13/10/17 Usti nad Labem1 0-3 Viktoria Zizkov3
F 13/10/17 Vitkovice2 1-0 Marila Pribram2
F 09/10/17 Frydek-Mistek4 1-2 Olymp.Hradec Kralove2
S 04/10/17 Olymp.Hradec Kralove 0-0 Hradec Kralove
F 01/10/17 Dynamo Ceske Budejov 6-0 Vitkovice
F 01/10/17 FK Graffin Vlasim2 2-1 Usti nad Labem2
F 01/10/17 SK Slovan Varnsdorf2 0-1 FK Banik Sokolov2
F 30/09/17 FK MAS Taborsko1 0-3 Pardubice
F 30/09/17 Marila Pribram3 2-1 Frydek-Mistek14
F 30/09/17 Trinec1 2-1 SC Znojmo2
F 28/09/17 Viktoria Zizkov2 1-5 Opava2
F 27/09/17 Olymp.Hradec Kralove2 2-2 SK Slovan Varnsdorf14
F 25/09/17 Hradec Kralove2 0-2 Marila Pribram2
F 24/09/17 SC Znojmo1 2-1 FK MAS Taborsko2
F 24/09/17 FK Banik Sokolov1 0-1 Dynamo Ceske Budejov4
F 23/09/17 Opava4 3-1 FK Graffin Vlasim3
F 23/09/17 Vitkovice2 2-3 Trinec1
S 23/09/17 Frydek-Mistek 0-0 Olymp.Hradec Kralove
F 23/09/17 Pardubice1 3-1 Viktoria Zizkov3
F 22/09/17 Usti nad Labem13 1-1 SK Slovan Varnsdorf15
S 17/09/17 SK Polaban Nymburk - Dobrovice
S 17/09/17 SK Zapy - Loko Vltavin
F 17/09/17 Dynamo Ceske Budejov2 1-1 Frydek-Mistek1
F 17/09/17 Viktoria Zizkov11 1-2 FK Banik Sokolov5
F 16/09/17 SK Slovan Varnsdorf13 1-1 Hradec Kralove13
F 16/09/17 FK MAS Taborsko3 2-1 Usti nad Labem12
F 16/09/17 Marila Pribram6 1-3 Olymp.Hradec Kralove16
F 16/09/17 Trinec2 3-3 Opava1
F 16/09/17 Pardubice1 0-1 SC Znojmo
F 15/09/17 FK Graffin Vlasim2 3-1 Vitkovice4
F 10:59 Vitkovice2 1-1 FK MAS Taborsko
F 09:30 Marila Pribram 1-0 Dynamo Ceske Budejov2
F 10/09/17 FK Banik Sokolov1 2-3 SC Znojmo3
F 09/09/17 Opava4 1-0 Pardubice4
F 09/09/17 Frydek-Mistek2 0-2 Viktoria Zizkov3
F 08/09/17 Hradec Kralove2 2-1 FK Graffin Vlasim3
F 08/09/17 Usti nad Labem11 0-3 Trinec2
S 05/09/17 Olymp.Hradec Kralove 0-0 SK Slovan Varnsdorf
F 28/08/17 FK MAS Taborsko1 3-0 Frydek-Mistek1
F 27/08/17 SC Znojmo4 2-1 Opava