Livescores.az

Bitmiş oyunlar

Sırala:
Canlı | Bugün | Dünən | Sabah | Başlamamış | Bitmiş
Yenilə [17:02:27]
Bizimlə onlayn danışmaq üçün: Bura daxil olun
F 08:30 Brighton Hove Albi2 1-2 Chelsea2
F 08:30 Southampton3 3-2 Arsenal1
F 10:59 Liverpool 3-1 Manchester United2
F 06:00 Sevilla2 2-0 Girona1
F 10:15 RCD Espanyol3 1-3 Real Betis4
F 12:30 SD Huesca4 2-2 Villarreal15
F 14:45 Levante12 0-5 FC Barcelona3
F 09:30 RB Leipzig3 4-1 FSV Mainz 053
F 12:00 Eintracht Frankfurt6 2-1 Bayer Leverkusen2
F 06:30 Spal2 0-0 Chievo4
F 09:00 Frosinone3 0-2 Sassuolo2
F 09:00 Fiorentina2 3-1 Empoli1
F 09:00 Sampdoria2 2-0 Parma1
F 12:00 Cagliari2 0-1 Napoli2
F 14:30 AS Roma2 3-2 Genoa2
F 09:00 Nimes3 2-3 Lille13
F 10:59 Nice12 1-1 Saint Etienne13
F 15:00 Lyon1 3-0 Monaco12
S 10:59 Guingamp 0-0 Rennes
S 15:00 Marseille 0-0 Bordeaux
F 05:30 Yeni Malatyaspor12 2-0 Antalyaspor14
F 08:00 Kayserispor2 1-0 Akhisar Bld.Geng1
F 10:59 Besiktas JK3 2-2 Trabzonspor1
F 11:25 Tampere United 0-3 Haka1
S 03:00 Persekap Pasuruan 0-0 Bali United
S 09:00 Al-Wakra 0-0 Al Markhiya
S 11:15 Al Bidda SC 0-0 Muaidar SC
S 15:00 Nautico (PE) 0-0 Newells Old Boys
F 02:30 Myanmar U213 3-0 Malaysia U2112
F 05:00 Vietnam U211 3-0 Gimhae CFC U21
F 09:30 Oman1 1-0 Tajikistan1
F 10:00 Pakistan1 0-2 Palestine
F 08:30 Entente Crest-Aouste 0-1 Le Puy Foot 43 Auver
F 07:30 Everton U23 1-0 Derby County U231
F 08:00 Reading U234 0-1 Manchester United U2
F 06:00 CF Rayo Majadahonda2 1-3 Elche2
F 10:00 Osasuna1 2-1 AD Alcorcon5
F 12:00 Extremadura5 0-1 Gimnastic Tarragona4
F 12:00 Las Palmas13 1-1 Tenerife5
F 14:00 Almeria14 1-1 CD Lugo13
F 14:30 Deportivo La Coruna1 3-1 Real Zaragoza5
F 10:00 Rio Ave3 2-2 Belenenses1
F 12:30 Maritimo5 0-1 Benfica3
F 15:00 Sporting Lisbon3 5-2 Nacional da Madeira3
F 07:30 Ingolstadt3 1-1 Heidenheimer1
F 07:30 SV Sandhausen1 2-2 Jahn Regensburg2
F 07:30 Erzgebirge Aue5 2-2 Darmstadt3
F 07:00 Liverpool (w)1 1-3 Everton FC (w)
F 07:00 TSV 1860 Munchen13 1-3 Carl Zeiss Jena3
F 08:00 Wurzburger Kickers1 2-2 Sportfreunde Lotte2
S 10:00 Niger U20 0-0 Mali U20
S 13:30 Nigeria U20 0-0 Senegal U20
F 08:00 Bright Stars1 0-2 URA2
F 08:00 Kirinya Jinja SS 2-2 BUL FC3
F 08:00 Onduparaka FC 2-1 Uganda Police FC
F 08:00 Defensor Sporting U114 2-0 Nacional De Football12
F 05:00 Kayserispor U2114 1-1 Akhisar Bld.Geng U2112
S 09:00 Yeni Malatyaspor U21 0-0 Antalyaspor U21
S 09:00 Sivasspor U21 0-0 Ankaragucu U21
S 09:00 Besiktas U21 0-0 Trabzonspor U21
S 09:00 Fenerbahce U21 0-0 Buyuksehir Belediye
F 04:30 Altay U213 1-2 Osmanlispor FC U211
F 04:30 Giresunspor U211 1-2 Hatayspor U212
F 05:00 Boluspor U212 1-0 Altinordu U214
S 04:00 Adanaspor U21 0-0 Eskisehirspor U21
F 04:45 Besiktas (w) 5-0 Amedspor Women1
F 05:00 Konak BEL. (w)3 1-0 KDZ Ereglispor (w)2
S 07:00 Trabzon Idmanocagi ( 0-0 Atasehir Belediyesi
S 07:00 Hakkarigucu SK Women 0-0 Kirecburnu (w)
S 07:00 ALG Spor Women 0-0 Fatih Vatan Spor (w)
F 05:05 Galatasaray U193 4-2 Buyuksehir BLD.Spor 3
F 05:00 Kahramanmarasspor12 1-2 Pendikspor3
F 05:00 Sivas Dort Eylul Bel15 2-0 Manisa BB Spor17
F 05:00 Gumushanespor4 1-2 Kastamonuspor12
F 05:30 Fethiyespor 1-1 Bandirmaspor
F 05:30 Kirklarelispor1 0-0 Bugsasspor5
F 05:30 Menemen Belediye Spo11 3-1 Anadolu Selcukluspor3
F 05:30 Tokatspor 0-1 Karagumruk
F 05:30 Zonguldak3 3-1 Etimesgut Belediye S3
F 05:30 Hacettepe SK4 0-0 Nigde Belediyespor5
F 05:30 Usakspor3 0-1 Sariyer11
F 10:59 Sakaryaspor3 2-2 Samsunspor3
S 05:00 Amedspor 0-0 Bayrampasaspor
F 05:30 Giresunspor3 0-3 Hatayspor3
F 05:30 Altay Spor Kulubu2 0-1 Osmanlispor FC1
F 08:00 Boluspor1 1-1 Altinordu1
F 08:00 Adanaspor14 2-0 Eskisehirspor2
F 05:00 Artvin Hopaspor13 1-1 Erzin Belediyespor4
F 05:30 Alibeykoy2 2-1 Adiyamanspor16
F 05:30 Yeni Altindag BS2 1-0 Bergama Belediyespor4
F 05:30 Erokspor2 2-0 Yeni Orduspor2
F 05:30 Tekirova Belediyespo14 2-2 Sultanbeyli3
F 05:30 Kirsehir Koyhizmetle6 1-1 Catalca Spor9
F 05:30 Kizilcabolukspor2 2-0 Pazarspor2
F 05:30 Halide Edip Adivarsp1 1-1 Bucaspor1
F 05:30 Bursa Niluferspor AS1 0-0 Cizrespor
F 05:30 Turgutluspor1 0-0 Serik Belediyespor
F 05:30 Kozan BLD.SPOR13 2-2 Tepecik Bld3
F 05:30 Tire 1922 Spor2 2-1 Wing Larsburg
F 05:30 Nevsehirspor Genclik 1-1 Batman Petrolspor
F 05:30 Silivrispor2 0-1 Sile Yildizspor2
F 05:30 Gebzespor3 0-0 Erbaaspor S3
S 05:00 Osmaniyespor 0-0 Ofspor
S 05:00 Belediye Vanspor 0-0 Duzcespor
S 05:00 Erzincanspor 0-0 Payas BS 1975
S 05:00 Fatsa Belediyespor 0-0 Diyarbakirspor
S 05:00 Karaman Belediyesi S 0-0 Duzyurtspor
F 08:00 US Tataouine1 3-1 Etoile Metlaoui1
F 08:00 J.S. Kairouanaise4 2-1 AS Gabes3
F 08:00 Stade Gabesien 0-0 U.S.Monastir2
S 08:00 Stade tunisien 0-0 CS.Hammam-Lif
F 08:00 S.S. Sfaxien13 2-1 ES Hamam-Sousse11
S 08:00 Esperance Sportive Z 0-0 Sfax Railways
S 08:00 Djebeniana 0-0 Oceano Kerkennah
F 01:00 Nakhon Pathom U191 3-1 Hua Hin City U192
F 01:00 Royal Thai Navy U191 2-0 Rayong FC U191
F 03:00 Ang Thong FC U191 1-0 PTU Pathum Thani U192
S 08:00 Young Africans 1-0 Ruvu Shooting
S 07:00 Michalovce 0-0 SKF Sered
S 07:00 Nitra 0-0 Sport Podbrezova
S 07:00 MFK Ruzomberok 0-0 Zlate Moravce
S 07:00 Trencin 0-0 FK Senica
S 07:00 MSK Zilina 0-0 Spartak Trnava
S 07:00 Dunajska Streda 0-0 Slovan Bratislava
F 08:30 Chiasso16 1-3 Winterthur2
F 08:30 FC Wil 19002 0-2 Lausanne Sports3
F 10:00 Vaduz1 1-1 Schaffhausen
F 05:30 Madrid CFF (w)2 0-1 Sevilla FC (w)1
F 06:00 Fundacion Albacete (1 1-1 Atleico Malaga (w)2
F 06:00 Real Sociedad (w) 0-0 RCD Espanyol (w)14
F 06:00 Sporting De Huelva (2 1-1 UD Granadilla Teneri14
F 10:00 Real Betis (W)2 1-2 Atletico de Madrid (2
F 04:00 Getafe U191 3-1 Leganes U192
F 05:30 UD Alzira U193 3-2 Ranero U193
F 06:30 Amorebieta U1912 0-0 Antiguoko KE U191
F 06:30 CD Getxo U192 0-1 Danok Bat U19
F 06:45 Bilbao U192 2-2 CD Alaves U193
S 07:00 Las Palmas U19 0-0 CF Laguna U19
S 10:00 San Felix CF U19 0-0 Cadiz U19
S 10:00 Torre Levante U19 0-0 Levante U19
S 10:00 Aravaca CF U19 0-0 Alcorcon U19
S 10:15 CD Canillas U19 0-0 Union Adarve U19
S 13:00 Real Madrid U19 0-0 Valladolid U19
S 14:00 CD 26 de Febrero U19 0-0 Malaga U19
F 05:15 Santurtzi CD3 2-0 SD San Pedro1
F 06:00 FC Cartagena B4 4-1 Mazarron CF3
F 06:00 Coria CF2 1-1 Conil CF27
F 06:00 Cacereno4 4-1 CD Valdelacalzada5
F 06:00 CD Varea1 7-1 CP Calasancio4
F 06:00 CF Calamocha3 1-2 CD Binefar3
F 06:00 Condal CF6 1-1 Club Siero5
F 06:00 Real Aviles3 0-1 Marino luanco2
F 06:00 CD Huetor Vega2 0-1 Torredonjimeno1
F 06:00 Getafe B 1-0 Mostoles2
F 06:30 UD Logrones B 0-1 Haro Deportivo2
F 06:30 UD Llanera 3-1 UD Gijon Industrial1
F 07:00 UD San Fernando11 0-2 CD Santa Ursula2
F 07:00 Marino3 1-3 Lanzarote5
F 10:00 Pena Sport 4-0 CF Soller
F 10:00 Villanueva4 0-0 Real Zaragoza B3
F 10:00 Tamar Ritter2 0-1 CA Monzon2
F 10:00 CD Tuilla14 1-2 CD Covadonga3
F 11:30 Loja CD2 0-2 Real Jaen CF13
F 11:30 Alfaro2 2-0 CD Arnedo4
F 14:00 NV Estudiantes de Mu15 1-2 Deportivo Cieza3
S 05:00 CE Mercadal 0-0 Ibiza Islas Pitiusas
S 05:30 Cordoba B 0-0 Xerez Deportivo
S 05:30 Alcorcon B 0-0 CD Vicalvaro
S 05:30 Parla Escuela 0-0 Rayo Vallecano B
S 05:30 Alcobendas 0-0 Atletico Pinto
S 05:30 CF Trival Valderas 0-0 RCD Carabanchel
S 05:30 San Juan de Mozarrif 0-0 Brea
S 05:30 RSD Alcala Henares 0-0 CD Canillas
S 05:30 Antequera CF 0-0 River Melilla
S 05:45 Grama 0-0 UE Llagostera
S 06:00 Porrino Industrial 0-0 CD Choco
S 06:00 Olimpico de Totana 0-0 La Hoya Lorca CF
S 06:00 Mallorca B 0-0 Song clade pull
S 06:00 Guadalcacin CD 0-0 UD Los Barrios
S 06:00 Las Rozas 0-0 Leganes B
S 06:00 UD Paterna 0-0 Novelda CF
S 06:00 Cerdanyola del Valle 0-0 Figueres
S 06:00 Sant Andreu 0-0 FC Martinenc
S 06:00 UA Horta 0-0 Europa Point
S 06:00 UE Castelldefels 0-0 EC Granollers
S 06:00 FC Vilafranca 0-0 AE Prat
S 06:00 CF San Agustin 0-0 CDF Tres Cantos
S 06:00 Polideportivo Almeri 0-0 Martos Club Deportiv
S 06:00 Suokuaili Moss 0-0 CD Marchamalo
S 06:00 Alaves B 0-0 CD Basconia
S 06:00 UD San Pedro 0-0 CD Linares Deportivo
S 06:00 CD Azuaga 0-0 CD Diocesano
S 06:00 Olivenza FC 0-0 Arroyo Club Polidepo
S 06:00 CD Montijo 0-0 Extremadura B
S 06:00 CD Berceo 0-0 Yague CF
S 06:00 Club Deportivo Sarin 0-0 UD Casetas
S 06:00 CD Azuqueca 0-0 Quintanar Del Rey
S 06:00 Madalena de Morcin 0-0 UC Ceares
S 06:00 CD Praviano 0-0 San Claudio
S 06:15 CD Llanes 0-0 CD Lealtad
S 06:15 Silva SD 0-0 Deportivo Ourense
S 06:15 UE Sants 0-0 CF Reus Deportiu II
S 06:30 Arcos CF 0-0 CD Utrera
S 06:30 CF Platges De Calvia 0-0 Formentera
S 06:30 UB Lebrijana 0-0 CD Gerena
S 06:45 Paiporta 0-0 Elche CF Ilicitano
S 07:00 La Quadra 0-0 Tenerife B
S 07:00 CD Mensajero 0-0 CD Buzanada
S 07:00 CD Union Sur Yaiza 0-0 UD Ibarra
S 07:00 Atletico Union Guima 0-0 CD El Cotillo
S 09:30 Racing B 0-0 AD Siete Villas
S 09:45 CD Agoncillo 0-0 CD Pradejon
S 09:45 CCD Alberite 0-0 Naxara
S 09:45 CD Colunga 0-0 EI San Martin
S 09:45 CD Mosconia 0-0 Caudal
S 10:00 La Baneza 0-0 Numancia B
S 10:00 CD Cebrerena 0-0 Zamora CF
S 10:00 UD Rayo Ibense 0-0 Torre Levante
S 10:00 CF Illueca 0-0 UD San Lorenzo
S 10:00 CD La Almunia 0-0 CD Robres
S 10:00 AD Sabinanigo 0-0 SD Borja
S 10:15 Minera 0-0 UCAM Murcia CF B
S 10:15 L Entregu CF 0-0 Univ. Oviedo
S 10:15 CP Valdivia 0-0 Jerez Industrial CF
S 10:30 CF Alondras 0-0 Polvorin
S 10:30 CD Algar 0-0 Murcia B
S 10:30 EDMF Churra 0-0 Mar Menor
S 10:30 UP Plasencia 0-0 AD Llerenense
S 10:30 CD Coria 0-0 CD Calamonte
S 10:30 CD Madridejos 0-0 Albacete B
S 10:30 Almagro CF 0-0 Tomelloso
S 10:30 Villarrubia CF 0-0 Toledo
S 10:30 DAV Santa Ana 0-0 Villaverde Boettiche
S 10:30 Juventud Torremolino 0-0 Guadix CF
S 10:30 Utebo FC 0-0 AD Almudevar
S 10:30 CD Guadalajara 0-0 La Roda CF
S 10:30 CD Villacanas 0-0 CP Villarrobledo
S 10:30 Mora CF 0-0 La Solana
S 10:30 CA Bembibre 0-0 G. Segoviana
S 10:30 Atletico Pulpileno 0-0 UD Los Garres
S 10:30 CD Autol 0-0 CA River Ebro
S 10:30 SD Tarazona 0-0 Bell Bridget
S 10:45 Puente Genil 0-0 Real Betis B
S 10:59 Compostela 0-0 Ribadumia CF
S 10:59 Racing de Ferrol 0-0 Laracha
S 10:59 CD Barco 0-0 CD Boiro
S 10:59 Lorca Deportiva FC 0-0 Ciudad de Murcia
S 10:59 Aguilas CF 0-0 Muleno CF
S 10:59 Xerez Deportivo FC 0-0 Ecija Balompie
S 10:59 Algeciras 0-0 Cadiz B
S 10:59 CDFC La Calzada 0-0 SD Logrones
S 10:59 Merida 0-0 Atletico Pueblonuevo
S 10:59 Velarde 0-0 CD Cayon
S 10:59 UD Alzira 0-0 Eldense
S 10:59 CD Olimpic Xativa 0-0 Villarreal C
S 10:59 Motril 0-0 Velez CF
S 10:59 UD Alcudia 0-0 CE Esporles
S 10:59 Manchego Ciudad 0-0 Atletico Ibanes
S 10:59 Arosa SC 0-0 Racing Villalbes
S 10:59 Bergantinos CF 0-0 Celtiga
S 10:59 Huercal 0-0 SFC Minerva
S 10:59 Moralo CP 0-0 Castuera
S 10:59 Real Avila CF 0-0 Almazan
S 10:59 CD Cristo Atletico 0-0 Tuoer De Cilliers
S 11:00 Arandina 0-0 Beroil Bupolsa
S 11:15 Crevillente 0-0 CF La Nucia
S 11:30 UD Paiosaco 0-0 UD Somozas
S 11:30 Ciudad Lucena 0-0 Atletico Espeleno
S 11:30 Sestao 0-0 Portugalete
S 12:00 CD Alhaurino 0-0 CD Rincon
S 12:00 CD Torreperogil 0-0 Atarfe Industrial CF
F 06:00 Burgos CF1 2-2 CF Internacional De 5
F 06:00 Deportivo La Coruna 2 1-2 Cultural Leonesa2
F 06:00 Pontevedra2 1-0 Las Palmas Atletico3
F 06:00 UD San Sebastian Rey1 1-2 Unionistas de Salama1
F 06:00 AD Union Adarve 0-0 Fuenlabrada2
F 06:00 CD Tudelano12 1-0 Sporting de Gijon B
F 06:00 Baleares3 1-0 CF Badalona15
F 06:00 UB Conquense15 1-1 Hercules2
F 06:00 CD Ebro2 2-1 Teruel2
F 06:00 RCD Espanyol B4 0-0 UE Cornella1
F 06:00 Badajoz2 1-0 UD Melilla1
F 06:00 Ejido1 2-2 Jumilla5
F 06:00 Real Murcia2 2-0 Malaga B14
F 06:00 UD Ibiza1 2-1 Almeria B1
F 09:50 Real Oviedo B2 2-1 CD Izarra6
F 10:30 Coruxo FC3 2-1 Real Madrid Castilla1
F 10:30 Rapido de Bouzas3 0-1 Atletico de Madrid B
F 10:30 UE Olot2 1-0 SD Ejea3
F 10:59 CD Guijuelo4 1-1 CD Artistico Navalca4
F 10:59 CF Salmantino3 0-0 Real Valladol B3
F 10:59 CD Vitoria(SPA)5 2-1 Real Union Irun1
F 10:59 SD Gernika3 0-0 Racing Santander2
F 10:59 Gimnastica Torrelave11 0-2 Union Langreo5
F 10:59 UD Logrones2 0-0 Arenas Club de Getxo3
F 10:59 Sabadell3 0-1 CD Alcoyano3
F 10:59 CF Talavera de la Re2 0-0 Don Benito12
F 10:59 Real Balompedica Lin1 1-0 Granada CF B1
F 10:59 UD Marbella3 0-2 FC Cartagena4
F 10:59 Recreativo Huelva1 1-1 Atletico Sanluqueno4
F 10:59 C.D. San Fernando Is3 2-0 UCAM Murcia
F 10:59 Villanovense2 2-0 Sevilla Atletico1
F 11:15 Ontinyent CF13 2-2 Valencia CF Mestalla2
F 12:00 Real Sociedad B1 0-1 Mirandes3
S 09:00 Tre Fiori 0-0 SP La Fiorita
S 09:00 Cailungo 0-0 Tre Penne
S 09:00 Folgore/Falciano 0-0 SP Cosmos
S 07:00 Habitpharm Javor 0-0 Borac Cacak
S 07:00 Backa Topola 0-0 FK Trajal
S 07:00 Metalac Gornji Milan 0-0 Sevojno Uzice
F 07:00 FK Spartak Zlatibor 1 3-2 FK Vozdovac Beograd2
F 10:00 Vojvodina Novi Sad2 0-0 Proleter12
F 13:30 Cukaricki Stankom16 1-2 Crvena Zvezda
S 07:00 Mladost Lucani 0-0 FK Rad Beograd
S 07:00 Zemun 0-0 Dinamo Vranje
S 13:00 FK Napredak Krusevac 0-0 Radnicki Nis
S 10:59 AS Douanes Dakar 0-0 Pikine
S 12:00 ASEC Ndiambour 0-0 Casamance
S 12:00 Toure Kunda Footpro 0-0 US Goree
F 07:30 Hibernian 2-0 Celtic FC2
F 10:00 Glasgow Rangers1 1-0 Hamilton Academical2
S 14:45 Bohemians 0-0 East Fife
F 08:30 Baroka FC1 1-2 Bidvest Wits
F 08:30 FC Cape Town1 1-1 Real Kings
S 08:30 Bugesera 0-0 APR FC
S 08:30 Kiyovu FC 0-0 AS Kigali
F 03:00 Sibiryak Bratsk Indo 0-0 MFK CPRF Futsal
F 03:00 TTG-Ugra Yugorsk Fut 1-0 BLIK Nefteyugansk Fu
F 07:00 Norilsky Nickel Futs 8-2 Novali Futsal
F 06:40 Druzhba-MCC Krasnoje 0-1 FC Maksima2
F 07:05 Dunarea Calarasi2 0-3 Sepsi3
F 13:00 Botosani2 1-3 Steaua Bucuresti5
F 05:00 Karachi Electric1 2-0 Civil Aviation Autho
S 06:00 ARCB ValongoU17 0-0 Uniao Almeirim U17
S 06:00 EAS Marinha Grande U 0-0 Associacao Naval U17
S 06:00 CADE Entroncamento U 0-0 Sintrense U17
S 06:00 FC Famalicao U17 0-0 Kajiaou U17
S 06:00 Vianense U17 0-0 Ad Barroselas U17
S 06:00 Moreirense U17 0-0 Gil Vicente U17
S 06:00 Palmeiras FC(U17) 0-0 Pacos Ferreira U17
S 06:00 Sousense U17 0-0 Leixoes U17
S 06:00 Sp Espinho U17 0-0 Academica Coimbra U1
S 06:00 Anadia U17 0-0 Lusitano U17
S 06:00 Fc Barreirense U17 0-0 Olhanense U17
S 06:00 Lusitano EvoraU17 0-0 Portimonense U17
S 06:00 Pinhalnovense U17 0-0 GD Estoril-Praia U17
S 06:00 Despertar SC U17 0-0 Casa Pia AC U17
S 06:00 Uniao Leiria U17 0-0 Sacavenense U17
S 06:00 Real Sport Clube U17 0-0 Belenenses U17
S 06:00 Rio Ave U17 0-0 Tondela U17
S 06:00 Padroense U17 0-0 Chaves U17
S 06:00 Porto Sad U17 0-0 Spg C Braga U17
S 06:00 Boavista U17 0-0 Vitoria SC Guimaraes
F 06:00 Maritimo B3 2-2 Lusitania1
S 10:00 AD Macao 0-0 Santa Iria
S 10:00 Assoc.Desportiva Oli 0-0 GD Mirandes
S 10:00 Amarante 0-0 Coimbroes
S 10:00 ARC Oleiros 0-0 Alverca
S 10:00 Benfica C.Branco 0-0 Sertanense FC
S 10:00 Cacadores Taipas 0-0 Marr Tino
S 10:00 Caldas 0-0 Vilafranquense
S 10:00 FC Armacenenses 0-0 Moura
S 10:00 Peniche 0-0 Anadia
S 10:00 Gil Vicente 0-0 Chaves B
S 10:00 Gondomar 0-0 Sanjoanense
S 10:00 Limianos 0-0 Vilaverdense
S 10:00 Loures 0-0 Fatima
S 10:00 Lusitanos 0-0 Gafanha
S 10:00 Merelinense 0-0 Fafe
S 10:00 Olhanense SC 0-0 Redondense FC
S 10:00 Oriental Lisboa 0-0 Olimpico Montijo
S 10:00 Sal gadacz 0-0 Torquay CГЎdiz
S 10:00 Agueda 0-0 CF Uniao Madeira
S 10:00 Sacavenense 0-0 Real Sport Clube Que
S 10:00 Sp. Espinho 0-0 FC Cesarense
S 10:00 Ideal 0-0 Amora FC
S 10:00 SCU Torreense 0-0 Sintrense
S 10:00 USC Paredes 0-0 SC Penalva do Castel
S 10:00 Vizela 0-0 Clube Desportivo Tro
F 06:15 Estoril2 1-0 SC Farense12
F 10:00 SC Covilha3 2-2 FC Arouca5
F 10:00 Cova Piedade15 2-1 Sporting Braga II5
F 10:00 Vitoria Guimaraes B2 2-0 Viseu11
F 09:30 Slask Wroclaw13 1-1 Korona Kielce5
F 12:00 Zaglebie Sosnowiec2 0-6 Lech Poznan1
S 08:05 Oman Club 0-0 Al Shabab(OMA)
S 10:59 Saham 0-0 Alrstak
F 15/12 Waitakere United1 3-4 Hamilton Wanderers2
S 07:30 Nchalo United 0-0 Moyale Barracks
F 10:00 Luzern3 2-1 St. Gallen3
F 10:00 Neuchatel Xamax1 1-4 Young Boys
F 10:00 FC Zurich 0-0 Lugano2
S 11:30 JAHE 0-0 ASC Snim
S 13:50 ASC Police 0-0 ASAC Concorde
F 09:00 USK US Sidi Kacem1 1-1 KAC de Kenitra1
F 09:00 FAR Forces Armee Roy2 2-0 Union Touarga Sport 1
F 10:59 DHJ Difaa Hassani Ja14 0-1 CAYB Club Athletic Y2
F 07:00 Zebbug Rangers13 0-0 Mqabba FC5
F 09:15 Gudja United4 0-3 Sirens2
S 11:30 Vittoriosa Stars 0-0 Naxxar Lions
F 08:00 Senglea Athletic 0-2 Birkirkara FC
F 10:00 Floriana F.C.2 4-0 Tarxien Rainbows F.C2
S 07:15 Alnabisheet 0-0 Al Akhaahli Alay
F 06:00 Kenya Police FC2 1-2 Posta Rangers2
F 07:00 Sofapaka FC3 1-2 Bandari1
F 07:00 Weston Shitima2 1-0 Tusker2
F 08:15 Ulinzi Stars Nakuru2 3-1 Kenya Commercial Ban2
F 15/12 Nippon Sport Science 2-2 Yokohama FC Seagulls
S 00:00 Espo Lada Hokkaido F 0-0 Nagoya oceans Futsal
S 04:00 Agleymina Hamamatsu 0-0 Fugador sumida Futsa
S 15:00 University of West I 0-0 Humble Lions
F 06:30 Tavagnacco (w) 0-2 Juventus (w)
F 04:00 Cagliari U20 1-1 AS Roma U202
S 08:30 A.C. Crema 1908 0-0 Ciliverghe Mazzano
S 08:30 Nardo 0-0 Citta di Fasano
S 08:30 Albalonga 0-0 Cassino
S 08:30 ASD Adrense 1909 0-0 San Marino Calcio
S 08:30 ASD Cannara 0-0 Aglianese
S 08:30 ASD Sasso Marconi 0-0 Lentigione
S 08:30 Trastevere Calcio 0-0 ASD Flaminia Civita
S 08:30 Caravaggio 0-0 Rezzato
S 08:30 ASD Cartigliano 0-0 Belluno
S 08:30 Darfo Boario 0-0 Pro Sesto
S 08:30 AC Este 0-0 Azy based nano Bo
S 08:30 FBC Gravina 0-0 A.S Andria Bat
S 08:30 Forli 0-0 Jesina Calcio
S 08:30 Virtus Francavilla 0-0 Isernia
S 08:30 Nocerina 0-0 ASD Turris
S 08:30 Pavia 0-0 Mezzolara
S 08:30 Portici 1906 0-0 Acireale
S 08:30 Giulianova 0-0 San Nicolo Notaresco
S 08:30 Rotonda 0-0 SSC Bari 1908
S 08:30 Sammaurese 0-0 Asd Pineto Calcio
S 08:30 Sangiustese 0-0 ASD Savignanese
S 08:30 Santarcangelo 0-0 Recanatese
S 08:30 Savona 0-0 Chieri
S 08:30 SC Caronnese 0-0 Legnago Salus
S 08:30 Team Altamura 0-0 Sarnese
S 08:30 Trento 0-0 ACD Campodarsego
S 08:30 Tuttocuoio 0-0 Bastia 1924
S 08:30 Virtus Bergamo 0-0 Como
S 08:30 APDC Chions 0-0 Clodiense
S 08:30 Citta di Messina 0-0 Igea Virtus
S 08:30 Ponsacco 0-0 Real Forte Querceta
S 08:30 Seregno 0-0 US Ciserano
S 08:30 Villafranca 0-0 Ponte San Pietro
S 09:00 AZ Picerno ASD 0-0 Audace Cerignola
F 09:00 Crotone4 1-1 Venezia3
F 09:00 Carpi3 3-2 Salernitana2
F 10:59 Cosenza Calcio 19141 0-0 Benevento3
F 15:00 Brescia3 2-1 Lecce2
F 08:30 Rieti3 1-0 Bisceglie 1913
F 08:30 Viterbese2 1-0 Potenza2
F 08:30 Renate AC 0-1 SudTirol1
F 08:30 Ternana2 3-3 Giana2
F 08:30 Arzachena3 3-0 Pro Piacenza4
F 08:30 Carrarese4 1-2 Robur Siena S.S.D.2
F 08:30 Novara1 4-0 Olbia2
F 08:30 Piacenza1 1-0 Lucchese2
F 08:30 Pro Vercelli1 1-0 Pistoiese3
F 08:30 Arezzo 2-2 ACD Virtus Entella2
F 08:35 Vibonese1 1-1 Juve Stabia2
F 10:30 US Casertana 190811 0-1 Reggina3
F 10:30 Cavese2 1-1 AC Monopoli3
F 10:30 Trapani1 1-0 Rende1
F 10:30 Francavilla4 1-0 Paganese14
F 10:30 Pro Patria2 0-0 Alessandria
F 10:30 JuventusU232 0-0 Gozzano1
F 12:30 ASD Albissola1 2-0 Cuneo13
F 12:30 Pontedera 0-2 Pisa
F 14:30 ASD Sicula Leonzio1 0-0 Catania1
S 14:30 Matera - Catanzaro
F 12:00 Bnei Yehuda Tel Aviv4 2-0 Ashdod MS2
F 13:30 Beitar Jerusalem4 0-0 Maccabi Petah Tikva 1
F 09:00 Mumbai City 6-1 Kerala Blasters FC12
S 08:15 Al Shorta 0-0 Al-Hudod
F 05:15 Mes Kerman U232 2-1 Malavan FC U231
F 05:20 Khouneh Be Khouneh U2 2-0 Rafsanjan U232
F 05:20 Pars Jonoubi Jam U232 2-1 Al-Badr Bandar-E-Kon1
F 05:35 Zob Ahan U23 2-1 Foolad Khuzestan FC 3
F 05:55 Sanat Naft U23 1-1 Teraktor-Sazi U234
F 03:15 Kickstart FC 2-0 Bangalore Dream Unit1
F 05:20 Ozone FC1 3-0 Student Union FC2
F 05:15 Vasco SC 0-3 FC Goa Development I
F 03:30 Minerva Academy1 0-0 Chennai City
F 06:30 East Bengal2 3-2 Mohun Bagan(Ind)14
S 04:30 HDFC Bank 0-0 Indian Air Force
F 03:30 Persik Kediri1 1-1 Persewar Waropen2
F 03:30 PSGC Ciamis2 3-1 Bogor FC3
F 07:00 Gyori ETO 1-0 Cegled
F 07:00 Kaposvar 2-0 Kazincbarcika3
F 07:00 Nyiregyhaza2 1-1 MTE Mosonmagyarovar2
F 07:00 Bodajk FC Siofok2 1-0 Monori SE3
F 07:00 Duna-Tisza2 3-4 Gyirmot SE3
F 07:00 Vac-Dunakanyar 1-1 Dorogi FC2
F 07:00 SOROKSAR2 4-0 Balmazujvarosi FC
F 07:30 Bekescsaba3 2-0 Budaorsi SC3
S 10:59 Csakvari TK 0-0 ZalaegerzsegTE
S 10:59 Vasas 0-0 Dafuji cloth MTE
F 14:15 Fehervar Videoton3 2-1 Ferencvarosi TC2
F 06:15 SC Heerenveen 2-3 FC Utrecht2
F 08:30 AFC Ajax 8-0 De Graafschap1
F 08:30 Groningen1 1-2 Emmen1
F 10:45 Feyenoord1 0-2 Fortuna Sittard
F 00:00 Yau Tsim Mong2 0-1 Fukien AC
F 00:30 Sai Kung4 1-4 Metro Gallery Sun So1
F 00:30 Tung Sing FC1 1-2 Tuen Mun Football Te
F 02:30 Sham Shui Po11 1-1 Kwai Tsing District 3
F 02:30 Freemen FC1 2-3 Kln City District RS12
F 01:30 Kai Jing1 0-5 Kitchee
F 04:30 Eastern A.A Football2 1-2 Wofoo Tai Po
F 00:30 Shatin SA4 1-2 Hong Kong FC2
F 00:30 South China AA2 0-2 Biu Chun Rangers
F 02:30 Eastern District SA 2-1 Wing Yee FT
S 13:00 Santa Lucia FC 0-0 CD Sansare
F 04:05 AEL Larisa U191 0-1 AEK Athens U191
F 04:30 Levadiakos U192 0-3 PAOK Saloniki U192
F 04:30 Panathinaikos U1911 4-2 Atromitos U192
F 05:00 Trikala U1914 0-1 Irodotos U193
F 05:00 Iraklis U192 6-0 Apollon Larissa U191
S 06:30 Asteras Tripolis U19 0-0 OFI Crete U19
F 06:05 Ergotelis (w)2 0-1 Larisa (w)
F 06:30 PAE Atromitos (w)2 0-3 Aris Salonika (w)1
F 08:00 AE Glyfadas (w)1 0-1 PAOK Saloniki (w)
F 08:00 Trikala 2011 (w)3 2-0 Elpides Karditsas (w1
F 05:05 Paniliakos Pyrgos11 0-1 Lalysos4
F 08:00 AE Kalampakiou 0-0 Keravnos Pernis1
F 08:00 Agrotikos Asteras4 2-1 Almopos Arideas2
F 08:00 Anagenisi Karditsa3 0-0 Fokikos2
F 08:00 Apollon Eretrias2 1-1 Agios Ierotheos1
F 08:00 Korinthos1 0-0 Agioi Anargyro
F 08:00 Kronos Argyrades13 1-0 Makedonikos Foufas3
F 08:00 Makedonikos2 2-0 Pao Koufalion5
F 08:00 Nafpaktiakos2 1-1 Thesprotos15
F 08:00 Oikonomos4 2-1 Apollon Makrychori6
F 08:00 Orfeas Xanthi1 3-1 Pao Kosmiou4
F 08:00 Panserraikos3 1-1 Aetos Orfanou3
F 08:00 Thyella Rafinas3 1-0 Diagoras Vrachneikon4
F 08:00 Ypato 2-0 Enosi Lernas1
F 08:00 Kallithea2 0-0 Panthiraikos Santori2
F 08:00 Egaleo Athens2 1-0 Haravgiakos3
F 08:00 Enosi Panaspropirgia3 2-1 Panthrakikos2
F 08:35 Atsalenios4 0-2 AE Neapolis2
S 08:00 Panmovriakos Riolou 0-0 Niki Traganou
F 08:00 Athletic Union of Sp3 0-0 Platanias FC1
F 08:00 Giorgos Karaiskakis3 1-0 Aittios Spata4
F 08:00 Apollon Kalamarias4 1-0 Apollon Larissas3
F 08:00 Kissamikos3 0-0 Panahaiki-200514
F 09:00 Apollon Smirnis6 1-0 SKODA Xanthi4
F 10:15 AEL Larisa2 0-0 AEK Athens3
F 12:00 Panathinaikos14 1-0 PAE Atromitos3
F 12:30 Olympiakos Piraeus 3-0 Lamia3
S 10:00 Lynx FC 0-0 Lions Gibraltar
S 11:00 Samger FC 0-0 Tallingding United F
F 05:00 Wuppertaler SV Borus4 1-2 VfB Stuttgart U194
F 05:00 MagdeburgU193 1-2 Borussia Dortmund U13
F 05:00 Bayern Munich II (w)2 2-3 TSG 1899 Hoffenheim 4
F 05:00 BV Cloppenburg (w)1 1-1 FSV Hessen Wetzlar (1
F 05:00 USV Jena (w)2 3-2 Saarbrucken (w)
F 05:00 Wolfsburg II Women1 1-0 FFC Frankfurt II (w)
F 08:00 Koln (w)3 1-1 FC Gutersloh (w)
S 05:00 SV Weinberg (w) 0-0 FFC Turbine Potsdam
S 08:00 SGS Essen Am Women 0-0 SV Meppen (w)
F 05:00 Monchengladbach (w)2 0-2 SC Freiburg (w)
F 08:00 Bayer Leverkusen (w) 1-0 Werder Bremen (w)2
F 08:00 FCR 2001 Duisburg (w 0-4 Bayern Munchen (w)2
F 08:00 VfL Wolfsburg (w) 0-0 SG Essen-Schonebeck 2
S 05:00 SC Sand (w) 0-0 Turbine Potsdam (w)
S 08:00 Hoffenheim (w) 0-0 FFC Frankfurt (w)
S 08:30 Bergisch Gladbach 09 0-0 Siegburger SV 04
S 08:30 Hennef 05 0-0 FC Viktoria Arnoldsw
S 08:30 VfL Alfter 0-0 SV Deutz 05
S 08:45 Blau-Weib Friesdorf 0-0 Hurth
S 08:45 SSV Merten 0-0 SpVg Frechen 20
S 09:00 VfL Vichttal 0-0 Wegberg-Beeck
S 09:00 Ratingen SV 0-0 SC Velbert
S 09:30 SC Dusseldorf West 0-0 VfB Speldorf
S 08:30 FC Brunninghausen 0-0 Gutersloh
S 08:30 Adams Sam Beek 0-0 1. FC Gievenbeck
S 08:30 TSG Sprockhovel 0-0 Holzwickeder SC
S 08:30 TuS Ennepetal 0-0 SV Westfalia Rhynern
S 08:30 TuS Haltern 0-0 ASC 09 Dortmund
F 07:00 Berliner AK 072 1-4 VSG Altglienicke2
F 07:00 BFC Dynamo2 4-0 Lichtenberg 471
S 07:00 TSV Buchholz 08 0-0 Eintracht Nordersted
F 08:30 ASPTT Dijon U193 0-1 SochauxU194
S 09:15 Ajaccio U19 0-0 NimesU19
F 07:00 Montpellier (w)2 0-5 Lyon (w)
S 09:10 Paris Saint Germain 0-0 FC Metz (w)
S 09:00 Creteil II 0-0 Ivry
S 08:00 Plymouth Argyle (w) 0-0 Watford (w)
S 09:00 Portsmouth (w) 0-0 Queens Park Rangers
S 09:00 Cardiff City (w) 0-0 C K Basildon (w)
S 09:00 Gillingham (w) 0-0 Milton Keynes Dons (
F 07:00 Adama City1 3-1 Mekelle Kenema1
F 07:00 Fasil Kenema2 2-2 Mekelakeya6
S 08:00 Saint George 0-0 Hawassa City FC
S 12:00 Tammeka Tartu (W) 0-0 JK Tallinna Kalev (W
S 08:00 Bradford City (w) - Nottingham Forest (w
S 08:00 Derby County (w) - Middlesbrough (w)
S 09:00 Nottingham Forest (w 0-0 Middlesbrough (w)
S 09:00 Guiseley AFC Vixens 0-0 Blackburn Rovers (w)
S 09:00 Fylde LFC (w) 0-0 Sunderland (w)
F 12:00 Liga Dep. Universita2 1-0 Club Sport Emelec15
S 10:59 El Nacional Reserves 0-0 SD Aucas Reserves
F 06:05 Esbjerg1 3-0 Nordsjaelland3
F 08:00 AC Horsens1 1-3 Midtjylland3
F 10:00 Sonderjyske1 0-3 FC Copenhagen1
F 12:00 Brondby IF1 2-3 Vendsyssel1
F 09:00 FC Viktoria Plzen1 2-1 MFK Karvina
F 04:00 Pafia Pafos (w) 0-5 Lefkothea Latisa Wom
F 04:00 Apollon Limassol LFC2 1-1 Somatio Barcelona FA3
F 05:00 Champions Ypsona (w) 0-2 Apollon Lympion (w)
F 06:00 AMOK Chrysomilia (w)1 0-2 Omonia Nicosia (w)1
F 07:30 Digenis Oroklini3 3-1 MEAP Nisou5
F 09:00 Omonia Nicosia FC13 1-2 APOEL Nicosia2
F 10:59 Nea Salamis1 0-0 E.N.Paralimniou2
F 07:00 ZNK Osijek3 6-0 Inter Zapresic1
F 09:00 Dinamo Zagreb3 1-0 Hajduk Split2
F 11:30 Istra 1961 Pula4 1-0 Rudes5
S 12:15 AD Cofutpa 0-0 AD Guanacasteca
F 01:00 Qingdao Jonoon U233 1-2 Liaoning Hongyun U2312
F 01:00 Tianjin Quanjian U23 1-1 Shijiazhuang Ever Br
S 10:59 Raja Casablanca Atlh 0-0 Segura Don Bailey
F 08:00 Gor Mahia1 3-1 Lobi Stars
F 10:00 Ismaily1 2-0 Coton Sport2
F 10:00 Al Ahli Benghzi2 0-0 Mamelodi Sundowns2
F 10:59 Club Africain2 3-1 Al-Hilal Omdurman3
S 08:30 AS Vita Club 0-0 Bantu FC
S 09:30 AS Otoho 0-0 FC Platinum
S 10:30 TP Mazembe Englebert 0-0 ZESCO United Ndola
F 05:30 FC Dunav Ruse3 0-2 Ludogorets Razgrad1
F 08:00 Etar2 2-0 Septemvri Simitli1
F 12:00 CSKA Sofia2 2-1 Botev Plovdiv1
F 03:00 Wijaya FC3 3-2 Lun Bawang1
F 08:35 Palmeiras (Youth)4 1-1 Sao Paulo U202
F 15:00 Aurora1 5-0 Destroyers
F 15:00 Blooming5 1-3 San Jose3
F 15:00 Bolivar3 8-0 Real Potosi14
F 15:00 Nacional Potosi2 2-3 The Strongest2
F 15:00 Royal Pari FC11 1-0 Oriente Petrolero2
F 15:00 Sport Boys Warnes2 2-1 Jorge Wilstermann3
F 15:00 Universitario de Suc1 2-1 Club Guabira3
F 09:00 Eendracht Aalst2 1-2 KSK Heist1
F 09:00 Rupel Boom3 0-2 Thes Sport3
F 10:00 Saint Gilloise1 1-1 KFCO Wilrijk3
F 08:30 Cercle Brugge14 2-1 Anderlecht4
F 12:00 Racing Genk 2-0 Oostende2
F 14:00 Standard Liege1 4-1 Zulte-Waregem15
F 15:00 St Andrew Lions2 2-0 Weymouth Wales3
F 05:00 FK Gilan Gabala 1-0 Sabah FK1
F 10:00 Qarabag1 1-0 Keshla FK1
F 08:30 Red Bull Salzburg 5-1 St.Polten1
F 08:30 Rheindorf Altach3 6-1 TSV Hartberg1
F 10:59 Austria Wien5 6-1 Rapid Wien13
S 02:30 Canberra United FC U - Sydney FC (Youth)
F 00:00 Brisbane Roar (w)12 4-3 Melbourne Victory (w1
F 01:00 Newcastle Jets1 0-2 Perth Glory3
F 03:00 Adelaide United1 0-2 Melbourne City2
F 07:15 River Plate (W)2 0-3 Boca Juniors (w)2
S 15:00 UAI Urquiza (w)12 1-1 San Lorenzo (w)1
S 15:00 CA Independiente (w) 0-0 Racing Club Women
S 15:00 Excursionistas Women 0-0 CA Atlanta (w)
S 15:00 Huracan (w) 0-0 Lanus Women
S 15:00 Villa San Carlos (w) 0-0 Estudiantes LP (w)
S 06:00 Encamp 0-0 FC Ordino
S 10:00 UE Engordany 0-0 FC Santa Coloma
S 12:00 La Posa FC Lusitans 0-0 Inter Club Escaldes
F 07:30 KS Bylis2 0-0 Besa Kavaje4
F 08:00 Kastrioti Kruje2 0-4 Teuta Durres
F 10:59 Skenderbeu Korca3 2-3 Luftetari1
S 14:00 Greenbay Hoppers FC 0-0 Swetes FC