Livescores.az
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 21/10 Xerez Deportivo FC5 0-3 Cordoba B3
F 21/10 Torredonjimeno 0-2 Real Jaen CF
F 21/10 Suodu Pei14 1-1 Ordizia KE26
F 21/10 Villarrubia CF 5-0 CS Puertollano
F 21/10 Arosa SC2 0-1 Racing de Ferrol1
F 21/10 CD San Roque de Lepe 0-2 Real Betis B
F 21/10 CP Villarrobledo 4-3 Toledo
F 21/10 RCP Valverdeno 1-2 Arroyo Club Polidepo
F 21/10 La Hoya Lorca CF 1-2 Yeclano Deportivo
F 21/10 Sant Andreu2 1-1 Pobla De Mafumet CF2
F 21/10 CD El Palo2 3-2 Alhaurin de la Torre2
F 21/10 Atletico Pulpileno 3-0 Olimpico de Totana
F 21/10 EMD Aceuchal 0-1 Moralo CP
F 21/10 Mazarron CF7 1-0 La Union CF2
F 21/10 Huetor Tajar 0-1 CD Linares Deportivo
F 21/10 CD Algar 2-4 SFC Minerva
F 21/10 Motril 4-0 Juventud Torremolino
F 21/10 UD Los Garres 1-1 UCAM Murcia CF B
F 21/10 CD Valdelacalzada 1-3 CD Diocesano
F 21/10 Zamora CF 1-1 Arandina
F 21/10 Celtiga 2-1 CD Choco
F 21/10 Paiosaco 0-1 Porrino Industrial
F 21/10 UD Los Barrios4 2-0 AD Ceuta14
F 21/10 SD Textil Escudo 2-0 Barreda Balompie
F 21/10 Muleno CF 3-0 CD Cieza
F 21/10 Bergantinos CF 1-0 Ribadumia CF
F 21/10 Quintanar Del Rey 2-1 CD Tarancon
F 21/10 CD Madridejos 2-1 Mora CF
F 21/10 CD Coria 2-2 UP Plasencia
F 21/10 UD Somozas 1-1 Racing Villalbes
F 21/10 CD Autol 1-1 Tudelano
F 21/10 CA River Ebro 0-1 Haro Deportivo
F 21/10 CA Cirbonero 0-3 Osasuna B
F 21/10 CD Pradejon 2-0 CP Calasancio
F 21/10 La Baneza 1-0 CD Cebrerena
F 21/10 Merida AD 4-0 CP Valdivia
F 21/10 Aguilas CF 3-2 EDMF Churra
F 21/10 UD Gijon Industrial2 1-2 CD Covadonga3
F 21/10 Ciudad de Murcia 0-3 Lorca Deportiva FC
F 21/10 Tuoer De Cilliers6 0-1 Almazan3
F 21/10 SD Logrones 1-3 Naxara
F 21/10 Vianes 0-0 CD Varea
F 21/10 CF Alondras1 3-1 CD Boiro1
F 21/10 UD Mutilve 0-0 Avance Ezcabarte
F 21/10 Utebo FC 1-0 Club Deportivo Sarin
F 21/10 Atletico Pueblonuevo 1-2 Castuera
F 21/10 Figueres 0-1 UE Llagostera
F 21/10 CDFC La Calzada 1-3 CD Arnedo
F 21/10 Ecija Balompie2 0-3 Cadiz B1
F 21/10 CD Cristo Atletico 1-0 Cultural Leonesa B
F 19/11/17 Salerm Cosmetics 1-0 Lucena CF
F 19/11/17 CD El Palo1 3-0 UD San Pedro1
F 19/11/17 UD Alcudia3 2-0 CD Ferriolense14
F 19/11/17 CD Tedeon 1-2 CD Anguiano
F 19/11/17 UD Alzira1 1-0 Crevillente1
F 19/11/17 Beti Kozkor KE 1-1 CD River Ega
F 19/11/17 CF La Nucia4 4-0 CD Roda1
F 19/11/17 La Roda CF3 0-3 Suokuaili Moss2
F 19/11/17 Arandina 1-2 La Baneza
F 19/11/17 Yeclano Deportivo 5-1 CD Bala Azul
F 19/11/17 Tudelano 0-0 CP Calasancio
F 19/11/17 Antequera CF 2-2 Almeria B
F 19/11/17 Naxara 3-1 CD Varea
F 19/11/17 Velarde 0-1 U.M. Escobedo
F 19/11/17 Algeciras4 2-0 Guadalcacin CD13
F 19/11/17 Laracha 0-1 Silva SD
F 19/11/17 CD Barco 2-0 CF Alondras
F 19/11/17 Gimnastica Torrelave 2-1 SD Textil Escudo16
F 19/11/17 Novelda CF 0-3 Castellon
F 19/11/17 CD Coria1 2-0 Jerez2
F 19/11/17 Arroyo Club Polidepo 0-0 EMD Aceuchal
F 19/11/17 Atletico Sanluqueno 1-2 Cadiz B
F 19/11/17 UD Somozas 0-1 CF Noia
F 19/11/17 Zamora CF 1-1 Atletico Astorga
F 19/11/17 Orihuela CF 4-1 Villarreal C
F 19/11/17 Linares 1-1 Huetor Tajar
F 19/11/17 Union Langreo2 0-1 Condal CF4
F 19/11/17 Ribadumia CF 0-3 Bergantinos CF
F 19/11/17 CD Cristo Atletico 3-0 Burgos Promesas
F 19/11/17 SD Laredo2 2-1 Atletico Albericia2
F 19/11/17 UD Los Garres 1-0 La Hoya Lorca B
F 19/11/17 CD Boiro 2-1 CD Arenteiro
F 19/11/17 Cultural Areas 2-2 Deportivo Ourense
F 19/11/17 CP Villarrobledo 6-0 CD Madridejos
F 19/11/17 NV Estudiantes de Mu13 0-0 Muleno CF2
F 19/11/17 Tuoer De Cilliers 1-0 Numancia B
F 19/11/17 Almagro CF 1-2 Villarrubia CF
F 19/11/17 EDMF Churra 1-0 CD Cieza
F 19/11/17 Quintanar Del Rey1 1-1 Almansa5
F 19/11/17 Tomelloso 1-1 CD Marchamalo
F 19/11/17 Mar Menor2 1-1 UCAM Murcia CF B3
F 19/11/17 Huercal 2-0 La Union CF
F 19/11/17 Almazan3 1-1 CA Bembibre4
F 19/11/17 UE Petra 1-0 UD Collerense
F 19/11/17 Celtiga 0-3 Arosa SC
F 19/11/17 Mora CF3 2-1 UB Conquense3
F 19/11/17 Utebo FC3 1-3 AD Almudevar1
F 19/11/17 Calahorra 6-0 UD Logrones B
F 19/11/17 Cacereno 1-0 CD Diocesano
F 19/11/17 Atletico Pueblonuevo4 0-1 CP Valdivia3
F 19/11/17 Malaga B1 5-1 Martos Club Deportiv3
F 19/11/17 Atletico Pulpileno 1-0 Pinatar CF
F 19/11/17 UD Barbadas 1-0 Villalonga FC
F 19/11/17 Racing Villalbes 2-0 CD Choco
F 19/11/17 CA Monzon 1-2 Tamar Ritter
F 19/11/17 CD Bunol4 1-1 UD Paterna2
F 19/11/17 AD Sabinanigo 1-2 Teruel
F 19/11/17 Alfaro 3-0 CD Berceo
F 19/11/17 Minera 2-0 Murcia B
F 19/11/17 Atletico Ibanes 1-0 Manchego Ciudad
F 19/11/17 UD Llanera1 3-1 CD Tuilla
F 19/11/17 CD Cebrerena 2-1 Real Burgos
F 19/11/17 Beroil Bupolsa 2-2 Real Avila CF
F 19/11/17 SD Ejea 1-1 CD Caspe
F 19/11/17 CD Binefar 1-1 CD Valdefierro
F 19/11/17 SD Borja 1-1 CF Illueca
F 19/11/17 CD La Almunia 1-3 SD Tarazona
F 19/11/17 CD Cayon2 1-0 Barreda Balompie3
F 19/11/17 CD Robres 2-1 Carinena
F 19/11/17 Bell Bridget 0-1 UD Fraga
F 19/11/17 CD Mosconia 1-0 L Entregu CF
F 19/11/17 Brea 1-0 Club Deportivo Sarin
F 19/11/17 Selaya FC 3-1 Club Deportivo Trope
F 19/11/17 CD Praviano 2-1 Club Siero
F 19/11/17 Elche CF Ilicitano3 2-0 CD Almazora25
F 19/11/17 CD Cantolagua 0-1 AD San Juan
F 19/11/17 Tenisca 1-1 UD Las Zocas
F 19/11/17 CD Union Sur Yaiza 1-1 Marino
F 19/11/17 Villa Santa Brigida 2-2 Atletico Union Guima
F 19/11/17 CD Vera 0-7 CD Mensajero